Pereiti prie turinio

kestoris

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.961
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  99.5%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  kestoris sureagavo į rs500 Ar verta dalyvauti 24bazar seminare?   
  24bazar pagooglinus tavo varda ir pavarde rekvizituose nesimato, kad turetum kazkokia rimta imone. Esi tik 3 imoniu direktorius pagal rekvizitai ir tai tik vienos imones apyvarta per 2018 metus tik 20 tukst. eur, kita atidaryta tik 9 dienos, o dar kitos esi sporto klubo vadovas.
   
  Na paskaicius forume labai save aukstini kaip - verslo angela.
   
   
  Bet realiai tai manau nedalyvauciau, nes nera jokiu viesu verslu, statistikos apie tave kur butu galima galvoti, vat is sito tai reiketu pasimokinti.
 2. Patinka
  kestoris gavo reakciją nuo Zaleskis Peer 2 Peer investavimas   
  Jei kam idomu mano statistika PK. Daugiausiai investuota i A reitingus
   
   
   
  Nevėluoja
  232 (89.23%)
  Vėluoja ≤ 30 d.
  17 (6.54%)
  Vėluoja 31-60 d.
  1 (0.38%)
  Vėluoja 61-90 d.
  6 (2.31%)
  Vėluoja 91-720 d.
  4 (1.54%)
  Vėluoja > 720 d
 3. Patinka
  kestoris gavo reakciją nuo Zaleskis Peer 2 Peer investavimas   
  Jei kam idomu mano statistika PK. Daugiausiai investuota i A reitingus
   
   
   
  Nevėluoja
  232 (89.23%)
  Vėluoja ≤ 30 d.
  17 (6.54%)
  Vėluoja 31-60 d.
  1 (0.38%)
  Vėluoja 61-90 d.
  6 (2.31%)
  Vėluoja 91-720 d.
  4 (1.54%)
  Vėluoja > 720 d
 4. Patinka
  kestoris gavo reakciją nuo Zaleskis Peer 2 Peer investavimas   
  Jei kam idomu mano statistika PK. Daugiausiai investuota i A reitingus
   
   
   
  Nevėluoja
  232 (89.23%)
  Vėluoja ≤ 30 d.
  17 (6.54%)
  Vėluoja 31-60 d.
  1 (0.38%)
  Vėluoja 61-90 d.
  6 (2.31%)
  Vėluoja 91-720 d.
  4 (1.54%)
  Vėluoja > 720 d
 5. Patinka
  kestoris gavo reakciją nuo Impaler Nemokamai konsultuojame norinčius pradėti internetinės prekybos verslą.   
  Sveiki,
   
  Internetinis verslas tapo kasdienybe mums visiems. Dažnas iš mūsų kažką perka internetu.
  Tačiau yra ir pardavėjai, kurie iš internetinio verslo užsidirba pragyvenimui, o kiti susikuria papildomas pajamas.
  Viena iš didžiausių tarptautinių prekybos vietų internete yra EBAY.
  Jau 10 metų prekiaujame šioje platformoje ir esame pardavę tūkstančius prekių į visą pasaulį.
  Jei ir tu mąstai pradėti prekiauti EBAY, o gal jau pradėjai, tačiau iškyla sunkumų, drąsiai gali kreiptis į mus ir mes pasidalinsime savo patirtimi ir gal būt bendrai rasime sprendimus, kaip Jūsų verslą sėkmingai vystyti toliau.
  Rašykite arba skambinkite ir mes Jus nemokamai pakonsultuosime.
   
  Kadangi laiškų gauname ne vieną, siūlome pirminius klausimus rašyti sukurtoje temoje, tada visi bendrai galės matyti atsakymus, o vėliau jei bus noro galėsime patarti individualiai.
   
  Šarūnas Nakvosas
  Tel. +37060067973
  el.paštas: [email protected]
  Galimas ir susitikimas bet kuriame Lietuvos mieste.
 6. Patinka
  kestoris sureagavo į Gintex Nemokamai konsultuojame norinčius pradėti internetinės prekybos verslą.   
  Tik pasitikslinimui, nemokamai konsultuojate, ir dar prilekiate į bet kokį Lietuvos miestą?
 7. Patinka
  kestoris sureagavo į Raaimiss Nemokamai konsultuojame norinčius pradėti internetinės prekybos verslą.   
  Operatyviai, aiškiai ir nemokamai gauta konsultacija, rezultatas - išspręsta problema. Ačiū už pagalbą.
 8. Patinka
  kestoris gavo reakciją nuo Rico Bitcoin   
  Pritariu Rico. Pats esu investaves i cryptocurrency ir seku naujienas. Juokingai skamba tokie pareiskimai "skilimo nebus" btc kaina kils aukstyn ir t.t Ir kas labai keista pastaruoju metu vis daugiau is aplinkiniu girdziu kaip jie investuoja i btc ir tikisi ilguoju laikotarpiu uzdirbti milijonus :)) Nors visiskai nieko nesupranta apie nei apie btc nei apie blockchain...
 9. Patinka
  kestoris sureagavo į Karolinhou Auksinė idėja   
  graudu skaityt.
 10. Patinka
  kestoris sureagavo į Dumpling Prigerti samagono tik tam, kad kitą rytą verkti, jog skaudą galvą?   
  Kokiu idiotu reik but, kad save laikyt geresniu uz kitus vien del to, jog negeri ne laso (arba atvirksciai)? Nemegsti - negeri (ir atvirksciai) ir viskas
 11. Patinka
  kestoris sureagavo į Kopustinukas Zyzuolės pastebėjimai, pamąstymai ir pan.   
  dozzas - niekas niekur nesiuntė. Visą "tragediją" gali pažiūrėti apie MB steigimą. Niekas ten nieko nesiuntė - uždaviau klausimą ir pasakiau, kad zyzuolės tipo atsakymų nereikia. Tada ji parašė, kad "jautri siela" na ir aš truputi pakomentavau. Ten, jei netingėsit pamatysit - nelabai adekvatu 2 komentarai į tai kas čia išvirto - taigi, galiu spėti arba bėdos su emocijomis pas mergaitę, arba didis susireikšminimas, na arba provokacija, nukreipta į mane, tikintis būtent tokios jūsų reakcijos.. Bet kokiu atveju, kaip čia viskas bepasibaigtų - nepamirškite kad savigarba ir garbė tai ne daiktai, kur pakampėm mėtosi. Kai gerbsi save, tave gerbs ir kiti.
 12. Patinka
  kestoris sureagavo į Kopustinukas Zyzuolės pastebėjimai, pamąstymai ir pan.   
  Sveiki, kadangi čia ir aš buvau paminėtas tai paaiškinsiu kelis dalykus:
   
  a) Nesu piemuo, kuris ateina ir ne į temą kažką rašo, idant kažką įžeisti, sudirbti ar panašiai, man jau ne tiek mažai metų, kad savo laiką švaistyčiau paugliškiems užsiėmimams;
   
  b) Neneigsiu, jog mane papipktino, kaip zyzuole atsakinėjo kitiems, nežinantiems nariams - žmogus klausia paprasto klausimo - "steigiu, kur man gauti tą ir aną", o gauna atsakymą - jei nesugebate Google naudotis - versle jums ne vieta, ką ten veiksite. Kitiems gi uždavus klausimą kokį, tarkime kaip kažką deklaruoti - metamos nuorodos į istatymų aktus (kas yra iš esmės Google funkcija) ir jokios pridėtinės vertės, bei realaus sprendimo jums visiems nesuteikia - visą tai galima padaryti nuvėjus į VMI svetainę, kur gausite tokius pat linkus į dokumentus. Vadinasi, tokie atsakymai yra ne tai ko nori žmonės - o žmonės, nori visko papraščiau - atėjau ir paklausiau - kiek man jei niekas nedirba MB ar kur tik aš, be atlygio reikia mokėt mokeščių ir norisi gauti atsakymą XXX per mėnesį iki 31 sumokėt reikia - o gaunu krūvą linkų. Tai nebūtų bėda, jei taip tiesiog atsakinėtų žmonės - juk, kaip kažkas minėjo - tai nemokamas forumas. Bet kai žmogus ne mažiau kaip kas antrame savo atsakyme bando imituot savo žinojimą ir menkinti kitus, greičiausiai žmones - turintis savigarbą žmogus to nepastebėti negali. Žinot, gyvenime yra principai ir kartais geriau pačiam paieškoti, nei būti žeminamiems nežinia kokios mergelės (manyčiau, kad mergelė-studentė-praktikantė - nes rimti buhalteriai ir išmanantys tą dalyką, deja, bet uždarbyje nesedėtų, nes tam laiko nėra - apkrovos didelės); Yra tokia Sindikato daina, kurioje yra toks tekstas - "Jiem my** ant galvos, o jie sake lyja"... Pagalvokite apie tai.
   
