Pereiti prie turinio

Steeler

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    397
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Steeler Pranešimai

  1. Sveiki, taigi reikalinga tam tikra programa, su kuria būtų galima riboti vaiko sedėjimą prie kompiuterio. Kad būtų galima nustatyti pavyzdžiui tam tikras laiko tarpas (pvz 2, 4 valandos sedėjimo, o išeikvojus laiką išsijungtų kompiuteris automatiškai), būtų apsaugotas administracijos slaptažodžiu ir panašiai. Gal kas žinot ką panašaus?:)

    Pasirašai skriptuką, kuris veikia kaip procesas background'e, kad po kažkiek laiko išjungtų kompiuterį, o slaptažodis, tiesiog, gali būti uždėtas and PC user'io ir nereikia jokių soft'ų. Jei linux user'is, tai easy pasileisti tokį. Ant Windows'ų ir kažką panašaus galima padaryti, manau.

  2. Neskaitau kiekvieno jūsų rašinėlio, tačiau užmetus akį, atrodo, kad vien offtopic'us rašot. Nėra klausiama, ar apsimoka studijuoti, ar ne. O, mano supratimu, konstruktyvią nuomonę, klausimu "Kur stoti norint tapti programuotoju?", išreikšti gali tik tie, kas studijuoja. Tai gal ir leiskime būtent jiems pasireikšti šiuo klausimu per daug nenukrypstant į lankas?

  3. Jei rimtai žiūri į visą šį reikalą, tai VU arba KTU.

     

    Nesuprantu, kodėl neįrašei VU IT(informacinės technologijos). Pats studijuoju šia studijų kryptį, esu nepaprastai patenkintas. Studijos yra labai geras dalykas, bet tik tuo atveju, jei tu moki tas žinias pasiimti. Kas sako, jog nėra ten ko eiti, ir panašiai, tai mano spėjimu priežastys yra: arba dėl to, kad jie patys ten nieko nesimokė, arba pasirinko prastą universitetą, arba įstojo ne ten, kur jiems vieta. Žinoma būna išimčių, bet tai vienetiniai atvejai, tačiau, ir tuomet, vargu ar studijos pakenktų.

     

    Mano pasirinkimų sąrašas prasidėjo taip:

     

    1. VU PS(programų sistemos)
    2. VU IT(informacinės technologijos)
    3. VU INFO(informatika)

    Na, po to jau kiti universitetai.

     

    Kitas dalykas, esu labai patenkintas, kad neįstojau į PS. Programų sistemos yra, na, tiesiog, populiarus dalykas ir tiek. Nei jis geresnis už kitus, nei prastesnis. Reikia labai gerai suprasti ko tu nori iš studijų, tada suprasi ir ką rinktis, o ne rinktis tai, ka rėkia kiti. Kiek pastebėjau, kuo skiriasi šis dalykas nuo IT iki šiol, tai pirmam pusmety jie turėjo daug praktikos iš Assembly programavimo bei kompiuterių architektūros, kai mes tuo tarpu turėjom ir praktikos, kurios tokiam dalykui tikrai gana, jei nesigilini iš esmės, ir teorijos, kuri buvo labai naudinga, kad suprastum esminius dalykus. Toliau, IT studijų kryptis yra naujausia, dėl to tikrai nedrįsčiau sakyti, jog ten kažkas pasenę, ar panašiai. Tarkim jau pirmais metais turime OOP su Java, džiaugiuosi, kad daug mokomės apie UNIX'ines sistemas, programinom ir su C, yra dalykai ir kaip duomenų struktūros, kur moko rašyti efektyvų kodą ir t.t.

     

    Kodėl dar apsimoka rinktis IT. Studijų programa trunka 3,5 metų įskaitant 0,5 metų praktiką. Jei neklystu, programa įkurta 2010m., be to bendradarbiaujant su "Barclays", galbūt, dėl to ir jaučiasi, jog daugiau mažiau viskas "šviežia".

