Pereiti prie turinio

INferno

Nariai
 • Pranešimai

  2.336
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  0%

INferno paskutinį kartą laimėjo Sausio 11 2009

INferno patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie INferno

 • Rangas
  Išmestas iš forumo
 • Gimimo data 1988-08-02

Profilio informacija

 • Vardas
  Karolis
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Mazeikiai - Vilnius

Paskutiniai lankytojai

2.330 profilio peržiūrų
 1. Radau įdomią temą :) Dėka įtempto gyvenimo tempo - baigiamojo darbo rašymas ir kiti džiaugsmai - pradėjau energetinį vartoti... Niekam neatarčiau bandyti pamušti manojo rekordo - 5 paros su 2h miego. Tenka studijas tęsti ir vėl prasideda įtemptas laikotarpis - kvepia kofeino dozėmis, bet stengiuosi netapti priklausomas. Kaip aš stengiuosi išlikti žvalus ir darbingas esant miego stygiui: 1. Geriu kavą ne energetinį 2.Turiu nusistatęs kavos puodelių "ribą" kurios neviršyju 3.Naktį kai apima miegas darau 5-10min pertraukėles ir užsiimu aktyvia fizine veikla (ažadina geriau nei kava ;) ) 4. Š
 2. VGTU yra technikos universitetas - į sociainius mokslus technikos universitete žiūriu kiek kreivai, galbūt tai stereotipas, bet panašia nuomone gali turėti ir darbdaviai... Kiek teko girdėti - MRU yra kiek per daug nuvertinamas, o VU išaukštinamas. Tokie tat bendri stereotipai. Į darbą priima pagal tai kaip sugebi pasirodyti pokalbio metu, o ne pagal dipomą ( aišku kiekviena taisyklė turi išimčių ;) )
 3. Tiems kas skaitys šią temą norėčiau rekomenduoti sciencedirect.com :) Vienas iš didesnių straipsnių archyvu - jei jame kažko nerandate, tada gal neteisingai suformulavote užklausą ;)
 4. Kai man pristinga motyvacijos skaitau apie kitų nuveiktus darbus - mokslinius straisnius ir darbus, studijas ir analizes. Mane tai motyvuoja dirbti (sakyčiau keliaguba nauda, nes taip pat kyla naujų minčių ir praplečiu akiratį...) Kažko konkretaus negaliu rekomenduoti, bet siūlyčiau į tą rinkimąsi pažvelgti kiek plačiau ;)
 5. Sporto klubas - ne pelno siekianti organizacija netiktų? Nesu tikras ar tai paprastesnis variantas, bet taip gyvena nemažai kovos menų klubų...
 6. Sveiki, Ieškau žmogaus (žmonių) besinaudojančių ANSYS programiniu paketu baigtiniams elementams spręsti. Jei tokių žmonių yra - atsiliepkite šioje temoje.
 7. Man patiko kai kiekvienas pasako kokį filmo herojų, o paskui sako "Aš esu $vardas ir mano kelnėse yra $herojus" Arba panaši frazė - dažniausia būna nemažai juoko ;) Temos autoriui turbūt nebeįdomu, bet gal ir kitiems pravers ;)
 8. Teko girdėti, kad reikia tiesiog susitaikyti - "va dabar imsiu ir išraudonuosiu kaip raudonas burokas" ( ar kas kito raudono) Nes tas susijaudinimas kurį sukelia baimė parausti ir iššaukia paraudimą :) Asmeniškai netikrinau, bet sakė, kad veikia ;)
 9. Rekomenduoju audioknygą "Eat that frog" apie lako planavimą ir savęs motyvavimą (pradžiammokslis) nėra nemokama, tad netalpinu nuorodos, bet kam reikia rasite ;)
 10. Reikėtų skirti du dalykus - gerai mokytis ir mokėti (suprasti) Bent jau man universitete pasidarė aišku, kad tai du skirtingi dalykai Ir dar kad pažymys nebūtinai parodo tai kaip tu moki. Dažniausia tai - įvertinimas kaip tau pasisekė iškalti, atspėti klausimus, pasiruošti egzaminui, o ne šeip bendro supratimo įvertinimas. Mano prioritetas mokėti ir suprasti tai ką darau, o ne turėti gerus balus - nes dažnai pirmūnai toliau vadovėliuose išdėstytų situacijų nieko ir nebežino. Esant kokiam nenagrinėtam atvejui puola į depresiją, nes jie šito nesimokė... jokiu būdu nesmerkiu pirmūnų - tiesio
 11. Įrašykite mane :) Reikia gi kada nors ateiti :)
 12. Mano nuomone apsimoka ir jei turėčiau laiko pats tokios tematikos blogą rašyčiau savo malonumui :) Originalumas, gebėjimas aiškiai dėstyti mintis ir objektyvi nuomonė - manau tai svarbiausia ko reikia žmogui norinčiam rašyti sėkmingą tinklaraštį :)
 13. Psichologija? O kas dar patinka :)? Susidariau įspūdį, kad temos autoriui labiau patinka generuoti įdėjas, nei jas realizuoti. Analizuoti, o ne realizuoti ir motyvuoja rezultatas ( greitai atliktas darbas) Klystu ? Pataisyk :)? Rekomenduočiau save paanalizuoti: 1. Sudaryti sąrašą dalykų kuriuos tu mėgsti daryti; 2. Sudaryti sąrašą savybių kuriomis tu pasižymi ( patartina paprašyti aplinkinių pagalbos - iš šono geriau matosi ;) ) 3. Nori gilintis į kažkokią sritį ir tapti profesionalu ar nori kilti karjeros laiptais ir vadovauti? 4. Sudaryti širdžiai mielų profesijų/specialybių sąrašą - tai
 14. -Kodėl Čiakas Norisas nevaidino "Titanike"? -nes butų visus išgelbėjęs...
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...