Pereiti prie turinio

Ferr

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    110
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Ferr Pranešimai

  1. Tai va, kad aš su Rails koduoju from scratch. Plugino jam nesiūlo, tik gem'ą, o iš jos dokumentacijų negaliu iš kart aiškiai suprast kaip ten kas bus daroma... Būtų fantastika, jei atsirastų Ruby on Rails developeris, kuris patartų ką nors...

     

    Realiai ko tau reikia, viskas yra geme.

     

    Esmė, kam tas gemas naudojamas, jeigu source kodą pakrapštysi, tai encryptint params: https://github.com/TomasAchmedovas/paysera/blob/master/lib/paysera/request.rb

     

     

    Tai šioj vietoj, norėdamas redirectint į Payserą, controlleryje tiesiog padarai:

     

    request_params_example = {

    orderid: 1,

    accepturl: 'http://0.0.0.0:3000?accept',

    cancelurl: 'http://0.0.0.0:3000?cancel',

    callbackurl: 'http://0.0.0.0:3000?callback'

    }

     

    redirect_to Paysera::Request.build_request(request_params_example, sign_password: 'my_sign_password')

     

    Ir klientas bus nukreiptas į Paysera.

     

    Gaunant atgal atsakymus iš Payseros, atitinkamuose accept, cancel ir callback controlleriuose naudoji:

     

    response = Paysera::Response.new(params, projectid: 123, sign_password: 'my_sign_password')

     

    Iš response tada jau gali išsiparsinti visą reikalingą data.

     

    Dėl papildomų attributų, naršyk po Payseros dokumentaciją.

  2. Įstoti ir studijuoti į IT nėra sudėtinga. Problema yra mokslo kokybė ir rezultatas.

     

    Sutiksi daug žmonių, kurie girs savo universitetą ir siūlys rinktis tik jį, bet jeigu atidžiau įsigilintum į jų kompetencijos, ryšio tarp universiteto ir įgūdžių nerastum, o galbūt kaip tik pavyktų atrasti - jokio.

     

    Esmė tokia, jog nusiteik - kad ir į kokį universitetą ar studijų programą beįstotum, turėsi daug savarankiškai dirbti. Kuo greičiau įsidarbinsi studijų metais, tuo lengviau įsivažiuosi ir perprasi visą aplinką.

     

    Studijos - tai tik pasenęs ir elementarus žinių bagažas be kurio lengvai išsiverstum ir pats. Pasirinkęs studijuoti, visas likusias spragas turi užpildyti savarankiškai. Pradėti gali jau dabar.

  3. Labas

     

    Sveiki, visai nieko, galima gal su spalvom pažaisti?

     

    Ką manot ?

     

    Būtų įdomu išvysti kitą variantą, kitokiu šriftu ir spalvų deriniu.

     

    Sveiki, įkeliu savo variantus. Galimi įvairūs pataisymai.

     

    Pirmas logotipas krito į akį. Gal galime tuose 4 iconas padaryti tarsi žingsnius, kaip SmartBed yra išlankstoma?

     

    Sveiki,

    mano bandymas, spalvas galime keisti.

     

    Gražus, stilingas logotipas. Būtų įdomu pamatyti vengiant žalios spalvos.

     

    Pamiršau paminėti turbūt vieną svarbią detalę, SmartBed įmonė vadinasi dėl to, jog lovos "išmanios", išlankstomos. Angliškai jos vadinamos wall bed arba murphy bed.

     

    Kad būtų galima suprasti apie ką kalba eina.

  4. Sveiki,

     

    įmonei, besiverčiančiai lovomis(wall bed arba murphy bed), reikėtų logotipo.

     

    Įmonės pavadinimas: SmartBed

     

    Reikalavimų nėra jokių, galbūt pamačius kelis pavyzdžius, bus galima lygint į kurią pusę krypstam.

     

    Prizas: 250 lt

     

    Deadline: 2014/12/21 su galimybe pratęst

     

    ----------------------------------------

     

    Pratęstas iki 2014/12/31

     

    Suma: 100 eur.

  5. Baigiau mokyklą praėjusiais metais, šiais metais norėčiau perlaikyti vieną egzaminą. Gal kas žino ar dar nėra per vėlu užsiregistruoti laikyti egzamino šiais metais? (Kažkur skaičiau kad prašymai priimami tik iki kovo)

     

    Klaidinga informacija.