  c) Tokie graudūs atsisveikinimai, mano nuomone, yra ne kas kito, o susireikšminimas ir dėmesio troškimas. Net neabejoju, kad ta moteris eina ir skaito ir gauna pasitenkinimą iš jūsų, nesupykite, bet paverkšlenimų, kaip jos čia trūks ir t.t. Todėl, manyčiau, kad visą šitą temą ir postamentą sukūrėte visiškai be reikalo. Jei norėjote, kad ji grįžtų (o manau, kad būtų grįžus, neatlaikius, nes ne tik jums, bet ir jai, gal net labiau nei jums, jūsų reikia), manau, kad grįžus būtų greičiau jei neverkšlentumėt.
   
  d) Forumas, visgi yra diskusijų vieta. Ir čia ne Baltarusija - forumas ir yra tai, kur yra dvipusė komunikacija, o ne super kažkas parašo - ir negali būti pakritikuojamas. Toks mąstymas ir įsižeidinėjimai panašūs tik ir rodo žmogaus ribotumą, nes progresyvus ir tobulėjantis žmogus visuomet sugebės priimti ir vertinti kritiką.
   
  e) Pabaigai, kad labai neliūdėtumėte - įsteigiau MB per 3 dienas ir jau vykdau veiklą. Ir viską ko man reikėjo ir kas buvo naudingo - perskaičiau iš paprastai rašančių žmonių, o jūsų didvyrės informacija apskritai buvo nei reikalinga nei naudinga - nes, atminkite, būsimi kūrėjai, verslininkai (pats dar tik pradedu, bet pažystų labai nemažai žmonių, kurie yra dideli ir Lietuvos ir užsienio internete) - jūsų darbas ir laikas turi būti skirtas ne įstatymų skaitymams, o tiesioginiam darbui. O kai ateis laikas - viską ir susitvarkysite - tik įsteigus MB (manau ir kitą veiklą) - tiek VMI, tiek bankai iškart siunčia viską, ko reikia ir net su dokumentų šablonais, o kai jau užaugsite - nusipirksite buhalterijos sutvarkymą už porą šimtų litų. Mažiau popierizmo, mažiau kraukite galvas ne taip aktualia informacija - tam yra žmonės, kuriems jūs mokėsit, kai jau uždirbsit, o patys laiką skirkite tam, kad kiekviena minutė, valanda, diena didintų jūsų kūriamų verslų, projektų vertę.
 13. Patinka
  kestoris sureagavo į ecash Ką darytum turėdamas visišką finansinę nepriklausomybę ?   
  Kai pasiektum toki lygi nekiltu tokie kvaili klausimai ka daryti nes vien siekdamas tos nepriklausomybes jau turetum N tikslu ir veiklos.
   
  Cia is kai kuriu pasisakymo matosi, kad visiskai nesupranta kas yra pinigai ir kaip valdyti finansus prisipirktu visokio sudo ir gryztu i ta pati varguolio gyvenima per kelias dienas.
   
  Geriau reikejo paklausti kaip tapti finansiskai nepriklausomu o ne ka daryti kai esi nepriklausomu nes cia nepriklausomu nera cia daugelis is mamos dienpinigiu gyvena ir svaigsta kaip jie kada nors bus nepriklausomi is to naudos 0 tiek forumui tiek skaitytojam, fantazuoti cia galima iki begalybes.
 14. Patinka
  kestoris sureagavo į AlgirdasD Berlynas per 1.5 paros   
  Taigi, nusprendžiau ir aš pasidalinti savo įspūdžiais iš kelionės į Berlyną. Rašinėlis bus netrumpas, tad iš karto pasiruoškit popkornų, gėrimų. :D Jau pasiuošėt? Tai pradedam!
   
  Viskas prasidėjo dar vasario mėnesio pradžioje, kai netikėtai išvydau, kad nuo vasaros pradžios Simple Express atidaro naują maršrutą Vilnius - Varšuva - Berlynas. Prisiminęs, kad pirmos 5 vietos kiekviename reise būna vos po 10lt., pradėjau kalbinti aplinkinius vykti kartu. Iš karto susidarė visa 5 asmenų grupelė. Bet laikui einant, iš jos likom tryse.
  Po kelių mėnesių laukimo pagaliau atėjo ta diena - liepos 13d. vėlyvas vakaras. Vasario 12d. perkant bilietus atrodė tiek daug laiko iki kelionės, bet dabar... atrodo taip greitai praėjo. :)
   
  Kelionė prasidėjo nuo Kauno. Tikėjomės, kad būsim kone vieninteliai vykstantys iš čia, bet pasirodo dauguma keliautojų būtent Kaune ir įlipo. Nespėjus praeiti net 2 valandoms, mus jau sveikino atvykusius į Lenkiją SMS žinutės iš Tele2. :D Būnant nuvažiavus nuo Lietuvos sienos dar gan nedaug (<100km.) kažkur toli pievose matėsi daug raudonų lempų, kurios kelių sekundžių intervalu mirksėdavo. Jos sustatytos lyg prie kokios gatvės. Buvom prigalvoję įvairių versijų, bet grįžus namo, internetas davė užuominų, kad tai turbūt buvo vėjo jėgainės. Žodžiu, įdomiai ir keistai atrodė, kai nežinojom tiksliai kas ten.
   
  Visą kelionę iki pat Varšuvos už mūsų sėdėjo, emmm... pavadinkim jas Arogantiškos Poniutės (jų buvo net 3!). Viena iš jų pareiškė savo didžiulį pasitenkinimą, kad šalia jos atsisėdo viena iš mūsų bendrakeleivių, nors jos vieta ten ir buvo. Paskui vos ne pusę kelionės juokėsi nežinia ko, dar sugalvojo, kad reikėtų man į sodynę kojas atremti ir retsykiais pasitrankyti. Tikra palaima buvo kai jos Varšuvoje išlipo. :)
   
  Vėliau iki Berlyno sekė nuobodi, ilga kelionė autostrada. Nieko kito tik kelias, sienos ir kelio ženklai. VISKAS. Buvo tragiškiausia kelionės dalis (su Arogantiškomis Poniutėmis nelyginu net). Gerai, kad grįžtant šį ruožą pravažiavom nakties metu. Vienas šios autostrados pliusas - puikios poilsio aikštelės. Nemokami tualetai geriau atrodo nei Lietuvoje mokami. Lietuvoje tokius turbūt galėtume rasti tik VIP asmenims skirtose vietose. :D
   
