Pereiti prie turinio

JoKeRiS

Nariai
 • Pranešimai

  4.344
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  9
 • Atsiliepimai

  96.9%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo 6yt1s Investicijos į ateitį (IT Verslas)   
  Galiu pasakyti, kad jeigu mokydamasis programuoti, mastai "išmoksių, sukursių, uždirbsių", tai arba tavo išmokimo kelias bus labai sunkus, arba tu išvis nieko neišmoksi. Kodėl taip sakau? Savo laiku, kai tik pradėjau viskuo domėtis, tokių mačiau net nežinau kiek, gal kokių 20, visi jie pamatė, kaip kiti uždirba pinigus, sakydavo aš ir mokysiuosi programuoti. Jie užduodavo pačius durniausius ir bukiausius klausimus pasaulyje, kuriu neužduodavo žmogus kuris tuo gyveną, jam programavimas kaip hobis.
   
  Beto tau ir darbas neteiks malonumo, tu dirbsi dėl to, kad reikią. Geriausias darbas yra toks į kuris tau patinka. Spėju mažumą tokį darbą dirbą.
   
  Aš pats pradėjau mokytis programuoti būdamas 15 metų, todėl, kad tam buvo užsidėgimas. Gavau namie internetą, o mažas būdamas svajodavau, kaip aš atsisėdęs hakinsiu kaip per filmus - jum gal tai juokingai skambą, bet tai mane ir pastūmėjo mokytis. Išmokės šio bei to (o kelias buvo labai sunkus, nežinojau nei vieno forumo, nei vieno puslapio apie tai, net nežinojau su kuo tai valgoma, kaip vadinasi programavimo kalbos, ar kad tokios išvis egzistuoją, pamenu tuos laikus kai search`inau kokias dvi dienas google su paieška "kaip sukurti svetaine" kol užsikabinau už to, kad reikia mokėti HTML, ok tada "html tagai", "html tags" ir pan., kol pagaliau atkasiau, kad reikią prie viso to mokėti ir PHP, su PHP lengviau buvo, greit radau pradmenys t.y. tokius puslapius kaip zaliems.puslapiai.lt, php.lt ir pan.), pastebėjau, kad yra labai daug žmonių kurie to nemoka ir nori turėti savo puslapius, savo verslą, hobį internete. O programuoti buvo mano hobis, o kas geriau negu uždirbti iš hobio? :)
   
  Sėkmės Jums darbą paverčiant hobių, arba atvirkščiai. Būčiau darbdavys nenorėčiau samdyti žmogaus kuris, programuoją, nes tai jo darbas, ir to išmoko pirmuose kursuose, pažįstu vieną tokį, kuris sakė "baigsiu dvylika, eisiu mokytis programuotojo", nors pats vos supranta paskalį. Geriau pasamdyčiau fanatiką, be aukštojo, nebaigusio 12kl, bet programuojančio nuo 13 metų kuris net po darbo namo grįžęs programuoją savo projektus arba domisi kaip tai padaryti geriau, aš net leisčiau jam darbo metų papromogauti (skaitant tai kas jam patinka - apie programinga, saugumą ir pan). :)
 2. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Justinas244 (!FREE!) Hostingo TVS sujungta su DirectAdmin + mokejimai.lt   
  Niekas kainu neuzsikele. Zmones dirba normaliu 20-50LT uz valanda tarifu (nes tai ne eilinis darbas kuri ismokt gali labai lengvai ir tai ne malkas skaldyti ar nesioti plytas kur per diena tiek uzdirbi). Jeigu svetaines axujienai dideles ir su daug funkciju tai jos ir kainuoja daug.
   
