Pereiti prie turinio

Povilasarl

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  779
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Visas Povilasarl turinys

 1. Gal žinot ką geriausiai galima gaut iš Telios 5G iš bėdos tiktų ir 4G namams? 🙂 Imant tuos pigesnį telefonui ir dedant į modemą galima gauti ban? 😄 ir apie išorinį IP turbūt nei kalbos nėra tokiu atveju?
 2. Turiu M365 paspirtuką, tai naudoju tokio tipo spyną: https://ponasdviratis.lt/lt/spynos/dviracio-spyna-abus-bordo-ugrip-80cm-1980/2702#/96-spalva-melyna Vežiojuos tam laikiklyje prikabinus ant paspirtuko, o rišu iš spynos darydamas "8" formą, vienas galas prie stulpo / dviračių laikiklio, kitas per tą įstrižą vamzduką prie priekinio rato. :) Nuo vagių patikrinta: draugas taip pat rakina - bandė pavogti, nepasisekė, tik vagys sulankstė priekinę šakę (30eur nuostolis) ir sugadino spyną. :D
 3. Nežinau, ar tu iš praeities turi blogų prisiminimų, kurių negali pamiršti, bet mano irgi su pareigūnais patirtis tik gera :) Manau, kaip su jais bendrausi, taip ir jie su tavimi :)
 4. Sveiki, Siūlau 2 vietas Netflix ULTRA HD account'e. 3Eur / mėn. Iki Gegužės 29d - nemokamai. :)
 5. Domina ir mane 4K planas. Jei dar neturit galime kooperuotis ir pasiimti?
 6. Reiktų ir man iptorrents pakvietimo. Galiu mainais duot linkomanijos ir torrent.lt pakvietimų.
 7. Aš manau, kaip ir daugelis čia pradėjau kaljano karjerą nuo kaljano už 20eur su greit pridegamom anglim ir tabaku iš skonis ir kvapas :D Dabar tai daugiausia rūkom True Passion, Chaos, Fumari. Dėl skonių labai sunku kažką pasakyt, stengiamės daugiau 200-400g vieno tabako niekad nepirkt, nes kad ir koks skanus po tokio kiekio nusibosta ir lieka neberūkomas :D Juodi mum kažkaip nelabai lipo. O dėl entry level tabakų tai rekomenduočiau Adalya ir Setbettli. Anglių tai jokiu būdu nedėkit tų apvalių. Perku kokosines iš bongų dabar one nation eina, tikrai neblogos. Taurelės pagrinde eina ST
 8. Software RAID 0, bet geriau nedaryčiau, nes spėju C diskas yra SSD, o likę HDD, ir greičiai labai skiriasi ir labai padidėja duomenų praradimo tikimybė ;)
 9. Slava +37062042797 Genadijus: https://www.facebook.com/kuliomin?hc_location=ufi
 10. Ne forume klaust reikia, o visom draudimo bendrovėm parašai auto valstybinį numerį, (VIN) ir savo a.k. ir gausi pasiūlymus su skaičiais, o ne fantazijom. :)
 11. Per brangi nebūtinai reiškia, kad tiek pinigų pirkėjas neturi. Tai gali reikšt ir tai, kad pirkėjas rado pardavėjo nepasakytų defektų telefonu ar skelbime ir su tais defektais ta mašina tampa per brangi :)
 12. Sveiki, Gal kas turit pardavime DDR3 ECC Unbuffered RAM'ų? ECC registered ar Non-ECC Unbuffered netinka.
 13. Jei Vilniuj siūlau nueit į Bongus prie VCUP patars ir padės išsirinkt pagal tavo biudžetą. Priedo iškart siūlau nusipirkti funnel tipo taurelę ir kaščio kamerą. :)
 14. Sveiki, kiek matau visi čia siūlo ir ieško Lietuviškų torrent invites, bet pabandysiu ir aš. :) Ieškau TV-Vault ar panašaus trackerio invite.
 15. Amazon.de kaina 30eur, parsiuntimas su eshopwedrop ar pirkeu ~4eur :D
 16. Tai aš apie tą "laužą" ir šneku. Daugiau jokių kompų šitoj temoj nematau :)
 17. Nu komentatoriai. Paimkit man tokiu kompu po 300-350€. Paimsiu iš jūsų už 400€ ne vieną :)
 18. Man padėjo nuo triukšmo. :) Pirma siūlau pabandyk nieko nekirpęs nusipirkt už dar porą eurų adapterius tulpės to AUX ir jei pagerės tada kirpt ir lituot. :) Realiai prieš tai dar gali išbandyt maitint savo adaper iš powerbank, triukšmo turėtų būt mažiau arba išvis nelikt, jei taip bus filtras tikrai padės. Mašina ypač užkurta savo el. sistemoj turi labai daug triukšmo.
 19. Filtrą įsidėk. :) https://www.lemona.lt/?page=item&i_id=27112
 20. Matosi, kad reikia. Dažniausiai išperkamoji nuoma būna "lizingas su likutine verte". Pvz. tu kas mėnėsį moki sumą x ir po 3-5metų turi galimybę automobilį išsipirkti už likutinę vertę, jei to nepadarai tu to automobilio sąvininku niekad ir netampi.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...