Pereiti prie turinio

apieviska

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.606
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo antler Dviračio siuntimas kurjeriu   
  Eini  į artimiausią dviračių parduotuvę ir prašai tusčios kartoninės dežės nuo dviračio. O geriau net pora. Nusukus vairą ir galimai priekinį ratą (visaip būna) sukiši į dežę ir siunti per kurjerį. 
 2. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo antler Dviračio siuntimas kurjeriu   
  Eini  į artimiausią dviračių parduotuvę ir prašai tusčios kartoninės dežės nuo dviračio. O geriau net pora. Nusukus vairą ir galimai priekinį ratą (visaip būna) sukiši į dežę ir siunti per kurjerį. 
 3. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo antler Dviračio siuntimas kurjeriu   
  Eini  į artimiausią dviračių parduotuvę ir prašai tusčios kartoninės dežės nuo dviračio. O geriau net pora. Nusukus vairą ir galimai priekinį ratą (visaip būna) sukiši į dežę ir siunti per kurjerį. 
 4. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo antler Dviračio siuntimas kurjeriu   
  Eini  į artimiausią dviračių parduotuvę ir prašai tusčios kartoninės dežės nuo dviračio. O geriau net pora. Nusukus vairą ir galimai priekinį ratą (visaip būna) sukiši į dežę ir siunti per kurjerį. 
 5. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo MartynasKu Linijinis būsto paskolos grąžinimas   
  Grubiai sakant prie bendro >=5% grąžini  +100%. Tai imant 100k grąžini 100k + 100k %.
 6. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo wan2o Ar verta bylinėtis su TELE2?   
  Su sutartimi problemos nėra, jinai yra nutraukta, tačiau pasiimti routerį atgal jie atsisako. Aš neprašau jų grąžinti jau sumokėtų pinigų, tesiog nutraukti šio momentu pirkimo iššimokėtinai sutarti ir toliau nemokėti kadangi routeris buvo pirktas iš jų būtent dėl jų viešai reklamuojamų paslaugų naudojimo, kad sparčiausiais internetas ir t.t., o realybėje yra visiškai kitaip. Aš pukiai suprantu kad ten nėbus to, ką jie viešai skelbia, tačiau visiško 0 irgi nesitikėjau. Jeigu man jie iš pat pradžių pasakytų, kad už menesio intikas nebeveiks - tai aš ir neimčiau nei to routerio, nei tos paslaugos ir visi būtumėme ramūs. O dabar gaunasi taip, kad aš patiriu išlaidas, kadangi dirbu vakarais ir nuo greičio priklauso mano pajamos, o jie maža to kad mažina man mano pajamas, bet dar ir bando įkišti papildomai nereikalingą dalyką. Jeigu jie suteiktu tai ką turėtų - problemos nebūtų, tačiau sako kad nieko padaryti negali. Tai kodėl aš turiu mokėti už įsigytą įrangą pagal jų reikavimus, o jie man nesuteikia paslaugos?
  Tuo labiau kai jie dalina ruoterius pabandimams visiškai naujus, o tada jos pasiima atgal, jeigu vartotoją netenkina jų internetas. Jis gi irgi yra išpakuotas. Tas pats ir pas mane + dalinai jau apmokėtas, ko aš nereikalaujų atgal.
