Pereiti prie turinio

adomukas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  524
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  99.5%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  adomukas sureagavo į Blackbeard Skirmantas Malinauskas apie Lietuvos futbolą   
  Vau. Negaliu patikėt tuo, ką skaitau. Labai tikiuosi, kad tokių žmonių Lietuvoje yra mažai. Ar apie pilietinę visuomenę teko girdėti? Ta prasme, nusikaltėlis valdo Lietuvos futbolą ir mes turime tylėti, nes jo bijom?
  Mes neva bandom plaukti link šiaurietiškos valstybės, bet tokius žmones, kurie sutinka leisti banditams viešpatauti, turėtume išmesti per bortą.
   
  Kiek žinau, Švinius, po to, kai išvežė Enriką Daktarą į mišką, pabėgo į Baltarusiją ir jau rengėsi perrašyti savo verslus. Išsigando Lietuvos teisėsaugos atsako. Tad jei jis priliestų Skirmantą, kuris, kaip galbūt teismas pripažintų, gina viešąjį interesą, jam būtų įteiktas bilietas tiesiai į belangę.
   
  Galiu parašyt Šviniui, kad jis banditas. Ir ką? Išveš mane į mišką? :D
   
   
  Visiems, kurie siūlo lankstytis banditams arba kurie, pamatę kaip gatvėje kitą mušą, nusisuka, nes „ne mano, neskauda, neliečia“ galiu pasakyti tik tiek: jūs nenusipelnėte gyventi geresnėje valstybėje.
   

 2. Patinka
  adomukas sureagavo į Blackbeard Skirmantas Malinauskas apie Lietuvos futbolą   
  Tokie bailiai ir yra priežastis, kodėl ši valstybė taip lėtai juda pirmyn. Ačiū Dievui, yra žmonių, kurie kaimo mafukų neišsigąsta. Tokių žmonių dėka Daktarai ir kitos padugnės šiandien tupi už grotų.
 3. Patinka
  adomukas sureagavo į dziu-mAn-dzy Skirmantas Malinauskas apie Lietuvos futbolą   
  O tai papasakok, kas nenori įtikti žiūrovams? :)
 4. Patinka
  adomukas sureagavo į hilerix PROTO INDUSTRIJA YouTube Kanalas   
  Visi "PROTO INDUSTRIJOS" video
   
  1 laida: Kaip parduoti įmonę už 290 mln. $? Protingas stalas. Kredito unijų verslas.
  https://www.youtube.com/watch?v=l1Fz2sxeXNs
   
   
   
  2 laida: Motyvuoti atletai. Modernus ofisas - Ergolain. Ar sportas gali būti verslas?
  https://www.youtube.com/watch?v=NK6x1RWbY7Q&t=2s
 5. Patinka
  adomukas sureagavo į Gudruolis Kiek kainuoja sukurti E-shopą?   
  Kiek kainuoja automobilis? Nu ziurint kokio tau reikia...
 6. Patinka
  adomukas sureagavo į Mindogas Lentpjuve   
  neverta
 7. Patinka
  adomukas sureagavo į dziu-mAn-dzy Reklama kur jūs mokate už skambutį   
  Dar prie progos būtų neblogai, jeigu rašyt išmoktum.
 8. Patinka
  adomukas sureagavo į s1lenc3 15k is EU   
  "Berasciai tampa milioneriais versle". :D Gyvenk toliau savo svajoniu pasauly.
 9. Patinka
  adomukas sureagavo į respo Verslumo skatinimas 2014-2020 – paskola naujai įmonei   
  Mano įmonė neseniai gavo paskolą per verslumo skatinimo programą, tai nusprendžiau pasidalinti patirtimi. Gal kam bus naudinga, nes kai patys ieškojom informacijos šia tema – praktiškai nieko neradom. Bent jau mūsų patirtis parodė, kad naujai įmonei, kurios savininkai neturi NT ar kitų bankams tinkančių būdų užtikrinti paskolai, nėra daug variantų finansavimui gauti. Mes galų gale ėjom per Verslumo skatinimo programą su Lietuvos kredito unija ir Invegos garantija paskolai.
   
