Pereiti prie turinio

gidasss2

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    28
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Visas gidasss2 turinys

  1. Kokią programavimo kalbą nori lavinti? Kalba eina apie svetainių kūrimą ar tarkime c++?
  2. Na tai parašyk kas nepavyksta ar kažką. Kuo tau padėti? Nes jei pasidarei į vieną pusę, gali ir į kitą, manau, pusę bendravimą padaryti nesunkiai.
  3. Ieškau susidūrusio su tuo žmogaus. Nes google nei viena nuoroda ir instrukcijos nepadėjo.
  4. Sveiki, gal būt yra čia susidūrusių su šiuo reikalu. Pirkau hostex.lt virtualų dedikuotąjį serverį (CentOS) ir man reikia kažkokiu būdu įrašyti phpmyadmin. Mysql php ir panašiai ten viskas surašyta, tik gal reikia kažkaip juos paderinti, nes dabar kai įsirašiau, tai phpmyadmin gaunu errorą: Cannot load mysql extension. Please check your PHP configuration. Iškarto dėkui už bet kokią informaciją. P.S. Naudojantis CentOS ar kitomis linuxų atmainomis aš ganėtinai žalias.
  5. Nuo kada ciklas cikle abiems ciklams turi tą patį kintamąjį "i", ir nuo kada uždarome failą pačiame cikle? Turiu omeny šitas vietas: for i:=1 to n do begin ReadLn(Df,m); for i:=1 to m do ReadLn(Df,G.v,G.sk); close(Df); end; Be to kad ir sutvarkysi tai, tai vistiek į masyvą kiekvieną grupę rašai vėl nuo pirmo indekso. Tai reiškia, kad liks gale nuskaitymo tik paskutinė duomenų grupė (šiuo atveju čia kažkokių vardų antra grupė)
  6. Jei penktadienį nebaliavosiu ir pajėgsiu 9 val atsikelti, tai apsiimsiu :D
  7. O jei kiekviena stotelė (manau stotelės masyvuose) turėtų dar ir informaciją iš kokurios praeitos stotelės į ją yra pigiausias kelias. Eidamas per stoteles užpildytum tuos duomenis ir lyg turėtum pažymėtą kelią nuo paskutinės stotelės link pirmos per pigiausią kelią.
  8. Bevygdant šį algoritmą, mano nuomone, reikėtų kaupti kelio taškų (šiuo atveju turbūt stotelių) masyvą.
  9. Klaida failo nuskaityme. Kiekvieną grupę nuskaitai vėl ant tų pačių indeksų, taip kad galiausiai lieka tik paskutinė grupė. Turi sugalvoti, kaip visus duomenis išsaugoti į skirtingas vietas. Tai galima daryti įvairiai. Galima kiekvienai grupei atskirą masyvą naudoti, arba, pavyzdžiui, dėti viską į vieną masyvą, tik ne vis nuo pirmo indekso saugoti, o vis toliau ir žymėtis, nuo kelinto indekso yra kita grupė. Esminė klaida tik nuskaityme, kad vieną ant kito duomenis nuskaitai ir nebeturi pirmųjų.
  10. Nes tu duomenis apkeiti tada, kai sekantis didesnis už buvusį. Turiu omeny šią vietą: if (A[j].min < A[j+1].min) or (A[j].min = A[j+1].min) and (A[j].sek < A[j+1].sek ) then A[j].min < A[j+1].min va pvz apkeis čia jei A[1].min bus mažesnis už A[2].min. Tiesiog varneles apsuk į kitą pusę ir problema išspręsta.
  11. iš kur tu gauni šituos masyvus: min1 ir sek1. Juos tu spausdini, o rikiuodamas niekur kaip ir nepanaudoji, tai savaime aišku kad jų reikšmės lieka lygios nuliams. Pažiūrėk kaip aš buvau spausdinimą parašęs, ar ne taip turėtų būti?
  12. procedure atrinkimas; var puse : integer; begin for g:=1 to n do //------------ 111 begin for j:=1 to n-g do //------------ 2222 begin if (A[j].min > A[j+1].min) or (A[j].min = A[j+1].min) and (A[j].sek > A[j+1].sek ) then apkeitimas(j,j+1); end; end; puse:= n div 2; Spausdinimas(puse); end; Šitas rikiavimo būdas yra tokio principo: Tarkime turime 5 duomenis 10 3 8 2 3 Ir mums reikia surikiuoti didėjimo tvarka. Taigi panaudosime ciklą cikle. Išorinis ciklas (pavyzdyje '//------------ 111') tarsi pasako kiek skaičių re
  13. Užsiiminėju šiek tiek programavimu, pascalį mokykloj išmokau. a ir b procedūroje "Apkeitimas(a,b: integer)" tėra indeksai, lyg namo adresai duomenims. Jei šeimos tarkim apsikeičia savo būstais, juk nepersineša savo adreso į naująjį būstą, o gauna adresą tokį kokį tas namas ir turėjo iki šiol. Geriausia atskirus kodo fragmentus skaidyti į atskiras procedūras. Taip kodas tampa labiau suprantamesnis ir lengviau redaguojamas (kodas pagerėja iš programavimo kultūros pusės).
