Pereiti prie turinio

4Fix

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    18
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    4Fix sureagavo į dinasty Išorinis SEO   
    gerai gi, baik spammint. užteko ir pirmų dešimties kartų, neįdomu niekam.
  2. Patinka
    4Fix gavo reakciją nuo ITSprendimas Pagalbos su css h1 h2   
    Problema kaip ir susitvarko parašius ties h2 tagu :
     
    margin-top: -5px;
    margin-bottom: 3px;
    http://imgur.com/h5aDE5A
  3. Patinka
    4Fix sureagavo į ArX Apklausa: kokias prekes dažniausiai perkate užsienyje?   
    Ebay galima rasti specifines prekes kuriu prekeiviai tiesiog tuo uzsiima. Tarkim paskutinis pirkinys odinis apvalkas automobilio pavaru svirciai. 4 Svarai. Orginaliu nezinau ar yra nauju pirkt, o alternatyvus variantas - ieskot odos, pas siuveja nest kartu su matmenim - ebay tiek pigiau, tiek greiciau.
  4. Patinka
    4Fix sureagavo į KyCaS [ Razer ] Susipažinkite su išmaniąja apyranke - Razer Nabu   
    Nepaisant daugiausiai ambicijų sukėlusio „Kristinos“ projekto, kompanija Razer CES 2014 konferencijoje pristatė ne ką mažiau nuostabą keliantį produktą. Nors ši kompanija garsėja kaip profesionalios žaidimų įrangos gamintoja, šįkart ji savo jėgas išbandė visai kitoje srityje.
     
    http://www.technologijos.lt/upload/image/n/technologijos/technologiju_rinka/S-38026/2-1-Razer_Nabu_0.jpg
     
    Naujasis jų produktas pavadintas Nabu – tai mažas hybridinis daikčiukas, kuris turės laikrodžio funckiją, turės sąsają su Jūsų išmaniuoju telefonu bei sensorius, kurie stebės Jūsų žingsnių skaičių ar matuos miego ciklus.
     
    Iš pažiūros šis prietaisas atrodo it paprasta apyrankė ant rankos, tačiau viduje slepiasi išmanosios technologijos. Šiame daikčiuke bus integruoti du LED ekranai, kurie praneš informaciją apie praleistus skambučius, Jūsų padėtų žingsnių kiekį ir panašiai. Dabartiniai išmanieji prietaisai turi vieną bėdą – baterijos išsikrauna itin greitai, dažnai nutinka taip, jog nėra galimybės jų pakrauti laiku, tad visos išmanosios technologijos būna nepasiekiamos kol nepasikraunate įrenginio. Razer tikina, jog Nabu apyrankė po pilno įkrovimo pilnai funkcionuos nuo 7 iki 10 dienų.
     
    http://www.technologijos.lt/upload/image/n/technologijos/technologiju_rinka/S-38026/nuotrauka-69407/2-1-razer-nabu-smart-band.jpg
     
    Dar vienas įdomus aspektas – kompanija itin atvira idėjoms, juo labiau kompanijoms, norinčioms sukurti programas būtent Nabu prietaisui. Įvairių programėlių kūrėjai gali rašyti paraiškas kompanijos tinklapyje ir pradėti kurti programėles, kurias išvysime kai Nabu pasirodys rinkoje. Kadangi Razer neapsiribos tik savo sukurtomis programomis, o suteiks galimybę tai padaryti ir kitiems – visi daugiau ar mažiau prisidėję prie Nabu programėlių kūrimo turės galimybę įsigyti prietaisą už specialią kainą, kuri sieks tik 49 dolerius. Įprasta kaina turėtų būti 99 doleriai.
     
