Pereiti prie turinio

Puatje

Nariai
  • Pranešimai

    401
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    4
  • Atsiliepimai

    0%

Puatje Pranešimai

  1. Sveiki,

    Padedu studentams(ėms) rašyti socialinės krypties mokslų darbus:

    * Baigiamieji bakalauro ir magistro darbai, kursiniai darbai, referatai ir kt.

    * Mano išsilavinimas finansų, apskaitos ir bankininkytes magistras (finansų magistro laipsnis).

    * Rašau tik tomis temomimis, kurios įeina į mano kompetencijų ir interesų sritį - garantuoju rašto darbo kokybę ir unikalumą.

    * Rašau ir anglų kalba.

    Išsamesnė informacija el. paštu [email protected]

    Prieš rašant už pinigus reikėtų išmokti rašyti pačiam. Reikėtų rašyti taip - socialinių mokslų krypties arba socialinės(?) krypties mokslo darbus. Sėkmės!

  2. @Puatje, kokia dabar Lietuvoj situacija (pasiula ir atlyginimas) finansuos entry level pozicijose finansuos ir compliance?

    +/- Lietuvos vidurkis (Vilniuje), bet ir darbo kaip su tais pliusais minusais - gali entry pozicijoje "chillint" už šiek tiek mažiau, gali arti už šiek tiek daugiau. Tai galioja jei dirbi tarptautinėse kompanijose, o ne lietuvių kapitalo kur tikrai tikrai labai graudu su atlyginimais vien į rekvizitus pažiūrėjus.

  3. "žmogaus niekas neišmokys, jis mokosi pats"

    Bet jei reikia pagalbos tam yra profesinė, universitetas, arba baziniam išsilavinimui pradinė ir vidurinė, bendrai pagalbai suvokti apie tai kas vyksta aplinkui. Tu gali keikti visą pasaulį, bet ką tuom pasieksi? Yra pilna pavyzdžių kurie metė mokyklas ir vien savo perspektyviu mastymu keičia ateities pasaulį, tuo pačiu metu sau ir artimiesiems kraudami pinigus į kišenes, bei sukurdami tūkstančius darbo vietų. O yra ir tokių, kurie baigę universiteto vistiek lieka lopais ir kasa griovius su dešimtklasiais lopais, bei skundžiasi, kad nieko tas univeras neišmokė, nes va jis universiteto magistras vistiek kasa griovius.

    Keičia ateities pasaulį. Pasikartosiu skambi visai kaip mano minėti lietuvos švietimo funkcionieriai. Tavo pasaulyje Universitetas turi kažkokia mistifikuotą misiją, bet tikrai ne tą kuria turi geriausi pasaulio Universitetai ir tikrai į juos nereikia lygintis.

    Pilna pavyzdžių yra todėl, nes tu nesuvoki visos imties ir pats esi "nesuvokiantis kas vyksta aplinkui". Jeigu būtų pilna pavyzdžių žmonių kurie meta mokyklas ir savo perspektyviu mąstymu keistu pasaulyje (t.y. tai būtų sistemiška), tai jie nesukurtų tūkstančių darbo vietų, nes nebūtų kam dirbti jei bent 1/1000 būtų toks, o jeigu bent 1/1000 nėra toks, tai atsiprašau, bet pateikti tai kaip "yra pilna pavyzdžių" yra silpna. Reductio ad absurdum šitas vadinasi (na turbūt kažko išmokė per Logikos paskaitas).

    Ir nesuprantu iš kur šitas atėjo, kad aš keikiu pasaulį ar kažkas po kokio nors magistro neuždirba. Originaliame poste buvo rašyta, kad "Ar uždirbsit? Taip" reiškias nekasit griovių su dešimtklasiais lopais iš kurių yra daug pavyzdžių kurie perspektyviu mąstymu keičia pasaulį.

  4. Nelinkęs labai plėstis, bet ar tau rankos nukris, jei tu pusmetį paskaičiuosi tas matricas ranka, bei suvoksi kaip juos skaičiuojamos? Universitetas lavina, ir plečia akiratį, o ne moko konkrečių dalykų.

    Konkrečius dalykus gali profkėje išmokti, ir likusį gyvenimą dirti su staklėmis, tą konkretų dalyką.

