Pereiti prie turinio

gopenzo

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  179
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie gopenzo

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. dėl 3-čios pakopos tai galima kaupti, kai tiesiai darbavys perveda pinigus į fondą. tokiom įmokom negalio DU mokesčiai. todėl nuo atlyginimo į rankas skyrus 100eur, darbdavys į fondą perveda berods apie 160eur. tik tokios įmokos priklauso nuo darbdavio geranoriškumo, nes visos buhalterės tingi tai daryti. bet manau toks kaupimas, su tokia lengvata yra žiauriai geras dalykas.
 2. Nelabai tiesa. Būstas yra tavo, savininkas yra žmogus, o ne bankas. Tik tiek, kad butas yra įkeistas bankui. Skirtingai pvz nei perkant automobilį lizingu, jis yra banko nuosavybė, kol yra lizingas. O dėl leidimo nuomai reiktų skaityti sutartį arba klausti banko.
 3. na mane kartais apima jausmas, kad neįmanoma nupirkt kažką kažkur pigiau ir čia parduoti brangiau. ypač šiais globalizmo laikais, kai eilinis žmogus gali viską pirkt po visą pasaulį. žinoma, aš suprantu, kad nesuprantu, kaip viskas veikia. nes nu yra prekės užsienyje (UK, DE), kurios Lietuvoje kainuoja keliais eurais brangiau. nu tai tikrai tas pardavėjas uždirba daugiau nei kelis eurus, nes kitaip neapsimokėtų. Nu kad ir: 57 Eur - https://skyhunters.lt/ID_25515 51 Eur - https://www.amazon.de/-/en/Thermacell-Backpacker-Repeller-Size-Black/dp/B07C79D1MN (ir čia dar be pristatymo)
 4. jeigu gaila 4 Eur, tai kažką gyvenime neteisingai darai.
 5. čia literaliai kažkokia nesąmonė ? daugiau nesugalvojau ką parašyt...
 6. printful.com brangiai gaunasi. žymiai pigiau užsakyt kažkur Lietuvoje. tik reik marškinėlius kokybiškus pasirinkt, o ne tuos skudurus po 1 eur.
 7. bandžiau P2P - labai nepatiko ir niekam nerekomenduočiau. grąža apgailėtina. užtenka, kad 1/10 paskolų pastrigtų ir sėdi geram minuse neaišku kiek laiko. ir pinigų užrakinimas ilgam bent manęs nežavi. sakykim imeti 1000 eur į paskolas 5-iem metam. tai tau tie pinigai grįžta po truputį kiekvieną mėnesį. ir ką tu su jais veiki? investuoji į kitas paskolas ir taip juos išaldai vėl ir vėl? ar juos nusiimi ir išleidi? jeigu galėtum įdėt į paskolą pinigus ir visus pinigus su procentais atgaut po termino, tada kažkaip logiškiau būtų. dabar pats po truputį laukiu kol sugrįš paskolos ir išsiiminėj
 8. jau tik ne P2P. į akcijas geriausia turbūt investuot per IBKR, bet ten registracija ir visas naudojimasis tokie painoki. tai tada galima per Revolut.
 9. tokie šikinykai su padėklu prie ruso buvo populiarūs. nu jei š*do tyrimams reikia paimt ar šiaip panagrinėt tekstūrą - tai tada tobula. bet šiaip tai jie nelabai.
 10. važiuojam toliau: https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2021/08/25/news/nauji-motoroleriai-vilniuje-jau-sukele-aibe-rupesciu-gyventojai-praranda-automobiliu-statymo-vietas-trukdo-pestiesiems-20520383/
 11. su parkavimu tai Skok'ui man atrodo nelabai gerai baigsis. netikiu, kad pagal KET galima motorolerius parkuoti kur papuola, kad ir ant šaligatvių.
 12. čia tipo uždirbi už tai, kad atsisiunti appsą ir leidi per savo IP kažkam kažką daryt? nu nafig sakyčiau...
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...