    Razer tikisi, jog nepriklausomos programėlių kūrimo kompanijos sugebės pažvelgti į prietaisą šiek tiek kitaip, nei produktą sukūrusi kompanija bei įneš naujų vėjų į Nabu gamybą.
     
    http://www.technologijos.lt/upload/image/n/technologijos/technologiju_rinka/S-38026/nuotrauka-69409/2-1-Razer-Nabu.jpg
     
    Kadangi šiais laikais labai populiaru viskuom dalintis su kitais internautais, Nabu turės panašių funkcijų. Taip pat be problemų prietaisą bus galima prijungti prie telefono ar asmeninio kompiuterio. Kompanija išsidavė, jog ateityje planuoja įdiegti ir žaidimų, specialiai sukurtų Nabu apyrankei. Kyla klausimas, kokius žaidimus būtų galima žaisti su apyranke? Atrodo išties keistai, tačiau mes ir dabar turime puikių pavyzdžių: kaip veikia Xbox Kinect sensorius? Neturėdami rankoje stalo teniso raketės žaidžiame šios sporto šakos simuliatorių, tuo tarpu kamera fiksuoja žaidėjo rankų judesius ir imituoja kamuoliuko mūšimą. Tokiu būdu veiks ir Nabu apyrankė. Galėsite žaisti golfą neturėdami rankoje lazdos, prietaisas seks Jūsų rankų judesius, tokiu būdu imituos kamuoliuko mūšimą.
     
    http://www.technologijos.lt/upload/image/n/technologijos/technologiju_rinka/S-38026/nuotrauka-69408/2-1-Razer-Nabu_5.jpg
     
    Kompanija teigia, jog čia dar tik koncepsinis modelis, tačiau produkto gamybos procesas jau finaliniame etape. Razer įsitikinusi, jog Nabu atsidurs parduotuvėse dar šių metų pirmojo ketvirčio gale.
     
    http://www.technologijos.lt/upload/image/n/technologijos/technologiju_rinka/S-38026/nuotrauka-69410/2-1-RazerNabu3s_610x458.jpg
     
    Šaltinis: http://www.15min.lt/img/saltiniulogo/technologijos_logo.png
     
    Aut. teisės: http://www.technologijos.lt/upload/image/n/saltiniu_logotipai/2014/gamedeal-logo-2.jpg/2-1-gamedeal-logo-2.jpg
  5. Patinka
    4Fix sureagavo į KyCaS Dešimt garsiausių sėkmės istorijų: „Samsung“ pradėjo nuo prekybos makaronais, „Nokia“ – nuo popieriaus gamybos   
    Dešimt garsiausių sėkmės istorijų: „Samsung“ pradėjo nuo prekybos makaronais, „Nokia“ – nuo popieriaus gamybos


     
    Mes žinome šiuos prekinius ženklus, tačiau retas kuris įsivaizduoja, nuo ko pradėjo „Samsung“, „Nintendo“, „Nokia“ ar „Wrigley“. Huffingtonpost.com pateikia dešimt sėkmės istorijų, kurios įtikina – nesvarbu kaip ir nuo ko pradedate savo verslą, svarbu kaip sekasi jį plėsti. Pasaulį galima užkariauti ir verdant muilą ar gaminant girą.
     
    http://www.15min.lt/images/photos/621366/big/hasbro-gaminamas-zaidimas-monopolis-52d015a9502f4.jpg
     
    „Wrigley“ virė muilą
     
    http://www.15min.lt/static/cache/NTYweDQzNSwzNDB4MjI2LDYxNjM1MCxiaWcsLDMxOTQ3NjgwMTM=/muilas-526f853f63fde.jpg
     
    Kramtomosios gumos „Orbit“, „Juicy Fruit“, saldainių „Skittles“ gamintoja pradėjo nuo gaminio, kurį į burną jums galėtų įdėti nebent mama, jei išgirstų jus keikiantis. 1891 m. ji buvo įkurta kaip muilo ir kepamosios sodos gamybos kompanija.
     
    „Marriott“ pradėjo nuo giros
     
    http://www.15min.lt/static/cache/NTYweDQzNSwsNjIxNjQ1LGJpZywsNDE5MTE3NDUxOA==/namines-giros-ir-darzoviu-sriuba-51fb35227929c.jpg
    Šis pasaulinis prabangių viešbučių ir poilsio kompleksų tinklas kilo iš kuklios įmonės „A&W root beer stand“, įkurtos 1927 m.
    Johnas Willardas Marriottas ir jo žmona Alice Marriot jautė, kad Vašingtono gyventojai sutiktų mokėti už šaltą namų gamybos girą. Verslas sekėsi puikiai, gėrimų pasiūla didėjo, o jų sūnus bendrovę pavertė pasauliniu viešbučių verslu.
     