     

    Eksternai, norintys (per)laikyti VBE, paraiškas gali paduoti likus 7 dienoms iki pakartotinės sesijos pradžios. O bet tačiau, jeigu neklystu, tokios paraiškos priimamos tik vienoje mokykloje Lietuvoje, visas veiksmas vyksta Kaune.

     

    Dėl tikslesnės informacijos gali bandyti susisiekti www.nec.lt

  6. Žmogau, pirma išbandyk visas perspektyvas Lietuvoj, o tada keliauk į užsienį. Išvyksi, padirbsi nekvalifikuotus darbus, užsidirbsi kelias monetas, grįši, išleisi monetas ant šmutkių, kurių tau nereikia ir vėl rezultatas bus tas pats.

     

    Savo gimtąja kalba rašydamas klausimą apie darbą užsienyje pridarei gana nemažai gramatinių klaidų, tai kyla klausimas, kaip tau su užsienio kalbom? Kaip ten susikalbėsi, reikės kažkaip ir kastuvo paprašyt, žinot, kokio gylio duobę iškast. Su visa pagarba tau, bet tikrai pamąstyk, ar jau laikas į užsienį kelti Lietuvos vardą. :)

  7. Galbūt klaidingai suprantu tave, jei taip - pataisyk.

     

    Jeigu tu jautiesi nepatogiai studijų metu vien dėl to, jog esi tarsi atsiskyrėlis jųjų terpėj,bandyk ieškoti bendraminčių, tik su jais jausies patogiai ir savimi. Bendraudamas su betkuo, betkada ir apie betką, tik tuštėsi dar labiau. Kita vertus, jeigu esi tiesiog ramesnis, tylesnis ir kitoks nei visi likę tavo grupiokai, tai nėra problema. Kitoks nereiškia prastesnis. Dažniausiai tie, kurie kalba mažiau, daro tai tiksliau, paprasčiau ir aiškiau.

     

    Tačiau, jeigu iš tikrųjų turi rimtesnių bendravimo problemų, t.y. sunkiai sekasi dėstyti mintis, skurdus žodynas ar tiesiog trūksta pasitikėjimo savimi, tada turi imtis vienintelės priemonės - treniruotis. Išsirink temas, kurios tau atrodo įdomios, pasiskaityk ir pabandyk sau patinkančiu, solidžiu būdu visa tai papasakoti įrašinėjant save. Viskas analogiška lyg mokantis užsienio kalbą, bandai plėsti žodyną, dėstyti mintis vis sudėtingesniu būdu ir paversti tai įgūdžiais.

  8. Tai čia viskas labai daug priklauso nuo to, kur ką kaip ruošiesi studijuoti. Elementarus pavyzdys: jeigu mokysies istoriją, turėsi galimybę išmokti kelias kalbas nuo nulio, o pasirinkus anglų filologiją, jau turi atsinešti gan tvirtą žinių bagažą ir toliau jį vystyti. Konkrečiau klausk apie universitetą bei specialybę.

  9. Tai kai išmoksi pateikti faktus ir argumentuoti savo nuomonę, mielai su tavim padiskutuosiu :).

     

    Na jeigu galiu žmogui duoti gyvenimišką pamoką, kodėl gi ne?

     

    Are you always this stupid or are you making a special effort today?

     

    Pradedant IELTS egzaminu, tavo surinktu balu, abejonių kyla dėl faktų stokos ir nerišlumo. Klausei manęs, kokia sąsaja tarp enciklopedijų ir IELTS? Readingai beveik visada būna straipsniai iš mokslinės literatūros, kurioje nori-nenori daugybė nežinomų mokslinių terminų. Paprasčiausiai ir elementariausiai, jų net gimtąja kalba visų neišmoksi, nes turi suvokti bei žinoti smulkmenas, aptarinėjamą subjektą ar objektą. Tęsiant toliau ties rašymu, taipogi nepakanka vien nepriekaištingos gramatikos, privalu būti apsišvietusiam ir visiškai tiksliam konkrečioje temoje, turėti platų požiūrį bei svariai argumentuoti*, jau nekalbant apie tokius aukštus įvertinimus, kur kiekviena klaida reiškia balo kritimą. Įskaitant pažįstamus, kurie gavo 9-tukus.