     

    Tavo vadinama kritika labai primena brendimo laikotarpiu maištaujantį paauglį

    Du postai buvo parašyti, kad įsikirsti jog daug kas ten nelavina, o būtent moko konkrečių JOKIOS NAUDOS NEDUODANČIŲ dalykų (būtent skaičiavimas matricų ranka yra tiesiog kompiuterio atliekamas veiksmas), o ne lavina (kas būtų tų operacijų įrodymas). Tu kaip tie apgailėtini dabartiniai valstybės švietimo funkcionieriai, kurie kelia klausima kas yra mokykla ir kokių dalykų išvis reikėtų mokyti ateityje vietoje to, kad pripažinti klaidas ir kažką tvarkyti.

    Tavo universiteto misija žinoma yra ne mokyti, nes kam mokyti jeigu galima "plėsti akiratį ir lavinti". Juk kai universiteto misija yra ne ugdyti aukščiausio lygio profesionalus ir mokslininkus, o "plėsti akiratį ir lavinti" mes galime palikti didžiulį lauką nežinomybės klausimui "ogi kas tas gerumas universiteto ir pagal ką jis skaičiuojamas" taip jį mistifikuoti ir galų gale pasakyti "mes nežinome ar ši programa gera, juk universiteto tikslas yra plėsti akiratį ir lavinti žmogų". Čia labai panašiai kaip dabar elgiasi švietimo funkcionieriai "gal šių dienų lietuvos mokyklos ir nėra pačios geriausios, bet mes keliame klausimą kokios mokyklos turėtų būti ateityje ir tada kai rasime atsakymą su savo ssrs laikų diplomais tai gal ir bus mūsų mokyklos stiprios".

    Šlykštu.

  5. Keista, kai zmogus net ir ipusejes ar baiges studijas dar nesuvokia universiteto prasmes.

    Kam isvis mokais del popieriaus? Kad i kariuomene nepaimtu?

    Keista, nes universiteto prasme suvokiu puikiai. Dabartiniai abiturientai stos į universitetą ne tam, kad pamatyti plačiau, ypač tie kurie sustoja į mediciną/PS/finansus(ne ekonomiką! būtent finansus). Finansus aprašiau todėl, kad būtent ten stoja žmonės kurie nori įgauti daugiausiai "applicable" žinių, o ne taip kaip ekonomikoje kur stoja žmonės "praplėsti savo akiratį ir šiaip sužinoti ką veikti gyvenime".

    Tie dalykai kuriuos minėjau ir sakiau, kad jie visiškai ne vietoje tai ne veltui, nes pvz. padarius tiesinės algebros kursą ( vietoje to, kas buvo dėstoma man) kuriame normaliai išdėstomos matricos galima sėkmingai dėstyti normalų ekonometrijos kursą, deja šis universitetas kratosi to, turbūt vien dėl kontingento kuris susirinkes studijuoti (šių laikų jaunimas vargu ar norėtų irodynėti, kad vektorių sudėtis yra asociativi, komutativi ir t.t.).

    Šis pavyzdys iliustruoja tokį paradoksą - lyg kursas yra kuris turėtų:

    A - praplėsti akiratį;

    B - suteikti naudingų žinių kurios bus naudingos tolisnėse studijose;

    Arba A ir B;

    nepadaro nei A nei B, o dar daugiau verčia studentus iškalti metodus pagal pavyzdį (kas yra labai neefektyvu matematikoje) ir dauginti 4x4 matricas ranka per egzaminą(tiem kas nežinot tai yra super neefektyvu ir nereikalinga).

    Keista, kad jau pabaigei, bet kalbi kaip koks pirmakursis. Nemanyk, kad kitur Lietuvoje yra kažkas kitaip. Pats baigiau KTU, inžineriją ir mums buvo paskaitos kaip filosofija, kalbos kultūra, psichologija, braižyba ir panašiai, kurios su mano specialybe jokio tiesioginio ryšio neturi. Pirmųjų metų pabaigoje paklausėme kodėl mokomės tokius dalykus. Buvo atsakyta, kad dedami pagrindai tolimesniam akademiniam keliui, o žmogus ruošiamas taip, kad suprastų šiek tiek daugiau, nei tk tai, kas vyksta jo smėlio dėžėje. Juk tai universitetas, o ne profesinė mokykla. Iš draugų ir pažįstamų žinau, kad kai kuriuose užsienio universitetuose mokymas vyksta visiškai kitaip, bet, kad kitaip vyktų Lietuvoje - negirdėjau.

