Pereiti prie turinio

JustasP

Nariai
  • Pranešimai

    353
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    6
  • Atsiliepimai

    0%

JustasP Pranešimai

  1. Ne, nieko prieš neturiu. Tiesiog kažkaip galva neišneša kaip tiek daug galima suspėti. Aš dažniausiai kai paimu knygą apie kokį programavimą, pamatau, kad daugiau nei 500 puslapių, tai stresuoju ir galvoju kaip ją perskaitysiu. :huh: Man kažkaip labiau praktika, nei teorija.

     

    Jei jau krapštaisi hardware ir su softu, tai gal galvoji apie micro-controllers programavimą?

     

    Su laiku nepakovosi, taciau as pats stengiuosi kaip nors susidraugauti. Atsitraukiu nuo visko, nuo visu darbu ir kito meslo. Jei anksciau galvojau, kad jau dabar turiu kazko imtis ir dirbti, tai tas mintis stumiau i sali ir kibau tik i mokslus. Nuo 7 valandos ryto iki 20 vakaro. aisku nesuprask blogai, zinau kad tai jau per daug, bet tai aistra...

     

    Studijuosiu computer science su visais placiais papildomais profiliais (ju galejo pasirinkti 5). anksciau nenorejau univero, bet kazkaip visgi... pabaigus pagrindines studijas teks jau rinktis konkrecia sriti (arba eiti is karto prie darbu), bet kazkaip srities favorites neturiu, patinka viskas, tai dar laiko turiu apsispresti kas ir kada bus. aisku vienokiu ar kitokiu atveju neatsiribosiu nuo kitu sriciu, net jei ir imciausi kaip sakai micro-controllers programavima. o siaip planuoju ir su doktorantura baigti, galbut tai pasitarnaus man paciam.

     

    O del to, kad nespeji, tai yra sakoma: "zmogus, kuris nieko nedaro, niekada neturi laiko". mokytis, mokytis ir dar karta mokytis. mokslas yra gerai tol kol jis yra standartinis, o kai pereisi i ta aukstesniji lygmeni, kai tau mokslas yra auksciau kritinio tasko, 99proc. tikimybe kad susisuks galva. na, bet ka padarysi.

  2. Įdomūs planai tavo. :rolleyes: Su tuo pasakymų, turėjau omenyje profesionaliai, bet jei tik paprastiems ir šiek tiek sudėtingesniems uždaviniams atlikti, tai ne kažką.

     

    20 metu uz keliu menesiu, dar tik univere pirmas kursas bus, nemanau kad reikia kazkokiu profesionalumu itin dideliu. kaip ir minejau pletojuosi visame IT kolukyje, nuo soft iki hard. jeigu sedeciau ties kokiu programavimu isvien, tai gal ir galeciau kazka profesionalizuoti. o tu tame kazka blogo izvelgi, del to "platumo"? as, kaip 24-7 sedintis prie pc'o (pastarasias 2sav), nieko kito ir negalvoju

  3. O bent vieną programavimo kalbą moki? :)

     

    moku ir ne viena, bet tas mokejimas nereiskia kad moku absoliuciai viska. to mokejimo uztenka atlikti paprastiems ir kiek sudetingesniems uzdaviniams, todel negaliu sakyti kad esu profesionalas, nes nesedziu prie vieno dalyko istisus metus. Jei du menesius programuoju rimtai, kita menesi dirbu su dizainu, veliau hardwaras ir pan. gyvenimas suplanuojamas praktiskai metus i prieki, o kalbant apie ta pati programavima asmeniskai jam laiko skiriu ne DAUGIAU kaip 5-7men per metus.

  4. reikia šią struktūrą:

    <label><input type="checkbox" name="email" ' , ($_REQUEST['email'] && !$palikti) ? 'checked="checked"' : '' , ' /> Ar uzsisakote e-mail prenum?</label>

     

    integruoti į:

    <li><label for="email">Ar uzsisakote e-mail prenum? </label><input type="checkbox" id="email" name="email" data-on="TAIP" data-off="NE" /></li>

     

    Antroji struktūra yra daug pažangesnė, bet neišeina niekaip pirmosios integruoti (to php kodo). Gal kas turi idėjų?