  Nemanau, kad verta rašyt ilgą rišlų pasakojimą, tai tiesiog atskirais didesniais ar mažesniais punktais apžvelgsiu tai, kas užkliuvo/nebuvo aišku patiems, ką būtina žinoti ar atkreipti dėmesį.
   
  Kas parašyta žemiau tėra informacija iš mūsų pusės su kuo susidūrėm, tai jei matot neatitikimus, pataisykit. Čia nėra gidas, nėra taisyklių rinkinys, čia tik papildoma informacija tiems, kam tokia paskola yra aktuali. Galbūt padės įsivertint savo pasiruošimą, galimybes ar panašiai.
   
  Pats principas
  Programa finansuojama EU. Paskolą išduoda viena iš LKU grupės unijų. Iki 25.000 eur. Kreiptis gali įmonės, veikiančios iki metų (oficiali paraiška turi būti paduota kol įmonei nesuėjo metai). Paskolą vis tiek reiks kažkuo užtikrinti. Priklausomai nuo sumos ir planuojamo verslo rizikos lygio, gali reikti laiduotojo(-ų), Invega garantijos ar abiejų. Paskola galima iki 10 metų ir su atidėjimu iki 6 mėnesių. Tiek paskolos trukmę, tiek atidėjimą pasirenkat patys.
  http://invega.lt/lt/paskolos/verslumo-skatinimas-2014-2020/
  http://lku.lt/verslui/kreditas-verslui/
   
  Kiek viskas užtrunka?
  Oficialiai viskas vyksta 3 etapais. Visų pirma pateikiama paraiška pasirinktai unijai. Unija duoda krūvą dokumentų, kuriuos reikia užpildyti (įvairios deklaracijos, kitokie dokumentai, ir, žinoma, verslo planas pagal jų paruoštą formą). Tuomet unija per 7 dienas pateikia savo atsakymą (paprastai valdybos posėdžiai būna kartą per savaitę, tai priklausomai kada bus priduoti popieriai, galima tikėtis atsakymo ir anksčiau nei galutinis terminas). Jeigu atsakymas yra teigiamas, tuomet dokumentai siunčiami į centrinę Lietuvos Kredito Uniją bei į Invega. Invega paraiškai taip pat turėsit užpildyti krūvą dokumentų, kur neparašysit nieko naujo, bet tokia procedūra. Tiksliai nežinau kur iš pradžių eina dokumentai – į LKU ar į Invega, bet tiek vieni, tiek kiti kalba, kad jų terminas yra 20 dienų. Realiai reiktų skaičiuoti apie du mėnesius, jei viskas tvarkoje. Mūsų atveju tai buvo 50 dienų (paprastų, ne darbo) nuo oficialios paraiškos pateikimo iki paskutinių dokumentų pasirašymo jau gavus paskolą. Dar pasiskaičiuokit porą savaičių pradinėm konsultacijom ir įvairių kabliukų taisymui verslo plane/paraiškoje.
   
  Kiek viskas kainuoja?
  Visų pirma teikdami oficialią paraišką paskolai, turėsit įstoti į uniją. Įstoti privalo tiek įmonė, prašanti paskolos, tiek jos akcininkai/nariai. Tai tarkim jei yra įmonė ir du akcininkai, teks sumokėti ~240 eurų, iš kurių dalis yra pajaus pavidalu, dalis negrąžinamas stojimo mokestis. Tikslias sumas gausit unijos puslapyje ar pasiskambinę telefonu
   
  Tuomet unijai reikia 10% (anksčiau buvo 20%) pajaus nuo visos paskolos sumos, kurį susigrąžinti galėsit, kai išsimokėsit visą paskolą.
   
  Galiausiai šiek tiek teks sumokėti ir už Invega garantiją – 1% nuo garantijos sumos. T.y. jei prašot 10.000 eurų, Invega garantiją duoda 80%, tai tas vienas procentas skaičiuosis nuo 8000 eurų.
   
