Pereiti prie turinio

PBit

Nariai
 • Pranešimai

  37
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Galiu, bet nenoriu. Neatitinku tavo atrankos kriterijų ?
 2. Čia ne darbo skelbimas kaip suprantu. Noriu pacituoti :) Nedejuoju, o darau. Patariu ir tau.
 3. Parodyk ką padarei ir padaryk normalų šriftą.
 4. Bet įmanoma nulaužti servą kuris hostina tą statintį html'ą.
 5. Žmogus tingėjo mokytis, ir dabar jam labai reikia, o jūs negalit padėt. Gerai, kad galiu aš. Bet nepadėsiu, nes taip galima išmokti vertingų pamokų apie gyvenimą ir teisingus pasirinkimus. Taipogi wicked patarimas labai superinis šitoj situacijoj. Kas už pinigus tokius šūdus daro irgi nepalaikau.
 6. Eko, tu teisus, bet, žmogus galintis valgyti mėšlą už nemažiau kaip XXX EUR kelia pasibjaurėjimą ir įtarimą.
 7. Ištrinti komentarai iš kodo ir nauja versija ant smūgio!
 8. Kad tave paimtų praktikai kompanijai irgi turi būti nauda. Nieko už dyką nebūna. Vien dėl to, kad tu žalias, tavęs niekas nepriims, nes čia tavo bėdos. Programuotojo specialybė gana dėkinga, nes su internetu, kompiuteriu ir galva ant pečių gali išmokt daug, pakankamai daug, kad atėjus praktikos laikotarpiui galėtum suregzti motyvacinį laišką įmonei kodėl pas juos nori praleisti keletą mėnesių ir, kad savo indėlį jau esi įdėjęs.
 9. Kame čia moralas į temos klausimą? Kad tavo tėvo draugelis alkoholikas ir teikia paslaugas postsovietiniams žmonėms, ar kad temos autorius prašantis pinigų už namų darbus yra pasiturintis ir tik pizdavojas?
 10. Išspręsti uždavinį, papostinti ne itin geriausią kodą(dėl patirties stokos) yra pigus būdas susirinkt karmos taškų gigantiškame programuotojų forume uzdarbis.lt, nes patyrę programuotojai taip pigiai pliusų nerenka, o jei jie ir nori rinkti eina į tam skirtus gigantiškus forumus kaip StackOverflow, bet oh wait! Ten namų darbai baninami ir konkurencija didelė, ir už nusišnekėjimą, ir klaidas ar blogo kodo stiliaus propagavimą tave minusuoja kaip pasiutę.
 11. Jei būtų kūrimo procesas užėmęs 20 lapų diskusijų tai dar dar
 12. Dar geriau, klaidas dėti į masyvą, o ne string'ą ir nebereikės rašinėti "<br />" kurį pamiršus errorai bus vienoje eilutėje.
×
×
 • Sukurti naują...