   
   
  O kas tau sake, kad xalturinu? Tik isreiskiau nuomone.
 3. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Justinas244 (!FREE!) Hostingo TVS sujungta su DirectAdmin + mokejimai.lt   
  Tu kaip konkurentas duodi pagaminta produkta uz dyka kuri galbut uzsakytu zmogus is manes ir moketu pinigus. Tam, kad butu man prasciau (ar kaip cia geriau pasakius) tu taip padarai. Kodel as apgaudineju? Cia ta pati situacija kaip tu, kad numustum visiem statybininkam kainas/atimtum darba pasiulai statyti namus uz dyka.
 4. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Justinas244 (!FREE!) Hostingo TVS sujungta su DirectAdmin + mokejimai.lt   
  Va cia yra nesazininga konkurencija. Nemegstu tokiu kaip tu. Pvz gal tas zmogus kuris cia atsisius ta hostingo tvs, butu pas mane uzsakes ja suprogramuoti..
 5. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo onation Kaip išmokti anglų kalbos - arba tiesiog prasilaužti   
  Kol aš nebuvau išvažiavęs iš savo kaimo, tol visada masčiau, kad kam man tos kalbos, ale "moku" šiek tiek angliškai, rusiškai, vokiškai - susišnekėsiu. Toli gražu. Kai atvykau į rytus, supratau, kad mokėti truputį neužtenką, kiek daug įdomaus tau papasakotų jeigu mokėtum kalbą.
   
  Geriausias mokymasis yra klausimas, jeigu turit kantrybės televizoriaus žiūrėjimas :) Tai yra gerai, todėl, kad tau lengviau spręsti žodžių reikšmė kai matai kažkokius veiksmus ar gestus.
   
  O šiaip vienas iš geriausių kaip minėjo Kernius, nusipirkit bilietą į vieną pusė į kokią nors šalį, pažįstų žmonių kurie taip išmoko per 3 mėnesius šnekėti :D
   
  p.s. dabar mano noras yra išmokti kuo daugiau kalbų... :)
 6. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo GoPro Noriu išmokti programuoti. Nuo ko pradėti?   
  Nežinau kokio lygio tu programuotojas, bet aš prieš du metus kai nusipirkau knygą neradau joje visiškai nieko naujo, nors programavimu užsiėmiau dar tiktais metus.
 7. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Auksinis Kebabų versliukas   
  Cia geri pastebejimai, beto vienas pastebejimas kaip is vartotojo puses, i kebabus nepridekit per daug darzoviu, kebabus darykite didelius (jau minejo) ir butinai turekite gaiviuju gerimu :( Beto daili, jauna, smaiksti pardaveja butu didelis pliusas :D
 8. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Auksinis Kebabų versliukas   
  Cia geri pastebejimai, beto vienas pastebejimas kaip is vartotojo puses, i kebabus nepridekit per daug darzoviu, kebabus darykite didelius (jau minejo) ir butinai turekite gaiviuju gerimu :( Beto daili, jauna, smaiksti pardaveja butu didelis pliusas :D
 9. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Auksinis Kebabų versliukas   
  Cia geri pastebejimai, beto vienas pastebejimas kaip is vartotojo puses, i kebabus nepridekit per daug darzoviu, kebabus darykite didelius (jau minejo) ir butinai turekite gaiviuju gerimu :( Beto daili, jauna, smaiksti pardaveja butu didelis pliusas :D
 10. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo mantas666 Kaip tapti skaitomų tinklaraščiu   
  Kiekvienam rašančiajam turbūt didžiausias džiaugsmas ir pripažinimas yra jo tekstų skaitymas. Manau, nėra malonų, kai tu nori dalintis savo mintimis, bet tavęs niekas neskaito. Tuo labiau po tokio įvykio dažniausiai dingsta motyvacija rašyti. Nekalbu apie tuos, kurie grynai rašo asmeninį tinklaraštį savo draugams ar kolegoms ir jiems neįdomus srautas aplankantis jų puslapį, kalbu apie tuos, kurie nori dalintis informaciją, kurie tikrai turi ką pasakyti, bet nemoka svarbiausio - internetinės populiacijos srities - marketingo.
   
  Papasakosiu kaip tapti skaitomu. Naudojant mano patarimus, jums nereikęs būti nei kažkokių specialistu ar profesionaliu reklamos vadybininku, nereikės niekam mokėti pinigų, tereikės tik apsilankyti keliuose tam skirtuose puslapiuose ir užpildyti savo informaciją bei pasakyti man ačiū. :D
   
  Lietuviškų tinklaraščių agregatoriai
   
  Tai puslapiai, kurie renka ir kataloguoja lietuviškus tinklarasčius (blogus). Dažniausiai jie ima jūsų RSS srauto paduodama informaciją ir pateikią ją savo puslapyje. Taip lankytojai pamatę dominančią antraštę užsuka pas Jus ir Jūs gaunate ne tik srauto, kurį domina Jūsų turinys, bet ir nuorodą (backlink).
   
