Pereiti prie turinio

Kaprals

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  378
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Kaprals

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  arturcik123

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, Parduodu HUNT A KILLER: MOON SUMMIT COMPLETE BOX SET detektyvinį žaidimą. Hunt A Killer Kam patinka detektyvai, tikrai rekomenduoju, žaidimas superinis 🙂 Amerikoje jų parduota virš 3 milijonų vienetų. Susideda iš 6 dalių, kiekvienoje dalyje turite tam tikrą užduotį - surasti nusikaltimo įrankį, nustatyti nusikaltimo vietą... Galiu garantuoti, kad lengva nebus, pasijausite tikru detektyvu. Amerikoje principas toks - gauni po vieną dėžę į mėnesį ir per pusę metų pilnai išsprendi visą seriją, čia tiesiog visos 6dėžės vienoje paku
 2. Oficialiai nėra, tačiau iš forumų gali įsigyti net ir plastikines korteles ir sąskaitas betkuriame Rusijos banke ar mokėjimo platformoje tokioje kaip QIVI, YANDEX ir t.t ant "dropų" su garantijomis.
 3. Tikrai turim, prašau dar kartą patikrinti.
 4. Nežinau, asmeninė patirtis su B1 superinė, gal tik šiek tiek brangoka, nes moki už viską, planas+modulis+kitos papildomos paslaugos, gaunasi kažkas apie 50eu/mėn.. Bet visiškai viskas automatizuota, rankomis nieko nevedave, kelių mygtuku paspaudimu klientas gauna sąskaitą.
 5. Labai ačiū už pastebėjimą, tokio pobūdžio kritika labai svarbi, kadangi padeda tobūlėti. Dėl filtro nemažai galvojom ir sprendėm kaip padaryti geriau, tačiau niekaip nepavyksta to įgyvendinti, kadangi labai didelis kiekis prekių.. galbūt turi idėju kaip filtras turėtu veikti?
 6. Tiesiog pastebėjimas - iš nuotraukų išvis nieko neina suprasti.. Vidaus nuotraukose tik sedynės ir grindys matosi, galėtum šiek tiek atsakingiau pažiūrėti į parduodamo daikto fotografavimą..
 7. "Apžiūrėti automobiliai" fb grupę paversk pilnaverčiu projektu - svetainę kurioje žmonės talpins savo apžiūras, ateityje perspektyvos monetizuoti tikrai yra :) O pačiose apžiūrose be kitų darbuotojų niekaip nepadidinsi apimčių, pažiūrėk pavyzdžius Rusijoje - https://www.youtube.com/user/quattro882 Kiekvienam mieste dirba atskiras žmogus, moka procentą viso šito projekto organizatoriui už atsiųstus klientus, žmonės dirba matosi patyrę ir tikrai vardo jo negadina, manau tikrai rastum žmonių kurie puikiai gaudosi automobiliuose, kai kuriais atvėjais galbūt net geriau už patį, ir tikrai neatsisa
 8. Uždarbiečiams taikomos nuolaidos! Rašykit AŽ kas domina, pasakysiu kokią kainą galiu pasiūlyti.
 9. Sveiki, E-shopui reikia išvesti šiuos KPI: 1. Bendra apyvarta(kaip ir ok, matom woocomerce) 2. Apyvarta iš kiekvieno reklamos kanalo atskirai 3. Užsakymų skaičius atskirai pagal kiekvieną reklamos kanalą 4. Reklamos biudžetas kiekvienam kanalui 5. Kiekvieno reklamos kanalo konversija 6. Kiekvieno užsakymo kaina pagal kanalą. Ar visai tai galima padaryti analytics pagalba? Gal atsirastu žmogus galintis padėti? Ne už ačiū žinoma :)
 10. Čia teledema? Idomu ar tikrai peradresuojant naudojasi minutės?? T.y. moka peradresuojantis, ne skambinantis?
 11. Sveiki, Reikalingas pats pigiausias galimas abonento planas, kadangi su išankstinio apmokėjimo kortele negalimas skambučių peradresavimas.. Realiai net joks pokalbių planas nereikalingas, bus naudojamas tik priimti skambučius. Galbūt kas jau susidurėte ir galite kažką parekomenduoti? Nes mokėti 5eu/mėn už skambučių priiminėjimą nesinori. Galima forminti tiek ant įmonės tiek ant fizinio ąsmens, priklausomai kaip pigiau :)
 12. Šiandien įsivėlė klaida įmportuojant prekes, jau sutvarkyta, atsiprašau už nesklandumus
 13. 50-100 sąskaitų pardavimo, panašiai tiek pat pirkimo, moku 50€/mėn+PVM Kaip jau ir minėjot, tiesiog susiunčiu jai vieną kart į mėnesį sąskaitas pirkimų ir pardavimų ir išrašus, gaunu lentelę su mokėtinais mokesčiais. Taip pat naudojuosi https://www.b1.lt/ :) Buhalterė: http://www.adtapskaita.lt/ Iškilus klausimams atsako operatyviai tiek emailu tiek telefonu.
×
×
 • Sukurti naują...