     

    http://pix.toile-libre.org/upload/original/1342661305.png

     

    Panagrinėkime rezultatus. Vidutiniškai 0% laikančių egzaminą dėl tolimesnio išsilavinimo gauna 9, 1% 8.5 balo. Į tą 1% galime įskaičiuoti ir magistrantūroje ar doktorantūroje ketinančius gilinti savo žinias studentus. Taip pat į tai įeina ir tie patys English native speakers. Tai mano galvoje dabar sukasi tokia mintis: kokia yra teorinė tikimybė, kad tavo minėtame fakte, jog pažįsti net kelis žmones, kurie pabaigę vidurines U.S. gavo 9-ukus ir tęsė mokslus Europoje? Vien devintukai pakliūva į 0% grupę, dar reikia įskaičiuot ir tai, jog būtent tu juos sutikai, ir dar net ne vieną, o mažiausiai kelis. Kaip ten dar su absoliučia dauguma grupiokų, kurie gavo 8-8.5 balo? Na atsiprašau, bet stebuklais aš netikiu. Tad jeigu taip netyčia išėjo, jog dėl vieno fakto sumelavai, kodėl gi aš turėčiau patikėti, jog nemeluoji ir dėl kito - 8.5 balų, kai visi faktoriai ne tavo pusėje.

     

    Keliaujant toliau, per visą tavo mistinių pasisakymų sąrašą, man kliūva College of Europe, Bocconi ir Bologna universitetai***.

     

    College of Europe - "Europoje yra laikomas pačiu geriausiu Europos studijas siūlančiu universitetu." Kieno konkrečiai jis yra laikomas geriausiu? Kur pripažinti apdovanojimai, oficialūs pareiškimai, moksliniai nuopelnai pasauliui? Nesakau, jog tai prasčiausia mokymo institucija Europoje. Paprasčiausiai geriausias negali būti geriausiu, jeigu jis nėra geriausias. Ar lenktynininkas bus greičiausias, jeigu jis kasmet finišuoja ne aukščiau 10 pozicijos, tačiau jo fanai skelbia, jog jis greičiausias? Žmonės studijas vertina skirtingai ir prioritetai skiriasi, todėl naivu vadinti geriausiu, kai nėra absoliučios daugumos pripažinimo ir apdovanojimų.

     

    Tai mokaisi Bocconi universitete ar Business School? Teoriškai tai vientisa institucija, bet praktiškai du skirtingi dalykai. Minėtoji verslo mokykla atitinkamam tope užėmė #5 vietą. Nekelsiu retorinių klausimų apie šios institucijos realią naudą Italijos ekonomikai, nes visi žinom, kokia ten situacija.

     

    Ir galiausiai, dėl Bologna University - daviau tau konkretų linką, kuriame aiškiai rodo, jog tavo nurodytas universitetas užima >150 vietą. Tu man numeti nuorodą, kurioje tas universitetas rankinamas 61 vieta. Viena problema - topas kuriamas remiantis web duomenimis, t.y. tai neturi nieko bendro su realiomis studijomis, tik techniniai klausimai apie universitetų reikalus virtualioje erdvėje.

     

    Prie tokių visokių smulkmenų galėčiau kabinėtis ir kabinėtis, galo nebūtų, tačiau nematau daugiau tikslo. Jeigu tai nebus pakankamai tau, galėsiu pratęsti.

     

    Esmė tame, jog universitetų prekiniai ženklai rūpi tik tiem, kurie rūpinasi prekiniais ženklais, o ne universitetais. Man nesvarbu, kelintą vietą ir kiek pripažinimo turi Bolonijos, Milano, Romos, Napolio ar Florencijos koledžai. Tavo sukurtame pasaulyje, tau jie atrodo pakankamai geri, nes tai yra tavo pasaulis. Nežinau, ar šitaip bandai įtikinti save, ar tiesiog kaip viena koja diplomuotam absolventui dar trūksta antra koja finišą kirst.

     

    Gali net neberašyti sekančio komentaro ir nesistengti atsiginti, nes nesugebėsi tu nieko įrodyti - nei IELTS rezultatų pateigti, nei pažįstamus atvesti, nei Bolonijos univiersitetą pakelti į 61 vietą, nei susitūpėti kaip žmogus ir išmokti santūriai, argumentuotai ir kukliai diskutuoti, pripažinti klydus.

