Pereiti prie turinio

bi0dileet

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.397
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  bi0dileet sureagavo į Darkera Mokslai iš naujo   
  Jei įstoji be fizikos tai stok vistiek visa fizika nuo 0 mokiniesi, jeigu be fizikos neistoji tai tada užsiregistruok i egzaminą dabar pasikeitęs įstatymas yra reikia ten prieš pusę metų ar 7men užsiregistruoti, ir pats studijuoji praitu metu egzaminus nuo 2010iki2020 ir mokiniesi pats arba jei pats nesugebi imi korepititoriu
 2. Patinka
  bi0dileet sureagavo į Tmaster Skirmantas Malinauskas užkabino Jevgenijų Černys   
  Turbūt ne aš vienas esu toks, kuris pirmą kartą kažką parėmė per patreoną :D
 3. Patinka
  bi0dileet sureagavo į diablom Izoliuotojo darbas   
  Dirbau, kol studijavau. Darbas nėra nuobodus, jo visada yra. Alga bent tada buvo nebloga. O dėl dulkių, privalo duoti rimtus respiratorius/dujokaukes. Mano įmonėje pradžioje buvau vienintelis, kuris jas naudojo. Dauguma kolegų juokėsi, bet po truputį pradėjo ir kiti naudoti. Pradžioje sunkiau kvėpuoti, bet per kelias dienas pripranti ir nebekenki sau.
 4. Patinka
  bi0dileet sureagavo į pavlidze Dividendiniai Spąstai. Kodėl dideli dividendai ne visada yra gerai? Dividendinis investavimas   
  Tikriausiai girdėjote apie tokį dalyką pavadinimu "Dividendiniai spąstai"? (angl.k: Dividend Trap). Kviečiame žiūrėti štai šią SixFlags kompanijos apžvalgą
   
  Kodėl dideli dividendai ne visada yra gerai?

 5. Patinka
  bi0dileet sureagavo į Skraidytojas Proaktyvumas - The Power of Asking   
  Super straipsnis :) Iš tikro, įdomūs dalykai įvyksta kai atleidi savo stabdžius ir leidi sau išlipti iš komforto zonos. Į tą pačią temą, pasidalinsiu savo keliomis istorijomis, kai proaktyvumas atidarė vartus į ten kur net pats netikėjau kad galima patekti.
   
  1. Kažkada filmavom mėgėjišką filmą su draugų kompanija. Tą dieną turėjom filmuoti scenas ofise, dėl kurio buvom susitarę. Sekmadienio rytas. Dvi valandos iki filmavimų pradžios. Paaiškėja, kad ofiso nebeturim, o viskas jau suplanuota - aktoriai, įranga, transportas, ir t.t. Kitos progos nebebus, filmas žlugs be šitų scenų. Nusprendžiu paskambinti ARTŪRUI ZUOKUI, buvusiam Vilniaus merui, ir paprašyti pagalbos. Žinojau, kad jis šalia namų turi ofisą. Nepamirškit - SEKMADIENIO RYTAS. Mes nei kokie draugai nei ką - vienintelį kartą gyvenime buvom susitikę, dėl to ir turėjau tel. nr. O pagalvokit kiek veidų toks žmogus pamato per dieną. Skambutis. Per 5 sekundes gaunu atsakymą TAIP ir po valandos mes jau jo ofise, palikti vienui vieni, filmuojame savo filmą. Visas ofiso turtas, dokumentai ir t.t. palikti be priežiūros. Nemaniau kad tai įmanoma, bet kai nebeturi kitos išeities - tiesiog imi ir prašai :)
   
  2. Norėjau patekti į Demartinio seminarą Australijoje nemokamai (šiaip kaina apie 2000 eur). Pasisiūliau būti guest speaker'iu. Žinoma, nesutiko. Ir nesitikėjau, kad sutiks. Nes ir durnam aišku kad kažkoks 24 metų pyplys negali dalintis scenos su 60 metų pasauline legenda :) Bet vistiek nuvažiavau į seminarą, be bilieto. Rezultate gavau daugiau nei tikėjausi: privačią konsultaciją su Demartiniu nemokamai bei galimybę pasilikti seminare visai dienai. Parašiau straipsnį detalizuodamas visą istoriją: https://medium.com/@tomcherry/dont-ever-pay-2-000-for-a-seminar-go-for-free-legally-here-s-how-26530da00a4c
   