  Nuvykę į Berlyną pradėjom ieškoti metro stotelės. Visada atsiranda tokių kurie būna visažiniai, šiuo atveju juo buvau aš. :D "Einam ten, ten tikrai turi būti ta stotelė!" Einam einam, o ten nieko... Nu ok, pasikliaunam moteriškąja puse, ir jau netrukus pamatom nuorodą link metro. :D Nusileidus žemyn prasidėjo dar didesni smagumai - pasirodo blogai atlikau namų darbus, ir nepasižymėjau kaip pasiekti viešbutį nuo autobusų stoties. Čia vėl išlindo didydis visažinis - ant sienos didžiulis žemėlapis, "tuoj aš čia surasiu kaip nuvažiuoti iki viešbučio!". Ieškau, ieškau... Ieškau... Nerandu net kur mes randamės šiuo metu. Nu ok, vėl pasikliaunam moterimis ir grįžtam į autobusų stotį, gal rasim kokį informacijos centrą. Grįžę pamatom interneto kavinę. Bingo! Patys susirasim kaip nuvykti. 1 minutė interneto kainavo 10 euro centų. Kadangi turėjom vien popierinių kupiūrų, reikėjo išsikeisti. Paprašėm tos interneto kavinės darbuotojos (ten kartu ir parduotuvė) pasmulkinti pinigus. Nesutiko. Okay, perkam saldumynų. :D Šiaip ne taip gavę grąžą centais, pajamam interneto 2 minutes. Šiuo atveju mano super galios padėjo! Tik spėjom užsirašyti galutinės stotelės pavadinimą ir internetas baigėsi. Lygiai tą pačią sekundę! :D Bet svarbiausia - žinom kaip pasiekti viešbutį. Grįžtam į metro. Laikas nusipirkti bilietą (pirkom bendrą visai grupelei, visai dienai). Jis kainuoja 15.50 eurų. Įkišom 10 eurų, paskui 50 centų, o 5 eurų kupiūros aparatas niekaip nepriima! Ir viena puse kišam, ir kita, ir dar kita, ir kitą kupiūrą bandėm - NEIMA! Ką daryti? Bandom atšaukti pirkimą. Bet pala, gi 10.50 euro jau sukišta. O jeigu jų negrąžins?! Na ką, bandom sėkmę... Ir... Pinigai išlindo! Tada ėjom prie kito automato (kiekvienoj metro stotelėj yra po 2 - 4 tokius aparatus) ir čia jau pirmiausiai kišom 5 eurų kupiūrą. Valio! Bilietas jau pas mus! Apsipatenkinę vykstam į savo viešbutį. Jį pasiekėm be jokių nesąmonių. :D Kambarį gavom pačiam viešbučio gale ir dar antram aukšte. Buvo keista, nes iš kambario buvo padaryti du kambariai. Viename dvi lovos, o perėjus jį - ir lovos skirtos mums. Pirmojoje dalyje buvo dujinė viryklė, kriauklė, spintelės, bet nei peilių, nei šakučių, nei puodelių, nei puodų, nei arbatinuko, NIEKO nebuvo. Tai kam ta dujinė?... Gal reikėjo iš namų įsidėti kokį puodą, peilį, šakučių, lėkščių, puodelių... :D Dar šiek tiek apie viešbutį - vidiniai kiemeliai (ten jų ne vienas) atrodė lyg rudenį, artėjant žiemai. Kažkokie apleisti, niūrūs... Vonioje viena paskui kitą vaikščiojo skruzdėlės, o kambaryje skraidė kandys. Čia skaitosi 3* viešbutis. Duočiau gal 1* tik. Bet už tokią kainą, kokią gavom, gal ir neblogai. Juolabiau, kad mums reikėjo tik vietos nakčiai praleisti.
   
  Sėkmingai įsikūrę išsiruošėm į miestą. Vienos iš bendrakeleivių tikslas buvo - apsipirkimas. Tam turėjom ~2val. Bandėm pasiekti vieną iš parduotuvių, kurioje pagal internetus, kainos yra gan padorios. Čia ir vėl prasidėjo nesėkmės. Parduotuvę turėjom pasiekti su metro, vykstančiu iš Alexandro aikštės stotelės. Ieškom ieškom tos stotelės... Nerandam... Rodyklės, esančios ant kiekvieno kampo, vis rodo kitur (na bent jau taip atrodė), tai 500 metrų liko, tai 1200 metrų. Paėjus kelis žingsnius lentelė rodo jau vos ne 1000m sutrumpėjusį atstumą. Klausi žmonių - parodo kur eiti. Eini - nieko nerandi. Laikas eina, tuoj parduotuvės užsidarys... O MES NIEKO NERANDAM! Galiausiai beveik praradę viltį užsukam į pakelėje užtiktą lyg ir vaistinę, lyg ir kosmetikos parduotuvę. Čia ir prasidėjo apsipirkimai. :D Kainos pasirodė bent kelis kartus mažesnės nei Lietuvoje. Paskui į šito pačio parduotuvių tinklo parduotuvę užėjome kitoje miesto dalyje ir dar papildėm atsargas. Dabar švarūs, kvapnūs būsim iki kitos kelionės į Berlyną. :D Šiek tiek palengvinę pinigines šioje parduotuvėje, patraukėme toliau ieškoti kokios nors rūbų parduotuvės. Galų gale pasiekėme, likus pusvalandžiui iki užsidarymo. Pirmiausiai pasirinkome lietuvaičių, super mamų ir kito forumo moteraičių pasiūlytą parduotuvę. Neva kainos "žeuriai žiamos" ir pasirinkimas didelis. Mhm... Po 5min. palikom tą parduotuvę net neatsisukdami į ją. Kai kurie drabužiai kiek ten kainuoja eurais, tai tiek pat kainuoja lietuviškame akropolyje litais. Taip ir liko bendrakeleivė nenusipirkusi absoliučiai nieko. Beje, ši diena pirkiniams buvo paskirta, nes sekančią dieną (sekmadienį) vėlgi pasak internetų jokios parduotuvės Vokietijoje nedirba.
   
  Po tokio didžiulio rūbų shopping'o nusprendėme, kad reikėtų bent jau lauktuvių nupirkti, tai pradėjom ieškoti maisto prekių parduotuvės ar kažko panašaus. Sėkmė iškeliavo vėl viena pasivaikščioti, mus palikdama kažkur, nežinia net kur. Iki daugumos parduotuvių užsidarymo buvo likę apie pusvalandis. O mes nieko dar neradę. Ir netikėtai prieš akis išlindo kažkokia parduotuvė. Užėjom, o ten pasirodo - tik ekologiškos prekės. O visi turbūt žinom kokios kainos būna tų "ekologiškų" prekių. Vis dėlto nusipirkom mineralinio už 1.49 euro. Skonis tai... ewww. Paskui jį net palikom viešbutyje, nes skonis baisesnis už bealkoholinį alų. Beje, paprasta bandelė, kažkas panašaus į arbatines, kur Maximoje nei lito nekainuoja, ten po eurą su centais. Nutarėm geriau badu mirti, negu valgyti nežinia ką ir nežinia už kiek.
   
  Grįžom į Aleksandro aikštę. O ten - prieš pat akis kuo didžiausias prekybos centras! Ne, mes nesusinervavom tik "biskį" supykom. :| Biskį. Jis pasirodė įdomus tuo, kad viduje nei viena parduotuvė neatskirta nuo kitos jokia siena ar kažkuo panašiu. Na, bent jau pirmam aukšte, nes į kitus aukštus kilti nebuvo jėgų ir noro. Čia aptikom ir kažką panašaus į lietuviškąją Maximą. Vakarienei sau pasiėmiau vieną šonkaulį (vienas kauliukas, o aplink jį biskį mėsos). Kaina atrodė nedidelė - 0.99 euro. Per gerai, kad būtų teisybė! Mažu šriftu parašyta, kad tai 100 gramų kaina. Tai tokia vakarienė atsiėjo 3.31 euro. :D
   
  Prisirinkę visokiausių šokoladų, guminukų ir panašių dalykų, pradėjom ieškotis vietos kur galėtume gauti KAVOS! Pasirodo ne taip ir lengva tai padaryti. Iš toli pamatėme šviečiantį "Tchibo" ženklą (kavos, kuri mums visiems pati mėgstamiausia). Pagalvojom, kad čia tai tikrai gausim kavos išsinešimui arba bent gėrimui vietoj. Naivuoliai. Bet bent nusipirkome savo mėgstamiausios kavos, kuri buvo netik pigesnė nei Lietuvoje, ir žymiai skanesnė (Lietuvoje prekiaujama iš Lenkijos atvežta, o čia berods nusipirkom kažkokiam Vokietijos mieste gamintą). :wub:
   