  Niekas pinigų jums į rankas neduos ir ilgai pas save nelaikys!
  Čia yra labai svarbus momentas. Nebus taip, kad paskolos sumą gausit į savo banko sąskaitą ir galėsit išleisti kaip panorėję. Jūs iš įmonių, kurių paslaugas/produktus pirksite, gausit (išankstines) sąskaitas-faktūras, kurias siųsit į uniją ir unija darys pavedimą į jų banko sąskaitas. Dėl to rengiant verslo planą labai svarbu lėšas susiskaičiuoti teisingai ir protingai. Taip pat teikiant paraišką reikės pridėti ne tik patį verslo planą su krūva užpildytų formų, bet ir komercinius pasiūlymus visiems daiktams/paslaugoms, kurias ruošiatės įsigyti už paskolos lėšas – tai gali būti realūs komerciniai pasiūlymai, išankstinės sąskaitos faktūros gautos iš vadybininkų ar sąskaitos sugeneruotos el. parduotuvėse. Jų esmė yra parodyti, kad ne patys sugalvojot tas sumas, o jos realiai yra prieinamos rinkoje. Tai taip pat reiškia, kad visas prekes ir paslaugas turėsit pirkti iš legaliai veikiančių pardavėjų – tų, kurie gali išrašyti sąskaitas faktūras. Tiesa, gali būti ir išimčių. Pavyzdžiui jei nuomositės patalpas iš fizinio asmens, jis niekaip negalės išrašyti sąskaitos faktūros. Tuomet paskolos sąlygose jums bus padaryta išimtis, kad už patalpas bus sumokama remiantis patalpų nuomos sutartimi.
  Kitas svarbus dalykas yra tas, kad paskolą turėsit išnaudoti per mėnesį nuo dokumentų pasirašymo. Nespėsit – jūsų problemos – t.y. neišnaudota paskolos dalis jums bus nebeprieinama. Tuo pačiu jei išnaudosit ne visą paskolą (pvz kažką įsigysit pigiau nei planavot), bus daroma paskolos korekcija ir viskas bus perrašyta mažesnei sumai, kas lygu mažesnėms mėnesinėms įmokoms.
   
  Paskolą panaudoti galima ne kam tik panorėsit!
  Čia yra daug niuansų, paminėsiu tik tuos, su kuriais patys susidūrėm. Mes ėmėm paskolą investicijoms. Tai reiškia, kad ne daugiau 30% paskolos gali būti panaudota apyvartinėms lėšoms padengti – t.y. nuomos mokestis už patalpas pirmiems mėnesiams, kažkokios žaliavos, vienkartinės priemonės ir visa kita, kas „susinaudos“ ir nebeliks. Tai pildant verslo planą būtina į tai atkreipti dėmesį.
  Mūsų atveju unija sutiko sumokėti už pirmus tris mėnesius patalpų nuomos, atsižvelgiant į tai, kad reikės laiko patalpoms suremontuoti ir surasti darbuotojus/įsivažiuoti. Ar kiek mėnesių apmokės priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip nuomos kaina ar planuojama veikla – nežinau. Reikia domėtis iš anksto, klausti unijos darbuotojų, kad galėtumėt tinkamai paruošti verslo planą. Svarbus niuansas – unija neapmokės jokio avanso už patalpas! Dažna praktika nuomojant patalpas yra sumokėti už pirmą (arba du) mėnesį ir mėnesio ar dviejų vertės avansą, kuris būtų atiduotas pasibaigus sutarčiai ir veiktų kaip saugiklis. Tai šitoj vietoj reiktų koreguoti nuomos sutartį, kad avanso nebūtų arba jį mokėsit iš savo kišenės.
  Kitas dalykas, tai jei patalpose reikalingas remontas, jį geriau daryti iš savų lėšų. Sako, kad unija labai kreivai žiūri į iš paskolos lėšų daromus remontus – sunku pagrįsti ir suskaičiuoti kiek reikės kokio glaisto, tinko, profilių ar panašių reikalų ir čia jau atsiranda vietos sukčiavimui. Tačiau galima derintis, kad būtų nuperkamos tam tikros prekės, kurias lengva pagrįsti ir suskaičiuoti – pavyzdžiui durys į atskiras patalpos erdves ir panašiai. Detaliau papasakos unijoje.
  Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kad jei norėsit už paskolos lėšas įsigyti prekių, kurios nėra būtinos jūsų pasirinktai veiklai vykdyti, turėsit rašyti aiškinamąjį raštą su pagrindimu kodėl visgi jums to reikia. Pavyzdžiui, kam siuvimo atelje kompiuteris, ar ne? Bet jei jūs žinot, kad jo pagalba tvarkysit dokumentus, buhalteriją, kursit reklamą feisbuke ir kitaip jį panaudosit tam, kad galų gale gautumėt pinigų, aiškinamajame rašte tai ir surašykit. Svarbu viską argumentuoti.
  Žinoma, tokių dalykų kaip šakutės, lėkštutės ir puodeliai į ofiso virtuvėlę, tikrai nepavyks nupirkti už paskolos lėšas.
  Paskutinis, bet vienas svarbesnių punktų – paskolos lėšomis negali būti apmokami jokio mokesčiai, išskyrus PVM. GPM, NT – jei nuomosit patalpas iš fizinio asmens – bus mokami iš jūsų kišenės. Komunaliniai mokesčiai – iš jūsų kišenės. Rinkliavos už reklamą – iš jūsų kišenės ir t.t.
   
