Pereiti prie turinio

QupLas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  17
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie QupLas

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1996-02-26

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Jisai pasiūlęs man už tą vps'ą 50 euru, ir aš sutikęs nusiunčiau jam pinigus, ir kai jis gavo, dingo be žinios ir nebe atrašo, tai kolkas nepasitikėkit.
 2. Kaip matau laimėjau šita aukcioną. Nes jau praėjo daugiau nei 72h valandos nuo paskutinio mano pranešimo. :)
 3. Tu čia gauni nemokamai metams hostingą domenui,bet kitais metais kai reikės mokėt už hostingą bus didelės sumos kaškur 100-200lt/už metus(kainos tiksliai nepasakysiu,bet taip yra)
 4. Sveik uždarbiečiai, Taigi bedarydamas kodą, shoutcast paleidimui yra problema , o problema yra tame,kad $command = "find /home/nuoma/sc_servers/" . $serverId ."/mp3/ -type f -name "*.mp3" > playlist.lst" O mėto error tokį PHP Syntax Check: Parse error: syntax error, unexpected '.' in your code on line 1 O kaltė yra tame,kad dėl šito "*.mp3" Kaip aš ją galėčiau pakeist kad veiktu komanda? Vienas žmogeliukas bandė padėt, padarė taip: \"*.mp3\" Bet komanda neveikė vps'e. Kaip reikėtu sutvarkyt tai,kad veiktu vps'e ir nemestų error? Nes niekaip neišeina padaryt.
 5. Nu ką,prieš jau sukuriant temą, po 10min ir mūsų žmogelis dingęs buvo "ATSIRADO" ,dabar dar reikės palaukti,kol atiduos serverį,nes jis dabar išvaževęs kaškur, rytoj arba sekmadieni parvažuos į vilniu,kaip sakė jis, na bus matyt dar.
 6. Na su tokiu i7-3770k + 32gb ram.+ ssd 64gb. + 1gbps tinklas buvo, bet ir tas nepadėjo dėl tu visų ddos.
 7. Sveiki, uždarbio forumiečiai. Taigi noriu papasakoti apie pns.lt(cloudvps.lt) paslaugas kurie man jau galutinai įgrįso. Taigi papasakosiu apie jį. Situacija yra tokia, aš kolokuoju savo serverį jų duomenų centre, tačiau jis kasdien smiginėja jau gal pusę mėnesio dėl ddos atakų, ko pasekoje mano serveris būna nepasiekiamas po ~15-30 min po kelis kartus per dieną, tuo pačiu nekrauna ir jų tinklalapio. Aš už serveri esu susimokęs į prieki, tačiau man jų paslaugu kokybė visiškai netenkina, nes jie nieko nedaro, o šia akimirka esu persikėles pas kitą tiekėją ir ten jokiu problemų nėra. Esme tam
 8. Nebus jokių baudų,ir nereikia jokių ten indv.veiklos pažimėjimų. Iškur parovei tokias nesamones? Galvoji dėl to dės? Nebent jau kai esi PVM mokėtojas,ir turintis Įmonę UAB ar IĮ tada jo.
×
×
 • Sukurti naują...