  5. Aš čia nesuprantu tik vieno dalyko, kokio velnio patarinėji visiškai nieko savo kailiu nepatyręs? Pats sau tyliai ir ramiai gyvenai be skandalų su tėvais, todėl ir pateisini dabar kitų tėvų netinkamą elgesį, kitokio paaiškinimo iš mano pusės nėra.

    Galbūt atsakęs į visus komentarus norėjai pliusų lietaus? :)

     

    Aš moku analizuoti. Neuždrausi rašyti ;)

  6. Tai, ką paminėjo temos autorius, be jokių išvedžiojimų galima pavadinti paauglyste. Ir nereikia "malti", kad kažkas kitaip. Visų pirma man kyla mintis: kas vyksta?

     

    Labai dažnai tenka meluot, nes pasakius tiesą užvirtu didžiulis skandalas, mat dėl to, jog "šudmaliauju".

    Reikėjo pateikti bent vieną RIMTĄ pavyzdį. Aš galiu grįžti namo iš lauko apsvaigęs nuo alkoholio ir sakyti savo tiesą, kad mane per prievartą mergina prigirdė. Ar gi tai normalu?

     

     

    jie nemegsta žmonių su kuriais aš bendrauju, tikriausiai mano, jog jie mane veda iš kelio

    O su kuo tu bendrauji? Galbūt susidedi tikrai su nerimtais veikėjais. Šiandieniname LIetuvos jaunimo tarpe tikrai maža dalis normalaus jaunimo išlikę, daugelis - nupušėliai (kalbu apie etatinius alkoholio mėgėjus; besiburiančius į "gaujas" ir nerandančius veiklos apart plavinėjimo pyplius ir pan. brudus, kurie nieko nesiekia, tik kenkia).

     

     

    Ką daryt, kad pagaliau iškovot tą laisvę, jog tevai gerbtų pagaliau mano nuomone ir kad nereiketu prašyt leidimo prieš kažką atliekant, o tiesiog patarimo?

    Dabar įsivaizduok situaciją, jog turi vaiką, kuriam 16-20 metų. Kaip su juo elgtumeisi? Tu tėvams meluoja, jie (manau) tai suvokia, todėl ir kontroliuoja tave. Norint užsitarnauti pagarbą - reikia stengtis ir kovoti, tačiau tu to nepadarysi, nes manau, kad dar esi nespėjęs subręsti paauglys, kurio galvoje vyksta karas. Štai ir atsakymas į visus klausimus. Jeigu nori keisti aplinką, pradėk nuo savęs.

     

    Suprantama, aš jokiu būdu temos autoriaus nesmerkiu, juk daugelis paauglių tokie. Savotiška amžiaus riba, savotiškos peštynės, ašaros, nesusipratimai. Tai būna beveik kiekvienm (asmeniškai man to nebuvo). Dabar kitas dalykas - temos autorius yra išlaikomas tėvų, tad tėvai turi teisę elgtis savo nuožiūra. Tokie mąstymai, kaip "jie neturi teisės to daryti, nes aš esu suaugęs", yra vaikiški. Tai tik parodo, kad temos autorius TIKRAI yra nesubrendęs. Net neturėdamas didelių psichologinių žinių aš tai supratau.

     

     

    vasara aš pats užsidirbu pinigus ir beveik neprašau iš tėvų. Jiem nepatinka kur aš juos išleidžiu, na į klubą vieną, du kartus į mėnesį nuvarau, arba šeip kokį kebabą nusiperku

    Tikrai? Ir viskas? O rūkai, vartoji alkoholi? Galbūt kažkur investuoji, o gal kolekcionuoji? Įprastai čia susimaišo materialiniai skoniai. Tavo tėvai turbūt labai taupūs ir jiems kiekviena smulkmena atrodo it gigantiška (pernelyg didelis sureikšminimas).

     

     

    Savo laisve issikovojau biski drastiskais budais. Tevams skaudu buvo , bet tuo metu iseities kitos nebuvo. Paklausk mamos kada, koks tavo reikalas kur as savo uzdirbtus pinigus dedu? tau gal atiduot?

