Pereiti prie turinio

emexas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  279
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

emexas paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 9 2022

emexas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Protiniam darbingumui ir atminciai: Go Powders Go Sharp 60 caps€39 Nootrovita Alpha-GPC 250mg x 60 caps€27 Nootrovita Alpha-GPC 250mg x 120 caps€45 Nootrovita CDP Choline 25g€29 Nootrovita CDP Choline 25g€52 Nootrovita CDP Choline 250mg x 60 caps€27 Nootrovita CDP Choline 250mg x 120 caps€49 RAW Bacopa Monnieri 60 tabs. 500mg€15 Nootrovita Uridine 60 caps x 250mg€29 Nootrovita Uridine 120 caps x 250mg€49 RAW Choline Bitartrate 250g€20 Nootrovita Choline Bitartrate 700mg x 120 caps€19 Nootrovita Caffeine & L-Theanine 120 caps€
 2. Jeigu tavo tikslas ne maratonams kažkokiems ruoštis, o tiesiog namuose pasportuoti, tai siūlyčiau pirkti pvz irklavimo treniruoklį, dviratį ar elipsinį treniruoklį. Galėsi sportuoti produktyviau ir sveikiau. Bėgimo takeliai, realiai, yra brangus menkavertis sporto inventorius kuris dar ir sąnarius drožia.
 3. Jeigu tik uosle tam turi, tai pirmyn. Svarbu sąskaitas iš gariūnčikų išsimušk ir su visokiais rimtesniais prekės ženklais elkis protingai.
 4. Tai kas ten per platforma kuri tau kliento informacijos nerodo? Jeigu tu pats prekes turi, siunti jas iš LT, tau automatiškai svarbu stebėti pardavimus į kitas EU šalis. Kai pasieksi 10 tūkst. eur apyvartą per paskutinius 12 mėn, tau teks registruoti OSS sistemoje ir mokėti prekės gavėjo šalies PVM. Atitinkamai apsimokės pasimti LT PVM, kad susigražintum sumokėtą PVM nuo įsigytų prekių ir paslaugų (platformos mokestis pvz). Jeigu tavo prekių savikaina + transportavimas + platformos mokesčiai ir kitos sąnaudos sumoje sudaro daugiau negu 30% tavo pajamų, tau automatiškai apsimoka dekla
 5. Daug nereikia kad VMI prisikabintų, priverstinai viską sudeklaruotų su visom mokestinėm prievolėm ir dar baudelę išrašytų. O visos online pajamos matosi kaip ant delno.
 6. Tu privalai turėti atitinkamą veiklos formą net jeigu tavo pajamos iš komercines veiklos yra vos 1 eur. Paprasčiausias ir patogiausias variantas tau dabar išsiimti individualios veiklos pažymą. Verslo liudijimai jokie netinka. Mokesčius turi IV reikia mokėti 1 kartą per metus, už visus metus (VSD, PSD, GPM). Taip pat atgaline data susideklaruok savo pajamas už praėjusius metus ir susimokėk mokesčius.
 7. Gali dviem kalbom rašyt: sąskaita-faktūra / invoice.. ir t.t.
 8. robot - sukonkretink kokioj platformos prekiauti planuoji, kokia tavo klientų lokacija (EU, UK ar kitos šalys), ir kaip tavo prekės pasieks klientus (ar siūsi pats iš LT, ar dropshipinsi iš kažkur). Tada bus galima kažkokį konkretesnį patarimą duoti. Kas liečia sąskaitas-faktūras, jų į VMI sistemą kelti nereikia, nebent pats to nori. Tiesiog išrašai ir saugoji atspausdintas ar el. būdu. O kai kuriais atvejais jų net ir rašyti nereikia, užtenka tik apskaityti pajamas tvarkingai.
 9. Taip, gali būti kad vardas ir pavardė nėra būtini rekvizitai, tačiau bet kokiu atveju prekybos platforma negali slėpti pagrindinių pirkėjo rekvizitų. Gal "robot" tiesiog jų neranda? Kitas dalykas, jeigu yra prekiaujama EU klientams, nuo 10 tūkst. eur apyvartos (per paskutinius 12mėn) būtina registruotis OSS PVM sistemoje ir mokėti prekės pirkėjo/gavėjo šalies PVM. Atitinkamai, kad nemokėti PVM "dvigubai", bus prasminga registruotis ir LT PVM mokėtoju, kas atitinkamai reiškia rimtesnę buhalteriją.
 10. Jeigu tu prekėmis prekiauji, tai labai tikėtina kad tavo sąnaudos bus didesnės negu 30%, plius dar visos kitos su pardavimu susijusios sąnaudos, tad tau labiau apsimokėtų deklaruoti realias sąnaudas ir mokėti mažesnius mokęsčius. Prekybos platforma, kurioje prekiauji, privalo pateikti būtinus duomenis sąskaitai-faktūrai išrašyti.
 11. PVM neturėjimas yra lengvata smulkiam verslui. Šiuo atveju tu atsisakysi lengvatos, kuri tau net nenaudinga. Nematau jokių priežasčių kodėl VMI tau vėliau turėti panaikinti PVM registraciją, kuri tau finansiškai naudinga. Siūlau susirasti kitą buhalterį.
 12. Nėra geras metas pirkti pervertintą NT, kuomet kyla EURIBOR, ir dar imant brangią paskolą ne iš banko.
 13. Kam tau ta sąskaita apskritai reikalinga? Ar tu perparduoti planuoji? Ebay ir kitų marketplace pardavejų sąskaitos vertos tiek kiek tualetinis popierius.
 14. "Pigu" yra bendrinis zodis, kuris neturi ir negali tureti jokios teisines apsaugos. Bet jeigu darysi kazka labai panasaus (koncepto, dizaino, domeno panasumo atzvilgiu), tai gali buti suprantama kaip vartotoju klaidinimas, is ko isplaukia jau ir teisines pasekmes. Taip kad be problemu gali paleisti pvz "pigiau.lt" su savo konceptu/dizainu, ir bus viskas tvarkoj. Bet jeigu darysi tokius bajerius kaip pigu1.lt ir panasiai, ir dar su panasiu webu, tuomet jau bus bedos.
×
×
 • Sukurti naują...