  Palyginimas tikrai geras, nes tuo pat metu kaip tik sudegė Philips HR 1858 ir įsigijau Philips HR1919/70 kuri spaudžia šiek tiek praščiau, tačiau jos grąžinti minčių nekila, nes ėmiau tikslingai, savo reikmėm ir geriu pagamintus sulčius, nors ir šiek tiek prastesnė kokybė. Anoje likučiai buvo sausėsni. Taip, jeigu ją nupirkus iš 1kg obuolių man pradėtų begti vien tirė vietoi sulčių - eičiau aškintis, nes pirkau sulčiaspaudę sultims gaminti, o  tirei yra blenderis.
 7. Patinka
  apieviska sureagavo į Winstonas1 Kur kreiptis dėl pinigų išiėškojimo Europos mastu?   
  Man su avialinijomis buvo panašus atvejis, kai net vartotojų teisės atsisakė nagrinėti. Yra paprastesnis būdas jeigu mokėjai kortele (galbūt tai veikia ir pavedimu, tačiau dalinuosi savo patirtimi kai buvo mokėjimas kortele). Tau reikia kreiptis į savo banką dėl to mokėjimo ir pasakyti, jog negavai paslaugų pagal šitą mokėjimą ir jog paslaugų teikėjas atsisako tau pateikti atsakymą tam tikrą periodą. Tuo met bankas pareikalaus iš tavęs įrodymų kad neatsako ar pan, ir padarys charge back jiem per jų banko sąskaita. Kai jau gaus laišką iš bank gal ir patys susikambins su tavimi :).
  Viską papasakojau, bet jeigu norėsi daugiau info, prašau rašyk AŽ.
 8. Patinka
  apieviska sureagavo į tadassimkus Apple M1   
  Pas mane is 16 GB 11GB+ visada used. Butu pasirinkimas 24 ar 32, buciau imes netgi toki varianta. Asmeniskai, 8GB, permazai, 16GB ant ribos. PHPStormas 4GB beveik suvalgo ir t.t.
 9. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo Heknev dėl wordpress   
  49.99?
 10. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo Heknev dėl wordpress   
  49.99?
 11. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo Heknev dėl wordpress   
  49.99?
 12. Patinka
  apieviska sureagavo į Tmaster Samsung ar Xiaomi   
  sutinku,
  realiai nuo tavo patirties iki dabar nelabai kas pasikeitę. miui perdaug viskas palikta "rankinio" darbo. Visus leidimus ką leisti ir ką drausti reikia susidėlioti pačiam, nebent app kūrėjas bus numatęs, kad jei app reikia pvz lokacijos leidimo, iškris toks prašymas ir vartotojas sutiks, bet jei netyčia nesutiktum, antrą kartą neklaus, ir apsas tinkamai nedirbs, kol rankiniu būdu pats nenustatysi, jog lokacija visgi leidžiama
 13. Patinka
  apieviska sureagavo į zirnis Samsung ar Xiaomi   
  Pirma savo xiaomi turejau dar 2015 metais,kaip suprantu jie primete, kad telefono procesus turi susikonfiguruoti dar ir pats. Pvz. atejus SMS zinutei nebudavo garso, nes turi nusistatyti, kad zinuciu programele galetu naudotis telefono atmintimi ir paleisti SMS melodija, ar pasileisdavau Endomondo, jai GPS veikdavo kol neisijungdavo ekranas, po to pagal nutylejima nusijungia GPS, turi jungti nustatyma, kad galetu visada location service naudotis, ar location service neisijungtu esant isjungtam ekranui. Tubut ir zadintuvui reikdavo nustatyti kazka kad veiktu, kaip leisti paleisti melodija, leisti veikti backgrounde, ar telefonui neleisti pereit i koki nors energy save rezima.
   
