Pereiti prie turinio

AuDrIuS1992

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  497
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į Creatium Tesla Gigafactory Lietuvoje   
  Na, čia reikia mąstyti kaip verslininkui. Mes nesame vieninteliai, norintys tos gamyklos. Tad galime laimėti tik pasiūlę geresnes sąlygas: mokestines lengvatas, greitį išduodant leidimus ir t.t. Visur tą galime padaryti: pavedžiosime už rankų po kabinetus, greitai galime paruošti leidimus ir atlikti reikalingas analizes (kai koks Premjeras tą padaryti palieps), galime suveikti dideles mokestines lengvatas. Reikia tik aukščiausių valdžios pareigūnų supratimo. Lyg ir yra, žiūrėsim ar tikras.
   
  Tesla čia gamintų baterijas. Ne automobilius surinkinėtų. Tad eksportas būtų tik į ES esančias Teslos auto surinkimo gamyklas. Todėl Tesla įkrovimo stotelės argumentas čia visiškai netinka. Jos nėra, nes dar nėra rinkos (ant rankų pirštų galima Teslas suskaičiuoti). Ir nors lengvatos elektromobiliams būtų moralinis paskatinimas Teslai, tai taipogi vargiai yra įtaką darysiantis veiksnys.
   
  Norėdami patiekti savo pasiūlymą, pirma turėtume jį turėti. Negalime nusiųsti emailo Muskui, kaip kad siūlo koks N. Mačiulis ir tikėtis rezultato. Jei kviečiame, tai sakykim iš karto ką duosim. Įsivaizduokim, kad turim 10 sekundžių padaryti "elevator pitch". Pirma pasiruoškime. Tik, aišku, nesiruoškime tris metus, nes pražiopsosime.
   
  Dar noriu komentarą parašyt dėl tų lengvatų.
   
  Nevada, kaip rašė vz.lt, Teslai suteikė ~1 mlrd. dolerių vertės lengvatą mokesčiams. Kodėl mes galėtume skirti net daugiau? Todėl, kad mes tų pinigų tiesiog neturim ir bet kokiu atveju neturėsim. Ką noriu pasakyt?
   
  Įsivaizduokim du atvejus, vienu Tesla stato gamyklą, kitu - ne:
   
  1. Tesla stato gamyklą ir gauna tarkim 2 mlrd. eurų vertės mokestinę lengvatą 30-metų į priekį (t.y. per tiek metų susidarys ta lengvatos suma, kurios mes negausim į biudžetą nuo konkrečių mokesčių). Ar Lietuva nukentės nuo to? Ne. Nenukentės, nes bus statoma gamykla ir daromos bent 5 mlrd. dolerių investicijos (bent tiek žadėjo investuoti pradžioje, po to didinant iki 10 mlrd. - Nevadoje čia). Tai reiškia, kad tokia suma greičiausiai bus paskirstyta didžiai daliai mūsų statytojų įmonių, projektuotojams, statybininkams. Taip pat bus įdarbinti tūkstančiai kvalifikuotą darbą darančių žmonių. Ir visa tai bent 30-čiai metų. Tuo pačiu Lietuva tampa auksine žuvele Europoje, nes visų kitų įmonių žvilgsniai garantuotai bus nukreipti į mus (pvz. kaip Intel atėjo į Kostą Riką, paskui priėjo krūva mažesnių užsienio įmonių - Kosta Rika tapo savo regiono žvaigžde).
   
  2. Tesla nestato čia gamyklos ir negauna tų lengvatų. Ar Lietuva praranda ką nors? Taip, nes neįdarbinami keli tūkstančiai kvalifikuotų žmonių, negaunam bent 5 mlrd. dolerių investicijos ir nesužimbame kitų gamintojų akyse.
   
  Esmė: pirmu ir antru atveju Lietuva negaus tų 2 mlrd. mokesčių, nes pirmu atveju atleisim nuo jų, antru - tiesiog nebus kam juos mokėti. Tačiau pirmuoju atveju gausim pinigų iš kitų mokesčių: PVM statybų, darbo užmokesčio, eksporto ir t.t.
 2. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į Sorigonas Zvejybos irankis   
  Taupai laiką - nežvejok.
 3. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į Chipsas Pagalba su C programa   
  Įsiterpsiu dėl pow funkcijos. Seniau teko sukti vieną programėlę, kur ir pats naudojausi pow funkcija, bet dekanas minėjo, jog esant ilgam for ciklui, ne naudinga naudoti pow. Kadangi bereikalingai atliekami jau buvę kėlimai.
   