     

    *elementariai diskutuodamas forume nesugebi argumentuoti savo nerišlių teiginių, tačiau stebuklingu ir mum, uždarbiečiam nežinomu būdu, per IELTS egzaminą tai padarei išskirtinai puikiai

  10. "...Didžiąją daugumą sudaro tie, kurie nešioja akinius baltais stiklais. Tokius dažniausiai vadina savimylomis arba pradinukais. Šie žmonės iš esmės turi tik vieną ypatybę: visame kame jie įžvelgia kitų ydas ir savo privalumus. Tokie dažniausiai gyvena šviesiuose būstuose, lankosi viešose vietose. Baltaregių daug ir jie yra labai pastebimi. Trumpai tariant, šie žmonės niekuo nepasitiki ir net jei viskas kitiems einasi gerai, jie sugalvoja, kaip jiems priklijuoti etiketę. Savimylą neretai galima pastebėti iš šono komentuojantį ir suprasti ar pažinti kitų nenorintį asmenį. Visą savo gyvenimėlį baltaregiai mato iliuziją, kurią keistojo pasaulio mokslininkai yra pavadinę "tuštuma"..."

     

    Galim gal kartu knygą rašyt?

     

    Turbūt ne be priežasties retas jaunuolis šiais laikais išleidžia knygą - tam reikia daug patirties. Nežinau ir nesmerkiu tavo gebėjimų, gerbiu už turimą tikslą ir galbūt bandymą jį įgyvendinti, tik turėk omeny - net jeigu ir nepavyktų įgyvendint savo tikslo iš pirmojo karto, nenuleisk rankų, pripažink, jog šiai minutei tau kažko trūksta ir griebkis darbo.

     

    Konkrečiai dėl leidybos smulkmenų, pabandyk paskambinėti į spaustuves, ten turėtumei gauti tikslesnius atsakymus.

  11. http://veetle.com/

     

    Kažkas panašaus į tavo minėtąją idėją. Visos perspektyvos priklauso nuo to, kokiame profesionalumo lygyje sugebėsi įgyvendinti savo idėją. Paruoši keletą įdomesnių niekur nematytų laidų, muzikos klipų, kino filmų, kodėl gi ne, tačiau jeigu tuos pačius filmus, kuriais mūsų rinka realiai jau perpildyta, nelabai kas išdegs, nes negalėsi pasiūlyti nei geresnės kokybės, nei dar kažką ypatingo pasiūlyti vartotojui, kuris šiai dienai pakankamai išlepęs ir turi didelę pasirinkimo laisvę.

  12.  

    Assessment of higher education (processes, and outputs) in the Web. The Web indicators and we are already publishing comparative analysis with similar initiatives. But the current objective of the Webometrics Ranking is to promote Web publication by universities, evaluating the commitment to the electronic distribution of these organizations and to fight a very concerning academic digital divide which is evident even among world universities from developed countries. However, even when we do not intend to assess universities performance solely on the basis of their web output, Webometrics Ranking is measuring a wider range of activities than the current generation of bibliometric indicators that focuses only in the activities of scientific elite

     

    Paveiksliukas, vaizduojantis tavo pateikto sąrašo skaičiavimo formulę:

     

    http://www.webometrics.info/images/weighting_model.jpg

     

    Jau minėjau, jog diskusija nėra toliau tęsiama dėl vieno iš mūsų negebėjimo naudotis faktais ir argumentuoti.

     

    Gal kas žinosit atsakymą į mano klausimą, kuris kažkiek susijęs (nekokie VBE rezultatai, bet pažymiai geri) su egoistės klausimu.

     

    Taigi norėčiau žinoti kaip ir kada reiktų siųsti prašymus universitetams, jei nuspręsčiau perlaikyti VBE? Ar tvarka skirtusi nuo įprastos? O gal reiktų universitetams nurodyti, kad perlaikinėsiu kai kuriuos egzaminus? Ačiū

     

    www.nec.lt kitamet galėsi kreiptis dėl egzaminų perlaikymo. Nuo šių metų egzaminus leidžiama perlaikyti tiek pagrindinės, tiek pakartotinės sesijos metu. Dėl pačio stojimo ir rezultatų keitimo, tai individualiai nuo tavęs priklauso. Reikėtų konkrečiai pasikonsultuoti su studentais, kurie tai perėjo, bet mano pasiūlymas toks: stojant nenurodyti brandos egzaminų rezultatų ir stoti kartu su kitais abiturientais. Kodėl? Nes galimas variantas, jog kai kurie universitetai traktuotų jūsų negebėjimą rimtai susikoncentruoti ties mokslais ir tikslų siekimu neigiamai. Nors iš kitos pusės pagirtina, jog susivokėt ir stengsitės perlaikyt egzaminus. Dviprasmiška situacija, tačiau aš elgčiaus taip. O jeigu planuojate stoti į skandinavų šalis, tai ten jūsų VBE rezultatai neturi jokios reikšmės ir egzaminų perlaikyti nereikės.