    To ZJA. Negaliu neįsiterpti. Tai naglumo viršūnė. O kodėl neduoti tėvams pinigų? Jie gal svetimi? Jei ne pinigus, tai bent kažkokį reikalingą daiktą nupirkti. Savanaudystės viršūnė! Jie į tave investuoja ir pinigus, ir nervus, ir meilę, o tu nusisuki ir bėgi? Tokius pyplius į vaiknamį.

     

     

    Na manau neprivalau sakyt, kur dirbu ir kuo užsiimu, tema ne apie tai...

    Faktas, kad užsidirbai negražiais būdais. Štai ir tavo kančios metas. Realiai yra pateisinamų uždarbio būdu, kuriuose labai svarbus tėvų pasitikėjimas, o ne smerkimas, bet yra ir būdų, kurių geriau nebandyti. Abejoju, ar būdamas tėvu norėtum žinoti, kad tavo vaikas užsiima narkotikų prekyba ir dieną naktį gerti raminamuosius baiminantis dėl to, kad jo nesučiuptų policija.

     

     

    Na, kad stroikei dirbu tai žino, bet, dėl lažybų ir pokerio, tai nemanau ar verta sakyt...

    Štai! Nesu didelis lažybų mėgėjas, bet pasakysiu visiems, akcentuojantiems frazę "lažybos BLOGAI" - UŽTILKITE nevykėliai. Turint gerą galvą ir kiekvieną sprendimą priimant protingai tai nėra žalinga. Kartais net teisingai priimtas sprendimas nebūna toks teisingas, kaip atrodo. Tai žaidimai. Tai kombinacija: laimiu/pralaimiu. Už tai aš nesmerkiu. Tobulėk, nebūk etatinis žaidėjas ir GALBŪT nusišypsos tau laimė, tačiau atmink, kad tuo pačiu tai ir didžiulė RIZIKA. Asmeniškai aš žaisdamas pokerį elgiuosi protingai ir nuostolio nepatiriu niekada. Žinoma, nestatau milžiniškų sumų (viskas tik dėl pramogos skonio).

     

     

    Dabar paminėsiu - kas gi ta pilnametystė. Visų pirma, tai reiškia, jog tu jau nebesi vaikas. Antra, tai didelis popierizmas, įstatymai ir pan., pvž. alkoholis parduotuvėse prieinamas tik pilnamečiams. Trečias dalykas, apie kurį nesusimąsto daugelis tėvų - privatumas. Pilnametis žmogus turi VISIŠKĄ TEISĘ į savo asmeninį gyvenimą, BET. Čia išlenda vėl gi materialinis reikalas - tu esi išlaikytinis. Šiuo atveju jie tik gali apriboti savo veiksmus ir priežiūrą.

     

    Tiesą sakant aš taip ir nesupratau, ar temos autorius visiškai išlaiko save (tokiu atveju kai kurios mano tezės nueitų šuniui ant uodegos) ar nevisiškai. Na, o ši istorija turi labai paprastai sprendimą: kaip daugelis minėjo, imkis iniciatyvos. Tu jos nerodai, nes esi silpnas. Griebk save už ragų ir pagyvenk kurį laiką vienas, be jų pagalbos (bent mėnesį). Tačiau pirmiausia siūlyčiau užsiimti savianalize. Norėdamas kažką pakeisti, turi pažinti save ir nuslopinti savo viduje vyraujantį chaosą. Gali neneigti, kad jo nėra - manęs neapgausi.

     

     

    Arba nusiperki baltos buteli(arba betkoki kita alkoholini gerima) susedi su tewais isgeri ir pasisneki.

    Geriau sužaisk dar vieną pokerio partiją nei tokį sprendimą priimk :) Alkoholis - ne draugas (kaip "brangūs" tautiečiai nemano). Alkoholis kelia depresiją ir jis tikrai jokių žaizdų neužgydys. Tau jis nereikalingas.

     

     

    Bet yra kas dar labiau jaudinasi ->MOČIUTĖS<-. Vat ten tai neduoda ramybės.

