Pereiti prie turinio

korner

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  570
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie korner

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1989-12-12

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

1.919 profilio peržiūros
 1. Nors ir begalybė gali būti, bet jeigu Rows_examined: 224 tai reiškia, kad tiek rows tik skanuoja ir kad ir kokia užklausa bebūtų tarp tiek rows ieškant daugiau nei kelių šimtų milisekundžių trukt neturi užklausa. Kadangi užklausa gražino mažiau eilučių ir naudojama paieška tik pagal vieną paramsą - reiškias jis neindexuotas ir lentelėje yra apie 224 eilutes (gali būti dėl mysql cache šioks toks nedidelis delay) arba table susicrashines
 2. Gali uždėt index ant autoload field, nors nemanau, kad tai padės, nes lentelėj vos keli šimtai įrašų. Tikriausiai bus crashed lentelė. Gali pamėginti įvykdyti SQL užklausą: REPAIR TABLE wp_options; bet tikriausiai kažkas blogai pačiam wordpress ir ta lentelė vėl susicrashins po kurio laiko.
 3. Naudok naujesnį php-fusion arba ant hostingo nusistatyk senesne php versija 5.2 pvz :) Hostinger.lt tikrai tai gali padaryti
 4. Na nežinau kodėl tokia visų nuomonė apie ACER pats turiu galingą ACER laptopą ir nieko jis nekaista :)
 5. $smsText[2] tavuoju atveju bus trečias žodis :)
 6. Sveiki, reikia 10 - 11 klasių moksleivių nuomonės apie elektronines patyčias, tad jei tokių čia yra ir turite apie 10 minučių laisvo laiko, būčiau labai dėkingas jei užpildytumėte šią (netrumpą) apklausą: http://apklausa.lt/f/elektroniniu-patyciu-klausimynas-vl3mcwf/answers/new.fullpage Dėkoju :)
 7. Chrome. Nežinau kaip dabar su firefox, bet ankščiau pastrigus kažkokiam tinklapiui visa naršyklė not responding... O chrome tik tas tab būna not responding ir sau ramiai vaikštai kituose tabs. Pluginų ir ant chrome užtektinai, tiek developeriams tiek paprastiems vartotojams.
 8. Man pilnai užtenka Netbeans, net nemąstau apie jokį kitą IDE. Dirbu prie stambių projektų su įvairiais framework ir puiku viskas.
 9. O tikrai dabar gauna vienas laišką? Nes šitam kode nėra nei formos (tik jos elementai ir tie netvarkingai aprašyti) nei jokio siuntimo :)
 10. http://asana.com/ darbui komandoje prie daug projektų :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...