  Apėję kelias užeigas, restoranus ir pan., suradom kavos! Gan nebrangiai - didelis puodelis 2eurai. Išėjus į lauką su kava, kaip tik ant centrinio aikštės fontano krašto atsilaisvino vieta mums. Pagaliau galėjome atlaisvinti savo kojas ir pasimėgauti kava, bei stebėti kitus žmones. O kokių tik čia jų nebuvo - ir juodi, ir balti, ir dideli, ir maži. Pasirodė tarsi būtume pačiame centre žmonių mišrainės. Net pradėjom dvejoti, ar čia bent vienas tikras vokietis yra. Smagu buvo pajusti tą "mišrainės maišymąsi" ramiai sau geriant kavą. Žmonės čia laisvi, atsipalaidavę, atrodo lyg visiškai be jokių rūpesčių, jokio streso... :rolleyes: Ir senukas sau prie kavinės į stiklinę įsipylęs mineralinio, buteliuką pasidėjęs ant stalo, skaito knygą ir mėgaujasi gyvenimu. Nu gražu tiesiog. :) Beje, Vokietijoje kaip supratom nedraudžiama viešose vietose vartoti alkoholio, tai buvo gan keista matyti einančius žmones ir geriančius sau alų, arba prie fontano su stikliuku, arba važiuojant metro - vaikinas skaito knygą, kitoje rankoje alaus buteliukas. Nors kaip matėm geria nemažai žmonių, bet jie prisigėrę (arba tik pagėrę) neina prie žmonių, ir nesikabinėja, kaip įprasta Lietuvoje. Jie žino savo vietą.
   
   
  http://img687.imageshack.us/img687/3355/imag0035w.jpg
  TV bokštas - geriausias ženklas ieškant Aleksandro aikštės.
   
   
  http://img641.imageshack.us/img641/6114/imag0031ob.jpg
  Važinėjantis alaus baras Aleksandro aikštėje.
   
   
  http://img256.imageshack.us/img256/5796/imag0038lg.jpg
  Pastatas prie Aleksandro aikštės.
   
   
   
  Galiausiai nusprendėm, kad reikėtų grįžti į viešbutį ir ruoštis rytojui - gi tyrinėsim Berlyną iš pagrindų! Sunkiausias dalykas buvo užmigti ant pagalvės, nuo kurios atrodė lyg galva šokinėtų! Taip taip, ji buvo lyg koks guminukas. Bet nuovargis vis tiek nugalėjo.
   
  Ryte tikėjomės atsikelti kokią 8 - 9val., bet... tai pavyko tik po 10val. :D Ir vis tiek nesijautėm gerai pailsėję, atrodė lyg kokią savaitę būtume nemiegoję. Ilga kelionė autobusu daro savo... Bet judėti reikia. Išsi'check-out'inę iš viešbučio sugalvojome jame išgerti kavos. Na, kaina tokia pat kaip ir aną vakarą miesto centre, tik čia kavos tūris beveik trigubai mažesnis. O ir skonis... Na nelabai skanus.
   
  Tikėdamiesi, kad paskutinį kartą matom viešbutį ir tą metro stotelę prie jo, sugalvojome, kad reikėtų kur nors pasilikti tuos mūsų nešulius, kurie tik apsunkina kelionę. Prisiminiau, kad autobusų stotyje mačiau daiktų saugyklas. Na ką, ir nukeliavom iki tos autobusų stoties. Čia palikę visus daiktus (jei kam bus naudinga - 24val. daiktų saugojimo kainuoja 4 eurus), judėjom link metro, kol už akių neužkliuvo MAISTAS! Pasirodo, valgyti norėjau aš vienintelis, tai už 2.5 euro nusipirkau gan nemažą sumuštinį. Skonis buvo tikrai geras. Ir net nežinau nuo kokių sudedamųjų jo elementų tas skonis toks geras buvo. :rolleyes:
   
  Paskui pirmiausiai atsidūrėme Potsdamo aikštėję. Vos tik išlindome iš po žemės, ir prasidėjo lietus... Akivaizdu, kad sėkmė mus apleido eilinį kartą. Paėję kelis metrus gatvelėmis, nusprendėme, kad reikia traukti tolyn. Ir tik grįžęs namo prisiminiau kodėl mes ten vykom - norėjau aplankyti Sony centrą.
   
  http://img546.imageshack.us/img546/6259/imag0008zn.jpg
  Pastatas prie Potsdamo aikštės. Iš tikro ta siena kairėje pusėje tiesi, lygi tik fotografas kreivas. :D
   
   
  http://img228.imageshack.us/img228/9741/imag0001ja.jpg
  Pastatas prie Potsdamo aikštės.
   
   
  http://img228.imageshack.us/img228/891/imag0009oz.jpg
  Pastatas prie Potsdamo aikštės.
   
  Sekantis sustojimas buvo ir vėl Aleksandro aikštė. Nuo jo nusprendėme grįžti prie iš vakaro matytis diiiidžiuuuuulėėėės bažnyčios. Pasirodo čia buvo Berlyno katedra. Bet tai kaaai dydis! Nuotraukose atrodo tiesiog normalaus dydžio pastatas, bet realybėje... Net sunku nupasakoti. Tiek jos dydis, tiek išvaizda yra užburiantys.
   
  http://img826.imageshack.us/img826/2803/imag0088z.jpg
  Berlyno katedros viršus
   
  Savo kelionę toliau tęsėm žymiąja Unter Del Linden gatve, ėjom link Bradenburgo vartų. Pakeliui, prie upės kranto, pasimaišė turgus, o prie to turgaus - keletas vyrų, kurie rengė "loteriją" - atspėk po kuriuo uždangalu yra kamuoliukas ir laimėsi tiek kiek statei. Akių dūmimas tiesiog vidury baltos dienos. Atrodė gan juokingai kaip jis įnirtingai keitinėja vietomis tuos "uždangaliukus" ir kaip jo draugai neva atspėja kur kamuoliukas slepiasi. :D
   
  Ėjom ėjom, ir toliau ėjom, ir vėl ėjom kol iš tolo pradėjo matytis Bradenburgo vartai. Tai buvo kone vienintelis objektas kurį norėjau pamatyti. Ir nebe reikalo. Iš ties buvo verti dėmesio. Nesitikėjau, kad aplink jį bus tieeek žmonių, kad net sunku praeiti. Kaip ir įprasta, tokiose vietose pilna uždarbiautojų - kas tiesiog didžiulius burbulus pučia, kas kviečia nusifotografuoti su gyvu didžiuliu meškinu arba beždžione, arba prie Amerikos vėliavos su Amerikos kariu ir t.t. Sunku buvo ilgiau užsibūti prie tų vartų, nes žmonių banga mus tarsi pernešė per juos, ir mes atsidūrėm kitoje jų pusėje.
   
  http://img526.imageshack.us/img526/3231/imag0124ozs.jpg
  Uždarbiautojai - muzikantai.
   
  http://img690.imageshack.us/img690/6536/imag0129ev.jpg
  Burburburbulai!
   
  http://img443.imageshack.us/img443/8149/imag0134lh.jpg
  Vienas iš jų gyvas. Kuris?
   
  http://img15.imageshack.us/img15/688/imag0133wf.jpg
  Ameeeerika!
   
  http://img18.imageshack.us/img18/549/imag0140hl.jpg
  Jis netikras! :(
   
   
  Vėliau nužingsniavom iki Holokausto memorialo. Atrodo, kas čia yra - betono blokai sudėti skirtingų dydžių ir viskas, bet iš tikro, būnant prie jų, vaikštant tarp jų, tai atrodo kažkas keisto, nerealaus. Nuostabus vaizdas.
   
  http://img41.imageshack.us/img41/6416/imag0146lg.jpg
  Holokausto memorialas.
   
