Pereiti prie turinio

Afex

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.162
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Afex paskutinį kartą laimėjo Liepos 16 2007

Afex patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Afex

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis
 • Gimimo data 1990-01-26

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Robertas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Taurage-Kaunas-Vilnius
 • Pomėgiai
  Programavimas, Grafinis dizainas, Lineage, Vadovavimas

Paskutiniai lankytojai

2.649 profilio peržiūros
 1. Parduota L2-faction.net svetainėje reklamos uz 50 lt
 2. tame ir yra reikalas, kad iki 10000 galima pasididinti tik.
 3. Sveiki, reikia pagalbos, kaip reikai padidinti limitus arba kaip pervesti 24k e už perkamą sodą?
 4. Taip, teisingai sako, priklauso nuo to ką darysi su kompiuteriu. Zaidimams 1 , programavimui -2 . Nėra tiesingo atsakymo.
 5. Mums truko ~30 d, delto jeigu duodi renkpinigius, pasirašykite kad jie galios bent 2 mėn, nes gali dokumentų tvarkymas trukti ilgiau nei mėnesis ir tada atsiras problmos, gali bankas arba pardavėjas pradėti isipisineti, nebeprduoti arba nebeduoti paskolos.
 6. Na aš baigiau ~2015 lyg, tai nebuvo tokių tavo vardinamų problemu. Jei lankai paskaitas- visai kitaip žiūri į tavę. jei nueni tik į atsiakitymus, tai niekas į tavę rimtai ir nežiurės. Kiek žianau KTU pertvarkymus dare pries 3 metus, tai nemažai pasikeitimų buvo. Su koliais viskas gerai, destytojai ir katedru vedėjai dabar dauguma jauni, senuosius istume. Aš ta paty apie sovietinius mokymus girdejau kas VU universitete mokėsi. KTU aš pats žinau, kad daug kas išėjo, bet kiek pažystu visi išėjo kas nepatempė programavimo arba matematikos. Reitingas lauštas nei iš piršto o galiam viešai reiting
 7. KTU yra pirmaujantis IT srityje universitetas, kiek metų atsimenu visada taip ir buvo. Negaliu skayti kad ten viskas idealu, bet, kad suteikia geras salygas tai tikrai. Labai skatina pačius studentus domėtis ir kurti naujoves, jei reikia nuperka reikalingus prietaisus, sistemas suteikia slaygas patiems daug ką išbandyti. Universitete dirba gana stiprūs doktorantai, kurie visada padės jeigu senieji neužsiims. Man KTU tikrai patiko. Vienareikšmiškai už KTU. Nes ir pats diplomas labiau vertinamas ;)
 8. Kiek žinau siuntų kainos gali svyruoti, tai reikalingas kažkoks servisiukas arba csv failo nuskaitymas atnaujinti kainas. Pats moduliukas gal kažkur panašus yra +- pakurtas, aišku perdarinėti ir pritaikyti yra darbo. Plius dizainas ir tt.
 9. Kupono salygose visada parašyta, kad išleidus kažkokią suma tik kuponas gali būt panaudotas. Pažiūrėjai kokia išleidimo suma buvo įvardina? Dažniausiai tai būna salygose pvz kad įsidėkite 40 eurų, ir gausite dar 40 eurų papildomai per kuponą. Beje, tu kuponą patį aktyvavai?
 10. Del aido, labai tiketina, kad kaltas abonentas, pabandyk isideti kita kortele, kartais taip buna.
 11. Programinės įranga nelygi programinei įrangai. Panašiausia specialybe yra ktu Programinės įrangos inžinierija. Bet pirmas dalykas yra ne studijos o patirtis skirtingose srityse. Greičiausiai tau reikės DB kūrimo, programavimo, dizaino, marketingo ir it saugumo bent elementarių žinių, kad galėtum bent pradėti mėgyti kurti naudojamą produktą. Visos IT specialybes yra perspektyvios vien del to kad tai labai paklausi ir lyginant su daugeliu kitų specialybiu nuo patirtės greit didėja specialistų atlyginimai. Kuriants savo produktą manau pradžioje bus duag klaidų, ir jeigu tu niekada neesi
 12. Yra keleiviu vezeju kvotos, taip sugalvojus negaliregistruoti imones, pasidomek. Kaip ir notaru kvotos taip ir vezejams. Naujam ilysti sunku.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...