Pereiti prie turinio

ReborN

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.388
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  7
 • Atsiliepimai

  98.8%

ReborN paskutinį kartą laimėjo Sausio 21 2022

ReborN patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie ReborN

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis
 • Gimimo data 1996-10-03

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  United Kingdom

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Už 130€, galioja iki 2023-08-23
 2. Grynai, nes grynas auksas (999) yra per minkštas ir tiesiog nepraktiškas / greitai susidėvėtų / nutrūktų. Dėlto ir maišo su kitais metalais, o ne iš gryno aukso daro.
 3. O tai ką sutartyje rašo tiek dėl greičio, tiek dėl routerio? Pas mane (ne tele2), pavyzdžiui, yra nurodyti greičiai, kuriuos turi užtikrinti.
 4. Tai gal ant ribos statė ar grynai savo sklype? Jeigu savo sklype stato tai čia kiekvieno asmeninis reikalas. Pats pasistatyk savo sklype ir pareikalauk pusę sumos. Jeigu davėt sutikimą ant ribos statyti tai lyg bendra nuosavybė skaitytusi? Net ir tokiu atveju čia pačių susitarimas būtų prisidėti ar ne. Aišku įforminti reiktų bendrą nuosavybę.
 5. Greičiausiai 4, neesu matęs, kad 8 eitų 🙂 dediesi 4 į registruotą, 4 nešiesi kuprinėje (rankiniame) ir nusiperki 4 duty free. Tada 12 prasineši, nebent sugebi muitinėje papulti Norvegijoje 😄 nors ten nelabai kas tikrina.
 6. 3l 235kw TPVCA 2021 158,75 2022 198.75 - be įvykių Kasko 2021 1.097,34 2022 1.430,25 - skilo priekinis stiklas
 7. O čia vienas geriausių mano matytų marketingo triukų:) Specialiai šnekėti tokius dalykus, kurie pritrauks n peržiūrų, o tie n peržiūrų pritrauks naujų klientų į jo piramidę, kurie kels dar daugiau ištraukų iš jo intervių, kur šneka kosmosus. Taip sukasi viskas ratu generuojant jam vis didesnį pelną.
 8. Mano atveju, nuomoju 2 kamb butą gan naujos statybos treti metai. Savininkas sumažinęs nuomos kainą smarkiai rinkos kainų, bet tik dėlto, kad butą laikau kaip naują - pastovi priežiūra, jokių balių ir t.t. Praeitas nuomininkas mokėjo 150e daugiau kas mėnesį (neasocialus, kaip minėjai, nes čia nuoma 500+ už 2 kamb) , bet per 3 mėn taip visas sienas, grindis nupurvino, miegodavo su batais ir t.t, kad savininkas minėjo - jau geriau mažiau paimsiu, bet po to nereikės remontų daryti, nesvarbu, kad ten depozitą turi paėmęs, bet sakė, kad neužteko visko ant kiek buvo /sudrožtas/ butas. 🙂 Tiek 2
 9. Kalbant apskritai, eina ir užsienyje dirbant gauti paskolą. Visgi, bankai nori, kad alga būtų mokama eurais antraip ten palūkanos blogos. Šiuo atveju ir šitas variantas neina, kadangi darbas sezoninis t.y 6-7 mėn ir sutartis terminuota. Daug kas daro panašiai kaip minėjo @Darius999 aišku pasiskaičiuoti reikia ar tau apsimokės ten mokesčius mokėti ir t.t ar geriau tiesiog pataupyti šiek tiek ilgiau juolab, kad po 25k gaunant ilgai neužtruksi tuos reikiamos 40k surinkti 🙂
 10. Yra variantas eiti į KASPą 🙂 ? Čia nepasiūlymas, bet labiau variantas, jeigu kitų variantų nebūtų.
 11. Per tris metus savo sklypą ir sodybą įsigijo. Tai progresas yra 🙂
 12. Butas atšaukiamas ne dėl tavo kaltės. Viskas bus grąžinta.
 13. Greičiausiai klausia, nes nori nuomos sutartį sudaryti ir į registrus nešti, nes atsiskaityti ir grynais gali. Taip, reikės mokėti
 14. 8 klasė - greičiausiai apskritai mažai pamokų patinka. Jeigu neklystu, vis dar išlieka tendencija, jeigu nežinai ko nori - imi humanitarinius mokslus. Nemanau, kad čia gera įdėja. Deliokis kryptį palei tai ką norėtum veikti ateityje. Siūlyčiau, neatmesti kažkokios krypties vien dėlto, kad nepatinka pamokos, nes ateityje jos bus įdomesnės (žinoma ir sunkesnės, bet tada ir pačios suvokimas bus kitoks).
×
×
 • Sukurti naują...