    Ką noriu pasakyti, kad universitetas yra skirtas labiau savęs atradimui konkrečioje srityje. Tam yra skiriamos visos galimybės, tereikia laiku apie jas sužinoti ir išnaudoti ;)

    1.Tuomet mano rekomendacija būtų norint studijuoti tokius mokslus tai daryti svetur :)

    2.Good teacher will teach you the subject, great teacher will leave you curious. O kai tampa įdomu tai tada dangus yra riba. (atsakyma rasit originaliame poste)

    3. Niekam nereikia, kad kas nors aprašytų kokius žmones paliko Universitetas susidomėjusius pasauliu, žmonėm reikia, kad kažkas parašytų ką galima išsinešti iš "univero" kas padės užkalti bapkes ar tęsti mokslinę veiklą. Tie kas nori praplėsti akiratį eina studijuoti ne finansus, ne mediciną ar nanotechnologijas, ne programų sistemas.

    4.Lyginimas filosofijos, kalbos kultūros ir psichologijos su mano rašliavoje išvardintais dalykais tai yra lyginimas obuoliu su apelsinais su visa pagarba. ISM'as sukuria iliuzija, kad nemoko "nereikalingų dalykų", bet afterall moko ir dar kiek, o tų kurie ugdo (filosofija, kalbos kultūra ta pati) NEMOKO, nes juk tai "nereikalingi dalykai".

    Gerai, kad rašai, bet labai jau šališkai. Suprantu, kad yra nusivylimas, bet gal per daug sustumiama jau ir ant pačios specialybės, ne tik ant universiteto. Daug dalykų, kurie įvardinti kaip nepanaudojami, yra panaudojami, bėda čia dėstyme, kad neparodo kaip šiuos dalykus susieti su savo specialybe. Su matematika visur taip - kiek gyvenime teko matyti matematikos, visur ji tik "teorijos rėmuose", jokio susiejimo su specialybe. Net sup***stų matricų neparodė kaip pritaikyti kuriant programinę įrangą, kada studijavau IT. Kažkur skaičiau, kaip vienas žmogus matematikos dėstytojos paklausė, kam reikalinga jam ta matematika, o ši jam atkirto: tam, kad negautum 2. Absurdas. Beje, nežinojau, kad finansininkai dirba su SQL. Bet IT paskaitų reikėtų ir daugiau. Nors, kita vertus, nukrypstant nuo temos, apmaudu žiūrėti į tokias studijų programas kaip "verslo informacinės sistemos" - kur nei programuotojus normaliai ruošia, nei dar ką.

    Verslo informacinės sistemos nėra apmaudu(lietuvoje studijų programos šio dalyko turbūt). Šios sistemos sukurtos ir pritaikytos neša pasakiškus pelnus tai padariusioms kompanijoms.Matematika būtent ir buvo tiesiog išmokymas matricų sudauginimo (vidurinės mokyklos 2000-aisiais lygiu), be jokios aukštosios matematikos beveik. Tai yra tiesiog mokymas be krypties, be jokio uždavinio pakrapštyt smegenis.

    Kodėl turėčiau studijuot ISM, o ne kitam universitete tas pačias studijas?

    jei lyginant su kitais Lietuvos universitetais tai turbūt(kitur nestudijavau, patvirtinti negaliu!) vis tiek išlieka geriausios finansų studijos, bet lyginant kursą su kursu ką moko Courseroje,edX, šiaip youtube (caltec, Austin, Ivy League schools ir kiti geresni pasaulio universitetai) ir ISM tai lygių skirtumas milžiniškas ir akivaizdus (čia tiems, kas teigia, kad ir čia, Lietuvoje, mes turime geras studijų programas ir t.t.)

    O tai, kad kažkokia ekonomikos paskaita įtraukta, nekeičia nieko.

    Čia yra auksas, kurio niekas nesupranta. Nei funkcionieriai (primygtinai kišantys ekonomikos ar matematinės logikos 5-6ECTS į visas iš eilės programas), nei studentai, galvojantys, kad taip kažkokiu būdu bus "praplėstas jų akiratis". Akiratis prasiplėtė tiek, kad net baisu sakyt (pažiūrėkit kas generuoja reitingus TV,spaudoje ir renginių salėse šalyje, kurioje dauguma žmonių "su aukštuoju".)