  Kaip pavyzdį galiu pateikti kaip viskas atrodo:
   
  Su pow:

  for(i=1;i<=n;i++){ cosin = pow(cos(x),i); p = (float)(i/(i+1.0)); ats = ats * (p - cosin); }
   
  Be pow:

  while(i <= n) { cosin = (cosin * cos(x)); p = (float)(i/(i+1.0)); ats = ats * (p - cosin); i++; }
   
  Galbūt ir atrodys, kad nieko reikšmingo, bet esant dideliam n, laiko skirtumas sakyčiau ganėtinai milžiniškas.
 4. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į MantasP Pagalba su C programa   
  Čia yra begalinė suma ir tau ją reik suskaičiuot.
  Tai lyg Teiloro Eilutė ar kažkas panašaus.
  Vnz tau reik tą formulę kažkaip persitvarkyt į paprastesnę, kad galetum tada ją naudot rašant programa.
  Man irgi buvo panaši užduotis, bet ne suma, o šeip formulė, kurią reikėjo persitvarkyt, naudojant Matematinės indukcijos būdą.
  Šeip reik neblogų matematinių žinių, kad išspresti šitą uždavinį. :)
 5. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į TheChosenOne P. Gražulis sujaukė spaudos konferenciją prieš homofobiją - plūdo gėjus ir Europos Sąjungą   
  O as pries homoseksualus. Sedejo ramus ir niekam nekliuvo, mat uzsigeide cia paskutiniu metu paradu ir visokio kitokio meslo.
 6. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į furijus Kavos puodeliu filosofija   
  nezinau ar pataikiau i reikiama forumo skilti taciau, siandien fizikos destytojas per paskutine paskaita perskaite si teksta, man jis patiko ir nusprendziau kad noriu ir su jumis pasidalinti:
   
  Kavos puodelių filosofija
  Atėjęs į auditoriją skaityti paskaitos, filosofijos profesorius pasidėjo ant stalo stiklainį ir pridėjo į jį didelių akmenų. Po to klausia studentų - ar stiklainis pilnas? Šie patvirtino. Tada profesorius išsiėmė iš krepšio skardinę nuo kavos, pilną smulkių akmenėlių ir supylė juos į stiklainį. Akmenukai gražiai užpildė tarpus tarp didelių akmenų. Profesorius vėl paklausė studentų ar stiklainis pilnas ir šie juokdamiesi jam pritarė.
   
  Tada profesorius išsitraukė iš kišenės maišelį smėlio ir supylė jį į stiklainį. Smėlio kruopelės subiro į pačius mažiausius plyšelius tarp akmenų visiškai užpildydamas stiklainį. Ir vėl profesorius paklausė studentų ar dabar stiklainis pilnas. Ir šie vėl atsakė - taip.
   
  Tada profesorius paėmė nuo stalo du puodelius kavos ir supylė juos į stiklainį. Kava subėgo ir susigėrė. Studentai nusijuokė.
   
  -Taigi, - tarė profesorius, dabar įsivaizduokite, kad šis stiklainis yra jūsų gyvenimas. Didieji akmenys simbolizuoja svarbiausius jūsų gyvenimo dalykus: šeimą, vaikus, draugus, mylimąjį, sveikatą. Net jei visa kita dingtų, jie vis tiek liktų jums svarbūs ir suteiktų jūsų gyvenimui prasmę.
   
  Smulkūs akmenėliai yra antraeiliai, mažiau svarbūs dalykai: darbas automobilis, butas, studijos. Smėlis simbolizuoja visai nesvarbius, nereikšmingus dalykus, netgi lėkštus dalykus. Ir jeigu jūs iš pradžių pilsite smėlį, tai jame neliks vietos nei dideliems akmenims, nei smulkiems akmenėliams.
   
  Skirkite daugiau dėmesio svarbiems dalykams. Raskite laiko savo vaikams, mylimajam. Rūpinkitės savo sveikata. Liks pakankamai laiko darbui ir namų ruošai, ir vakarėliams, ir kitiems dalykams...
   