  Agregatorių sąrašas:
   
  blogeriai.net - šis puikus puslapis turi 525 tinklaraščius. Naudojimasis ir puslapio įtraukimas yra gan greitas ir patogus. Tinklaraščiai suskirstyti į katalogus bei pateikiami esamos dienos įrašų santrumpos pagrindiniame puslapyje.
   
  blogratis.lt - kaip pats autorius apibūdina savo puslapį: "Blogratis yra subjektyvi kvantifikuota tekstinė blogsferos apžvalga". Viskas paprasta. Jūs pasiūlote savo tinklaraštį peržiūrai, jis jį įvertina ir patalpina nuorodą, bei įvertinimo tekstą pas save.
   
  loger.lt - tai projektas skirtas pateikti populiariausius lietuviškus tinklaraščius, palyginti jų populiarėjimo tendencijas. Galbūt ir Jūs galite ten patekti. :)
   
  glaustai.lt - šiaip tai naujienų portalas, kaip patys teigia, pateikti naujienas patogiau, bet turi atskirą kategoriją tinklaraščiams. Galimybės patalpinti savo tinklaraščio nėra, bet galite rašyti el. paštu ir gražiai paprašyti, būti įtrauktam į srautą.
   
  blogpop.lt - tai tinklaraščių sąranką. Sukatologuota viskas, pateikiamas naujausias srautas.
   
  visiblogai.blogspot.com - nors viskas vyksta po blogspot.com sistema, bet nemanau, kad tai ką nors keičia. Norint ten atsidurti: rašote į el. paštą, kuris pateiktas puslapyje.
   
  WordPresstvs.lt katalogas - Tinklapių ir BLOG’ų sukurtų naudojant WordPress varikliuką nuorodų direktorija.
   
  Blogosfera.lt - paprastas lietuviškų tinklaraščių agregatorius siekiantis surinkti visus lietuviškus tinklaraščius į vieną vietą. P.s. svetainė kolkas neveikia, norintiems ten papulti teks palaukti kol sutvarkys administracija nesklandumus (kurie nuo 6 mėnesio :D ).
   
  Blogorama.lt - ir paskutinis, ne pats geriausias ir net neklausiantis ir dedantis jūsų straipsnius per prievartą. Kiek teko stebėti srautą toje svetainėje, tai nuoroda ne po visais įrašais pateikta, kaip veikia sistema atvirai pasakius, net neįsivaizduoju, jeigu vis dėl to norite ten papulti, tiesiog rašykite kažką naudingo arba parašykite administracijai.
   
  Socialiniai tinklai
   
  Tai gan nauja el. marketingo sritis - socialiniai tinklai. Tokie kaip facebook, twitter ir pan. Juose lankosi daugybė įvairaus plauko žmonių. Įsidėkite socialinių tinklų mygtukus į savo tinklaraštį. Vakarykščiame įraše aš paminėjau kaip socialinių tinklų pagalba išpopuliarėjo vienas puslapis. Jūs irgi taip galite. Asmeniškai aš naudoju SexyBookMarks įskiepį WordPress`ui. Geresnio dar neradau.
   
  Komentuokite
   
  Jeigu rašote, spėju ir skaitote, komentuokite Jums patikusius įrašus kituose tinklaraščiuose. Komentuodami palikite aktyvią nuorodą po savo slapyvardžiu/vardu. Aš taip atvedžiau į savo tinklaraštį ne vieną protingą žmogų.
   
  Nuorodos
   
  Jūs galite keistis lankytojais su Jūsų draugų, pažįstamų ar šiaip internautų tinklaraščiais. Taip ir padarykite, susiraskite Jums patinkanti tinklaraštį ir pasiūlykite keistis nuorodomis. ( galite pasiūlyti ir man, aš mielai apsikeisčiau su kiekvienu norinčiu ).
   