  3. Australijoje gavau darbo pasiūlymą dirbti vienoje iš perspektyviausių kompanijų už dvigubai didesnį atlyginimą negu tos industrijos vidurkis, turėdamas tik 50% reikalingų įgūdžiu, ir - SVARBIAUSIA - neprašydamas to darbo. Kaip? Tiesiog vadovams pasiūlęs susitikti neformaliam pokalbiui tema "kaip pakeisti pasaulį". Esminis skirtumas: ne PRAŠAI darbo (kaip kad daro 99%), o SIŪLAI kažką nuveikti kartu - PROAKTYVUMAS.
   
  4. Viename seminare taip jau gavosi kad pietavau šalia milijonieriaus. Visuomet norėjau susirasti milijonierių mentorių. Ir štai atsirado galimybė. Bet tuo metu buvau praradęs pasitikėjimą savimi, po skaudžių nesėkmių versle. Paprašyti nebūčiau drįsęs. Jaučiausi kaip visiškas loseris. Apskritai, nieko jam į akis pasakyti nedrįsau. Tai pasiėmiau popieriaus lapelį ir pradėjau rašyti, kuo aš jam galėčiau būti naudingas, mainais už tai kad jis mane pamokytų. Paskutinę sekunde, pietums besibaigiant ir visiems beatsistojant - užbaigiu rašyti ir įbruku tą lapelį milijonieriui į rankas. O jis, net neatvertęs to lapelio, iš kart paklausia: ar užrašei savo tel. nr.? :) Prisėdame dar kuriam laikui, kalbamės, ir suprantu kad mentorystė jau prasidėjo - nes aš jau klausinėju, o jis dalinasi savo išmintimi. Po to dar keletą kartų su juo susitikom ir esu labai laimingas, kad įteikiau jam tą lapelį! Beje, jam buvo visiškai nesvarbu kuo aš galėčiau būti naudingas - niekad nieko nepaprašė ir nieko jam nedaviau. Tik klausinėdavau. Bet tas proaktyvumas vis tiek pralaužė ledus :)
   
  Aišku ne visos istorijos tokios įsimintinos - ne kartą sulaukdavau NE arba išvis jokio atsakymo. Bet tiesa yra viena - neparašysi/nepaskambinsi - negausi.
   
  Gal kokią tobulėjimo grupę kas nors nori įkurti kurioje būtų reikalavimas bent kartą per savaitę pasidalinti savo proaktyviais veiksmais? :D Pastebėjau, kad norėčiau dažniau tokiais veiksmais užsiimti, nes grąža kosminė. Bet tiesiog kažkaip ima ir nukrypsta dėmesys ne ten kur reikia ir prašvaistau laiką.
 6. Patinka
  bi0dileet sureagavo į klientas Darbas užsienyje savarankiškai   
  euru turi, buta per babaju koki makleri per diena rasi, be jokiu kontraktu, kalbu apie olandija :) o jei olandas nuomininkas ir makleris olandas, tada paprasys darbo kontrakto kopija, ir payslipus uz 3 menesius :) jog iplaukas gauni. marktplats ar niedzielia lenku skelbimu lenta uzeik, pilna nuomos skelbimu :)
 7. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Mommyme Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2020)   
  :D :D gal tu maziau RENTV ziurek
 8. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Mommyme Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2020)   
  :D :D gal tu maziau RENTV ziurek
 9. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Mommyme Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2020)   
  :D :D gal tu maziau RENTV ziurek
 10. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Mommyme Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2020)   
  :D :D gal tu maziau RENTV ziurek
 11. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Mommyme Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2020)   
  :D :D gal tu maziau RENTV ziurek
 12. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Mommyme Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2020)   
  :D :D gal tu maziau RENTV ziurek
 13. Patinka
  bi0dileet sureagavo į Vytvier Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2020)   
  Taip, galite.
 14. Patinka
  bi0dileet sureagavo į Ramūnas MG baltic politikoje   
  Lrytas.. Nelabai tinkamas šaltinis citavimui :)
 15. Patinka
  bi0dileet sureagavo į Vardininkas Trumpalaike ofiso nuoma   
  Gali šituos pamėgint, gal kartais pavyktų tik savaitės narystę pasidaryt http://www.altspace.lt
 16. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Fackinas Z. Vaisvilos spaudos konferencija   
 17. Patinka
  bi0dileet sureagavo į GamingMusicTv 1000€ per mėnesį iš Youtube   
  Liepos menesio rezultatas
   