  6. Sveiki,

     

    Pastaruoju metu pradedu galvoti apie visiškai kitą sritį, senai vis aplankydavo mintys apie IT ir noras studijuoti šią stitį palaipsniui auga ir bakalaurui bėgant į pabaigą būtų kvaila viską mest ir pradėt iš naujo. Norėjau paklaust ar kas nors iš čia esančių pabaigę bakalauro studijas stojot į su bakalauru visiškai nesusijusias magistrantūros studijas? Jei taip, kaip sekėsi mokytis ir ar sunku buvo įstot? Galvoju apie informacinių sistemų inžineriją, o gal rekomenduotumėt kitą IT specialybę?

    totali nesąmonė man buvo. Baigiau ISM Finansus įstojau į Data Science MIF'e, po savaitės supratau, kad teks metus pasimokyt matematikos ir statistikos prieš einant į tokius mokslus.

  7. Galiu pasakyti iš patirties-ieškok pažystamo gydytojo plačiai atvertomis kišenėmis, kuris prirašytų ką nors dėl sveikatos, tik ne psicho dalykus. Nes ateityje daug kelių sau uždarysi ir problemų pasidarysi. Taip, tavęs nepaims į kariuomenę (gal to ir nori?) ir taip, ginklo gyvenime neturėsi, nei savigynai, nei medžioklei. Taip pat gali pamiršti valstybės tarnybą, tai ne tik policiją ar gaisrinę, bet ir savivaldybę ar netgi sodrą. Na o pabaigai-net teises laikant/pratęsiant gali turėti bėdų. O dabar pats pagalvok. Ar verta?

    Aš labai tikiuosi, kad jis teisių ir neturi bei laikytis nežada. Sodroje ar savivaldybėje dirbti? žmogau gal tu nupušai? Sodroje ir savivaldybėje dirba kažkieno draugai ir panašiai (pažiūrėk kiek skundžiasi medikai dėl e-sistemos - tokio paprasto dalyko kurį tikrai galima sukurti neužlūžtantį taip lengvai). Ar verta dėl to, kad nepaims į kariuomene? Jau įsivaizduoju ateina i "medicinkę" daktaras pamato, kad ratais vaikšto ir "O! Puikiai tiksi nakties sargyboje ant bokštelio su žiūronais sedėt". Juodas humoras, bet nu sorry. Ginklas saviginai Kaune? Kas tave užpuls? Briedis?

  8. Ar norėtum būti gėlininku?

    Ar esi jaunystėję ką nors pavogęs?

    Ar jauti jog kas vyksta aplink yra neteisinga?

    Ar dažnai naktimis keliesi šlapintis?

    Ar tavo sapnai dažniausiai būna erotinio pobūdžio?

    Ar patinka būti minioje?

     

    Ir pan. klausimai tokie oriniai maždaug, tiksliai nepamenu jų. Reikia pažymėti taip arba ne. Sunku nėra, tik palyginus prie šito specialisto/daktaro ilgiausiai laiko sugaišta buvo. Kai pas kitus max 5-30min. Buvo virš 200klausimų, paskui kitokį testą duoda. Kur kažkas panašaus į IQ testus. Duotoi keli žodžiai/figūros ir reikia pažymėti, kuris netinka. Nieko sudėtingo žodžiu ;) Bet kad nepraeiti sveikatos, tai ten visiškai aklas turi būti :D arba vienakojis koks :)

    į paryškintą atsakykit taip : "atsikeliu ir jei yra gretimai kas nors apmyžu, todėl neturiu antros pusės"

  9. Man tik neaišku dėl infliacijos dydžio. Kažkur skaičiau, kad oficialiai Europos infliacija daroma 2%, tačiau realiai matau, kad kainos kyla žymiai daugiau. Čia neapsiriboju Lietuva, nuolat būnu įvairiose Europos šalyse ir matau kaip kyla kainos tiek prekių tiek paslaugų. Ir tikrai ne 2%, sakyčiau apie 10%.

    Tu ką tik pasakei, kad alaus butelis kuris dabar kainuoja 1eu, 1992-aisiais kainavo apie 32lito centus. Tu esi nuostabus.

  10. NT perkame per krizę, parduodame per "burbulą".

     

    Pirkti NT reikėjo 2008-2009 metais, ir pamažu kylant kainoms iki 2015 metų.