  Taip pat galite palikinėti savo nuorodas visiškai nemokamai įvairiuose kataloguose. Nors iš nuorodų palikinėjimo lankytojų srautų praktiškai nesulauksite, bet tai labai padeda paieškose (google, yahoo, bing). Kokybiškos nuorodos padeda kilti paieškos rezultatuose ir Jūsų turinį greičiau indeksuoja paieškų robotai. Savo puslapius talpindamas kataloguose aš naudojuosi: šiuo sąrašu ir šiuo. Pateikti atrinkti veikiantis, kokybiški nuorodų katalogai.
   
  Pabaigai
   
  Nepamirškite ir vieno svarbiausio fakto, tai jūsų įrašai. Stenkitės, kad jie būtų naudingi, įdomus ir unikalūs, bent kažkuo. Kvailų melodramų ir neįdomių istorijų mes prisiklausome užtektinai per TV. :)
   
  Aišku tai ką aš išvardinau nėra aukso gysla ir Jūs negausite tūkstančių skaitytojų (o gal ateityje? :) ). Lietuva yra maža rinka, dauguma internautų net nežino kas yra tinklaraštis (blogas) ir jų neskaito. Bet ar mes kur skubame? Viskas su laiku ;)
   
  Sėkmės kolegos tinklaraštininkai :)
   
  p.s. galite mane papildyti, būtinai pridėsiu Jūsų idėjas.
   
   
  Straipsnio originalas ir autorinės teisės priklauso: jokeris.lt
   
  p.s. tik parašęs straipsnį ir užėjęs čia, norėdamas pasidalinti, pamačiau, kad panašus jau yra :)
 11. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo mantas666 Kaip tapti skaitomų tinklaraščiu   
  Kiekvienam rašančiajam turbūt didžiausias džiaugsmas ir pripažinimas yra jo tekstų skaitymas. Manau, nėra malonų, kai tu nori dalintis savo mintimis, bet tavęs niekas neskaito. Tuo labiau po tokio įvykio dažniausiai dingsta motyvacija rašyti. Nekalbu apie tuos, kurie grynai rašo asmeninį tinklaraštį savo draugams ar kolegoms ir jiems neįdomus srautas aplankantis jų puslapį, kalbu apie tuos, kurie nori dalintis informaciją, kurie tikrai turi ką pasakyti, bet nemoka svarbiausio - internetinės populiacijos srities - marketingo.
   
  Papasakosiu kaip tapti skaitomu. Naudojant mano patarimus, jums nereikęs būti nei kažkokių specialistu ar profesionaliu reklamos vadybininku, nereikės niekam mokėti pinigų, tereikės tik apsilankyti keliuose tam skirtuose puslapiuose ir užpildyti savo informaciją bei pasakyti man ačiū. :D
   
  Lietuviškų tinklaraščių agregatoriai
   
  Tai puslapiai, kurie renka ir kataloguoja lietuviškus tinklarasčius (blogus). Dažniausiai jie ima jūsų RSS srauto paduodama informaciją ir pateikią ją savo puslapyje. Taip lankytojai pamatę dominančią antraštę užsuka pas Jus ir Jūs gaunate ne tik srauto, kurį domina Jūsų turinys, bet ir nuorodą (backlink).
   
  Agregatorių sąrašas:
   
  blogeriai.net - šis puikus puslapis turi 525 tinklaraščius. Naudojimasis ir puslapio įtraukimas yra gan greitas ir patogus. Tinklaraščiai suskirstyti į katalogus bei pateikiami esamos dienos įrašų santrumpos pagrindiniame puslapyje.
   
  blogratis.lt - kaip pats autorius apibūdina savo puslapį: "Blogratis yra subjektyvi kvantifikuota tekstinė blogsferos apžvalga". Viskas paprasta. Jūs pasiūlote savo tinklaraštį peržiūrai, jis jį įvertina ir patalpina nuorodą, bei įvertinimo tekstą pas save.
   