  Patalpos, kur vykdysit veiklą
   
  Dar prieš paduodami oficialią paraišką paskolai gauti, privalote turėti konkrečias patalpas, kur vykdysit savo veiklą. Tai ypač aktualu tiems, kas ruošiasi nuomoti komercines patalpas.
  Neužtenka tiesiog peržiūrėti skelbimus ir sugalvoti, kad dirbsim „čia ar ten“. Unijai privalo būti pateiktas dokumentas, liudijantis susitarimą su patalpų savininku. Tai gali būti įvairių formų teisinę galią turintis „popierius“. Mes pasirašėm ir unijai pristatėm galutinę nuomos sutartį, tiesiog suderėjome išlygas, kad per pirmus du mėnesius (t.y. kol spręsis paskolos likimas) galime be baudų nutraukti sutartį. Tačiau mums sakė, kad tinka ir „ketinimo nuomotis patalpas aktas“, kad ir kas tai bebūtų  Bet kokiu atveju, turit būti tikri, kad tas patalpas tikrai gausit, nes kitaip gali nebegalioti Invegos suteikta garantija ir bus sugaišta krūva laiko dokumentams pakeisti.
  Invega garantija
  Priklausomai nuo krūvos faktorių, Invega garantuoja iki 80% prašomos paskolos sumos. Unija, į kurią kreipsitės, nustatys reikalingą garantijos dydį. Svarbiausias dalykas, kurį mes patys supratom vėliau, nei derėjo, yra tas, kad ši garantija yra antraeilė paskolos užtikrinimo priemonė. Tai reiškia, kad jei jūsų verslui nepasiseks, visų pirma bus bandoma atgauti pinigus iš jūsų pačių, tuomet laiduotojų ir tik niekaip nepavykus gauti pinigų iš laiduotojų bus kreipiamasi į Invega. Kaip mums pasakė unijoje, gauti pinigus iš invegos yra labai sudėtinga. Tai į šitą reikalą reikia žiūrėti kaip į priemonę, kuri padeda gauti paskolą ir tiek. Nesitikėkit, kad ji apsaugos jus ar jūsų laiduotojus!
  Kai jūsų paskolos paraiškos dokumentai pasieks Invega vadybininką, galit tikėtis skambučio. Kaip mums pasakė unijoje, vieni vadybininkai išvis nieko neklausia, kiti skambina paskolos gavėjams, treti atsiunčia klausimus į el. paštą unijai. Žodžiu, priklauso ne tik nuo jūsų verslo idėjos/plano, bet ir nuo to, ant kokio žmogaus pataikysit. Jei visgi klausimų kils, tai patariu išmanyti tai, ką ruošiatės daryti! Klausti gali iš principo bet ko. Ruošiant dokumentus Invegai galima įrašyti konkretaus asmens kontaktus, kuriam bus skambinama iškilus klausimams. Tai jei verslą kuriat keliese, geriau duokit kalbėti tam, kuris moka kalbėti ir išmano tai, ką ruošiatės daryti, kodėl pasirinkot vienus ar kitus veikimo būdus, principus ir t.t. ir pan.
   