  http://www.part.lt/img/32eb48b621d15617a4004e8bb80cc9e8405.jpg
   
  Perziuru lyginat su birzeliu priaugo 1094614 tad sis menuo butu atneses apie 1500 i rankas bet deja. TheVukasLt sake jog tai normalu kad reklamos antpludis bei kainos liepa sumazejusios. O pries mokslo metus, darbus vel kilstels, o gruodi del svenciu galima tiketis vieno didziausio.
 18. Patinka
  bi0dileet sureagavo į Justinas Kodėl tinklinis marketingas nėra marketingas?   
  Sveiki,
   
  šį kartą trumpai žvilgtelkim į tinklinį marketingą ir kas tai per daiktas.
   
  Kartas nuo karto forume vis atsiranda koks nors jaunuolis perplautom smegenim siūlantis "dirbti sau" ir turėti savo "nuosavą verslą" ir "pasiekti finansinę nepriklausomybę" ir kalbantis kitokias panašias populistines šūdmalystes.
   
  Kas yra tinklinis marketingas?
   
  Tai yra paprasčiausias affiliate(partnerių) bizniukas, kuriame jūs parduodate kitiems įvairių įmonių produkciją už tai gaudami procentus nuo tos prekės.
   
  Kad būtų kuo mažiau nesupratusių mano minties, leiskit patikslinsiu:
   
  Tinklinis marketingas pats savaime yra labai panašus į niekuo dėtą ir kuo puikiausią affiliate verslą. Tačiau jo (Tinklinio Marketingo) ypatinga savybė yra ta, kad jūs čia rekomenduojate savo draugus ir pažįstamus, dėl to jums teks prarast savigarbą ir juos kalbint. O jeigu ne juos, tai kiekvieną naujai sutiktą žmogų ankščiau ar vėliau bandyt užverbuot, nes kitaip nieko neuždirbsi.
   
  Ar galima iš to uždirbti?
   
  Žinoma galima, tam reikės tik: prarasti savigarbą, nuolat verbuoti savo draugus, kad šie dirbtų jums ir "susikurtų pasyvių pajamų šaltinį" ir įsivaizduoti, kad esate didelės kompanijos "marketingistai".
   
  Kokia yra realybė?
   
  Būsite plaktukais, pjūklais ir kitokiais įrankiais firmoms uždirbantys pinigus, bet galvosit, kad esat brigados viršininkai ir kuriat savo "pasyvių pajamų šaltinį" bei nuolat vykstate į "verslo susitikimus". Realiai jūs negausit nieko, tol, kol nepadarysit pardavimo - t.y neuždirbsit pinigų pirma kažkam kitam, o tada gausit savo kruopų.
   
  Kodėl tai nėra marketingas? (straipsnio esmė)
   
  Tai yra viena iš galimų marketingo įrankių, tačiau tai produkto gamintojų marketingo įrankis, ne jūsų. Kiekvienas tuo užsiimantis yra eilinis pardavėjas-kasininkas per laiką kartais pakylantis iki vadybininko. Todėl gražiai prašau jūsų, nustokit teršt marketingo sąvoką su savo "verslo susitkimais" ir "pasyviom pajamom", geriau telefonais fotkinkit jūrą bei saulėlydžius ir vadinkit save profesionaliais fotografais.
   
  Kodėl tai prastas biznis?
  Todėl, kad jis nėra vertas jūsų laiko (palygint su tuo, ką galit pasiekt). Taip, uždirbti galima, bet galima dolerį per mėnesį ir iš bux'ų susirinkti. Jei jau norit būt pardavėjais-kasininkais ir vadintis marketingistais, užsiimkit perku-parduodu veikla, čia bent
  smegenis reikės pajudint, ką laudžiai galėtumėt pasiūlyt ir pelno procentai kiek didesni, beto yra realių šansų, kad verslu taps.
   