   
  Skrandžiai mums priminė apie tai, kad jau po pietų ir būtų pats laikas ką nors užvalgyti. Prasiėjom prie visą kavinių ir restoranų eilę prie pat Holokausto memorialo, ir nieko dominančio neradom. Kol galiausiai - BINGO! Turkiška užeiga. Viena iš mano svajonių Berlyne buvo paragauti turkiškų kebabų. Teko daug girdėti apie jų skonį, dydį ir visa kita. Aš užsisakiau kebabą lavaše už 4.5 euro. Bendrakeleiviai užsisakė kas tą patį kaip aš, kas kebabą pitoje, kas dar alaus. Paragavęs alaus supratau, kad padariau klaidą jo nepasiimdamas sau. Bet tokias klaidas lengva išspręsti! Alus vadinasi "Efes Pilsener", 0.5 litro bokalas kainavo 3 eurus. Tai turbūt pirmas ir vienintelis alus, kuris man paliko įspūdį. Beje, grįžęs namo varčiau Maximos šios savaitės laikraštuką, ir kaip užsakyta - tą savaitę Maximose alus "Efes Pilsener" kainavo tik 1.95lt! Iš karto jo nusipirkau. Bet... skonis visiškai nuvylė. Eilinis kartus vanduo, kaip ir dauguma alų Lietuvoje. Ech, teks dabar važiuoti į Turkiją vien dėl alaus... :D Aj, dar apie kebabus. Teko girdėti, kad vieno kebabo užtenka dideliam vyrui, bet turbūt aš esu super didelis vyras, nes man buvo gan mažoka to vieno kebabo. :blush: Bet skonis tai žymiai geresnis nei lietuviškųjų.
   
  http://img835.imageshack.us/img835/6800/imag0161f.jpg
  Tokio kaina 3.80 euro, +3 eurai už alų.
   
  http://img69.imageshack.us/img69/3105/imag0164b.jpg
  O tokio kaina - 4.50 euro.
   
   
  Papietavę patraukėm toliau. Einant užkliuvo už akių uždaryta visa gatvė, prie pat Bradenburgo vartų, ir prie jos stovinti policija. Praėjom ta gatvele, ir pasirodo ten įsikūrusi Jungtinės Karalystės ambasada. Vien dėl ambasados uždaryta visa gatvė, ir akivaizdu, kad ji uždaryta jau gan seniai ir bene visam laikui. Beje, prie pat ambasados įsikūręs viešbutis Adlon, kuris užbūrė tuo, kad pirmą kartą matėm prie viešbučio stovinčius portjė, kurie laukė atvykstančių svečių, kitoje gatvės pusėje stovėjo prabangūs puslimuziniai, o prie jų stoviniavo vairuotojai, iš pirmo žvilgsnio atrodantys lyg apsauginiai - kostiumuoti, dideli, su juodais akiniais, visą laiką rimti. Žodžiu, jėga. Bet grįžę namo pasižiūrėjom viešbučio kainas... Mhm... Visas gražumas praėjo. :D
   
  http://img138.imageshack.us/img138/106/imag0155zj.jpg
  O tas viešbutis turi štai tokį stogą.
   
   
  Prie pat Bradenburgo vartų yra metro stotelė, iš kurios galite nuvažiuoti tik iki dviejų vietų - Bundestago ir centrinės traukinių stoties. Tai trumpiausia metro linija Berlyne, atidaryta prieš ~3 metus. Mes planavom nuvažiuoti iki centrinės geležinkelio stoties, ir iš ten su kokiu nors transportu grįžti į Aleksandro aikštę, bet... eilinį kartą sėkmės atsiskyrė nuo mūsų. Na, pirmiausiai dar išlipom Bundestag stotelėje ir apžiūrėjom Reichstagą. Dydis ir vaizdas vėl buvo nuostabus. Buvom užsiregistravę pakilimui į tą stiklinį kupolą, ar kaip jį čia pavadinus (:D), bet vėlavom daugiau nei 3valandas, tai net nebandėm patekti vidun. Užteko vaizdų iš lauko pusės ir tų fontanų, kylančių tiesiog iš po žemės. Po to patraukėm galiausiai link geležinkelio stoties. Bet taaaai kaaaai pastatas. :o Man, kaip traukinių mėgėjui, tai buvo vos ne akių orgazmas. Net kelių aukšto geležinkelio stotis, keliasdešimties vagonų keleiviniai traukiniai, masės žmonių. :o Truputį paklaidžioję nutarėm dabar jau tikrai vykti į Aleksandro aikštę, nes ir laikas negailestingai mažėjo... Bet viskas ne taip paprasta kaip atrodo! Pasirodo iš čia važiuoja tik tas vienintelis metro, iki Bradenburgo vartų, ir mums visai iš galvų išėjo tai, kad galim autobusais bei vietiniu traukiniu važiuoti kur tik norim su savo turimu bilietu. Išėję į lauką pamatėm vietinių autobusų stotelę ir autobusą, kuris neva mus turėtų nuvežti iki Zoologijos sodo. Iš karto į jį ir įšokom. Bet... pradėję žiūrėti jo maršrutą, nurodytą ant lubų, paaiškėjo, kad į jokį Zoologijos sodą jis net neužsuka! Tai wtf? :D Pavažiavom vieną stotelę ir pamatę pro langą metro stotelę, išlipom. Nusileidę po žeme, pamatėm, kad mes esam vos viena stotele už savo buvusio viešbučio! Ot sutapimas! Taigi, čia ir prasidėjo bandymas pabėgti iš šitos stotelės, pavadinimu Naturkundemuseum. Įsėdom į reikiamą pusę važiuojantį metro, atvažiavom iki pirmojo sustojimo, t.y. savo viešbučio. Metro kažkodėl ilgai nevažiuoja... Kažkas negerai... Ir netikėtai - jis pradeda važiuoti atgal! Na ką, mes vėl išlipam Naturkundemuseum stotelėje. Laukiam kol grįš metro, ir mus nuveš kur reikia. Sulaukėm. Įsėdom. Nuvažiavom iki "mūsų viešbučio stotelės" ir persėdę į kitą metro išvykims ėkmingai.
   
  Su dar keletu persėdimų pasiekėm Aleksandro aikštę. Turėjom dar keletą valandų iki autobuso išvykimo. Vėlgi nusipirkę kavos toje pačioje vietoje kur vakar, įsitaisėm ant fontano krašto ir mėgaudamiesi paskutinėmis akimirkomis Berlyne, dar kartą stebėjom žmones ir aplinką. Ech... Noriu vėl ten. Ten taip gera... :wub:
   
  Na, bet viskas turi pabaigą... Taigi išgėrę paskutinius kavos gurkšnius, patraukėm po žeme. Ėjom ne iš karto po žeme, bet pro Alexanderplatz traukinių stotį. Dar pasivaikščiojom peronais, pro kuriuos traukiniai važinėja turbūt kas minutę. Buvo ir toks atvejis, kad vienas nespėjo išvažiuoti, o kitas jau už jo atvažiavo. Galiausiai nusileidę žemyn, aptikom dar parduotuvių (o gi Vokietijoje parduotuvės nedirba sekmadieniais, mhm...) ! Čia dar papildėm visokių švaros prekių bagažą, bei saldumynų. :D Kaip galima nepirkti, kai pieniškas šokoladas, su pilnais riešutais (nu ta prasme "cielais") kainuoja 0.65 euro (~2.25lt), kai Lietuvoje tuo tarpu už tiek pinigų nusipirksi geriausiu atveju pusę šokolado. :D Beje, dar žingsniuojant link metro, kažkokiam tai kioske nusipirkau vaisių mix'ą už 2 eurus - į indelį pridėta pjaustytų braškių, obuolių, ananasų, melionų, vynuogių, ir dar kažko. Skonis tai nerealus. Mmm. :)
   
  Tuomet sekė gan ilgoka kelionė metro iki autobusų stoties (~30min.). Tai buvo pati ilgiausia kelionė metro be keitimų, per visą mūsų buvimą Berlyne. Autobusų stotyje praleidom apie pora valandų, sutikdami keletą lietuvaičių. Berlyno autobusų stotis pasirodė gan nemaloni ir mažai naudojama, palyginus su Talino arba Rygos, ar netgi Kauno stotimis. Čia užsuko vos keli autobusai, ir tai pagrinde tik atvežė keleivius, o ne išvežė. Bei patys stoties pastatai seni, nemalonūs akiai...
   