  Pabaigai
  Iš savo patirties galiu pasakyti tik viena – bendraukit su unijos darbuotojais. Jie žino krūvą niuansų. Neskubėkit oficialiai visko teikti. Parodykit jiems paruoštą verslo planą, turimus pasiūlymus, kitus dokumentus. Tegul jums pirštu parodo į visus galimus kabliukus. Kuo sąžiningiau dirbsit prie paraiškos, tuo daugiau šansų, kad viskas praeis sklandžiai.
   
 10. Patinka
  adomukas sureagavo į Mindogas Kiek algos?   
  pagal uzdarbio lankymosi laika,turbut Darbo birza
 11. Patinka
  adomukas sureagavo į Mindogas VicenteR mokamos prognozes   
  iki siol kazkaip maniau kad malonumas losti ir islosti,pasirodo klydau....
 12. Patinka
  adomukas sureagavo į Ramūnas A. Tapinas ir Laisvės TV   
  Kažkoks ataušėlis temoj užkabino savo vėmalus ir dabar jūs čia diskutuojat nesąmones.
   
  Kanalo pavadinimas "LaisvėsTV" (arba "Laisvės televizija", jeigu jum geriau). Pavadinimas.
   
  Suprantat, kad čia pavadinimas? "Giminių dešrelės", "Vaikų dešrelės", "Medžiotojų sūris" - tai nereiškia, kad dešrelės pagamintos iš giminių. "Dešrelės TELEVIZIJA" - čia Tomas (Wicked) irgi įžvelgs, kad čia televizija.
   
  Bet b1 b1, vis koks medis išlenda su savo tulžim.
   
  LaisvėsTV kanalas turi laiką, kada leidžiamos laidos, turi autorius, turi laidų temas, tęstinumą. Kur čia dar kapstyt..
 13. Patinka
  adomukas sureagavo į HOST321 A. Tapinas ir Laisvės TV   
  Eilinį kartą nežinai ir savo egoistišką nuomonę reiški?
 14. Patinka
  adomukas sureagavo į Ramūnas Labas iš Azijos, Ingrida aš   
  O
  MY
  GOSH!
   
  Nemoki tu rašyt, žioply.
   
  Žodžiams "sakinio" ir "taisyklingai" nereikia lietuviško raidyno. Dabar paskaityk, kaip tu šituos žodžius parašei.
   
  Taip pat, žodis "lietuviškų", o ne "Lietuviškų".
   
  Iš IT pusės, raidžių nereikia niekur "instaliuoti". Jas įjungi ir išjungi (kai nebereikia).
 15. Patinka
  adomukas sureagavo į Mazeika Kiekviena diena mokamos programos - NEMOKAMAI   
  Tai tokios tos neblogos,jei ju nereikia,ce musu mentalitetas imti viska kas nemokamai ir visiskai nesvarbu kad nereikia
 16. Patinka
  adomukas sureagavo į Blofeld Kodėl skūpus moka du kartus   
  Sorry, bet tavo nuomonė taip pat nelabai kuo pagrįsta. :) Žinom, kad pradėjai pirkt kinietiškus telefonus, bet gal gana kiekvienoj temoj reikštis ir įsivaizduot tobulu dėl to, kad perki kinietiškus pigiai, o ne žinomus brangiai? :)
  Dėl garantijos, tai kiek nešiau telefonų, tiek visi buvo tvarkomi ir nebuvo jokių išsi*isinėjimų.. :) Tiek MTTC, tiek mobili linija, tiek LTSC(topo centras čia veža). O nešiau Samsung Galaxy Y, SE Xperia Arc S, Asus Zenfone 2 ZE500CL.. :)
   
