Pereiti prie turinio

delfas2

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  543
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

delfas2 paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 11 2021

delfas2 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie delfas2

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1986-09-24

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Justinas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

2.803 profilio peržiūros
 1. Jau tik nerekomenduok naujokui youtube! Reikia ne tik pratimus žinot, bet reikia mokėt juos ir teisingai atlikt! Kol nežinai kaip teisingai atlikti pratimus ir kol nepajauti ar teisingai juos atlieki, tol būtinas treneris!
 2. Tas kas tokį įrankį sukurs, vistiek bus protingesnis už įrankį, todėl įrankis darbo iš jo niekada neatims. Bet kuriuo atveju, bot'as minčių neskaitys, todėl visada reikės specialisto galinčio teisingai suformuluoti jam užduotį.
 3. Tai kad Tiktokas ant kopijuoto turinio tik ir stovi... 😄
 4. Paprastai užtenka viską registruoti vartotojų teisėms, ir jei ten ne jų "sritis" jie persiunčia patys skundą kur reikia. O kad užregistravai, tai labai gerai, nes priklausomai kaip suformuluoji prašymą, tai ir vartotojų teisės ir rrt paprastai linkę padėti silpesnei pusei, esu tą nekartą patyręs 🙂 o dėl 5 numerių perkėlimo, tai nesikarščiuok - "Nothing personal - it's just business" 🙂
 5. Dėkui, nemokamo plano, panašu, man užteks 🙂
 6. Keistas nekeistas nežinau... neišmanau aš serverių reikalų, tiesiog dabar naudoju Raspberyje susidiegtą DB, o noriu kažko patikimesnio.
 7. Įvairiems namų projektams reikalinga paprasta, nebrangi SQL duombazė. Gal galite rekomenduoti kažką?
 8. Nu čia kiekvieno pasirinkimas 🙂 aš turiu mažai kantrybės gamintis kasdieną, kančia man būna 🙂 Ir šiaip ką tik pagamintas maistas, aišku, skaniausias, o pašildytas mikrobangėje, tai ar dienos ar 3, tai nedaug skiriasi.
 9. Nusiperku kokios marinuotos vištienos (dabar būna ant iešmelių suvertos grilinimui), pasikepu keptuvėje, tada išsiverdu ryžius irgi dar pakepinu keptuvėje su sojų padažu, nu ir šaldytų daržovių irgi keptuvėje pasikepinu. Susikraunu į indelius visai savaitei ir ramu.
 10. Man dar minusas, kad palūkanas moka ne kas mėn, o kas ketvirtį. Bet jo, kad pinigai Payseroje, tai labai didelis pliusas.
 11. Na, windowsams, už task scheduler, tai sakyčiau Z-Cron geriau... 🙂 Deja, šiuo metu tik windowsinį serverį turim... 🙂
 12. Sveiki, ieškau kažko geresnio už Windows Task Scheduler'į. Ar egzistuoja kažkokia programa paleidinėti scriptams (python, r...) kur tiesiog kuriant task'ą užtektų įdėti patį scripto kodą? t.y. kad nereikėtų pirmiausia susikurti bat, exe, py failų ir pan. Ką šiaip naudojate savo darbovietėse vietoje Windows Task Scheduler'io?
 13. Tai, kad ir to nereikia 🙂 pasileisi ant namų tinklo kokį Pi-hole, kuris filtruoja reklamų servisų ip ir nematysi jokių reklamų.
 14. Man pavyko į Coinbase wallet persimesti už 50 usd, daugiau neleidžia... Pagal idėją turėtų būti galima Coinbase Wallete konvertuoti į kitą Crypto ir vestis ten kur nori. Bet kažkodėl neleidžia šiuo metu...
×
×
 • Sukurti naują...