     

    Apie sostinę šnekėti net nebėra ko, ten jau senai susiformavęs "burbulas"

    Deja, skolinimasis buvo velniškai brangus tais 2008-2009 metais ir joks "subprime'as" nebūtų tada gavęs paskolos(net nežinia ar tai būtų atsipirkę), grynieji buvo brangūs visur - galėjai investuoti į akcijas, naftą, bet ką išskyrus auksą(nors jis dėl savo neigiamų koreliacijų su beveik visomis turto grupėmis veikia teigiamai investicijų portfelio diversifikaciją). Tokie pasakymai yra verti tiek pat kiek pasakymas "2008 metais įvertinus riziką reikėjo investuoti į bitcoinus". NT reikia pirkti tada, kai tau to NT reikia (ekonominiam ciklui išgyvenus recesija tu daug sumokėsi už palūkanas + patirsi "opportunity cost" suinvestuoti tuos pinigus kažkur kitur, o kol ekonominis ciklas kyla daugiau sumokėsi už patį NT, bet galimai būsi uždirbęs iš kitų turto klasių bei sumokėsi mažiau palūkanų) - gims trynukai? gi nelauksi recesijos ar burbulo sprogimo, kad išsikelt iš 60kv. m. buto.

    O dėl pirkimo.. Rent vs Buy analizė ir viskas. Labai daug nuo poreikių priklauso ir pasiūlos - jei norisi prabangaus buto nuo kurio balkono matosi visas Vilniaus senamiestis teks matyt nusipirkti.

  11. Jei tu esi save gerbiantis studentas, tu turėjai šį klausimą svarstyti metus prieš baigiant bakalaurą ar bent jau puse(kad tau tai neštų ekonominę naudą vėliau tu turėjai ne tik svarstyti - tu turėjai arti kožną dieną), kai rašai bakalaurinį ir dažnai turi daugiau laiko. Jei savęs, tos įstaigos kurioje nori mokytis, dėstytojų, kitų studentų tu negerbi eik persiorientuot ir toliau gadink lietuviškų universitetų ir jų programų lygį(taip dauguma universitetų yra tiesiog priversti mokyti šūdą per paskaitas magistro, nes yra tokiu "persiorientavėlių ir gaunasi, kad magistro programa nuo bakalauro menkai skirias, o magistrantūros ir doktorantūros darbai būna tiesiog santraukos kitų mokslininkų atradimų"). Sorry, kad lieju tūlži.

  12. Nei su Anglų k. nei su matke problemų neturiu, tiesiog įdomu kokio balo reikia, kad galėtum bandyt stot :D pats gal studijuoji ISM?

    Taip(studijuoju). ISM siūlo nemokamas vietas į kurias reikia labai gerų balų (kai aš pats stojau tai buvo 20/20,6 kas buvo +/- visi 95 balais ir daugiau išlaikyti egzaminai (tai tarkim susikirtai lietuvių k. egze ir ate ate, nors studijos pilnai anglų k.). Dar dalis gauna ISM'o stipendija (kuri siekia apie 550~eur/pusmečiui) ir jų balas šiek tiek žemesnis buvo (18/20.6).

  13. Sveiki, taigi ar yra tokių žmonių kurie studijuoja ISM, su kokiu konkursiniu balu įstojote? Gal žinote vidutinį konkursinį balą, stojant į ISM (kalba eina apie valstybės nefinansuojamą vietą).

    betkoks, visus priima i vnf, tik kad jei nemokėsi anglų k. ir su matke labai sunkiai bus tai labai greit prisirinksi skolų ir iškrisi arba bus sunkoka išsilaikyt

  14. Sveiki ieškau kur stoti į magistro studijas ir labai vilioja ekonometrija (su finansų kryptim), tokia, kaip VU Ekonometrijos magistras.VU visai gerai atrodo ir nemokamai, bet norėčiau apsvarstyti visas galimybes. Gal žinote kur kokių panašių programų yra užsienyje? Grįžtant prie VU ekonometrijos su kokiais bakalauro vidurkiais maždaug įstoja žmonės?

  15. Hahaha. "XX a. nesąmonėm". :D Aš delfi gana retai skaitau, užsieniečių nupirktas propagandinis puslapis. Turiu ir eurų, ir litų, ne taip seniai sodybą su keliais ha žemės nusipirkau. Ir jokių skolų neturiu.

     

    Kas, leiskite sužinote, yra "XXI a. sąmonė"? EU narystė su 870 tūkst. žmonių emigracija (grįžusių tik 170 tūkst., tai gaunasi minus ~700 tūkst.)? Pasiekta skola valstybės 57 mlrd.? Prarastu visu XX a. ir šimtmečiais Tautos mums paliktu turtu? Iškirstais miškais, suniokota gamta ir paveldu? Angliška kalba svetima kalbėt, lįst šiknon užsieniečiam visiem? Gėdytis savo šaknų, būti lietuviu? Pasiimt paskolų visam gyvenimui, praskolint vaikus? Čia greičiau išsigimimas kažkoks, o ne pažanga. Taigi, gal mink pats su tokia "sąmone"...

