Pereiti prie turinio

William

Nariai
 • Pranešimai

  1.073
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie William

 • Rangas
  Išmestas iš forumo

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Vilius
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  in the last place you would ever look...

Paskutiniai lankytojai

1.722 profilio peržiūros
 1. Sveiki visi dizaine nusimanantys ir papildomai užsidirbti norintys uždarbio nariai. Taigi darbo pobūdy turbūt kaip ir supratot. Man tiesiog reikia grafiškai paredaguoti WP templeitus (pvz, pakeisti headerį, spalvas ir pan). Patį headerį ar kitą templeito keičiamą elementrą gali reikėti ir apdirbti pagal templeitą. Jei yra susidomėjusių prašom kreiptis AŽ. P.S Iš karto pasakysiu, kad mokėti labai daug nesiruošiu, nes darbas visgi nėra sudėtingas, aišku dėl kainos dar paderinsim.
 2. Domenas registruotas serveriai.lt Orientacinė kaina būtų 200> Net nežinau ar generuoja traffiką nes skaičiuot nemėginau. Galioja dar daugiau nei pusmetį jei gerai pamenu, o tas blogas kur ten paliktas likimo valiai tai tiesiog nekreipkit dėmesio.
 3. Tikrai nepatariu šitos markės automobilių nes tikrai nusivilsi, nors mano vienas mėgstamiausių automobilių yra Camaro, bet kokybė šios markės nekokia.
 4. Net nesivarginau eiti į tinklalapį, nes tikras IQ testas kainuoja pinigus ir sudideda ne vien iš tokio tipo užduočių.Toks dalyas kaip online IQ testas neegzistuoja. Šio atsiprašant šlamšto tikram IQ testui prilyginti neįmanoma, taigi nesiūlau per daug džiūgauti dėl gerų rezultatų ;-)
 5. Deje ne pirmasis http://www.uzdarbis.lt/Demesio-VK-konkursas-t102856.html
 6. Taigi norėjau jums visiems pranešti apie VK.com rengiamą konkursą kurio metu bus išdalinti: 40 Apple iPod nano ® Viskas ko reikia, kad dalyvauti, tai prisiregistruoti vk.com tinklalapyje kuris yra be galo panašus į facebook, aišku turi savų privalumų ir trūkumų ir kviesti savo draugus ten taip pat registruotis. Pirmi 40 žmonių kurie pakvies daugiausiai gaus aukščiau vardintus prizus ;-) Tinklalapis yra be galo naudingas tuo atžvilgiu, kad ten galima surasti praktiškai bet kokią dainą, yra daug video ir t.t ;-) Taigi siūlau jums išmėginti ir sudalyvauti ir žinoma tikiuosi, kad paremsit
 7. Žiedai tikrai gražūs, bet Kanada, toli gražu ne pietų Amerikoje :)
 8. Ar aš vienintelis čia supratau, kad fake? lol Gi tokio tipo apgaulės jau ne pirmą kartą lietuviškoje interneto padangėje ;-)))
 9. Tiesiog gėdinga ;-) Jei nebūtų man giliai nusišikt, būtinai pasiūlyčiau porą narių iš šios temos mesti iš forumo ;-) Ne vieta čia tokiems.
 10. 1. Patarimas temos kūrėjui. Ieškai ne ten kur reikia. 2. khelp. Tamsta teigti moki matau, bet kažin ar pats suvoki ką sakai, ar tiesiog spėji.
 11. Praskaidrinai rytą prieš egzą savo juokinga neapykanta ;-)))) "Te dega jis pragare" LMAO!!!!!!!
 12. Tikrai taip. Bankomatai, parduotuvės, you name it. Nepamenu kuris bankas, bet kažkuris nepriima šitų kortelių, bet tai kėblumų nesudaro.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...