  13. Daug prirašei, tačiau visur prašovei... :lol:

    Rašydamas apie neteisingą požiūrį į IELTS'ą neturėjau konkretaus asmens galvoje, tačiau tu puikiai atitinki modelį:). Net neįsivaizduoju ką enciklopedijos gali turėti bendro su IELTS, ir kol vyraus požiūris, kad IELTS knygų sprendimas ir anglų kalbos kursai yra geriausias būdas mokytis anglų kalbos - tol ir toliau bus žmonių, kurie mokysis po n valandų per dieną, x dienų per savaitę ir gaus 6.

     

    Esu dirbantis studentas. Sąsajos tarp mano minėtųjų asmenų yra manau akivaizdžios - gimę Europoj, pabaigė vidurinę Amerikoj ir grįžo studijuot į Europą. Neseniai feisbuke užmačiau, kad vienas lietuvis gavo 8 iš IELTS'o, kuris metus mokėsi Amerikoje. Aišku, ne aukščiausias balas, tačiau jeigu nebūtų po Amerikos dar 3 ar 4 metus buvęs Lietuvoj, tikrai būtų gavęs bent 8.5. Mokausi Bocconi universitete:

     

    Nesistebiu, jei nežinosi. Lietuvoj mažai jį kas žino, taip pat kaip ir College of Europe. Vienoj ministerijoj bandė įsidarbinti pastarąjį universitetą baigusi panelė, tai apart vieno žmogaus, visas skyrius tokio nebuvo girdėjęs. O Europoje yra laikomas pačiu geriausiu Europos studijas siūlančiu universitetu. Galbūt Bocconi ir nėra tokio aukšto kalibro, tačiau vistiek grupiokų kompetencija negaliu skųstis. Kadangi šie metai paskutiniai, dalis iškart stojo į magistrą. Harvard'as, Stanford'as, HEC Paris, LSE, Cornell. Ir dar kokius pamiršau :). Tai negali sakyt, kad susirinkę vidutiniokai...

     

    Na ir jeigu jau prakalbome apie universitetų reitingus, tai Bolonijos universitetas užima 61 vietą pasaulyje. Čia tik tarp kitko.

     

    Nesu užtikrintas dėl galimybės studijuoti Danijoje daniškai, tačiau man neteko girdėti, kad reikia pabaigti vidurinę Danijoje.

     

    Nieks nesako, kad TOEFL/IELTS yra vienintelės alternatyvos, tačiau prieinamiausios.

     

    Ir galiausiai, keturi Olandijos universitetai - University of Amsterdam, University of Utrecht, Erasmus University Rotterdam ir University of Twente.

     

    Kadangi nė į vieną mano komentarą nebuvo atsakyta konkrečiais faktais*, tolimesnė diskusija neverta pratęsimo.

     

    *neskaitant visiško subjektyvumo, blevyzgų ir klaidingo fakto apie Bolonijos universitetą

  14. Kaip ir apsisprendes kažką su finansais ir vadyba. Pagrindinis klausimas ar visose šalyse reikalauja IELTS testu, nes sukišęs pinigus žinau, kad tikrai šito testo neišlaikyčiau nors anglų visai gerai gaudausi, šeip šalis tinka kaip ir betkokia, tiesiog gyvenime norisi pamatyti kažko naujo....

     

    www.kastu.lt www.fox.lt - remdamasis šių įmonių pagalba gali apsieiti vien su jų siūlomais tikrai lengvais testais. Nereikia bijoti anglų kalbos išbandymų, gi vis dėlto ruošiatės studijuoti pasirinktąja kalba, ką darysit, kai užstrigsit moksluose vien dėl kalbos nemokėjimo? Teks persilaužti betkokiu atveju, tad kodėl nepadarius to anksčiau.