     

    Trumpai tariant bei kalbant apie šias tris kryptis, siūlau rinktis IT dėl to, ką minėjau, PS tuo atveju, jei nori daug laiko skirti mokslams, ten turėsi pasinerti į programavimą, hardware'ą, ar kur kitur, giliau, nei kiti, tačiau stipriai svarstytina, ar tai naudinga, o INFO tuo atveju, jei myli matematiką - programavimas / matematika.

     

    Pastaba. Eidamas į universitetą žinojau, jog tai nėra vieta, kur kepami programeriai. Tiesą sakant, gavau daugiau, nei tikėjausi, bet dėl to, jog turėjau tikrai tvirtus programavimo pagrindus eidamas ten. Man tai vieta, kuri turimas žinias tikrai tvirtai sustiprino, taip pat ir suteikia galimybes tas žinias plėsti toliau. Tereikia noro ir pačio darbo. Mano akimis, tai galimybė. Arba ja imi ir pasinaudoji, arba ieškai savo kelių.

     

    Prašau, atsižvelk į tai, jog tai yra mano nuomonė ir viską sakau iš savo perspektyvos. Tikėkimės, tai kažkam padės priimti keletą rimtesnių sprendimų.

  4. Tai vat, šios knygos tiražas pasibaigęs, jos nėra nei viename Vagos ar Pegaso knygyne :) Baltos Lankos irgi neturi sakė. Esmė ta, kad kaip ir niekur nėra, nes ir visi eshop'ai išsipardavę. Radau MintVinetu knygynėlyje ir nusipirkau, bet ir ten kartu su "Svetimas" 1991 metu leidimo, pati knyga sena, tikrąja to žodžio prasme. Ir tai buvo 8 mano aplankytas knygynas šiandien. Dėl pačios knygos - rekomenduoju - mano mėgstamiausia knyga.

  5. Sveiki,

     

    ieškau Albero Kamiu knygos "Krytis", dar žinomos, kaip "Nuopolis". Gal žinote, kokiam knygyne galėčiau įsigyti? Kiek žiūrėjau e-shop'uose, tai visur išparduota. Pirkčiau ne internetu, reikia iki savaitės galo Vilniuje. Galbūt, nupirkčiau ir iš rankų, jei knyga geros būklės, kadangi noriu dovanoti.

     

    krytis.jpg

     

    Beje, gal kas žinote, kodėl ši knyga yra tokia reta?

  6. Jeigu labai nori Samsung ar Sony, tai rinkis tarp Sony Xperia M4 Aqua, arba Samsung Galaxy J5. Samsungą kiek žiūrėjau, tai veikia gan neblogai, pats juo susidomėjau, bet niekas negarantuoja, kad jis taip pat veiks ir po pusmečio. O Samsung bėdos su lagu prasideda būtent po šiek tiek laiko. :)

     

    Dėl Meizu M2 Note irgi nebloga idėja, bet bent aš tai nusivyliau juo šiek tiek. Kad ir tas pats Clash of Clans veikė su lagu. Ir pats telefonas veikia šiek tiek lėtokai. Bet iš dalies ir geras variantas, kamera, baterija, dizainas, šiaip kokybė. :)

    Žinau, kad Samaung po ilgo naudojimo pareina, tai dėl to atgraso labai, o dėl Sony nežinau, niekada neturėjau, o dabar atrodo neblogai ir daug kas naudoja. Meizu šiaip labai sudomino, kolkas gal net geriausias variantas atrodo man.

  7. Sveiki, būtų apmaudu įsigyti mobilųjį telefoną, žinant, kad galėjau įsigyti geresnį arba tą patį pigiau.

     

    Gal galėtumėt rekomenduodi geriausią, kokį žinot, mobiliojo telefono variantą, kurio kaina būtų apie 200eur., geriau būtų, kad neviršytų 250eur.

     

    Turėtų būti android'as, teikčiau pirmenybę samsung arba sony telefonams.

     

    Arba, gal patartumėte, ką pasirinkti iš šių bei kur pigiau juos būtų galima rasti?