  biz, nebūtinai dėl marketingo. Juk pats paminėjai, kad SG6 apdaila, korpusas gražesni ir kokybiškesni negu nexus 5x. Veikimo prasme taip, skirtumų yra nedaug, bet pripažinkim, nexus 5x korpusas tikrai nėra labai geras, ir jis nėra malonus. Kam reikia gero korpuso, tas perka samsung, kam užtenka gero veikimo, perka nexus 5x. :)
 17. Patinka
  adomukas sureagavo į Baconator Kodėl skūpus moka du kartus   
  Su tokiu mentalitetu tai naturalu, kad viskas atrodo nepagrista, taciau tu puikiai zinai koki vemala parasei ir tiesiog neturi, ka atsakyt. Ir ne as as cia varau, as nejauciu poreikio vadinti durniais visus kurie perka vienus ar kitus telefonus, nes gyvenime yra didesniu dalyku.
 18. Patinka
  adomukas sureagavo į Baconator Kodėl skūpus moka du kartus   
  1. Prie ko cia iphone? Paskutinis mano iphone buvo 4, tuo viskas ir baiges. Ar tu jauti skirtuma, tarp androido uz 200 euru ir uz 400-600? Raukytojau ?Juk aiskiai parasiau, kad nesigilinsiu i iOs ir android skirtumus, paliksiu juos visiems kitiems kurie jaucia pareiga aiskinti obuoliuku gerbejam kokie jie durniai yra. AS neturiu nieko pries abi OS, abi turi savo + ir -
   
  2. Vel tu ta iphone kisi, nors taip siuo atveju iphone turi didziausia isliekamaja verte ir parduot ji labai lengva, bet ne apie tai. Kaip pvz tau pateiksiu. Pirkau pries beveik 2 metus note 4, tada litais mokejau ~2000, pardaviau as ji pries savaite uz 300 euru (puikios bukles su dar galiojancia garantija). Gavos taip, kad atgavau puse kainos uz ji, kas reikstu, kad metai naudojimo man kainavo po 150 euru uz puiku prietaisa kuris ir siandien labai gerai atlieka savo uzduotis ir lenkia visus pigius androidus. Taigi pridedu 100 euru ir galiu tureti puiku oneplus3. Ir taip elgiaus dar nuo note 2 laiku. Karta isleidau daug, taciau kiekvienas upgreidas man nekainuoja daug. Kitaip butu velgi su pigiu androidu, kuri beliktu ismesti i siuksliadeze. Pagauni?
 19. Patinka
  adomukas sureagavo į Baconator Kodėl skūpus moka du kartus   
  Kaip visada, islenda is urvo toks tipinis douchebag'as kuriam visada rupi kas kokius devaisus perka ir kiek uz juos moka ir kuris kuria savo iskrypusios fantazijos teorijas. Pradekim nuo to, kad kiek siais laikais jaunu zmoniu Lietuvoje gali sau leisti tuos high end telefonus po 600-800 eur? mokyklose? really ? Nepagalvojai esminio dalyko, kad dazniausiai zmones perka tai, ko jie nori, kas jiems patinka. Telefonas daugumai yra tas labiausiai naudojamas irenginys, su kuriuo nesiskiriama visa diena. Ir cia neina kalba vien apie FB ar skambucius. Zmones narso interneta, ziuri filmus, fotografuoja.Dabar flagmanuose fotoaparatai geresni negu muilinese uz 300 eur. Tai yra mazi kompiuteriai kisenese kurie kurie turi labai dideles galimybes. Parodyk tu man bent viena prietaisa kuris kainuoja 100 euru ir kuris visa tai gali padaryti labai sklandziai? Ir cia net nera kalbos apie ios ir android skirtumus, kiekvienas renkasi ka nori. Bet sprendziant is to tavo posto, persasi isvada, kad nedraugauji su tokiais dalykais. As visada noriu tureti toki irengini, kuris man pades atlikti visus kasdienius taskus maksimaliai sklandziai, todel niekada negailiu pinigu and daikto su kuriuo visa diena gyvenu ir su sypsena ziuriu i visus sudinu androidu turetojus kurie savo telefona grasina sviesti i siena 10 kartu per diena. BE to perkant brangu irengini, visada ji galima parduoti uz gera kaina ir taip atsinaujinti ir toks atsinaujinimas gali kainuoti 100-200 euru per metus. Tai yra maziau negu dauguma prageria ir pratusina per menesi. Ir taip, logiska, kad zmones sumokeje tiek uz daikta, nori ji apsaugoti, todel tam yra draudimai etc. XXI amzius, nebeheitink, zmones perka ta, ka nori pirkti ir kas jiems suteikia geras emocijas.
 20. Patinka
  adomukas sureagavo į Mindogas akcizo didinimas cigaretėms ir alkoholiui   
  Konkreti pieva.Tai as tada ikursiu nerukanciu zmoniu brigada,galesim pigiau dirbti,nes mes nebusim nikotino vergai.Tada tu negausi darbo :lol:
 21. Patinka
  adomukas sureagavo į FaceToFace Už ką balsuoti?   
  "Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis" arba "Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai".
   