    „Nintendo“ pradžia – kortos
     
    http://www.15min.lt/static/cache/NTYweDQzNSwsNjIxMzY2LGJpZywsMjY4ODI0MjMyNQ==/nintendo-sukurtas-mario-52d015c878e57.jpg
     
    Šiuo metu „Nintendo“ garsi savo kuriamais žaidimais ir žaidimų konsolėmis. „Nintendo“ sukūrė tokius personažus kaip patrakęs santechnikas Mario ar nuotykių ieškotoja Zelda.
    Tačiau bendrovė Japonijoje įkurta tada, kai nebuvo nei kompiuterinių žaidimų, nei kompiuterių. 1889 m. Fisajiro Yamauchi pradėjo gaminti ir pardavinėti vakarietiško pavyzdžio žaidimų kortas.
     
    „Samsung“ prekiavo makaronais
     
    http://www.15min.lt/static/cache/NTYweDQzNSwsNjA5MjIxLGJpZywsOTg5MjEzODI5/1262844185makaronai.jpg
     
    Pasaulinis elektronikos milžinas buvo įsteigtas 1938 m. Tiesa, tuo metu tai buvo nedidelė prekybos bendrovė, kuri su technikos gamyba neturėjo nieko bendro. Samsugas Sanghoe Korėjoje įkūrė bendrovę, kuri prekiavo džiovinta žuvimi, daržovėmis, ir makaronais.
     
    NASCAR pradžia – kontrabandininkai
     
    http://www.15min.lt/static/cache/NTYweDQzNSwyOTB4MTk0LDYxNjIwMSxiaWcsLDQwNTkxNzYzMTc=/1281517802visadanorejaubutigangsteriu.jpg
     
    JAV vykstančios lenktynės prasidėjo sauso įstatymo laikais. Jas organizuoti ėmėsi kontrabandininkai, kurie nuo policijos sprukdavo patobulintais automobiliais pilnais kanadietiško viskio.
    Galiausiai atsirado trasos ir aiškios taisyklės, o kriminalinius nusikaltėlius už vairo pakeitė profesionalūs sportininkai.
     
    „Avon“: knygas pakeitė kvepalai
     
    http://www.15min.lt/static/cache/NTYweDQzNSwsNjIxMzY2LGJpZywsMjY4ODI0MjMyNQ==/knygos-52d015bea4ee4.jpg
     
    Pasaulinės kosmetikos gigantės pavyzdys rodo, kad sėkmė gali laukti kiekvieno. Bendrovės įkūrėjas Davidas McConnellis pradėjo kaip knygų pardavėjas. Su lagaminu knygų jis keliaudavo nuo durų prie durų.
    Paprašytas vietinių parfumerių jis kartu su knygomis ėmė nešiotis iškvėpintus popieriaus lapelius ir priiminėti užsakymus.
    Pamatęs, kad kvepalus perka kur kas geriau, nei knygas, D.McConneliis nusprendė, jog bus kur kas patogiau su savimi nešiotis kvepiančius lapelius, o ne sunkų lagaminą knygų. Greitai jis priėjo prie išvados, jog moterys kvepalus kur kas geriau perka iš kitų moterų, todėl įkūrė įmonę ir pasamdė pirmąsias darbuotojas.
     
    „American Express“ nešiojo laiškus
     
    http://www.15min.lt/static/cache/NTYweDQzNSwsNTk5NTM1LGJpZywsMTc0NzA3MzUyNQ==/1327498935karozirgas3.jpg
     
    Dabar tai JAV įsikūrusi pasaulinė finansinių paslaugų įmonė, kurios kreditinėmis kortelėmis gali naudotis ir Lietuvos gyventojai. Tačiau, kaip ir „Nintendo“ atveju, šiai bendrovei kuriantis kreditinių kortelių nebuvo, o bankai bijojo ne pasaulinių krizių, bet ginkluotų plėšikų.
    1850 m. „American Express“ buvo įkurta kaip alternatyva lėtai valstybinio pašto tarnybai. Norėdami siuntinį ar laišką perduoti greičiau amerikiečiai galėjo pasinaudoti naujosios bendrovės paslaugomis. Pasiuntiniai po visą šalį jodinėjo žirgais.
     