  Kelionė link namų buvo įdomesnė, nes nuobodžią autostradą tarp Vokietijos sienos ir Varšuvos pravažiavom nakties metu. Ir dar pliusas, kad nebuvo jokių Arogantiškų Poniučių. :D Tik priekyje sėdėjęs kažkoks musulmonas beveik dvi valandas prakalbėjo telefonu. O šone, bet irgi priekyje, sėdinti mergina stebino ir juokino savo kvailumu, arba šiaip keistumu. Didžiules tašes laikė išsiskėtusi tarp savo kojų, kol Poznanėje sugalvojo jas sukelti virš galvos. O paskui prasidėjo kiti jos cirkai - tai kojas užsikėlė ant lango, tai vos ne vairuotojui ant galvos, per sustojimus vos ne atsispaudimus darė, ir pan. :D
   
  Vos grįžus į Kauną, prišoko kažkokia moteris su apklausa - iš kur grįžom, kiek kainavo bilietai, kiek kainavo nakvynė, kiek kainavo maistas, kokiu tikslu važiavom ir panašiai. Po kiekvieno atsakymo aikčiojo "na ir pigiai jūs čia!". :D Ha ha, pavydėkit!
   
   
   
  Keletas faktų bei patarimų vykstantiems į Berlyną:
   

  prieš kelionę gerai atlikit namų darbus, t.y. susirašykit kaip pasiekti kokį objektą ir svarbiausia - viešbutį (na, nebent turit daug laisvo laiko...);
  būkit morališkai nusiteikę ir pasiruošę kvailiems bendrakeleiviams iš šonų, kartais su jais tenka ir pakovoti (pvz. dėl per daug atlenktos sodynės);
  pirkit dienos bilietą viešajam transportui. Vienkartinis bilietas kainuoja nuo 2.30 iki 3 eurų, o visos paros bilietas - nuo 6.30 iki 6.80 eurų. Nauda akivaizdi
  Berlyne žmonės atsipalaidavę, dėl nieko nestresuoja (arba tai gerai slepia), dėl to smagu pabūti tarp jų;
  pirmą kartą gyvenime teko matyti du vaikinus, einančius susikabinus rankomis. Ir aplinkiniams žmonėms čia tai nedarė jokio įspūdžio, jie net neatkreipdavo dėmesio į juos;
  teko girdėti, kad visa Vokietija yra labai švari šalis, tvarkinga ir pan., bet pamačius gatves, kelias aikštes, parkus, fontanus, šis mitas iš karto subliūkšta;
  taip pat teko kažkur girdėti, kad vokiečiai mandagūs ir paslaugūs, turistams stengiasi padėti. Kiek teko klausti ko nors, tai dažniausiai nueidavo net nesustodami. Dėl mandagumo gal ir pritarčiau. Lietuvoje parduotuvėje retai išgirsi iš žmogaus prašymą pasitraukti, kai nori praeiti - tiesiog brukamasi per žmones, o Berlyne kiek teko susidurti, visada mandagiai pasiprašydavo praleisti.
  Lietuvoje įprasta matyti, kad autobusuose, troleibusuose, traukiniuose žmonės sėdi po vieną ir šalia ko nors atsisėda tik tuomet, jeigu daugiau nėra kur arba šiaip pavargsta, o Berlyne - atvirkščiai, žmonės laisvai ateina, atsisėda prie kitų ir važiuoja;
  kainos tam tikrų dalykų mažesnės nei Lietuvoje, bet kai kurių dalykų žymiai brangesnės. Bet taipogi skiriasi ir kokybė.
  Berlynas tai ne Ryga ar Talinas, kad jam užtektų vienos dienos apžiūrėjimui.
  Vykstant į Berlyną buvo net 4 papildomi sustojimai, o grįžtant tik 2. Beje, grįžtant vairuotojai visą kelionę klausėsi radijos. Kaip sėdinčiam beveik pačiame priekyje, tai buvo katastrofa.
  Galutinai įsitikinau, kad geriausia keliauti vienam. Keliaujant su grupele, vienas nori eiti vienur, kitas - kitur, trečias išvis nieko nenori. Ir gaunasi balaganas. O būdamas vienas, esi laisvas lyg paukštis. :)
  internetas SimpleExpress autobusuose veikia tik Lietuvos teritorijoje, o "planšetėse" filmai tik rusų, anglų ir berods estų kalba. Bet ir taai įdomių nebuvo;
  patariu Berlyną apžiūrinėti su nemokamu turu, kuris per beveik 4 val. jums aprodys visas pagrindines Berlyno lankytinas vietas. Registracija čia.
  čia planavau parašyti dar kažką, bet pamiršau ką.

   
   
  Tai štai toks mano pasakojimas, ačiū už dėmesį ir sėkmės vyksiantiems į Berlyną. ;) Žinau kur tikrai noriu sugrįžti... :wub:
   
  *nuotraukų kokybė ne pati geriausia, nes fotografuota su taip vadinama "muiline".
 15. Patinka
  kestoris sureagavo į TonY B Iš jūsų vagia, o jūs atsakote šypsena?   
  Kol lietuviai taip ir toliau mastys, tai emigracija tik didės ir nyks Lietuva, nes nebus jokio sąžiningumo ir korupcija, mokesčių slepimas didės.
   
  Norint pakeisti pasaulį ar valstybę, visada reikia pradėti nuo savęs.
 16. Patinka
  kestoris sureagavo į knoppkius Iš jūsų vagia, o jūs atsakote šypsena?   
  PVM – vartotojo (ne verslo!) mokamas mokestis. Tokių įspūdingų rezultatų siekti „padeda“ GMP ir SODRA'os mokesčiai. Ką, neteko pačiam patirti ar girdėti įvairių nutikimų?
   
   
  Dar kartą pasikartosiu – nei nurodinėju, nei prašau kur nors valgyti ar nevalgyti. Prašau netoleruoti valgių, sukčių ir tokių neremti.
 17. Patinka
  kestoris gavo reakciją nuo dziu-mAn-dzy Paypal ir Inviduali veikla   
  apie ~1680LT i diena viena karta leidzia nusimti.
 18. Patinka
  kestoris gavo reakciją nuo OutCOME Individuali veikla +pvm   
  Kazka maisau o nepakele iki 150k? :|
 19. Patinka
  kestoris gavo reakciją nuo inflecto Mergaitė buvo paiimta iš Klonio gatvės.   
  Man tai keista kas palaiko staunkunaite, kas buvo anksciau visoje pedofilijos byloje viska pamirsot Ka?... Manau tai tik parodo kaip puikiai cia viskas buvo numarinta ir sutvarkyta ;) Ir tai tik parodo kokioje sudu kruvoje gyvenam. O tas pasakymas teisine valstybe tai jau vemti vercia konkreciai.....
 20. Patinka
  kestoris gavo reakciją nuo inflecto Mergaitė buvo paiimta iš Klonio gatvės.   
  Man tai keista kas palaiko staunkunaite, kas buvo anksciau visoje pedofilijos byloje viska pamirsot Ka?... Manau tai tik parodo kaip puikiai cia viskas buvo numarinta ir sutvarkyta ;) Ir tai tik parodo kokioje sudu kruvoje gyvenam. O tas pasakymas teisine valstybe tai jau vemti vercia konkreciai.....
 21. Patinka
  kestoris sureagavo į B.T.M. Ir aš ten buvau, bet alaus negėriau   
  Hey, klausyk. Tavo paraše yra informacija, jog teiki SEO paslaugas. Kodėl jomis apsiriboji? Kodėl neparašai jog esi profesionalus ekstrasensas ir apie žmones gali spręsti per nuotolį, nes turi nepaprastų telepatijos, aiškiaregystės ir kitokių galių? Nes štai nepažinodamas VISIŠKAI žmonių, teigi jog jų gyvenimai yra nevykėliški ir kad jie nieko nedaro. O štai autorius,(kurio pasakojimo prieštaravimus tie žmonės pastebėjo)-šaunuolis ir teisus, nors ir PRIEŠTARAUJA sau skirtingose diskusijos vietose. WTF? Tu ir SEO darai remdamasis ne logika o kažkokiais mistiniais pojūčiais?.. O gal tu pažįsti autorių kad esi toks užtikrintas ir gini beatodairiškai jo prieštaravimų pilną pasakojimą? Anyway, net jei ir taip, kas tu toks kad kitus čia pasisakiusius žmones vadintum nevykėliais, nors jų nė karto gyvenime nesi sutikęs ir nieko apie juos nežinai?..
   