    Kad žinotum, kaip aš tau pritariu. Mano atveju tai "baisiau" už tėvus. Tiesiog nereikia visų sureikšminti pretenzijų ar pan.: neklausyk ką visada šneka, nes dažnai perdeda (vis gi, senyvas amžius - senyvas mąstymas); mažiau bendrauk ir tos pretenzijos mažės (tai nereiškia, kad turi išsižadėti bendravimo - aš su seneliais pabendrauju maksimaliai kartą per mėnesį ir to pakanka). Viskas kaip sakoma - su laiku.

     

     

    žinok visi baigia vienodoj duobėj

    To ZerG. Žodis VISI čia visiškai ne į temą. :) Jeigu remiesi savo ar aplinkinių patirtimi, nereiškia kad taip yra VISIEMS.

     

     

    Aš tai manau, kad netinkami šitie patarimai "kai patys būsit tėvai, suprasit...". Reikia gi gyventi dabartimi, o ne ateitimi ar praeitimi. Tėvai turi suprasti, kad negalima varžyti savo vaiko, ypač kai jis jau pilnai už save atsako. Ypač blogai, kai žmogus yra žeminamas, turiu omeny, kai tėvai tavo veiklas ir užsiėmimus vadina š*do malimu.

    Pradžioje nusišnekėjai, vėliau atsikvošėjai. Kokia dar dabartimi? Aš suprantu, kad kartais reikia "išleisti gazą" (man pačiam taip būna). Tėvai turi suprasti, kad negalima varžyti svo vaiko, ypač kai jis jau pilnai už save atsako? Pritariu šiai minčiai, bet temos autoriaus istorija čia ne prie ko. Kaip supratau, jis yra išlaikytinis. Ką jis uždirba, turbūt išleidžia daiktų pirkimui, lažyboms ar pan. Vat jeigu pradėtų galvoti apie tai, kad reikia iš tų pinigų nupirkti valgyti ar apsirengti, tuomet palaikyčiau autorių. Dažnas paauglys, uždirbdamas pinigus, mano, kad yra visavertis, nors tuos pinigus paleidžia į visas puses ir vis dėl to tėvai jį tebeišlaiko. Pačiam paskutiniui tavo sakiniui visiškai pritariu, tačiau jis vėl gi netinka šiai temai, nes autorius nežinia kaip tuos pinigus uždirba. Vis gi, kalbant apie rimtą pinigų ir sąžiningą pinigų uždirbimą, jų disponavimą - normaliems tėvams neturėtų dėl to kilti priekaištų.

     

     

    Mokslais tokiame amžiuje užsiimkit, išmokit kažką naudingo, įgykit patirties, darbuokitės, veikit.

    Tą patį ir aš noriu pasakyti.

     

     

    O tikrinti pilnamečio vaiko, pilnai atsakingo už save, telefoną ir banko sąskaitas - normalu? Ir nustatinėti su kuo nebendrauti, irgi normalu?

    Jau buvau tai paaiškinęs, bet pakartosiu. Iš vienos pusės normalu, iš kurios nenormalu. Temos autorius nėra VISIŠKAI (žodis "pilnai" netinkamas vartoti) atsakingas už save, tad gal užteks jį ginti. Tiesiog sukakus pilnametystei jaunuolis "susikuria" privatų gyvenimą, į kurį niekas negali kištis. Šiuo atveju tėvai turi teisę kištis, tačiau jiems vertėtų šiek tiek sumažinti "apsukas", vis gi visą gyvenimą neseks kiekvieno vaiko žingsnio.

     

    Paauglystė - tai toks laikotarpis, kuomet vaikinas tampa vyru, tokiu vyru, kokiu bus visą gyvenimą. Tai svarbu atminti. Paauglystė yra pats svarbiausias gyvenimo periodas, kuriame priimami svarbiausi sprendimai, lemsiantys ateitį.

     

     

    Tada prasikau lazybose apie 2k ir supratau kad reikia dirbti, o loterijas palikti kitiems.

    Tokia atvejai tik motyvuoja, gyvenime kartais privalu tai patirti, kad sugebėtum pažinti tiek save, tiek aplinką. Nesmerkiu tokio poelgio. Svarbu susivokti ir imtis veiksmų.