    „Tiffany“ pradėjo nuo raštinės reikmenų
     
    http://www.15min.lt/static/cache/NTYweDQzNSwsNTk3MjYzLGJpZywsNzc2MjE4NTY0/1218111784fbua14046.jpg
     
    Šiuo metu „Tiffany“ yra viena garsiausių juvelyrikos bendrovių, tačiau ji pradėjo nuo kito verslo. 1837 m. garsiajame Niujorko Brodvėjuje buvo atidaryta raštinės reikmenų parduotuvė.
    Istoriniai duomenys rodo, jog pirmąją darbo dieną parduotuvės apyvarta siekė 4 dolerius 98 centus, tačiau pardavimai ėmė sparčiai augti, kai Charlesas Lewisas Tiffany nusprendė pirkėjams pasiūlyti papuošalų. Beje, „Tiffany“ iki šiol galima nusipirkti ir raštinės reikmenų.
     
    „Nokia“ pradžia – popierius
     
    http://www.15min.lt/static/cache/NTYweDQzNSwsNjE2MzUwLGJpZywsMzM2OTg5MzM0Mw==/popieriniu-snaigiu-karpymas-52a723d0aac86.jpg
     
    Mes šią bendrovę žinome dėl jos gaminamų mobiliųjų telefonų, tačiau ji buvo įkurta gaminti popierių.
    Taip, Antrojo pasaulinio karo metais „Nokia“ gamino kaliošus ir kitus gaminius, tačiau 1865 metais suomių kalnakasybos inžinierius Frederikas Idestamas nei apie kaliošus, nei apie telefonus negalvojo. Ant Nokianvirtos upės kranto jis pastatė malūną medžiui smulkinti. Būtent nuo upės kilo bendrovės pavadinimas.
     
    „Hasbro“ aprūpino moksleivius
     
    http://www.15min.lt/static/cache/NTYweDQzNSwsNjIxMzY2LGJpZywsMjY4ODI0MjMyNQ==/hasbro-parduotuve-52d015b3af4f4.jpg
     
    Viena didžiausių pasaulyje žaislų ir stalo žaidimų gamintoja labai nenutolo nuo savo šaknų. Broliai Hassenfeldai (HasBro – pagaunat?) 1923 m. pradėjo pardavinėti tekstilės gaminius, pieštukus, penalus ir kitas mokyklai skirtas prekes. Tik po trisdešimties metų, 1952–iasiais, bendrovė pagamino pirmąjį savo žaislą. Tai buvo Misteris Bulviagalvis.
     
    Šaltinis: http://s2.15cdn.lt/images/upload/logos/15min_logo_su_www.gif
     
    Tai yra bandomasis straipsnis, laukiamas 15min.lt administracijos atsakymas dėl straipsnių platinimo ir teisių [suteikimo/nesuteikimo] platinti man šiame forume IT verslo naujienas.
     
    Leidimas gautas paskambinus į www.15min.lt, nuo šiol galiu publikuoti IT naujienas. Gero skaitymo B-)
  6. Patinka
    4Fix sureagavo į InTeXaS Nauja narė prisijungia   
    Dabar nauja mada, pirmiausia įspėti naują narę jog jos prašys nuotraukos, po kurio laiko vien dėl tradicijos kuris nors paprašo nuotraukos. Smagu :)
     
    Sveika atvykus :)
  7. Patinka
    4Fix sureagavo į Mykolas Konkurso "Geriausias Straipsnis" balsavimas   
    Sveiki, naujų narių balsų greičiausiai neskaičiuosiu. Turbūt nereikia aiškinti kodėl. :)
  8. Patinka
    4Fix sureagavo į ster3o Puslapių kūrimo vertė Lietuvoje - peraugus?   
    Sveiki uždarbiečiai,
     
    Praeitą naktį grįžau iš USA, kol buvau ten, sprendžiau kelis aktualius klausimus (aktualius pačiam), vienas jų - įvairaus pobūdžio puslapių kūrimas. Apsilankiau pas keletą programuotojų/dizainerių tiek LTU, tiek USA. Tiek vieniems , tiek kitiems buvo paruošta ta pati tema - paieškos sistema like (ieškok.lt, auto.plius.lt).
     