  Taigi, jei turit savo mėgstamą firmą (ar kelias) ir jos siūlo partnerystės programas, tai užsiminkit to ieškančiam draugui, kad štai, gali išmėgint tokį ir tokį produktą, 10lt papildomų į kišenę dar niekam nepakenkė. Bet jei kišat tas savo nesąmones kiekvienam kaip sena davatka ir galvojat, kad marketingistais esat ir kuriat savo verslą, na... tai laikas sugrįžt į žemę :)
   
  O jeigu vistiek labai labai norit užsiimt šituo verslu, tai bent jau įmones susiraskit normalias, kad ir statybų pavyzdžiui, kur uždirbama mėnesio alga nuo vieno parduoto projekto. Bėkit tolyn nuo tos buitinės/kosmetinės smulkmės.
   
  Justinas
 19. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Fackinas Z. Vaisvilos spaudos konferencija   
 20. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Fackinas Z. Vaisvilos spaudos konferencija   
 21. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Fackinas Z. Vaisvilos spaudos konferencija   
 22. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Fackinas Z. Vaisvilos spaudos konferencija   
 23. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo Fackinas Z. Vaisvilos spaudos konferencija   
 24. Patinka
  bi0dileet sureagavo į FaceToFace Už ką balsuoti?   
  "Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis" arba "Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai".
   
  Tiems kurie nežino už ką balsuoti arba ketina balsuoti už tas mažąsias partijas ant kurių balsai bus tiesiog iššvaistyti siūlau geriau apsistoti ties mano paminėtomis partijomis. Kodėl? Todėl, kad iš didžiausių partijų jos yra mano manymu perspektyviausios mums ir tik jos šiuo metu gali išstumti Socialdemokratus, kurie apsivogę kur tik netingi. Ir nekalbu apie skandalus tik iš spaudos, bet pačiam ne kartą teko susidurti su šitomis išgamomis. Ne vieną savo rajone labai gerai žinau ar pažįstu, tenka domėtis ir savivaldybės reikalai. Visus didesnius viešuosius pirkimus pasidarę savo naudai. Patys važinėja su naujomis mašinomis, kaip kurie ūkininkauja ir jų parkus pildo nuolatos nauji traktoriai, nors gerai žinau, kad tiems asmenims pagal turimo ūkio dydį tokios paramos nepriklauso ir niekada nepriklausys. Pažįstu aš juos nuo mažens, nes visi iš to paties krašto ir tikrai galiu atsakyti už savo žodžius.
   
  Galiu patikslinti, kad esu iš Vilkaviškio(Butkevičiaus krašto) ir čia socdemai jau ilgą laiką karaliauja. Miestas vos kruta, projektams nuolatos baigiasi pinigai, nors jų savaime aišku skiriama tiek kiek reikia. Pasitvirtina du projektus, vieno dalį pinigų dar net nepradėjus įsisavino, tai miesto aikštė visa išardyta prastovėjo metus(gal dirbo pora žmonių), kaip jau prispaudė rinkimai nurėžė kito, dar nepradėto projekto dalį ir skubino sutvarkyti aikštę. Dabar tas kitas projektas įšaldytas ir reikalaujama iš tam tikrus pastatus nuomojančios įmonės padidinti savo dalį tam projektui, nes pinigų patys nebeturi. Vat tokie žaidimai vyksta nuolatos su tomis komunistų liekanomis.
   
  Užtenka pasižiūrėti kas vyksta vien tik dabar. Pvz.:
   
  "Nuo rugpjūčio 5 iki rugsėjo 28. Tiek laiko buvo "išimtas" straipsnis "Ar netapsime policine valstybe", Vilkaviškio apygardos rinkimų komisijai ėmusis cenzūruoti vietinę žiniasklaidą. VRK Politinės reklamos ir papirkimų tyrimo darbo grupė "šiek tiek" užtruko, bet politinės reklamos šioje publikacijoje neįžvelgė."
   
  Ir spėkit kam dirba Vilkaviškio apygardos rinkimų komisija? Taip atspėjot ir jie daugiau nieko kito neklauso, nes suleidę šaknis savi žmonės. Žodžiu, reikalavo straipsnį išimti arba pridėti prierašą "politinė reklama". Kadangi tai nebuvo politinė reklama, straipsnis buvo laikinai išimtas, kad išvengti nemalonumų.
  Esmė tame, kad tame straipsnyje tiesiog apžvelgiama situacija ir paminimos kaip kurių buvusių pareigūnų pavardės, kurie kandidatuoja į seimą. Na savaime suprantama, ne su socdemais.
   