   
   
   
  Palauk, žmogau. O kas sako kad tai blogai, kad kažkas tobulėja, sunkiai dirba ir t.t? Bet kuris forumietis čia tik pasveikins ir palaikys tokį žmogų, kuris dirba, ieško, tobulėja.
   
  Visiškai ne apie tai kalbėjom, kai kritikavom autoriaus pasakojimą (ir požiūrį į žmones). Kodėl nusuki argumentaciją (jei tokius nelogiškus tavo minčių "posūkius" galima pavadinti argumentais) į pievas visiškas?..
   
  Atgrasu yra tai, kad autorius jau dabar NIEKINA kitus žmones ir sukasi "apie savo ašį" ("AŠ esu aukščiau laipteliu už kitus", "AŠ pasiekiau", AŠ...AŠ...AŠ...)..
   
  Tokia "logika" remiantis, kuo daugiau pasieki (turi įtakos, pinigų ir pan.), tuo labiau turėtum "kilti" virš kitų, vadinti juos nevykėliais ir apskritai nelaikyti žmonėmis. Jei taip mąstytų pasaulinio masto "genijai", tada Brinas ar Peidžas (Google) ar Zuckerbergas (Facebook) užsakinėtų televizijoje "jinglus", kur atvirai visus vadintų asilais, glušiais bei finansuotų masinius užsakomuosius straipsnius žiniasklaidoje kur pasakotų KIEK JIE DAUG PASIEKĖ, kokie jie nerealūs ir kaip absoliuti dauguma žmonių pasaulyje per visą gyvenimą neuždirbs nė tūkstantosios dalies to ką jie būdami tokie jauni jau turi ir dar turės. Ir visur kybotų didžiuliai plakatai su paniekos pilnais jų veidų atvaizdais (juk jie tai sau galėtų leisti-finansinės galimybės praktiškai neribotos). Bet ar jie tai daro? PRIEŠINGAI-konferencijose apranga jų dažniausiai tarsi "Humanos" klientų. Nes jie KŪRĖJAI ir ASMENYBĖS. Kurioms nereikia palto+kaklaraiščio ir jaustis "laipteliu aukščiau už kitus" bei tuo mėgautis. Jie paprasčiausiai yra VIRŠ tokio iš nepilnavertiškumo jausmo (mažas ūgis, mažas "daiktas", tėvų nepritekliai vaikystėje, stipresni ir skriaudžiantys klasiokai mokykloje, pavydas paauglystėje bendraklasiui/kiemo draugui kad jo tėvas turi geresnį automobilį ir t.t) atsirandančio pasipūtimo. Todėl žmonės tokiais ir žavisi, myli ir gerbia. Ir niekina vidutinybes, kurie pasiekę savo kaime/miestely/šalyje (bet yra NIEKAS pasauliniu mastu) kažko ir tai išreiškia pasipūtimu, brangiais drabužiais/auksinėm "cepūrom" ant kaklo etc. ir niekina savo darbuotojus, aplinkinius, pažįstamus ir t.t.
   
   
  Pailiustruosiu dviem pavyzdžiais SKIRTINGAIS ką noriu pasakyti.
   
  PAVYZDYS NR1.
   
  Pacituosiu tekstą apie du NEREALIUS žmones, kuriais žaviuosi, kurių pavardės mirga LT/pasaulio žiniasklaidoje, kurie uždirbo milijonus būdami labai jauni, savo proto/pastangų dėka. Taip, kalbu apie brolius Dailides ir jų "Pixelmator".
   
   
   
  Na, kur matai PASIPŪTIMĄ? Aroganciją? Susireikšminimą?.. Štai tikri TALENTAI. Iš jų sklinda vidinė KULTŪRA, o ne savojo EGO demonstravimas. Kai tikrai galėtų svaidytis į visas puses girdami save (ir yra už ką)-pasaulinė spauda rašo, per 20 dienų-milijonas dolerių Apple online shop'e ir t.t.t.t.
   
   
   
  PAVYZDYS NR.2
   
   
   
   
  Autorystės nereikia paminėti, taip? Ir taip aišku kas šiuos žodžius "įkvepiančioje" ir "motyvuojančioje" kalboje pasakė.
   
   
   
  Atspėk kurio pavyzdžio žmogaus tipažu aplinkiniai žavėsis, palaikys, džiaugsis kartu pasiekimais, o kurio-nemėgs, apkalbės, nebendraus ir žiūrės su panieka (kaip šauksi-taip atsilieps)?
   
   
  Na, kaip manai?
 22. Patinka
  kestoris sureagavo į B.T.M. Ir aš ten buvau, bet alaus negėriau   
  Kodėl "mistinis"? B-) Bet kuris forumo narys, jei būtų bent 10 minučių paanalizavęs prieštaravimus tavo pasakojime, Justai, būtų supratęs, kad dauguma tavo "realybės" faktų yra paprasčiausiai fantazijos vaisius. Ir ačiū už sąžiningumą. Kad tai ką nujaučiau, patvirtinai savo žodžiais B-) Nes atsakyme į mano komentarą tavo "faktai" prieštarauja "faktams" kuriuos išdėstei savo "įkvepiančioje" (labai labai "pagražintoje") istorijoje.
   
  Štai pavyzdžiai:
   
  (Originalus tavo pasakojimas) "Per mėnesį tenka sudalyvauti ~5 konferencijose." (Po mano "mistinio detektyvo" tavo žodžiai jau tokie: "Galbūt tai labiau turėjo būti seminarai (pasitaiko ir to, ir to). Būna, kuomet esu kviečiamas sudalyvauti, tačiau dažniausiai dalyvauju tik tam, kad didinčiau žinių ratą."
   
  ??? Prie ko čia KONFERENCIJOS? Dalyvauji SEMINARUOSE (mokamuose-pats paminėjai kad "Jeigu kai kurie dalyvavimai nekainuotų nemažų pinigų, dalyvaučiau dar daugiau kartų") ir tai pateiki taip, tarsi dalyvauji vos ne pranešėjo teise konferencijose, kur tave kviečia konferencijos organizatoriai kaip įtakingą asmenį. (Iškart man primena tą tinkuotoją kurį minėjau-dirba 8-17h "objektuose", vakarais lankosi "piramidinių" prekių platinimo kursuose-seminaruose ir visiems prisistato taip: "turiu NUOSAVĄ VERSLĄ, dirbu su partneriais 5-iose pasaulio valstybėse (!), šiuo metu kuriu portalą Lietuvos rinkai"-kas išvertus į OBJEKTYVIŲ žmonių kalbą reiškia "susimoku iš tinkuotojo algos už dalyvavimą niekam neįdomių prekių platinimo seminaruose, įdedu skelbimus su š... prekėm į skelbiu.lt etc du kartus per savaitę, pažįstamas kuria svetainę "mėgėjų" lygio su PHP Fusion už 200 litų).
   
   
   
  (Originalus tavo pasakojimas) "Vasarą praktiškai vienos kelionės po užsienį." .. (Po mano komentaro) "Kelionės po užsienį - vel gi nėra būtinos, tačiau keliavimas yra gerai, kuomet keliauji su įdomiu tikslu. Kelionių tikslas - realiai pabendrauti su partneriais, susipažinti jų sistemomis, veikla. 2-3 kelionės per savarą, čia daug?"
   
  Pats sau PRIEŠTARAUJI. Vakar dieną kalbi kad "vasarą VIEN kelionės po užsienį" (supraskit, VERSLO reikalais), šiandien jau sakai "2-3 kelionės per vasarą-čia daug?"
   
  WTF, Justai? Čia RIMTO verslininko kalba? Kiekvieną dieną kaitaliot faktus?
   
   
   
  Einam toliau.
   