    1.USA
     
    Padavęs užklausą, nuorodą, kaip turi atrodyti puslapio pagrindas, gavau atgalinių klausimų, pasiūlymų, įvairių korekcijų. Išklausęs dizainerį/ programuotoją, pasirinkau man atrodančius geriausius sprendimus, pakeitimus, patogumus. Įsipareigotojai išsiaiškinę ko būtent aš noriu, ir ko būtent man reikia pasiūlė savo kainą. (Ieškok.lt 1200-1750$, ir auto.plius.lt 1995-2510$). + prideda mėnesinę garantiją kažkokiems pataisymams (turbūt jokia kalba nesuprasčiau kas ten per daiktai) ir metams menkų klaidų taisymams. Likau nustebęs, nes prieš tai lankiausi pas Lietuvaičius.
     
    p.s. Kainą galima mažinti ilginant projekto laiką. (aišku galima ir didinti)
     
    2.LTU
     
    Padavęs užklausą, nuorodą, kaip turi atrodyti puslapio pagrindas, kaip ir normalūs programuotojai/dizaineriai tardė mane atgaliniu atvėju. Pasirinkęs tam tikrus sprendimus pateikiau užsakymą. Gavau pasiūlymus su kainomis. (Ieškok.lt 9000-14000LT, auto.plius.lt 25000-40000lt). Kai tik išgirdau šią pigiai džiugę naujieną, (atsiprašant) vos nepriš*kau. Nors iš dalies tikėjausi didelių kainų (tik žinoma ne tokių), nes prieš tai skaičiau keletą postų uždarbis.lt svetainėje, kur kainos buvo išvis kosminės (jei neklystu iki 70000lt už auto.plius.lt). Žinoma, taip pat pridėjo kažkokių (man) nesuprantamų garantijų.
     
    p.s.Kainą galima mažinti ilginant projekto laiką. (aišku galima ir didinti)
     
    Kiek užsienyje, tiek Lietuvoje pataisymai buvo panašūs ( arba tiesiog pataikiau ant panašaus skonio "aktorių"). Kas lemia tokias dideles kainas Lietuvoje? Kai pasidomėjau, kad didžiausios LIETUVOS įmonės programuotojams moka ~3500-8000lt mėn. Taip pat yra dizainerių, kurie siūlėsi padaryti "modernesnę" puslapio aplinką, "tik" už 400-1500lt (kiek tai užtrunka? Dieną, dvi?).
     
    Pasisekusių projektų savininkai (buvo kalbinami tik 3. Buvo kalbinamas ir ketvirtas, tik jis nesileido į kalbas), 2 iš jų rinktųsi užsienio programuotojus, 1 lietuvaitį. Paklausti kodėl būtent tokie sprendimai, atsakymai buvo trumpi, tačiau suprantami. "Žinoma, kad tik dėl kainos ir kokybes santykio". O kitas buvo kiek įdomesnis: "Nepatikėčiau jokio projekto asmeniui, kuris yra už kelių tūkstančių kilometrų". Būtų tikrai malonu sužinoti Jūsų nuomonę, kodėl pas mus svyruoja tokios didelės kainos?
     
    Blogos mintys:
    1.Kokybė
    2.Paklausa
    3.Modernumas
     
    Nes, tiek vieni, tiek kiti leido suprasti, kokias modernias ir kokybiškas paslaugas teikia. Taip pat, abiejų šalių programavimo/ dizaino paklausos (užklausos) didelės.
     
    p.s. Gerbkime vieni kitus, ir supraskime priešą kaip artimą.
     