  Ką aš noriu pasakyti? Ogi tą, kad šita partija ant tiek įleidus savo šaknis visur, kad jos nariai daro ką nori ir kaip nori. Visi žinom kaip baigiasi jų skandalai ir kaip baigiasi kitų skandalai. Vieni, nors ir juokingai, bet baudžiami ir nubaudžiami nors ir po 10 metų, o šitie karaliukai veikia nebaudžiami, kaip pavyzdys Vijūnėlės dvaras. Tai kas kaltas? Niekas, lol :)
  Užtenka pažiūrėti, kaip jie dėję ant prezidentės.
   
  Dar galima ir papildyti kam įdomu, kokios sumos nueina pro šoną vien tik Vilkaviškyje: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/opozicija-dvejoja-vilkaviskio-savivaldybes-pirkimu-skaidrumu.htm
   
  Pats esu glaudžiai susijęs su nemokamu vaikų maitinimu, tiksliau įmone "Kretingos maistas", kuri kelis metus viešuosius pirkimus laimėdavo be konkurencijos iki kol kažkas išdrįso apskųsti konkurso rezultatus ir nuo to laiko šitos įmonės nei kvapo. Beje šiai įmonei jau ir kituose rajonuose batai, kadangi per daug akivaizdžiai "chebrytė" viską darė. Tik vat ar bus kas nors patrauktas baudžiamojon atsakomybėn? Tylu, ramu.
   
  Straipsnyje minimos įmonės taip pat daug metų praktiškai be konkurencijos "stato" miestą. Kartą per klaidą pas vieną iš įmonės savininkų teko užmatyti kaip "chebryte" su savivaldybės grietinėle po darbo lošia pokerį išsibarstę po stalą nemažas krūveles šimtinių. Turbūt Dievas proto nepridėjo tame, jog čia yra negerai ir reikia kažkaip pasislėpti labiau arba jie tiesiog parodė, kad mums yra px, nes lošė tokioje vietoje, kur nuolatos lankosi žmonės, tik neva VIP'e, kurio durys nuolatos varstomos gerimus nešančių padavinių :D
   
  Kaip kurie asmenys ten lošiantys pokerį, buvo nuskambėję per visą Lietuvą dėl kontrabandos. Buvo pagauti su labai dideliais kiekiais narkotinių medžiagų(kalbu ne apie kažkokias tašes, o fūras), bet ką jūs galvojat? Ar buvo kas nors nubaustas? Atspėjot, ne, o juk baudė aukščiausios instancijos teismai :) Tokiuose mažuose miestuose kaip Vilkaviškis, tai čia aplamai policija, teismai, veterinarijos tarnybos ir visa kita ranką ranką plauna nes visi visus labai gerai pažįsta.
  Minėtose įstaigose apart policija, baigusiam mokslus studentui, čia darbą gauti praktiškai neįmanoma, nes kišami giminės draugai ir t.t. Net ne praktiškai, o tiesiog neįmanoma.
   
  Reikia tik džiaugtis, kad rajonuose yra naikinami policijos komisariatai, veterinarinių tarnybų galios jau dabar ačiū Dievui taip pat rajonuose apribotos, pasienio kontrolė šiaip ne taip per daug metų vis labiau pramuša ledus į gerąją pusę.
  Reikia spausti šitas žiurkes į kampą ir visiems bus geriau.
   
  Straipsnis apie minėtas narkotines medžiagas: http://www.delfi.lt/news/daily/crime/sulaikyta-didziausia-lietuvos-istorijoje-hasiso-siunta.d?id=61382699
  Niekas nebuvo nubaustas.
 25. Patinka
  bi0dileet gavo reakciją nuo TheMiserMan Kaip pasikeičia SERP įdiegus SSL   
  Su Šventom Vėlykom! :-)
   
  Prieš kelias dienas įsidiegiau SSL į savo svetainę, štai rezultatas:
   

   
  Taigi, jei kam dar kilo abejonių dėl SSL naudingumo - rezultatą matot patys :-)
   
  Naudotas nemokamas SSL https://letsencrypt.org/
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...