  loger.lt - tai projektas skirtas pateikti populiariausius lietuviškus tinklaraščius, palyginti jų populiarėjimo tendencijas. Galbūt ir Jūs galite ten patekti. :)
   
  glaustai.lt - šiaip tai naujienų portalas, kaip patys teigia, pateikti naujienas patogiau, bet turi atskirą kategoriją tinklaraščiams. Galimybės patalpinti savo tinklaraščio nėra, bet galite rašyti el. paštu ir gražiai paprašyti, būti įtrauktam į srautą.
   
  blogpop.lt - tai tinklaraščių sąranką. Sukatologuota viskas, pateikiamas naujausias srautas.
   
  visiblogai.blogspot.com - nors viskas vyksta po blogspot.com sistema, bet nemanau, kad tai ką nors keičia. Norint ten atsidurti: rašote į el. paštą, kuris pateiktas puslapyje.
   
  WordPresstvs.lt katalogas - Tinklapių ir BLOG’ų sukurtų naudojant WordPress varikliuką nuorodų direktorija.
   
  Blogosfera.lt - paprastas lietuviškų tinklaraščių agregatorius siekiantis surinkti visus lietuviškus tinklaraščius į vieną vietą. P.s. svetainė kolkas neveikia, norintiems ten papulti teks palaukti kol sutvarkys administracija nesklandumus (kurie nuo 6 mėnesio :D ).
   
  Blogorama.lt - ir paskutinis, ne pats geriausias ir net neklausiantis ir dedantis jūsų straipsnius per prievartą. Kiek teko stebėti srautą toje svetainėje, tai nuoroda ne po visais įrašais pateikta, kaip veikia sistema atvirai pasakius, net neįsivaizduoju, jeigu vis dėl to norite ten papulti, tiesiog rašykite kažką naudingo arba parašykite administracijai.
   
  Socialiniai tinklai
   
  Tai gan nauja el. marketingo sritis - socialiniai tinklai. Tokie kaip facebook, twitter ir pan. Juose lankosi daugybė įvairaus plauko žmonių. Įsidėkite socialinių tinklų mygtukus į savo tinklaraštį. Vakarykščiame įraše aš paminėjau kaip socialinių tinklų pagalba išpopuliarėjo vienas puslapis. Jūs irgi taip galite. Asmeniškai aš naudoju SexyBookMarks įskiepį WordPress`ui. Geresnio dar neradau.
   
  Komentuokite
   
  Jeigu rašote, spėju ir skaitote, komentuokite Jums patikusius įrašus kituose tinklaraščiuose. Komentuodami palikite aktyvią nuorodą po savo slapyvardžiu/vardu. Aš taip atvedžiau į savo tinklaraštį ne vieną protingą žmogų.
   
  Nuorodos
   
  Jūs galite keistis lankytojais su Jūsų draugų, pažįstamų ar šiaip internautų tinklaraščiais. Taip ir padarykite, susiraskite Jums patinkanti tinklaraštį ir pasiūlykite keistis nuorodomis. ( galite pasiūlyti ir man, aš mielai apsikeisčiau su kiekvienu norinčiu ).
   
  Taip pat galite palikinėti savo nuorodas visiškai nemokamai įvairiuose kataloguose. Nors iš nuorodų palikinėjimo lankytojų srautų praktiškai nesulauksite, bet tai labai padeda paieškose (google, yahoo, bing). Kokybiškos nuorodos padeda kilti paieškos rezultatuose ir Jūsų turinį greičiau indeksuoja paieškų robotai. Savo puslapius talpindamas kataloguose aš naudojuosi: šiuo sąrašu ir šiuo. Pateikti atrinkti veikiantis, kokybiški nuorodų katalogai.
   
  Pabaigai
   
  Nepamirškite ir vieno svarbiausio fakto, tai jūsų įrašai. Stenkitės, kad jie būtų naudingi, įdomus ir unikalūs, bent kažkuo. Kvailų melodramų ir neįdomių istorijų mes prisiklausome užtektinai per TV. :)
   
  Aišku tai ką aš išvardinau nėra aukso gysla ir Jūs negausite tūkstančių skaitytojų (o gal ateityje? :) ). Lietuva yra maža rinka, dauguma internautų net nežino kas yra tinklaraštis (blogas) ir jų neskaito. Bet ar mes kur skubame? Viskas su laiku ;)
   
  Sėkmės kolegos tinklaraštininkai :)
   
  p.s. galite mane papildyti, būtinai pridėsiu Jūsų idėjas.
   
