Pereiti prie turinio

PRO

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.766
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  90.9%

PRO paskutinį kartą laimėjo Spalio 21 2007

PRO patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie PRO

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Paskutiniai lankytojai

3.527 profilio peržiūros
 1. Tai kaip tik pries ta visa banga pasibaige paso galiojimas, tai negaliu dabar nei i banka nueiti, nei i kokia kelione isvaryti ?
 2. Sveiki, ar kas bandėte šiomis dienomis užsisakyti naują pasą? Kaip suprantu, kad jau galima eiti tiesiai į migracijos skyrių ir gyvoje eilėje užsisakyti pasą? Gal kas žinote ar labai ten tos eilės didelės? Nes išankstinės registracijos artimiausia data vos ne vidurvasaris.
 3. Sveiki, parduodu pelningai veikiantį affiliate projektą. Informacija: * per šiuos metu jau uždirbo daugiau kaip 600 eurų * prie projekto praktiškai nedirbu, tik buvo parašyti keli straipsniai ir sudėti produktai. Manau įdėjus darbo būtų galima uždirbti daug daugiau. * naudojamas custom suprogramuotas tvs'as (patogus valdymas, naujam savininkui bus galima labai greitai pasikeisti affiliate linkus į savo) * solidus domenas Projekto nuoroda: https://bit.ly/2NRgqcT Jeigu susidomėjote klauskit, atsakysiu į visus jums rūpimus klausimus. Kainos nesu nusistatęs, su kainų pasiūlymais PM. Es
 4. O tai palikote taip kaip buvo? Ar bandet rinkti kaimynų parašus? Kažkaip įsivaizdavau, kad tas dalykas patvaresnis ir bėdos bus tik jeigu nebus elektros :D O tai kas būtų jeigu nuleidi koki daiktą? pvz moneta įkrenta ar dar kas? Norisi perkelti, nes nelabai patogioje vietoje viskas. Vonia vienam buto gale, o tualetas kitam gale.
 5. Sveiki, gal kas esate susidūre su buto remontu ir galite kažką pakomentuoti apie kanalizacijos stovo keitimą bute? Tualetas ir vonios kambarys yra skirtingose buto vietose. Noriu viską perkelti į vieną patalpą, tai yra į vonios patalpą. Problema, kad vonios patalpoje eina siauro diametro nuotekų stovas ir jis netinka tualeto pajungimui. Vienas variantas būtų eiti per visus namo aukštus ir derinti, kad visi norėtų pasikeisti tą stovą į nomalų, bet manau čia sunkiai įmanomas variantas, kad visi butai sutiks, nes tie vamzdžiai yra sienoje ir norint juos atnaujinti reikėtų sienoje išgriauti
 6. O kodėl projekto pardavimo kaina 30k? Jeigu pasieki 20k lankytojų per dieną, tai per mėnesį gaunasi apie 600k lankytojų. Tai kiek su tokiu srautu būtų galima adult nišoje uždirbti?
 7. O aš kaip tik apie skydas galvojau, nes jie lyg rimčiausi atrodo apart neigiamų atsiliepimų. Na, bent jau durys atrodo rimčiausiai kiek skaičiau.
 8. Sveiki, gal kas nusimanote apie šarvuotas buto duris? Kokias patartumėte rinktis? Domina paprastos standartinės durys, kurios būna daugumoje butų. Sunku nuspręsti kokias pasirinkti, kai visi sako, kad jų geriausios ir kaina labai stipriai varijuoja. Iš pažiūros panašios durys kainuoti gali nuo 250 iki 500 ir daugiau, tai nežinau ar verta mokėti brangiau už panašų daiktą, na nebent yra kažkokie skirtumai kurių nežinau. Turit gal kas ką rekomenduoti?
 9. O investuoji su "užtikrinimo fondu" ar be? Nors uždarbis gal ir bus mažesnis, bet su "užtikrinimo fondu" gali investuoti į betkokias paskolas, nes jeigu ir bus nemokus klientas vistiek atgausi viską?
 10. Aš perku nt. Priėjus iki turto vertinimo, man paskambino agentė ir pasakė, kad turto vertinamas atšaukiamas nes pasirodo, kad trūkta vieno žmogaus įgaliojimo parduoti. Tipo sako, tau bus pervesti sumokėti pinigai už nt ir avansas už turto vertinimą. Tada man kilo klausimas kaip brokeris galėjo atšaukti turto vertinimą? Taigi aš jį užsakiau, o ne brokeris, nesvarbu, kad brokeris rekomendavo :D Sutartyje yra numatyta bauda, kad pardavėjas turi grąžinti sumokėta sumą ir dar tiek pat damesti kaip baudą. Kalbėjau su teisininku, tai teoriškai man priklauso 2x savininkui sumokėtos sumos. Dabar
 11. Šiaip aš esu kitoje pusėje. Buvo sudaryta preliminari pirkimo sutartis su visom baudom ir pan, bet dabar kažkaip netyčia paaiškėjo, kad nt priklauso dar vienam asmeniui ir jis neduoda įgaliojimų parduoti arba tai išsigalvojo. Ar turto byloje popierinėje visada matosi kam priklauso turtas? Tai nežinau kaip šioje situacijoje pasielgti ar žiūrėti iš žmogiškosios pusės ir viską paleisti ar reikalauti baudos. Agentė tikina, kad man būtų grąžinus jeigu nebūčiau gavęs paskolos ir pan., nors realiai jaučiu būtu pasiuntus ir viskas.
 12. Čia rimtai? Tipo taip laisvai galima eiti ir pasirašinėti prelimarias buto pirkomo sutartis ir nebijoti, kad bankui kažkas netiks ir neduos paskolos? Nes šiaip preliminarioje sutartyje yra namatoma bauda jeigu sandoris neįvyksta dėl pirkėjo kaltės, tai sumėta suma negrąžinama. Tai banko nesutikimas duoti paskolos nesiskaito kaip pirkėjo kaltė dėl ko sandoris neįvyko?
 13. Sveiki, kokia yra praktika dėl avanso grąžinimo perkant butą? Tarkim sudarau preliminaria pirkimo sutartį, sumoku 3k eur ir paaiškėja, kad bankas neduoda paskolos. Tai pagal brokerę ši suma yra grąžinama, sakė, kad net yra kažkoks įstatymas pagal kurį reikia grąžinti :D Kaip yra ištikrųjų? Kokia praktika taikoma? Aš nujaučiu, kad ten brokerė kabina makaronus, bet kaip iš žmogiškosios pusės žiūrima į tokius dalykus? :)
 14. Kokia programavimo patirtis? :) Nes kaip programuotojui 1300 eur neatrodo labai įspūdinga suma :D
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...