     

    https://www.varle.lt/mobilieji-telefonai/telefonas-samsung-s5-mini-g800f-juodas.html

    https://www.varle.lt/mobilieji-telefonai/sony-xperia-m4-aqua-juodas--1318137.html

    https://www.varle.lt/mobilieji-telefonai/telefonas-samsung-a5-a500f-juodas--1221973.html

  8. Na, jei klientai praso ryskiu spalvu - as negaliu pasakyti, kad nedarysiu ju... daznai konsultuojuosi su draugais dirbanciais toje srityje gan ilga laika, ir keleta is ju jie ivertino tikrai puikiai. Daznai buna ir taip, kas is triju pateiktu dizainu, uzsakovai issirenka prasciausia ir tenka dirbti su juo... Taigi, nenoriu nepasirodyti nemandagi, bet zmogui neismananciam sitos srities manau nera mandagu peikti kitu darbus. ypac pradedanciuju. As pati suprantu, kad man dar yra LABAI kur tobuleti, kaikurie darbeliai ir man neatrodo labai stiprus, bet kaikurie tikrai nuosirdziai paitnka. Kaip jau sakiau - svarbiausia patenkinti klientai :) Ir manau net ir jums - kurie adrbus tik peikia sukurciau darbus, kurie patktu ir jum :) ir zinoma - todel ir negaliu sau leisti brangiai juos kurti, nes nesu specialiste. Taigi, tikiu kad jei dirbat su klientais tai zinot, kad ne visada viskas buna pagal jus. :)

    Neišmanančiam? Nieko nesakyčiau, jei neišmanyčiau. Pats tuo nebeužsiimu, bet patirties tikrai daug daugiau turiu. Be to, čia ne ta sritis, kur klientas visada teisus. O draugai kritikos gal nenori sakyti :) nieko keisto.

  9. Per uzdarbis.lt is sukurtu temu. Na, zinoma kritika is profesionalu visada yra gerai (tikiuos, jei teigi, kad darbai silpni, tai pats turi kazka stipraus sukures, gal gali pasidalinti?) :) bet kadangi pirmoje vietoje yra klientas, tai svarbiausia, kad jis lieka patenkintas :) ir kaip jau minejau - esu naujoke, tai manau ir negalima pradzioje tiketis profesionalaus rezultato

    Nereikia būt profesionalu, kad būtų galima pasakyti, jog darbai labai silpni :) tai akivaizdu. Bet kaina atitinka kokybę manau. Įgūdis piešti, tai ateina su laiku, bet kaikurie atrodo neskoningai(rėžiančios akį spalvų paletės ir pnš.), priedo turėtum pasidomėti, kas yra logotipas ir kaip geras logo kompoziciškai atrodo.

  10. JavaScript website.. Vien pavadinimas juokingas.

     

    1. Kodėl nereikia MEAN stack'o specialistu Lietuvoj ? Todėl, kad jų nėra.

    2. Kodėl niekas nekuria ant MEAN stack'o? Todėl, kad nėra specialistų.

     

    Tai va tau visi atsakymai. Jei pasižiūrėtumėt, kas dedasi užsienyje, pamatytumet kad MEAN stackas arba atskiros jo dalys yra labai populiarios ir kyla į darbo rinkos viršų kaip ant mielių, dėl savo singlethread architektūros ir crossplatform'inimo.

    Kodel sakai, kad juokingai skamba, nors pats sakai, kad MEAN yra gera praktika ir perspektyvu? Juk jis JS based.

  11. Geras daiktas. Ypač socket.io ir MEAN stack'as. Pagrindiniai minusai tai singlethread ir kvaila JS semantika. Tiesa su ES6 situacija kažkiek pagerėjo, bet vistiek geriau naudot TypeScript.

    Keista, kad skelbimuose beveik nėra įmonių kurios ieškotų Node.js programuotojų

    O ES6 jau naudoja production'e? Truputi atslikęs aš čia. Turėjo atsirasti ten geru dalykų, kaip promises. Gal dar kažko gero?

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...