  Tiems kurie nežino už ką balsuoti arba ketina balsuoti už tas mažąsias partijas ant kurių balsai bus tiesiog iššvaistyti siūlau geriau apsistoti ties mano paminėtomis partijomis. Kodėl? Todėl, kad iš didžiausių partijų jos yra mano manymu perspektyviausios mums ir tik jos šiuo metu gali išstumti Socialdemokratus, kurie apsivogę kur tik netingi. Ir nekalbu apie skandalus tik iš spaudos, bet pačiam ne kartą teko susidurti su šitomis išgamomis. Ne vieną savo rajone labai gerai žinau ar pažįstu, tenka domėtis ir savivaldybės reikalai. Visus didesnius viešuosius pirkimus pasidarę savo naudai. Patys važinėja su naujomis mašinomis, kaip kurie ūkininkauja ir jų parkus pildo nuolatos nauji traktoriai, nors gerai žinau, kad tiems asmenims pagal turimo ūkio dydį tokios paramos nepriklauso ir niekada nepriklausys. Pažįstu aš juos nuo mažens, nes visi iš to paties krašto ir tikrai galiu atsakyti už savo žodžius.
   
  Galiu patikslinti, kad esu iš Vilkaviškio(Butkevičiaus krašto) ir čia socdemai jau ilgą laiką karaliauja. Miestas vos kruta, projektams nuolatos baigiasi pinigai, nors jų savaime aišku skiriama tiek kiek reikia. Pasitvirtina du projektus, vieno dalį pinigų dar net nepradėjus įsisavino, tai miesto aikštė visa išardyta prastovėjo metus(gal dirbo pora žmonių), kaip jau prispaudė rinkimai nurėžė kito, dar nepradėto projekto dalį ir skubino sutvarkyti aikštę. Dabar tas kitas projektas įšaldytas ir reikalaujama iš tam tikrus pastatus nuomojančios įmonės padidinti savo dalį tam projektui, nes pinigų patys nebeturi. Vat tokie žaidimai vyksta nuolatos su tomis komunistų liekanomis.
   
  Užtenka pasižiūrėti kas vyksta vien tik dabar. Pvz.:
   
  "Nuo rugpjūčio 5 iki rugsėjo 28. Tiek laiko buvo "išimtas" straipsnis "Ar netapsime policine valstybe", Vilkaviškio apygardos rinkimų komisijai ėmusis cenzūruoti vietinę žiniasklaidą. VRK Politinės reklamos ir papirkimų tyrimo darbo grupė "šiek tiek" užtruko, bet politinės reklamos šioje publikacijoje neįžvelgė."
   
  Ir spėkit kam dirba Vilkaviškio apygardos rinkimų komisija? Taip atspėjot ir jie daugiau nieko kito neklauso, nes suleidę šaknis savi žmonės. Žodžiu, reikalavo straipsnį išimti arba pridėti prierašą "politinė reklama". Kadangi tai nebuvo politinė reklama, straipsnis buvo laikinai išimtas, kad išvengti nemalonumų.
  Esmė tame, kad tame straipsnyje tiesiog apžvelgiama situacija ir paminimos kaip kurių buvusių pareigūnų pavardės, kurie kandidatuoja į seimą. Na savaime suprantama, ne su socdemais.
   