     

    O tavo tuos eurus gėda net pinigais vadint. "Globalistai pažangieji", banknotų nesugebėjo net normalių padaryt, dolerį geriau nusikopijuotų. Bet daug "dizainerių", matyt, turi... :D

    Tavo tie produktai gali būt, net neįtraukti į infliacijos rodiklio produktų krepšeli nes nėra kasdieninio naudojimo, gal eik pailsėk pats.

    P.S. Už eurą, trumpalaikėje perspektyvoje tai nėra geras dalykas (jei pasaulis sugrius 2016 turėsiu pripažinti suklydęs), bet ilgalaikėje labai geras dalykas.

  16. Rodyti pranešimąSavanoris13, 2014-06-26 23:08, pasakė:

     

     

    vienas euras EU "paramos" atneša du eurus nuostolio!

     

     

     

    Prašom:

     

    http://www.2g.lt/

     

    Čia tik valstybės skola, privatūs netoli to užsieniui berods skolingi. EU parama sudarė apie 37 mlrd. Lt, jei neklystu. Tai sudėk ir dvigubai gausi mažiausiai. O kol nebuvome EU ir jos paramos nebuvo, tai ir skolos nebuvo. Kaip čia taip gaunasi? Sutapimas? B-)

    Aš siūlau baninti vartotoją. Nors kontekste mažiau žinančių ir suprantančių šiais klausimais žmonių jis gal ir neatrodo visiškas idiotas, bet realiai tai skamba maždaug taip (iškarto atsiprašau už sukurtos situacijos banalumą ir kvailumą, nesu novelių rašytojas, leksika ir rašymo stilius pritaikyti, kad atitiktu situacijos veikėjus kitomis temomis pasisakančius tai tiesiog vaizdingai situacijai nupasakot) :

    Jonas skambina elektrikui Petrui.

    -Sveikas Petrai nežinai ten krč man reik elektra bišk patvarkyt aš ten žn reik raudona laidą atjungt ir tada galima dirbt su tuo jungikliu"

    atsako Petras 30 metų dirbęs elektriku :

    -Sveikas jonai, bet žinok reikia jungti išjungus žalia laidą"

    Jonas :

    - nu bet krč aš mačiau reik raudoną laida jungt nu einu jungiu raudona žinok raudona laida reik jungt aš mačiau per TV, filmas berods matrica vadinos.

    Kad ir kaip mano sugalvota situacija skambėtu idijotiškai ji nuolatos kartojasi įvariose diskusijose apie valstybės skolą, eurą, referendumą.

    Šis narys yra pažeides daugybę forumo taisyklių kaip kad :

    1, Kiekvieno forumo dalyvio nuomonė turi būti gerbiama. Diskusijų metu privaloma laikytis visų etikos normų: nesikeikti, neįžeidinėti ir negrasinti. Pranešimai, pažeidę šią taisyklę, bus trinami be jokio perspėjimo, o jų autoriai baudžiami.

    2,Trumpi ir neinformatyvūs (nepateikiantys jokios nuomonės, argumentų ar informacijos) pranešimai forume yra draudžiami. Tai galioja ir „Parašyk man AŽ (PM)" tipo žinutėms.

    8, Draudžiama viešinti bet kokią kitų žmonių asmeninę informaciją, įskaitant kito nario vardą ir pavardę. (nors nežinau, čia gal ne į ta kategorija tas pažeidimas)

    P.S. atsiprašau už nekokia fantazija.

  17. "Jei dar iki šiol ir ieškojote dviračio, tai jau stop. Gražus kaip merga, pigus kaip virdulys. Lekia kaip viesulas. Gana gaišinti save ir kitus, už tokią kainą specifikacija jau neskaitoma.Tiesiog pasirink dydį ir varyk lauk. Į pievas ir laukus =))."

     

    quotinu komentara antro dviračio pačios įmonės.Nežinau kuris dviratis geresnis, bet su tokiu įmonės komentaru pasistengčiau nepirkt iš tokios įmonės nieko. Kaip galima sakyt kad specifikacija neskaitoma jei tu ir moki visa vos ne kainą už specifikacija. Juk paprasta no-name'ą gali nusipirkt už skatikus.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...