     

    Na, dėl IELTS: klasiokai per savaitę arė po 3-4 valandas per dieną, 2-3 kartus per savaitę pas tikrai gerą papildomą anglų kalbos mokytoją, su kuria kartu mokėsi, berods, 3 metus, ir anglų kalbos žinojimu nesiskundė, ir iš IELTS gavo 6, kai maksimumas yra, berods 9. (Nors Lietuvoje tokio balo, jei neklystų, niekas nėra gavęs). Taigi, jei esi pasiruošti arti su anglų kalba kaip už tėvynę, bandyk. Tačiau, jei, kaip sakai, tavo anglų kalbos žinios nėra itin geros, ir nesi pasiruošęs daug ir stipriai mokytis, gerai pamąstyk, ar verta. :) Kad ir ką bepasirinktum, sėkmės! :)

     

    Nuoširdžiai pasakius netikiu. Arba klasiokai buvo visiškai beviltiški, arba tai totalus šnipštas. 2-3 kartus per savaitę, po 3-4 valandas, 3 metus keliauti papildomai... Jeigu taikant ant abitūros, tai išeina, jog baigę 9 klases tavo klasiokai jau tiksliai žinojo, jog stos užsienin ir pradėjo ruoštis IELTS egzaminui. Taip, egzaminas yra šiek tiek kitoks, sunkesnis ir neįprastas mums, tačiau ne ant tiek.

     

    Nėjau į anglų kalbos pamokas, nesamdžiau jokių papildomų mokytojų, gavau 8,5. Problem? :) Kvailai žiūrit į IELTS'ą, užtat ir balas žemas.

     

    Tikrai noriu pamatyt ir paspaust Jums ranką, turbūt enciklopedijas gliaudote kaip saulėgrąžas saulėtą vasaros vakarą.

     

    Nelabai supratau, ar tu nori stoti nuo rugsėjo, ar tik sekančiais metais? Jei dar galvoji suspėt nuo rugsėjo, tai turiu tave nuliūdinti - šansai minimalūs. Vienintelė šalis kuri dar tave priimtų (į angliškas studijas) yra Anglija. Ir tuo pačiu, tai yra vienintelė šalis, kurioje dar gali praslysti be IELTS. Aišku, toli gražu ne į geriausią universitetą, tai tikrai verta pamąstyti, ar neapsimoka labiau pabaigt Lietuvoj. Visose kitose šalyse reikalaujama IELTS'o, o jeigu vienam kitam universitete ir nereikia, tai maždaug tokio pat lygio kaip Kuršėnų Kolegijos. Taip kad, jei nori stot kur nors, turi nusiteikt laikyt IELTS :).

     

    Vėlgi šnipštas. IELTS yra vienas iš pagrindinių tarptautinių stojamųjų egzaminų, tačiau tai nereiškia, jog jam negalima surasti lengvesnės alternatyvos. Tas pats TOEFL yra vertinamas lengvesniu mokiniams, yra dar įvairių sertifikatų, kurie nereikalauja tiek pasiruošimo, kiek IELTS egzaminas, tačiau atitinka universitetų iškeltas normas. Kas liečia dėl praleistų sekančių metų - manau tik į naudą. Nuvažiuot į išsirinkto universiteto miestą, pradėt ten kurt savo gyvenimą. Susirast darbą, tapt savarankiškam ir pasiruošt ateinantiems studijų metams. Šitokie veiksmai stipriai palengvintų patį studijų procesą, kadangi būtų praėjęs adaptacijos laikotarpis ir būtų galima susitelkti ties mokslais.

     

    Na, gal nekalbam apie tai, kiek gali surinkti anglai, nes jie paprasčiausiai nelaiko IELTS, ir nėra nei vienos priežasties kodėl jie turėtų jį laikyti:). Pažįstu porą žmonių, kurie gavo 9, tad tai tikrai nėra neįmanoma. Aišku, abu gyveno keletą metų Amerikoje ir kalbėjo jau tikriausiai geriau nei gimtąja kalba. Dar gal prireikė ir trupučio sekmės. Bet kuriuo atveju, tarp mano grupiokų Italijoje absoliuti dauguma buvo gavusi 8-8.5. Galbūt Lietuvoje tai nėra tokie įprasti balai (kaip jau minėjau, dėl idiotiško požiūrio į IELTS ir į kalbų mokymąsį), bet užsieniečiams tai yra pakankamai normalu:).