    EDIT:
     
    Jhon K. Yale universiteto studentas, būsimas inžinierius, laisvu laiku užsiema dizainų piešimu. Translate from English to Lithuania. (ištrauka)
     
    .... apibendrinkim visas specialybes. Juk nuolat darant panašų darbą, pradedame galvoti, kaip jį galima palengvinti, ieškome įvairių būdų, jas pritaikome, o jei pavyksta - realizuojame. <About me>.. srityje esi davęs palyginimą. Lygiai taip pat, darau aš ir daugelis kitų žmonių. Sunkus darbas pradžioje, atneša vaisius ateityje. Tiesiog kurkime savo sistemas, ir bandykime jas pritaikyti gyvenime.
     
    Nėra gili mintis, bet žmonės vis dėlto mąstantys.
    p.s. nežinau ar gerai išverčiau ar viską perteikiau tinkamai, nes man prastai su lietuvių kalba.
  9. Patinka
    4Fix sureagavo į KyCaS Tikram verslininkui neįmanomo uždarbio nebūna. Laikai save tokiu? Susipažink su Steam!   
    http://kyc.lt/steams.png

     
    Sveiki, taigi nusprendžiau parašyti straipsnį apie Steam ir keletą žaidimų, kurie gali praplėsti verslininko akiratį žaidimų sferoje.
     
    Steam, kas tai? Tai Valve kūrybos sistema, sukurta 2004 metais. Steam turi begalę legalių žaidimų, kuriuos galima nusipirkti ir atsisiųsti internetu. Todėl tam reikalinga interneto prieiga.
     
    Kadangi straipsnis ilgas, labiau norėčiau apžvelgti Steam privalumus lyginant su kitomis panašiomis programomis, tokiomis kaip Origin, Uplay. Taip pat Steam galimybės labai didelės versle (apie jį labiausiai nusimanau), todėl pagrinde aprašysiu kaip galima užsidirbti šios sistemos pagalba.
     
    Steam yra labai ištobulintas mechanizmas. Pirmiausia, žaidimais, kurie unikalūs savo Trade sistema. Pastaroji pateikia begalę galimybių žmonėms, besinaudojantiems 2013 metais patobulėjusia TF2 (Team Fortress 2), Dota2 arba Steam games mainų sistema.
     
    Trade sistema atsirado 2008 metais. Pirmasis žaidimas, kuriame įdiegta ši sistema, yra Team Fortress 2. Tai buvo nevykęs bandymas – sistemoje palikta begalė klaidų. Vėliau, patobulinta sistema tapo Steam ekonomikos branduoliu.
    Po [Promotional] žaidimo daiktų atsiradimo vėlgi aptikta daug klaidų (bugs), nuo kurių labai kentėjo Steam ekonomika. 2012 metais sistemą pakeitė dabartinė offline sistema, tad sumažėjo klaidų skaičius. Dabar sistema yra dažnai tobulinama ir gerinama.
     
    http://www.kyc.lt/mainai.png
     
    Mainų sistemos:
     
    • TF2 (Team Fortress 2) - Ši sistema turi begalę žaidimo daiktų, dar kitaip vadinamų items. Jie sudaro visą Steam ekonomiką nuo 2010 metų. Būtent tuomet atsirado Trade sistema. Dar prieš 2010 metus mes galėjome gauti daiktus (items), o po 2010 metų visi gauti žaidimo daiktai tapo Vintage items.
    Trade sistema daug keitėsi, tobulėjo. Begalė žmonių šioje sistemoje randa bugų (žaidimo klaidų). Po Apple Promo item atsiradimo, pavadinimu Earbuds, jų kaina buvo labai aukšta, juos bandė Dupinti. Kainos vertinamos Mann Co. Supply Crate Key, kuriuos galima gauti tik iš Steam parduotuvės.
     
    • Dota2 - Tai ganėtinai neseniai sukurtas žaidimas, kuris labai greitai tapo dideliu TF2 konkurentu. Dota2 greitu metu buvo pritaikyta Trade sistema, taip pat įdiegta daug panašybių, naudojamų TF2. Žaidimas tapo labai mėgstamas tiek žaidėjų, tiek traderių, kurie užsiima žaidimų verslu.
     