  (Originalus tavo pasakojimas) "Atsiribojęs nuo visuomenės ir pasinėręs į darbus prie kompiuterio jausdavau ne tik malonumą, bet ir neapsakomą norą tapti kažkuo "tuo", į "ką" žmonės galėtų žiūrėti ne kaip į eilinį tipą, o kaip į garbingą žmogų. Dabar aš toks esu. Pastebimas gatvėje, žinomas (nors supratau, kad man nepriimtina savybė), ir svarbiausia - gerbiamas. Nieko nėra malonesnio negu išgirsti šiuos žodžius parduotuvėje: "ponas, gal rašom sąskaitą su nuolaidėle? :)"
   
  (Po mano komentaro) "Dėl įvykių parduotuvėse ne taip supratai. Manęs ten tikrai niekas neatpažįsta (nors gal). Esu susidaręs solidų verslininko įvaizdį. Vaikščiojimas su kostiumu, paltu ir nespalvotu kaklairaisčiu (tai mano skonis) suteikia elegancijos, pasitikėjimo savimi. Žmonės į tai atkreipia dėmesį, esi labiau pastebimas ir kartais sulaukiu kaip minėjau: "ponas, gal su nuolaidėle?"
   
   
  Vėl gi Justai, WTF? Vakar teigi kad štai pagaliau pasiekei savo pastangų dėka, jog tave pažįsta gatvėje, esi gerbiamas žmogus, kuriam siūlo "nuolaidėles" parduotuvėse, o šiandien (po mano komentaro) jau sakai: " Manęs ten tikrai niekas neatpažįsta"
   
  ???
   
  Viso labo pasirodo kad vaikštai su paltu+kaklaraiščiu ir tik ĮSIVAIZDUOJI kaip tave atpažįsta ir gerbia (tas ir taip buvo aišku paskaičius tavo pasakojimą).
   
   
   
  Einam toliau.
   
   
  (Originalus pasakojimas) "17 metų padėjau tašką vaikiškose istorijose ir su giminaičio pagalba įkūrėme bendrovę (tai buvo 18-ojo gimtadienio dovana). Pagrindinė specializacija: kompiuterių remontas mūsų mieste."
   
  (Po mano komentaro) "Kas dėl kompiuterių remonto - tai nėra mūsų pagrindinė veikla"
   
   
  ????????????????
   
   
  Tai gal apsispręsk?..Kaip pasitikėt tavo žodžiais po šito?...
   
   
   
  (Originalus tavo pasakojimas) "Praėjus pusantrų metų mes stipriai išsiplėtėme ir savo paslaugas teikiame Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionuose, o dukterinius partnerius, kurie plėtoja mūsų projektus, turime 18 pasaulio šalių."
   
  (Po mano komentaro) "Tiesą sakant net nežinau, kokių konkrečių planų laikomasi bent ~5 šalyse, todėl labai drįstu abejoti, kad tie "dukteriniai partneriai" yra kažkas rimto."
   
  Kitaip tariant net pats nežinai ką tie "dukteriniai partneriai" veikia ir išvis kaip tu čia su jais susijęs ir jie išvis yra kažkas nerimto (tavo žodžiai).
   
   
   
  Beje, "užkibo" tavo komentaras: "Visi gigantai, tokie kaip facebook kūrėjas ir kiti, yra genijai. Dabar, kuomet jie maudosi piniguose, tobulėjimo patiria minimaliai."
   
  Oho. Drąsus pareiškimas. Būtų įdomu pažiūrėt "live" kaip tu tai pasakytum Zuckerbergui, kurio socialiniame tinkle yra 800 MILIJONŲ Žemės gyventojų.. Ir kaip išdidžiai pareikštum, kad tu, Šiaulių-Panevėžio kompiuterių taisyklų savininkas, tobulėji kur kas intensyviau nei jis...
 23. Patinka
  kestoris gavo reakciją nuo Irmantask Ir aš ten buvau, bet alaus negėriau   
  pritariu Lukas. Viska galima suderinti, nereikia buti visiskam noliferiui... Tikrai ne visiem taip susiklosto kaip temos autoriui :)
 24. Patinka
  kestoris sureagavo į Lukas. Ir aš ten buvau, bet alaus negėriau   
  Sveikas atvykęs.
   
  Tikiuosi nesupyksi, bet aš truputį pasisakysiu.
   
  Aš toks, kaip tu, tikrai niekada nenorėčiau būt :) Tu - darbaholikas, nors esi dar jaunas. Jo, okey, tu plauki prieš srovę, bet mano nuomonę tu tai darai per drąsiai. Aš neįsivaizduoju ant kiek nuobodi būtų buvus mano paauglystė, jeigu aš nebūčiau tiek laiko leidęs su bendraklasiais, draugais. Jeigu mokydamasis mokykloje aš dirbčiau pilnu tempu (dvyliktoje klasėje dirbau 0,25 etato:))) , kokie būtų sušikti paskutiniai metai mokykloje. Kaip tai įtakotų mano prisiminimus apie mokyklą. O tie atsiminimai yra neįkainojamas turtas. Dar didesnis minusas yra tai, jog nesilankai tūsuose. Tūsai skirti nebūtinai prisigert :) Aišku, dažniausiai taip ir būna, who cares, bet tūsuose atsiranda pažintys. Apskritai tu bendrauji su draugais, būna juk, kad ir su pirmą kartą matomais žmonėmis. Bet kokiu atveju tu gali pažinti kiekvieną žmogų atskirai dar labiau, ir taip atsirinkti su kuriais tęsi bendravimą, su kuriais ne.
   
  Ir tikrai tavo vietoje sumažinčiau apsukas, stočiau į universitetą, iš jo pasiimčiau maksimumą: ne vien žinias, tačiau ir reikia nepamiršti tokio dalyko kaip studentavimo. Niekas nesako, kad studentauk visą bakalauro studijų laikotarpį, bet pabandyk. Matau, jog esi protingas bičas, tai tikrai dar patarčiau ir išbandyti studentų atstovybę, nes ten tobulėsi kaip asmenybę. Nes greitai tavo pažintys bus tik darbinės.
   
  Bet kokiu atveju, didžiausios tau sėkmės.
 25. Patinka
  kestoris sureagavo į MuniGod Apmokestinimas mašinų, kurių galia yra virš 150kv   
  Yra puikių mašinų ir iki 150kw su kuriomis ir greitai pavažinėti galima ir padriftinti.
   
  http://www.autogidas...0122513309.html
  http://www.autogidas...0122773924.html
  http://www.autogidas...0122831308.html
  http://www.autogidas...0122836248.html
  http://www.autogidas...0122586536.html
  http://www.autogidas...0122846416.html
  http://www.autogidas...0122374253.html
  http://www.autogidas...0121872201.html
  http://www.autogidas...0121463810.html
   
  Na aišku, jei nori ten kokios A8 ar 7 BMW.. Bet jei jau tokią nusipirksi, tai ir išlaikysi manau. Nors pas lietuvius įprasta nusipirkti galingą mašiną, laikyti garaže ir išvažiuoti tik savaitgaliais ar švenčių dienomis. :D Bet po šio įstatymo pigs visos galingos mašinos, ir atpigimas padengs tuos mokesčius mažiausiai vieniems metams. Na tik tiems kas turi nekas bus. :)
   
  Nors manęs neliečia šis įstatymas, aš nepritariu jam. Bet kolkas nepasakėt realios priežasties kam reikia galingesnės mašinos. Kas rimtai sportu užsiema greičio, driftinimo ir panašiai. Manau tiem nebus jokių bėdų tą mokestį susimokėti.
   
  Aš galvoju daugiausiai rėkia tie, kurie turi 15-20metų senumo kibirus, vos išgali juos išlaikyti, Nebagalės prieš merginas pasirodyti, prieš draugus pamandravoti. :)
   
  Viena priežastis, tai tie kurie gyvena užmiestyje, kaime, kur sunkiai pravažiuojami keliai. Tiems gal reikia galingos mašinos, o šiaip mieste užtenka ir iki 150kw.
   
  Bet po šio įstatymo pigs visos galingos mašinos, ir atpigimas padengs tuos mokesčius mažiausiai vieniems metams.
   
   
  Tai nepirk 3l, imk 2.5l 146kw.
   
   
   
  Jo jo, pas mus irgi prie maximos klevai prisipirkę kregždžių, chulingankių, civikų driftuoja. Kai tik ledukas pasidengia, pastoviai. :D Policija nespėja vaikyti.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...