     

     

    Jei buciau visa laika dares tik ta ka tevai liepe, buciau uzauges silpnavalis, be savo nuomones, psichologiskai silpnas ir t.t

    Sakai tiesą, bet nereikia taip akcentuoti, nes tai vadinama perdėjimu. Kiekvienas eina savo keliu ir aš esu ne vienoje savo žinutėje rašęs, kad reikia laužyti standartus, norint kažką pasiekti. Tėvai ne visada mąsto teisingai ir juolabiau mažiausiai ~30proc. jų sprendimų yra klaidingi. Tačiau tėvai nėra vienintelis rodiklis. Kaip gi aplinka: draugai, mokykla, giminės? Štai kas jus (manęs ne) verčia progresuoti/regresuoti. Tėvai jus tik supažindina su pasauliu, visko semiatės patys.

     

     

    Reikia leisti vaikams daryti klaidas. Kiekvienam pagal charakteri. Vienas biski padurniuoja, kitas maziau, bet dazniausiai visi ateina i prota.

    Kiekvienas tėvas patyręs paauglystės laikotarpį ir supranta, kas yra normalu, o kas ne. Tikrai didelė dalis tėvų nepriekaištauja paaugliams, jei jie grįžta namo išgėrę (juk , ir jie TAI DARYDAVO). Svarbu neperžengti ribų - štai ko baiminamasi. Paauglys nemoka priimti teisingų sprendimų, gali neapgalvotai pasielgti.

     

     

    Kiekvienas zmogus turi daryti savo klaidas, px jam 15, 20 ,50 ar 80 metu.

    Pritariu, tačiau priklauso dar ir nuo klaidų. Jei tu pagaminsi bombą ir ją susprogdinsi Vilniaus oro uoste (mirs koks 50 žmonių), nemanau ar tai bus pateisinama klaida. Klaidos būna NEAPGALVOTOS. Suplanuotos klaidos nebūna pateisinamos. Tiek aš, tiek mano tėvai - darome klaidas ir kiekvienas suprantama kokios jos būna. Iš klaidų mokomasi.

     

     

    Psichologijos dėstytoja yra pasakiusi: "Kai paauglys pradeda ginčytis su tėvais, jis jau yra pralaimėjęs".

    Labai teisingai. Kiekvienas turime būti savotiškas poch*istas (neperžengiant ribų) ir kuo mažiau kreipti dėmesio į tai, kas rėžiama į akis.

     

     

    Manęs nekontroliuoja nuo ~13 metų. Jokių kišimosi į mokslus ir pan. Dabar jie yra net gi laimingi, nes iš savo uždirbtų pinigų dažnai perku įvairius daiktus jiems, padedu. Tiesa, kažkokio dvasinio artumo nebuvo niekada - aš ne toks žmogus, aš pirmenybę teikiu savo darbui.

     

    P.S. Nesu psichologas, tiesiog paprasto žmogaus intuicijos pagalba apžvelgiau kai kurių nuomones. Mano brangieji heiteriai (pvž. dziumandzi ar koks ten juokdarys), galite (atleiskite moderatoriai) - užsikr...

  7. Jei nukreipei tik DNS - tau subdomenus reikia sukurti iv.lt sistemoje. Jei nukreipei visus vardų serverius - tada jau paleisti reikia DNS serverį pvz named ir ten sukonfiginti savo domeną.

     

    juk as esu seniau tai dares, nieko ten konfiguruot nereikedavo, tik nukreipt ir viskas, bet nepamenu kaip. dabar as tik i ip adresa nukreipiu ir jokiu dns nenukreipineju.

  8. turiu vps ir domena serveriai.lt

     

    ka man per klientams.iv.lt daryti, kad pasiekciau raidini ip?

     

    domena nukreipiau i vps ip (ten web hostas). ir kas is to? domenas.lt:7777 juk neveikia

     

    reikia sukurti subdomena, tai ka ten blemba rasyti jei du kart to pacio ip negaliu rasyti?