  Dabar nenumanau kiek pasikeitusi MIUI, bet tada tikrai buvo lempiska, kad pagal nutylejima dalis dalyku neveikia, kaip reiktu.
 14. Patinka
  apieviska sureagavo į Giovanni Žygis nuo Kauno iki Baltijos jūros?   
  Neseniai pasibaigusi vasara kiekvienam įteikė vis kitokius prisiminimus. Kas pailsėjo, kas pakeliavo, o kas įgyvendino užsibrėžtą avantiūrą.
   
  Esame trys vaikinai iš Kauno: Rimvydas Ardickas, Dovydas Šaudys, Kastytis Valevičius nusprendėme šią vasarą paskirti žygiui iki Baltijos jūros.
   
  Keliavome dvyliką dienų. Pirmąją dieną 10 val. 04 min. vaikinai pajudėjome iš Kauno ir įveikėme 30 km. Vėliau per dieną vidutiniškai nueidavome apie 20 km. Jautėme, kad viską filmuoti ir tuo pačiu derintis su žygio sunkumais nėra taip paprasta.
   
  Įveikus 150 km. nusprendėme gerai pailsėti prie laužo šviesos, nes prieš akis dar laukė dviejų dienų kelionė iki Nidos, o jau buvo sunku eiti, skaudėjo ne tik kojas, bet nuvargo ir nugara tačiau nenorėjome pasiduoti.
   
  Keliavome iš Kauno iki Kačerginės, vėliau Zapyškio, Vilkijos, Veliuonos, Panemunės, Jurbarko, Šilutės, Ventės, nuo kurios keltų kėlėmės į Nidą, o iš ten į Klaipėdą ir galiausiai – Palangą.
   
  Pirmas naktis nakvojome palapinėse, Poto kelis kartus mus priėmė į namus, paprašius, ar galime pasistatyti palapinę kieme. Buvome labai nustebę žmonių gerumu Lietuvos apylinkėse.
   
  Kelionėje žinoma pasitaikė ir lietus, gero oro juk neužsakysi. Tokia avantiūra tikrai reikalauja ištvermės. Stengėmės kuo sandariau apsaugoti kuprines, kad nepatektų vanduo ir nesugadintų svarbios įrangos.
   
  Pasiekus kelionės tikslą, neslėpsiu, kad užplūdo keistas, tačiau nuostabus jausmas - Tai, kas kažkada buvo tik pasvajojimai prieš miegą, pagaliau buvo įgyvendinta!
   
  Tas jausmas pasiekus tikslą privertė mūsų galvas sprogti nuo to, kad pasiekus vieną tikslą, mes galime įgyvendinti kažką dar didesnio.
   
  Kviečiu pažiūrėti video :
 15. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo Klicko Symfony 2.8 ir FOSUserBundle   
  Zodziu po keliu valandu pisimosi atrodo atradau kame reples: cia vat raso kas nuo 2.1 pradejo palaikyt symfony 4 ir del to pasikeite overwritinimo mechanizmai https://github.com/FriendsOfSymfony/FOSUserBundle/issues/2744#issuecomment-369042634 o jie aprasyti vat cia https://symfony.com/blog/new-in-symfony-3-4-deprecated-bundle-inheritance
   
  Zodziu pridejus nauja servisa su savo kontrolleriu:
   

  fos_user.registration.controller: class: UserBundle\Controller\RegistrationController arguments: ['@event_dispatcher', '@fos_user.registration.form.factory', '@fos_user.user_manager', '@security.token_storage'] calls: - [setContainer, ['@service_container']]
   
  man pradejo kaip ir viskas veikti.
 16. Patinka
  apieviska sureagavo į Andrejus Kaip valdyti kelis domenus su viena TVS   
  Visiškai techninė pusė:

  Nukreipi domenus į to serverio NameServers
  Per DirectAdmin pridedi domenus kaip alias, ir nurodai kad failai bus pag. domeno (pvz domenas.lt/public_html/)
  Pasirašai php kodą kuris su https://stackoverflow.com/a/10717309/2854231 pagalba tikrins kokį domeną atidaro
  Nukreipi pagal domeną į tą failą/kodą kurį nori

   
  Arba naudoji WP kaip šiūlė jau https://uzdarbis.lt/t399482/kaip-valdyti-kelis-domenus-su-viena-tvs/page__view__findpost__p__3050025
 17. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo Auksinis Krepšelio išsaugojimas į mysql   
  Ok, si karta truputuka padesiu.
   
  Problema yra tame, kad visas tavo kodas yra baisus. Cia atvirai sakau, be jokiu paticiu. Suprantu, kad dar tik mokaisi, bet mokaisi is blogo saltinio. Mesk ji lauk. Keli patarimai:
   

  Niekada nenaudok LT kintamoju. Dabar neatprasi, rasisi amzinai. Nejaugi taip sunku? $name = $item["name"]; $quantity = $item["quantity"]; Is sessijos gi pasiemi ENG.
  Pamirs apie mysql_query. Jis yra senas ir durnas. https://stackoverflow.com/questions/12859942/why-shouldnt-i-use-mysql-functions-in-php
  Visada, nepriklausomai ka naudoji, 100% filtruok ieinancius duomenys. $sql = "INSERT INTO prek (preke,kiekis,suma) value ('$nm','$kiek','$item_total')"; https://en.wikipedia.org/wiki/SQL_injection

   
  Isprendus sitas problemas galima judeti toliau.

