Pereiti prie turinio

aliosha

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  157
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie aliosha

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Web dev

Paskutiniai lankytojai

1.559 profilio peržiūros
 1. Ieškau žmogaus kas galėtų custom wp/woo eshopo backendą sukurti ir dirbti su frontenderiu. Dizainas visas jau paruoštas, backendo logiką įsivertint galima žiūrint dizainą, pagrinde viskas standartiškai, tik produkto krepšelyje yra nemažai customization. Su savo valandiniais ir keliais custom eshopų pavyzdžiais parašykit žinutę. Noras būtų pradėti dirbti jau šį mėnesį ir judėti gana greitai, tai turintys po kelias val per dieną - netinka. Bus pasirašoma sutartis ir apmokėjimas pagal sąskaitas faktūras.
 2. Pirmas etapas - esamų funkcijų pakeitimai pagal app store reikalavimus, naujų funkcijų implementavimas Antras etapas - integracija su kitu appsu Kodo bazė nėra geriausia, bus ką išsiaiškinti, nes reikės suprasti kaip veikia logika kodo pusėje pačiam programuotojui. Pasirašysime NDA, suteiksime prieigą prie kodo repo (gitlab) ir norėsime preliminaraus įverčio rėžiais. Pasirašysime sutartį ir darbuosimės. Užbaigto varianto tikėtumėmės per pora mėn.
 3. Ieškom PHP Laravel freelancerio įvairiems darbams atlikti prie keletos projektų. Sudėjus viską apie 2-3 mėn darbo. Laukčiau valandinio tarifo ir datos nuo kada būtų galima pradėti.
 4. Turime projektą kurio patys neprižiūrime, tačiau klientas vis nori papildomų funkcijų arba kyla problemų tai reikia skirti dėmesio karts nuo karto. Norime pilnai perduoti projektą. Padarysiu intro su klientu, duosiu serverio loginus ir galėsite derintis tarpusavyje tiesiogiai. Noriu intro padaryti ASAP tai lauksiu žinučių kam būtų įdomu.
 5. Pradžiai yra du darbai: - WP yra naudojamas kaip CMS mobile appsui, sukurta custom tema ir sukurtas API pluginas. Reikia praplėsti API plugino logiką, t.y. perduoti iš WP daugiau informacijos į appsą. Kas moka WP ir supranta struktūrą tai susigaudys. Reikalavimai aiškūs - juos pateiksime. - Yra ecommerce WP+WOO kur yra skirtingų kategorijų ir atributų prekės. Reikia siuntimo kainas paskaidyti, tarkime jeigu krepšelyje yra prekė X ir Y, tai siuntimo kaina vienokia, jeigu X ir Z, kitokia, jeigu Y ir Z, dar kitokia. Reikalavimai aiškūs - juos pateiksime. Ieškomas labiau long term WP special
 6. Sveiki, neseniai paleidau svetainę, teikiame IT paslaugas. Reikėtų specialisto kuris pagal raktažodžius pakoreguotų tekstą tinkamai, sudėtų tekstą papildomą kurio trūksta, sukurtų puslapius atitinkamus vidinius bei pasirūpintų backlinkų sudėjimu kataloguose. Parašykite kainodarą kokią taikote bei pateikite bent vieną pavyzdį svetainės kurioje sudėtas jūsų kurtas turinys.
 7. Projektas su PHP smarty, html, jquery, css, bootstrap, git, docker tai reikalinga atitinkama patirtis. Lokacija Vilnius. Norintys atsiųskit savo code sample įvertinimui.
 8. Dirbame su laravel/react/react native, tačiau iš seniau turime nemažai wp/prestashop klientų, kurie kreipiasi dėl darbų. Su keliais ilgalaikiais freelance partneriais dirbame, tačiau jų užimtumas vis didėja. Ieškome žmogaus kuris: - Mokėtų ir taikytų geriausias WP ir Prestashop programavimo praktikas frontend/backend - Galėtų iš pateikto aprašymo/specifikacijos pateikti preliminarias kainas ir laikotarpį per kurį būtų atliktas darbas, laikytis terminų. Dažniausiai sumokame už praleistas valandas tiesiog, esame lankstūs. - Galėtų pakonsultuoti techniniais klausimais wp/prestashop, teikti pasi
 9. Moku 10-15 EUR/val, darbų daug, reikės pasigilinti į projektą, suprasti kaip kas veikia ir tikėsimės, kad galėsime bendradarbiauti ilgesnį laikotarpį. Reikia, kad galėtumėte skirti 30-40 val į savaitę.
 10. Apie React Native poziciją kalbi? Parašyk jei įdomu, pasižiūrėsim code sample ir atrasim biudžetą jeigu tikrai tiek tempsi.
 11. LARAVEL: Darbas prie admin panels, įvairių backendų, API integracijų su web/mobile appsais. PHP, Laravel, HTML, CSS, JS, Git (gitlab). REACT NATIVE: Darbas su mobiliom aplikacijom. React Native, HTML, CSS, JS, Git (gitlab). Apsvarstytume ir freelancer galimybę react native žmogui, bet norėsime matyti biure kažkiek kartų į savaitę ir sekti progresą. http://seemsneat.com, biuras Verkių g. 5, duosim Macbook pro, kursus kokių norėsite ir leisim tobulėti su labiau patyrusių kolegų pagalba. Lauksiu AŽ arba galite iškarto brūkštelti į [email protected] su savo git rep pavyzdžiais ir tr
 12. Ieškome PHP programuotojo su tokiu stacku: - HTML - CSS - JS - PHP (Laravel) Privalumai: - Kokio nors TVS patirtis (WP, Presta, etc) - Git Darbai su įvairių API, backendų, admin panel kūrimu, modifikavimu. Artimiausias darbas - sistemos kūrimas nuo 0, sujungimas su kitos sistemos API. Jūsų darbą prižiūrės senior full stack programuotojas, duos patarimų, velnių ir leis tobulėti. Kodą versijuojame gitlab. Atlygis 1000 - 1400 EUR į rankas priklausomai nuo patirties.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...