Pereiti prie turinio

AiptLt

Nariai
 • Pranešimai

  1.758
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  0%

AiptLt paskutinį kartą laimėjo Sausio 29 2022

AiptLt patalpino geriausiai įvertintą turinį!

1 sekėjas

Apie AiptLt

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Nauris
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Sportas, knygos

Paskutiniai lankytojai

4.043 profilio peržiūros
 1. Jei kam įdomi Baltijos akcijų rinka, užeikite čia. Parašykite komentaruose, apie ką daugiau norėtumėte apžvalgose skaityti?
 2. Gali prašauti. Pragmatikai mano, kad infliacinis spaudimas niekur nedingo, tad indėlio palūkanos nepavys. Su kasmėnesinėmis išmokomis gali išeiti su 0 (nuliu). Jei planuoji ilgesniam laikotarpiui, pasidairyk Baltijos kompanijų obligacijų. Ten kuponas dažniausiai būna didesnis už infliaciją.
 3. Kad tamsta nemokate daryti apskaičiavimų, įvertinti rizikos, pajamingumo, tai čia jūsų problema. Tik kam savo durnumą viešai rodyti?
 4. Darkera praleido progą patylėti. Nieko nenusimanote apie investavimą, tai sukiškite savo trigrašį į šikną. Totalus investavimo analfabetas!
 5. Padariau šio portfelio analizę. Pagal pateiktas proporcijas ir vasario 1 d. kainas. Na, pagarba. Kas inspiravo šių akcijų pasirinkimą? Nes tokio portfelio istorinis vidutinis metinis pajamingumas siekia net 27.43%. Tai praėjus 17 dienų turime: Portfelio rizika yra 16.56%. Labai normali rizika. Nes istorinė SP500 indekso rizika yra 20+%. Sharpo rodiklis - 6.92. Labai geras rodiklis. Treynor rodiklis - 102. Žiauriai geras rodiklis. Sortino rodiklis - 22. Labai gerai. 17 dienų vidutinė metinė grąžą sieki 118%. Čia būtina pasakyti, kad tokie aukšti rodikliai
 6. Kas jau spėjo, tas jau atkreipė, kas dar ne, tai atkreipkite dėmesį, kad FELE pozicijoje pereinam į Double stop strategiją ir išstatome Buy long orderį @94.27. Realizuotas prekybos pelnas plius atvirų pozicijų pelnas ir nuostoliai:
 7. Grįžtam iš niūrių 2016 metų. 🙂 JAV akcijos pasirengusios korekcijai, bent taip atrodo. Plius dar paskutinio ketvirčio ir metinių rezultatų skelbimo sezonas prasidėjo. Volatiličius didėja, nerimas dėl aukštų bazinių palūkanų lieka. O prekiautojams signalas: $FELE prekybos strategija: Sell short orderis @91.44.
 8. Čia pasidalinau savo įžvalgomis apie investavimo galimybes 2024 metais. Laukiu jūsų komentarų.
 9. Supratau kur problema. Angliškai vidutinis metinis akcijos ar ten ko nors kito augimas vadinamas CAGR. Kas išsiverčia kaip sudėtinis metinis augimo tempas, arba sudėtinės palūkanos. Lietuviškai gi CAGR ir Sudėtinės palūkanos yra du skirtingi dalykai. Galima investicijos į akcijas fondą paskaičiuoti istorinį CAGR, galima įvertinti būsimą CAGR. Tai čia gal klausimas apie tai buvo?
 10. Aš žiūriu į kompanijos sugebėjimą generuoti stabilius pinigų srautus ir tais pinigų srautais pamaloninti akcininkus. Taip jei šviesiai tiesiai. Tai čia nereikia tikėjimo. Rinkoje tokios akcijos perkamos ir jų kaina kylą. Plius dividendų nubyra. O kaip analizuoti FC veiklą, aš nežinau. O būtų įdomu. Čia reikia kitokių kriterijų. Gal kas žino ir gali pasidalinti?
 11. Jo. Žiūriu Juventus dabar Milano biržoje, kaina labai nukritusi. O pagal kokius kriterijus futbolo akcijos vertinamos? Nes jei pasižiūrėtume į finansinius rodiklius, tai pelningumas visą laiką neigiamas. Visi įsipareigojimai 10 kartų didesni už nuosavą kapitalą. Bet koks kitas verslas jau būtų paskelbęs bankrotą. Suprantu, futbolas visai kitoks verslą, į ką čia reikia žiūrėti?
 12. O kodėl tu nori jas pirkti? Nes čia tikėtis uždirbti iš investicijų tikrai neverta.
 13. Swed irgi nerodys, bet galima paprašyti, kad įdėtų norimas akcijas į sąrašą. O va kolega IBKR rekomenduoja. Visas pasaulis pas juos.
 14. Skilling irgi neturi. Ten pas juos ne akcijos, o CFD. Admiralai kol kas turi tik JAV akcijas. O per savo el. bankininkystę nebandei?
 15. Visi brokeriai internetiniai. Todėl ir klausiama, per ką konkrečiai. Jei ir nuskristum į Londono biržą, niekas ten tau nieko neparduotų.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...