    • Steam games - Tai, manau, gerai žinoma verslo sistema, kuomet žmonės per visų metų laikų akcijas perka begales gift (žaidimo dovanos) . Po kelių mėnesių gift tampa brangesni ir žmonės juos perpardavinėja didesnėmis sumomis, tokiu būdu uždirbdami didelius pinigus.
    Vienas gerai žinomas projektas www.humblebundle.com pateikia labai daug akcijų ir padeda Amerikos organizacijoms. Šios pagalbos dėka žmonės, parduodantys gift, susigundo pardavinėti ir CD key, kuriuos aktyvavus atsiranda didesnė tikimybė susigrąžinti (atblokuoti) savo praskyrą.
     
    http://www.youtube.com/watch?v=Ks346mDY-a4
     
    http://www.kyc.lt/uzdarbis.png
     
    Uždarbio galimybės:
     
    • Team Fortress 2 (TF2) yra labai stiprios ekonomikos žaidimas. Tiesa, tai ne tik žaidimas, bet ir prekybos sistema, leidžianti žmonėms užsidirbti. Visiems būsimiems prekeiviams reikėtų žinoti keletą svetainių, kuriose nurodomos tam tikrų daiktų kainos. Viena iš šių svetainių www.backpack.tf. Taip pat egzistuoja dar keletas svetainių (www.tf2outpost.com, www.tf2tp.com , www.bazaar.tf).
    Norint užsiimti prekyba neužtenka mokėti teoriją, reikia turėti ir verslininko gyslą. Privalu žinoti, kur gauti prekes pigiau nei įprasta (šio metodo pagalba prekiauja dauguma žmonių). Vienas iš pavyzdžių: TF2 raktų pirkimas ir keitimas į Steam žaidimus gift pavidalu. Tokiu būdu galima sutaupyti labai daug pinigų.
    Papildoma informacija apie šio žaidimo daiktus:
     
    Pagrindinė valiuta: Mann Co. Supply Crate Key, Earbuds, MaxHead, Unusual Hats.
     
    Mann Co. Supply Crate Key - galima pirkti is officialios TF2 parduotuvės. Šie daiktai nėra gaunami paprastai, tad dažniausiai jų vertės labai keičiasi (dažniausiai kyla).
     
    Earbuds [Promotional] (Apple ausinukai) - šie daiktai tapo vertingi po to, kuomet buvo boikotuota oficiali prekyba jais, tad žmonės Earbuds šiuo metu vertina kaip labai retus. Beje, kiekvieną kartą vagys, pavogę šiuos daiktus, būna užblokuoti (su visa Steam paskyra). Earbuds kaina labai proporcingai keičiasi lyginant su Mann Co. Supply Crate Key kaina.
     
    MaxHead [Promotional] (Zuikio kepurė) - ši valiuta gauta is žaidimo Max & Sam. Žmonės, įsigiję Max & Sam, gauna gražią kepurę. Seniau šiam daiktui buvo taikoma akcija, kuri galiojo labai trumpai, tad vėliau kepurės kaina labai pakilo ir vertė šiuo metu siekia 2 Earbuds.
     
    Unusual Hats - tai kepurės, gaunamos iš dėžių, kurias atidarinėja žmonės, pirkdami Mann Co. Supply Crate Key. Būtent todėl kepurės labai vertingos. Gauti šias kepures itin mažai šansų (vos 1 procentas). Daugiau informacijos apie Unusual Hats - http://www.tf2unusual.com
     
    • Dota2. Žaidimas panašus į TF2 bei League of Legends. Čia šiek tiek daugiau žaidimo, analizių (siekiant gauti geresnių ir retesnių žaidimo daiktų). Dota2 esti begalė daiktų lygių. Geriausia rinktis Rare arba Mystical, nes šie yra vertingiausi.
    Šiuo metu Dota2 rinka dar ne tokia didelė kaip TF2. Nepaisant to, yra viena labai gera svetainė, kurioje galima užsiimti prekyba daiktais - www.tf2outpost.com. Ši svetainė viena iš stipriausių mainų sistemų rinkoje.
     
