Pereiti prie turinio

Mannix

Nariai
 • Pranešimai

  1.494
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  0%

Mannix paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 13 2007

Mannix patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Mannix

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Paskutiniai lankytojai

1.428 profilio peržiūros
 1. Liuks požiūris. Labai gerai mąstai :)
 2. O kaip man patinka visiškai neargumentuoti žmonių, darančių kažkokias beviltiškas prielaidas pasisakymai. Pirma, kokį tu pagrindą turi sakyt ,,dar keli protestai ir suprasi" ir ,,aš esu dalyvavęs daugiau protestų akcijų nei tu esi girdėjęs". Bičiuli, iš kur tu taip puikiai žinai apie mano veiklą ar tik šiaip bandai sumenkinti tiek mane, tiek idėją, pats nuleidęs rankas ir pavargęs priešintis. Nepradėsiu veltis į skaičiavimus ,,aš dalyvavau tiek", o ,,tu dalyvavai tik tiek", nes tavo pasisakymas buvo mažų mažiausiai juokingas ir jeigu mes paskaičiuotume, dar gali būti, kad tai būtų mažų mažiaus
 3. Na Kaune deja jokių panašių akcijų neorganizuojama.
 4. Protestas jau rytoj, prisidėkite visi, kas nėra abejingi pilietiškumui.
 5. Nereikia čia daugiau lietuviško mentaliteto sėdžiu po šluota ir kaip bus taip gerai, niekas čia nieko nepadarys, tai geriau visi ir sėdėkim ir tylėkim. Protestas siekia ne rezultatų, o sakyti, kad jaunimas nesutinka ir čia tavo beviltiškų statymų nereikia. O kas įstos turės mokėt už kažkokį prastos kokybės mokslą, tokį pat koks dabar yra. Man atrodo tu net nesupranti apie ką kalba eina Chaos, tai eik rašinėt nesąmones į kitas temas.
 6. Tu pirma suprask ką šneki. Mokslo kokybė liks tokia pat, tik, kad nuo šiol dar už ją DAUG brangiau reiks mokėt.
 7. Viso jaunimo, moksleivių ir studentų protestas ketvirtadienį Vilniuje prie Seimo rūmų 15:00. Visi kas turit galimybę, prisijunkit ir kartu sutikim tuos parsidavėlius taip, kad bijotų iškišt savo snukių pamatyt kaip juos su žemėm maišom.
 8. „Mūsų tikslas – užtikrinti esminę ir sąžiningą aukštojo mokslo reformą, kuri laiduotų kokybiškas ir prieinamas studijas Lietuvoje,“ – sakė Grupės narys Valdemaras Juozaitis. „Norime, kad jaunimas galėtų studijuoti Tėvynėje, tačiau pagal dabartinę „reformą“ galimybės studijuoti Lietuvoje netrukus daugeliui taps priklausomos ne nuo sugebėjimų, o nuo piniginės storio.“ Anot studento, iš reformos tikimasi, kad bus iš esmės reformuota išpūsta ir lėšas švaistanti povidurinio švietimo sistema, tačiau iš tiesų studijų kokybė telieka miglotu pažadu, o garantuojamas vien mokestis už studijas (sieksianti
 9. Labai geri žaidėjai kelis metus lieką be rimtesnių cashų ir tai sako, kad tai tik variance. Ir įdomu kaip tu be didelių cashų gyventum ir iš kokių sumų per mėnesį, kai visas gydymas būtų mokamas, pensijai jokie pinigai nesikauptų, pajamos būtų visiškai nepastovsios, negalėtum jokio nekilnojamo turto ar pan įsigyt, nes niekas neduotų paskolų ir t.t., drebėtum dėl mokesčių inspekcijos ar aplamai dėl to, kad baną online pokeris gaus. Būtum visiškai iškritęs iš realaus gyvenimo.
 10. Gerai, tu čia šneki jeigu tau idealiai sektųsi, o jeigu taip nesisektų ir nepavyktų nei vieno iš šių tikslų įgyvendint, kas tada? Bankrollą didintum konteinerių vadyba užsiimdamas? Lošėjo gyvenimas atrodo tikrai gerai, bet pasiekti tokį lygį apie kokį tu šneki pavyksta tik mažumai.
 11. Na ir įsivaizduok save po 20 metų, metusį mokyklą ir pasukusį profesionalaus lošėjo keliu.
 12. :D Kartas nuo karto užsukus į forumą galima vis naujų išvysti neatrastų genijų. Kai po 2 mėnesių būsi busto, kreipkis, sumesiu pradinį bankroll'ą ant teleloto.
 13. Jau seniai taip nesijuokiau ka nors skaitydamas forumuose
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...