     

     

    Aišku, kad stojant į specialybę daniškai/olandiškai IELTS'o tau nereikės. Tačiau reikės laikyt danų/olandų kalbos egzaminus. Į specialybes, kurios moko angliškai, tiek Danijoje tiek Olandijoje privaloma pristatyti IELTS/TOEFL, o į kai kurias reikia ir SAT rezultato.

     

     

     

    Olandijoj yra bent keturi geri universitetai, kurie ir siūlo programas angliškai, ir pretenduotų prie geresnių UK universitetų. Taip kad, your argument is invalid:).

     

    Dar kartelį noriu paklausti, kuo tamsta užsiimate, jog pats gavote tokį įspūdingą balą iš šio egzamino bei pažįstate porą žmonių, kurie gavo maksimalius įvertinimus? Ponaitis turėtumėt žinoti, jog IELTS yra British - Australian based exam, TOEFL - U.S. Tad nelabai randu sąsajų tarp jūsų minėtųjų asmenų, Amerikos ir IELTS. Toliau tęsiant ties Jūsų grupiokais Italijoje, vėlgi man kyla klausimas, kokiame vunderkindų ir genijų universitete Jūs studijavote(-uojate)? Nė vienas Italijos universitetas nepatenka net į 100 geriausiųjų pasaulyje, tad kam tokiem gabiem studentam stoti į vidutiniokų gretas?

     

    Mano turimomis žiniomis, norint Danijoje studijuoti danų kalba jums nepakaks tiesiog išlaikyti danų kalbos egzamino, reikės įgyti danišką vidurinį išsilavinimą. Dėl Olandijos nesu visiškai tikras.

     

    Dar kartą kartoju, IELTS/TOEFL ne visada yra privalomi, daugelis universitetų siūlo daug lengvesnes alternatyvas, ypač Olandijoje ir Danijoje, kadangi šių šalių universitetai gauna didžiules paramas iš ES.

     

    Dėl Olandijos 4 universitetų, kurie pretenduotų prie geresnių UK universitetų, taipogi norėčiau platesnės apžvalgos, kur kaip kada ir kodėl???

     

     

    Gal kas zino, ar yra priemimai i pavasario sesijas danijoj/svedijoj?

     

    Danijoje tai tikrai yra, tačiau deja retai tai būna būtent studijos anglų kalba. Jeigu gerai pamenu, tai Copenhagen Business Academy North priima studentus į pavasario sesiją Marketing Management studijų programoje. Susidomėjus, platesnę informaciją galėtų pateikti fox.lt/kastu.lt arba akademijos konsultantai.

  15. Bet tema juk apie meilę/meiles. Tai kokio velnio lįsti į temą ir skelbti savo ideologiją, jog meilės nereikia, be jos geriau ir t.t.. Kame replės?

     

    Savo ideologiją, kuri egzistuoja savam pasauly. Nors ir turim beveik kiekvienas po tas pačias dvi rankas, kojas, galvą, pečius, pirštus ir kitas kūno dalis, tačiau mūsų požiūris į gyvenimą, vertybių sistemą, visas pradinis įnašas, o kartais netgi visas pagrindas yra įgijami iš šeimos, ir reikia pridurti, skiriasi.

     

    Visi turime savo nubrėžtas ribas, kur prasideda ir baigiasi mūsų normalu sąvoka. Tad jeigu vienas ar kitas narys įžengia už jos ribų, pradedat pulti ir apsimetinėdami medikais diagnozuoti ligas ar seksualines pakraipas.

  16. Nuolatinės studijos, tai normalios, dieninės, kurias renkasi didžioji dauguma studentų. Ištęstinės - ištemptos realiam laike, t.y. ta pati studijų programa išdėliota plačiau, jog sumažint mokymosi tempus. Realiai tai yra neakivaizdžios studijos mažesniu mokymosi tempu.

  17. Ką galit pasakyt apie MRU verslo informatika ? Gal yra stojinčių šiais metais ? Nenoriu sauso programavimo, jau kaip ir buvau tvirtai apsisprendęs čia stoti, bet kai jau reikia siųsti prašyma, iškilo klaustuku.

     

    Ką tiksliai nori sužinoti apie verslo informatiką? :)

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...