    • Steam games. Šioje sistemoje svarbiausia kuo daugiau komunikuoti rinkoje. Tiek TF2, tiek Dota2 yra labai susiję žaidimai, suteikiantys daug ekonominių galimybių. Kas be ko, į viską reikia investuoti. Aš, KyCaS, asmeniškai investavau vos 200 litų, o uždarbis siekia jau pakankamai daug litų. Komunikuoti galima www.tf2outpost.com svetainėje. Svarbiausia susidaryti savo sėkmės formulę ir ekonomiškai mąstyti - kur galima uždirbti kuo daugiau pelno parduodant ir perkant žaidimus.
     
    http://www.kyc.lt/vagis.png
     
    Apsauga nuo vagių:
     
    Bene didžiausia problema Steam pasaulyje yra vagys. Jie visada ieško būdų kaip jus pergudrauti. Taigi, kaip apsisaugoti nuo jų (scammers)? Pirmiausia, jums reikia žinoti keletą svetainių:
     
    • http://forums.sourceop.com/forum.php - Tai unikalus SOP forumas, suteikiantis galimybę turėti savo unikalią reputaciją. Forumas pasižymi labai griežtomis taisyklėmis, todėl prekiaujant privalu žiūrėti ar pirkėjas turi SOP reputaciją. Tiesa, forumas turi ir minusų. Štai gavus ban iš administracijos nebeįmanoma sulaukti pagalbos.
    Šiuo metu forume yra skiltys, suteikiančios galimybę pardavinėti žaidimo daiktus naudojantis PayPal.
     
    • http://steamrep.com - Tai pagrindinis reputacijos forumas, kuriame galima patikrinti ar tavo Steam praskyra nėra pažeidusi taisyklių. Taip pat forume galima reportuoti vagis (scammers).
    Steamrep iš labai geros ir tvarkingos administracijos, kuri punktualiai reaguoja į pranešimus.
     
    • http://tf2-trader.com - Dar vienas, į SOP labai panašus forumas, kuriame gausu temų apie reputaciją, pirkimą, pardavimą. Šis forumas pasižymi ne tokia griežta prekybos politika.
     
    Taigi, pristačiau straipsnį apie Steam ir pagrindinius jo žaidimus, padedančius uždirbti didelius pinigus. Linkiu sėkmės, jei planuojate užsiimti šia veikla. Stengsiuosi pakonsultuoti jus, jeigu kils klausimų. Taip pat pridedu jums savo patirties aprašymą TF2 pasaulyje.
     
    Mano pirmas uždarbis buvo labai keistas nors užsiemu šia veikla jau 2metus. Aš sumąsčiau unikalią idėja – kurti gidus apie TF2 žaidimo daiktų gavimą. Kaip žinia, norint gauti kai kuriuos daiktus, reikia įveikti tam tikrus žaidimus. Tačiau įdomiausia tai, jog tuos žaidimus Lietuvoje ne visada galima žaisti, todėl pasinaudojau viena galimybe ir atradau būdą kaip lietuviams duoti įvairius žaidimo daiktus. Tai buvo nelegalus būdas. Naudojau programą Steam Achievement Manager. Ne visi žmonės tuo metu kažką žinojo apie šią programą, todėl pradėjau ją pardavinėti. Po 2 dienų buvau pardavęs apie 60 kopijų ir uždirbau apytiksliai 200 JAV dolerių. Vėliau pardaviau dar tiek pat kopijų, kol programa išpopuliarėjo ir aplinkiniai ją pradėjo dalinti už dyką. Tuomet sustabdžiau gidų veiklą.
    Po pusės metų pasaulį išvydo dar vienas atnaujinimas, po kurio pristatymo uždirbau šiek tiek mažiau nei anksčiau.
    Apibendrinus, mano uždarbis buvo tikrai didelis. Pasisėmiau daug patirties ir supratau, kad jei neskubėsi, kiti pasisavins idėjas ir panaudos savo tikslams.
     
    Straipsnį nemokamai koregavo tekstų redaktorius, rašytojas ir žurnalistas Justinas Stervažontas (UAB "Viešpats SultAnistics", IDSCN: 8697202, I-P: 7A-16 BCP-5166, [email protected]) Čikaga, US.
     

    http://kyc.lt/as.png

     

    http://www.kyc.lt/alogo.png

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...