  Rūpinkitės pirmiausia didžiausiais akmenimis, nes tik jie yra tikrai vertingi, nusistatykite teisingus prioritetus, o visa kita - tai tik smėlis.
   
  Vienas iš studentų pakėlė ranką ir paklausė, ką reiškia tie du puodeliai kavos. Profesorius nusišypsojo ir atsakė:
   
  Džiaugiuosi, kad paklausėte. Tai reiškia, kad NESVARBU KOKS PILNAS JŪSŲ GYVENIMAS BŪTU, PORAI PUODELIŲ KAVOS SU GERAIS DRAUGAIS VISUOMET TURĖTŲ ATSIRASTI LAIKO.
   
  taigi noreciau pasakyti kad pinigai tai nera viskas, tai nera reiksmingiausias dalykas del ko zmogus gyvena, todel noreciau palinketi siekti pinigu neaukojant svarbiausiu dalyku, dekui uz demesi :)
 7. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į eele90 ADA neleido "Google"'ei fotografuoti gatvių Lietuvoje.   
  Tai blyn gal tada ADA dar ir gaubtą iš viršaus virš Lietuvos įrengia, juk JAV ir Rusijos palydovai irgi fiksuoja mus iš kosmoso, dar nepamirškim ir Google Earth, vietoj Lietuvos kontūrų uždėti didelę baltą dėmę ir parašyti "Acces is denied : Banana Respublic"
   
   
  Bando rodyt dirbančius, bet ne ten kur reikia. Tegul gėdos nebesidaro prieš visą pasaulį.
 8. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į Leader Mergaitė buvo paiimta iš Klonio gatvės.   
  Jie visi išgamos..
  http://www.ve.lt/uploads/img/catalog/1/antstole-prievarta-pries-mergaite-nebuvo-naudojama2.jpg
 9. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į ticiukas Kas yra tikras vyras? Dešimt tikro vyro savybių   
  savo foto numesk paziuresim ar verta rasyt :D
 10. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į nemarius Kaip pranešti nemokančius mokesčių?   
  Zinoma negerai, kad kas nors nemoka mokesciu,bet... ne nuo to galo reiktu pradeti, paziurek vasltybiniam lygije kas su tais mokesciais daros.
   
  Vienaip ar kitaip kad ir nelegalios pajamos pereina i biudzeta per pvm (vistiek gi isleidzia kazkur), prabangos mokesti ir pan.
   
  As nepropoguoju nemoketi mokesciu, tiesiog sakau nereiktu, kitiems daryti zapadlo.
   
  Tai pradek dar visokes bobutes skusti, kur pardavineja pomidorus ir pan.
   
  As pvz. zinau simtus vietu kur nemoka mokescius, bet man dzin, nemano reikalas, man nei silta nei salta nuo to.
   
  Ka noriu pasakyti, kad ne nuo to galo reiktu pradeti, nes kaip pvz. kad ir didziausios pasaulio imones stengesi nemoketi mokesciu, net verslo vadoveliuose yra ivardinta auksine taisykle: mokek kuo maziau mokesciu! Kaip pvz,facebook generuoja milziniskas pajams, bet jie mokescius moka ne USA (kur jie yra) bet kitoje valstyje, kur mokesciai mazesni.
   
  Visi sukasi kaip gali ir nereik cia durniuot ir listi ne i savo darza.
   
  O jei nori daryti tvarkos tai eik i seima ir daryk, as uz tave balsuosiu :)
 11. Patinka
  AuDrIuS1992 gavo reakciją nuo darkelas ar yra toks ieškojimo būdas   
  Per google galima ieškoti pagal paveiksliuką, įeik į google vaizdų paiešką, paspausk fotoaparatą, o po to manau žinosi ką daryti :)
 12. Patinka
  AuDrIuS1992 gavo reakciją nuo darkelas ar yra toks ieškojimo būdas   
  Per google galima ieškoti pagal paveiksliuką, įeik į google vaizdų paiešką, paspausk fotoaparatą, o po to manau žinosi ką daryti :)
 13. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į Osvaldass Tavo "issikrovimo" budai?   
  Garsi muzika, sportas, kartais alkoholis, jei nenoriu būti vienas - draugai.
  P.S.
  http://www.youtube.com/watch?v=HVGJGHhOamc
  http://www.youtube.com/watch?v=61D4Gtg7wl4
 14. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į wault Patyčių kaltininkai-as ir kaip spręst tai?   
  Pastebėjau kuo su žmonėmis gražiau elgiesi, tuo jie labiau lipa ant galvos... O kai tik pakeli tona iškart apsiramina. Taip, kad šių dienų pasaulyje reik parodyt ir naglumo, nes kitaip lips ant galvos.
 15. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į haliucinogenas Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmoniems   
  ar knyga galima skaityti internete ? gal turit nuoroda kas ?:)
 16. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į robertasb USB baterijų pakrovėjas už 0,29   
  USB baterijų pakrovėjas už 0,29.
   