  9. apt-get install apache2 php5 mysql-server phpmyadmin ( nurodau visus paketus, nes be ju manau nereikalingas ir phpmyadmin )

     

    SVARBU: ismes lentele kur reikia nurodyti koki web serveri naudojate, SPAUSTI SPACE TIES APACHE2 ir enter, tada paprasys ivesti mysql slaptazodi ir finise viskas baigta.

     

     

    apache konfiguracinis failas debiane buna /etc/apache/apache.conf ( neatsimenu ar apache.conf ar apache2.conf nes visada su tab mygtuku naudojuos )

     

     

    Ir kas iš to? viską sėkmingai instaliuoja, bet visais būdais http://mano-ip/phpmyadmin (phpMyAdmin, phpMyAdmin/, phpmyadmin/ ) išmeta 404 not found.

  10. Nesu labai geras php guru, bet čia atrodo toks lengvas nesusipratimas, kurio neišsprendžiu.

     

    Įvedus daugiau simbolių negu 5, turėtų išmesti klaidą.

     

    Bandau:

    if(trim($dildo) > 5)

    if(trim($dildo) > '5')

     

    Bėda ta, kad visais atvejais 5 interpretuojamas kaip tekstas ir sąlyga neįvykdoma. Kas turi minčių?

  11. Sveiki!

     

    Turiu jums įdomių žinių, vienas debilėlis iš Irano, vardu Ali (jis neva Irano dvasinis variklis) prognozuoja... Ne, neprognozuoja - jis grasina! Po 6 mėnesių mes išnyksime! Tiesa, jis tai praneša tik savo pakalikams - iraniečiams. Turbūt lygiai po 6 mėnesių Iranas išlėks į orą :lol:

     

    http://www.delfi.lt/news/daily/world/irano-dvasinis-lyderis-ragina-rengtis-pasaulio-pabaigai.d?id=59098833

     

    O dabar rimčiau. Ši tema susijusi su religija. Turbūt visi suprantate, kad tas Ali yra nupušęs. Taigi, padiskutuokime, ar gali religija žmogų durninti? Galbūt čia tinka posakis: "kas per daug, tas nesveika"? Asmeniškai man yra ne kartą tekę sutikti nupušusį religijos gurmaną, su kuriuo geriau nė neužsišnekėti (kalba apie laidotuves, kitokį mėšlą)...

  12. Tai ne verslo idėja, tai tiesiog galbūt sėkmingos svetainės idėja, o ji paprasta. Sukuriu paprastą sistemėlę: turime n filmų kategorijų, kiekvienoje kategorijoje po vieną filmą (foto, aprašymas, traileris). Kas 24 valandos filmai kistų. Projektą galėtų pavadinti "dienos filmai". Dėl transliacijos - dabar nieko nežinau. Filmai būtų atrinkinėjami tam tikrų žmonių pagalba pagal tam tikrus bruožus (ypač - filmo SUPRATIMĄ).

     

    Galbūt tai neoriginalu, o ir banalu, bet bent jau Lietuvoje nesu matęs tokio tipo svetainės. FB'e kas dieną stebiu, kaip žmonės klausinėja - o kokį gi filmą žiūrėti. Nedėtume šlamšto, siūlytume kokybišką ir išmėgintą kiną.

     

    Man įdomi tik jūsų nuomonė apie tokią idėją. Ar jums ji idomi? Nuo jūsų nuomonių priklausys ar sėdėsime keletą savaičių prie projekto kuriant jį.

  13. Esme tokia, kad galima gerti ir alu su snapsu ir valgyti mesa ir tortus ir ka tik nori. Bet viskas turi buti su saiku. Kiekvienam tas saikas gali buti skirtingas, bet mano galva saiktas tai toks lygis, kuris nekenkia nei pacio sveikatai, nei gadina gyvenima aplinkiniams. O pasirinkimas ka daryti kiekvieno zmogaus individualus reikalas. Todel vieningo uz ar pries nebus, galima rakint tema ;D

     

    Jei kalbi apie sveikas alkoholio normas vienam kartui, tai jos yra tokios mažos, kad nė nepajustum jog išgėrei.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...