  14. Pirmiausia turi pasidaryti duomenų rikiavimą, pagal tas minutes ir sekundes ir tada dalinti duomenis per pusę. (Perrašinėju dabar tau tą procedūrą, kai perrašysiu šitą postą redaguosiu ir įdėsiu savo varijantą). procedure Apkeitimas(a,b: integer); var tarpinis : integer; begin tarpinis := A[a].min; A[a].min := A[b].min; A[b].min := tarpinis; tarpinis := A[a].sek; A[a].sek := A[b].sek; A[b].sek := tarpinis; end; procedure Spausdinimas(sk : integer); begin for i:=1 to sk do Writeln(Rf,i,'. ',A[i].min,'min. ',A[i].sek, 'sek.'); end; procedure atrinkimas;
  15. Jei esi žalias tai punktas: "1. Tikrini inputą iki / ženklo (paimi pirmos trupmenos skaitiklį)" gali kelti klausimų. P.S. Derėtų prisiminti, kad ne visi čia vien tik persilaužę programuotojai renkasi. Mano idėja būtų, kad prieš prašant pagalbos programavime, žmogus parašytų ir kiek laiko mokosi programavimo. Tuomet būtų galima lengviau spręsti kaip su juo kalbėti.
  16. Kokią biblioteką pasiūlytumėt naudoti norint duomenis siųsti į mysql (c++ programoj)? Galbūt kokių tutorialų žinote pagal kuriuos buvote tokią jungtį pasidarę? P.S. Mano kompiliatorius: Microsoft Visual Studio 2010 :ph34r:
  17. Nemanau kad gali būti didžiulis skirtumas, nebent duomenų kiekiai yra milžiniški. Paprasčiausiai procesai gal vienas greitesnis o kitas lėtesnis bet vistiek jie labai greiti. Mano nuomonė, nesidomėjau ir nebandžiau.
  18. Nors jo, gali ir su mysql_fetch_row daryti jai veikia. Aš savo metodą naudodavau, net nežinau kuris geriau, bet tikriausiai mysql_fetch_row :lol:
  19. $duom = mysql_query("SELECT * FROM testas WHERE kazkas='kazkas'"); $n = 0; while ($duom = mysql_fetch_array($duom)) { $n++; $masyvas[n] = $q['name']; // o jai daugiau surasinėsi duomenų tai daryk dvimatį masyvą //$masyvas[n]['vardas'] = $q['name']; //$masyvas[n]['pavarde'] = $q['surname']; //. . . . . } O poto panaudoti: echo "Pirmo darbuotojo vardas: ".$masyvas[1]['vardas']; echo "Pirmo darbuotojo pavarde: ".$masyvas[1]['pavarde']; echo "Antro darbuotojo vardas: ".$masyvas[2]['vardas']; // .. . . . .. ir taip toliau Tikiuosi klaidos kokios neįvėliau, ką tik atsibudau. ^_^
  20. Abejuose variantuose atsakymas yra vienetas :] Tad klysti
  21. Nu žmogus logiškai galvojo, bet ne programavimui pritaikyta logika. Jis galvojo kad reikia atrinkti 100 pagal vienus kriterijus ir poto iš to 100 dar 15 pagal kitus kriterijus. O programavime visus kriterijus surašai iškarto ir išrenki 15 rezultatų. pirmi kriterijai iš vienos lentelės ".DB_RATINGS." dar kitus kriterijus iš lentelės downloads Taip kad pats norėdamas gudriai padaryti padariau klaidą, nes čia iš skirtingų lentelių filtrus daro. My bad...
  22. Na tai prašom parašyk tai kodu. Žmogus sakė nelabai moka mysql, aš irgi minimaliom žiniom ir apie mysql kodo optimizavimą tikrai nieko nežinau.
  23. $dow = @mysql_query("SELECT rating_item_id, rating_type, rating_datestamp, COUNT(rating_datestamp) as kiekbalsavo, COUNT(rating_datestamp) / 3 + AVG(rating_vote) as viso, AVG(rating_vote) as vidurkis from ".DB_RATINGS." WHERE rating_type='F' AND download_cat='1' AND download_submit='0' AND download_id='$rating_item_id' group by rating_item_id order by viso DESC LIMIT 0,15"); Šitą vietoj pirmosios eilutės dėk, o to kito tikrinimo nereikia ir turėtų veikti manau EDIT: blogas šitas kodas...
  24. Jai galima tiksliau parašyk apie tai ko tau reikia iš kodo. Ta prasme kad iškart 100 eilučių spausdintų ir po to dar 15 ar kaip. Na žodžiu bent man nelabai aišku kaip limituoti nori.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...