  Ką aš noriu pasakyti? Ogi tą, kad šita partija ant tiek įleidus savo šaknis visur, kad jos nariai daro ką nori ir kaip nori. Visi žinom kaip baigiasi jų skandalai ir kaip baigiasi kitų skandalai. Vieni, nors ir juokingai, bet baudžiami ir nubaudžiami nors ir po 10 metų, o šitie karaliukai veikia nebaudžiami, kaip pavyzdys Vijūnėlės dvaras. Tai kas kaltas? Niekas, lol :)
  Užtenka pažiūrėti, kaip jie dėję ant prezidentės.
   
  Dar galima ir papildyti kam įdomu, kokios sumos nueina pro šoną vien tik Vilkaviškyje: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/opozicija-dvejoja-vilkaviskio-savivaldybes-pirkimu-skaidrumu.htm
   
  Pats esu glaudžiai susijęs su nemokamu vaikų maitinimu, tiksliau įmone "Kretingos maistas", kuri kelis metus viešuosius pirkimus laimėdavo be konkurencijos iki kol kažkas išdrįso apskųsti konkurso rezultatus ir nuo to laiko šitos įmonės nei kvapo. Beje šiai įmonei jau ir kituose rajonuose batai, kadangi per daug akivaizdžiai "chebrytė" viską darė. Tik vat ar bus kas nors patrauktas baudžiamojon atsakomybėn? Tylu, ramu.
   
  Straipsnyje minimos įmonės taip pat daug metų praktiškai be konkurencijos "stato" miestą. Kartą per klaidą pas vieną iš įmonės savininkų teko užmatyti kaip "chebryte" su savivaldybės grietinėle po darbo lošia pokerį išsibarstę po stalą nemažas krūveles šimtinių. Turbūt Dievas proto nepridėjo tame, jog čia yra negerai ir reikia kažkaip pasislėpti labiau arba jie tiesiog parodė, kad mums yra px, nes lošė tokioje vietoje, kur nuolatos lankosi žmonės, tik neva VIP'e, kurio durys nuolatos varstomos gerimus nešančių padavinių :D
   
  Kaip kurie asmenys ten lošiantys pokerį, buvo nuskambėję per visą Lietuvą dėl kontrabandos. Buvo pagauti su labai dideliais kiekiais narkotinių medžiagų(kalbu ne apie kažkokias tašes, o fūras), bet ką jūs galvojat? Ar buvo kas nors nubaustas? Atspėjot, ne, o juk baudė aukščiausios instancijos teismai :) Tokiuose mažuose miestuose kaip Vilkaviškis, tai čia aplamai policija, teismai, veterinarijos tarnybos ir visa kita ranką ranką plauna nes visi visus labai gerai pažįsta.
  Minėtose įstaigose apart policija, baigusiam mokslus studentui, čia darbą gauti praktiškai neįmanoma, nes kišami giminės draugai ir t.t. Net ne praktiškai, o tiesiog neįmanoma.
   
  Reikia tik džiaugtis, kad rajonuose yra naikinami policijos komisariatai, veterinarinių tarnybų galios jau dabar ačiū Dievui taip pat rajonuose apribotos, pasienio kontrolė šiaip ne taip per daug metų vis labiau pramuša ledus į gerąją pusę.
  Reikia spausti šitas žiurkes į kampą ir visiems bus geriau.
   
  Straipsnis apie minėtas narkotines medžiagas: http://www.delfi.lt/news/daily/crime/sulaikyta-didziausia-lietuvos-istorijoje-hasiso-siunta.d?id=61382699
  Niekas nebuvo nubaustas.
 22. Patinka
  adomukas sureagavo į norvydask Kiek algos?   
  Tokia tema pamotyvuoja, nors tai ir trumpalaikis efektas. Nerasau apie save, nes nera ka. Sekmes, zmones
 23. Patinka
  adomukas sureagavo į norvydask Kiek algos?   
  Prie ko cia pavydas, Zmogau?
 24. Patinka
  adomukas sureagavo į jkacinskas Ar reikia deklaruoti vienkartines pajamas?   
  Pajamos, neturincios testines ekonomines veiklos pozymiu ir nevirsijancios 2500€ per metus yra neapmokestinamos.
 25. Patinka
  adomukas sureagavo į adas777 Už ką balsuoti?   
  Pamirsai dadeti, kad Landzbergis kolukius isarde :D
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...