  http://chinaprices.ru/go.php?id=612
   
  Prisijungiame su google+, už tai gauname 70 taškų.
  Įsidėdame šią prekę į krepšelį.
  Įvedame kodą H14TT.
  Panaudojame taškus.
  Prekės kaina gaunasi tik 0,29.
   
  Galioja tik pirmiems 500 žmonėms.
 17. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į breakthesilence AUTO: Guolis Gražuolis   
  ne nu neatlaikiau kai zmones is interneto pradejo metyt nuotraukas milijonines vertes masinu ir sakyt man cia graziau pi***c :D golfas liux, matosi mylimas, sekmes priziurint :)
 18. Patinka
  AuDrIuS1992 gavo reakciją nuo smiriusz AUTO: Guolis Gražuolis   
  Juokingi :D jūs kelkit savo auto foto o ne iš interneto. Pažiūrėsim kas per pūvėkai ar šlykštynės :D
 19. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į Signalas AUTO: Guolis Gražuolis   
  Čia auto suprantantiems. Ir ne veilokams, kuriems ferarri gražu vertinti tokius auto, geriau svajokit toliau apie savo ferarri. O golfą tai užskaitau, labai teisingai padarytas.
 20. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į VytazM Studentas, kuris gavo 0%, nors viską atsakė teisingai.   
  1.Kuriame mūšyje žuvo Napaleonas?
  Savo paskutiniame mūšyje.
   
  2. Kur buvo pasirašyta Nepriklausomybės Deklaracija?
  Lapo apačioje.
   
  3. Kokia pagrindinė skyrybų priežastis?
  Vedybos.
   
  4. Kokios pagrindinės neišlaikymo priežastys?
  Egzaminai.
   
  5. Ko niekada negali valgyti pusryčiams?
  Pietų ir vakarienės.
   
  6. Kas atrodo kaip pusė obuolio?
  Kita obuolio pusė.
   
  7. Kas atsitiks jei raudonąjį akmenį įmesi į mėlynąją jūrą?
  Jis paprasčiausiai sušlaps.
   
  8. Kaip žmogus gali 8 dienas nemiegoti?
  Be problemų, jis miega naktimis.
   
  9. Kaip gali pakelti dramblį su viena ranka?
  Tu niekada nerasi dramblio, kuris turėtų vieną ranką.
   
  10. Jei turėtum tris obuolius ir keturis apelsinus vienoje rankoje ir keturis obuolius ir tris apelsinus kitoje, ką tada turėtum?
  Labai dideles rankas.
   
  11. Jei aštuoni vyrai užtruko dešimt valandų, kad pastatytų sieną, kiek valandų jai pastatyti prireiktų keturiems vyrams?
  Nė kiek, siena jau pastatyta.
   
  12. Kaip reiktų mesti žalią kiaušinį ant cementinio grindinio, jo nesudaužius?
  Kaip tik nori, cementinį grindinį labai sunku sudaužyti.
 21. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į mcHP Ar turite panelę? Apibūdinkite jūsų bendravimą   
  Man žmona neleidžia merginos turėti :(
 22. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į Mr. Tomas Dainų rekomendacijos   
  http://www.youtube.com/watch?v=Jfn9o554ka0
 23. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į JM7 Dainų rekomendacijos   
  http://www.youtube.com/watch?v=FxMtO7HvXzA&feature=BFa&list=LLoHZAQFsfYrNQZW25pV81Cg&lf=mh_lolz
 24. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į Promise Dainų rekomendacijos   
 25. Patinka
  AuDrIuS1992 sureagavo į Ophuchius Seniausias daiktas jusu namuose   
  mociute :D
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...