 18. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo Auksinis Krepšelio išsaugojimas į mysql   
  Ok, si karta truputuka padesiu.
   
  Problema yra tame, kad visas tavo kodas yra baisus. Cia atvirai sakau, be jokiu paticiu. Suprantu, kad dar tik mokaisi, bet mokaisi is blogo saltinio. Mesk ji lauk. Keli patarimai:
   

  Niekada nenaudok LT kintamoju. Dabar neatprasi, rasisi amzinai. Nejaugi taip sunku? $name = $item["name"]; $quantity = $item["quantity"]; Is sessijos gi pasiemi ENG.
  Pamirs apie mysql_query. Jis yra senas ir durnas. https://stackoverflow.com/questions/12859942/why-shouldnt-i-use-mysql-functions-in-php
  Visada, nepriklausomai ka naudoji, 100% filtruok ieinancius duomenys. $sql = "INSERT INTO prek (preke,kiekis,suma) value ('$nm','$kiek','$item_total')"; https://en.wikipedia.org/wiki/SQL_injection

   
  Isprendus sitas problemas galima judeti toliau.

 19. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo Darkera Keičiasi stojimo į Universitetus tvarka, Nuo 2019 metų.   
  ###### mokslus.
 20. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo GPC PNG Puzlė   
  Yra skirtingu atveju. Pvz pradziai patikrinciau img metada. Tada bandiciau konvertuoti i dviejetaini koda palei spalvas (kadangi cia ryskiai 2 spalvas) - galima eiti pixel by pixel ir bandyt sudaryt dviejetainia seka tipo 010101.
 21. Patinka
  apieviska sureagavo į suniuku feja Šuniukų Fėja Skaistė Svidraitė   
  Tai yra nuoseklus ir laiko (kiekvienam individualiai) reikalaujantis darbas. Kryptinga dresūra, sportas.
  Kaip ir ką daryti reikia, analizuojama pagal kiekvieną šunį atskirai. Tačiau, jau ne vieną teko sugrąžinti į gyvenimą. Jau dabar eilėje turiu kokius 3-4 beglobius, ir dar keletą klientų, kurių šunys juos namuose "ėst" pradėjo.
  Žinoma pats didžiausias darbas yra šuns kūno kalbos skaitymas ir išsiaiškinimas, kodėl šuo tapo agresyvus, stresuojantis, bijantis ir panašiai
   
  Taip, Klaipėda :)
 22. Patinka
  apieviska sureagavo į suniuku feja Šuniukų Fėja Skaistė Svidraitė   
  Sveiki. Esu Skaistė Svidraitė VšĮ "Šuniukų fėja" steigėja, mano organizacijos tikslas atidaryti šunų psichikos reabilitacijos centrą, kuriame dirbtų tik profesionalai, o ne šiaip babuškos mylinčios gyvūnėlius :)
  Žinau ir suvokiu, jog pinigai yra uždirbami, todėl stengiuosi nebūti ta kuri tik prašo paaukoti, stengiuosi duoti/parduoti, tam kad organizacija galėtų pradėti sėkmingą kelią.
  Ieškau rėmėjų, partnerių ir investuotojų, todėl prisijungiau čia, tikėdamasi sužinoti, o galbūt ir rasti tai ko ieškau :)
 23. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo Justinas244 PHP masyvai   
  naudok var_dump visur ir visada.
 24. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo Justinas244 mysql php- neišsaugo nuotraukos ir jos aprašymo, kodėl?   
  https://dev.mysql.com/doc/refman/5.7/en/blob.html
  http://stackoverflow.com/a/17718807/1692333
 25. Patinka
  apieviska gavo reakciją nuo Justinas244 mysql php- neišsaugo nuotraukos ir jos aprašymo, kodėl?   
  https://dev.mysql.com/doc/refman/5.7/en/blob.html
  http://stackoverflow.com/a/17718807/1692333
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...