   
  Straipsnio originalas ir autorinės teisės priklauso: jokeris.lt
   
  p.s. tik parašęs straipsnį ir užėjęs čia, norėdamas pasidalinti, pamačiau, kad panašus jau yra :)
 12. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Auksinis Kokią įmokų surinkimo sistemą naudojate? Kokią patartumėt?   
  Čia ne ta temą, bet jeigu norinti dirbti su visais operatoriais yra reikalingas IV ir tu ji issimi, nematau tikslo pasilikti pas mokejimai.lt, iskart keliauji i koki veromobile.eu, ar dar koki kita. Yra tikrai kur siulo daugiau procentu, aisku mokejimai.lt gerai kai buvo galima mini svetaines su keliais litais per menesi paleisti. ;)
 13. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Auksinis Kebabų versliukas   
  Cia geri pastebejimai, beto vienas pastebejimas kaip is vartotojo puses, i kebabus nepridekit per daug darzoviu, kebabus darykite didelius (jau minejo) ir butinai turekite gaiviuju gerimu :( Beto daili, jauna, smaiksti pardaveja butu didelis pliusas :D
 14. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Auksinis Kebabų versliukas   
  Cia geri pastebejimai, beto vienas pastebejimas kaip is vartotojo puses, i kebabus nepridekit per daug darzoviu, kebabus darykite didelius (jau minejo) ir butinai turekite gaiviuju gerimu :( Beto daili, jauna, smaiksti pardaveja butu didelis pliusas :D
 15. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Auksinis Kebabų versliukas   
  Cia geri pastebejimai, beto vienas pastebejimas kaip is vartotojo puses, i kebabus nepridekit per daug darzoviu, kebabus darykite didelius (jau minejo) ir butinai turekite gaiviuju gerimu :( Beto daili, jauna, smaiksti pardaveja butu didelis pliusas :D
 16. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Orpeq Noriu išmokti programuoti. Nuo ko pradėti?   
  Kerniau, net nėra ką pridurti. :| Nuostabų. Galį net save rašyti prie straipsniu. :D Gaila nėra čia facebook`o, twitterio mygtukų, o tai kyla noras dalintis tokiais straipsniais :)
 17. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo GoPro Noriu išmokti programuoti. Nuo ko pradėti?   
  Nežinau kokio lygio tu programuotojas, bet aš prieš du metus kai nusipirkau knygą neradau joje visiškai nieko naujo, nors programavimu užsiėmiau dar tiktais metus.
 18. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Ketvertas4 Ar įmanoma už 5000 lt. paleisti pažinčių svetainę?   
  Viena is svetainiu kurimo taisykliu, niekada nedaryti fone grojancios muzikos, kodel? Todel,kad as dazniausiai narsau web`e klausydamas muzika, uzejes i kazkoki tinklapi as negaliu ramiai klausyti muzikos nes groja kazkoks shudo gabalas kuris man nepatinka. Antras dalykas, pvz gyvenu ne vienas ir jei narsau internete kai visi miega, o garsas buna ijungtas uzejus i toki tinklapi tenka greit is jo iseiti ir dar susilaukiu nemalonumu. Abejais atvejais i tinklapi daugiau negristu nes man tai nepriimtina.
   
  Ir jeigu is to tinklapio padarys pramogu portala bus bullshit. Tegu orientuojas tiesiogiai i savo rinka ir puslapio ideja. ;]
 19. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Ketvertas4 sms / sex pažinčių svetainė   
  Kol tokie klausimai kyla, neverta kurti nieko. :)
 20. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Orpeq Noriu išmokti programuoti. Nuo ko pradėti?   
  Kerniau, net nėra ką pridurti. :| Nuostabų. Galį net save rašyti prie straipsniu. :D Gaila nėra čia facebook`o, twitterio mygtukų, o tai kyla noras dalintis tokiais straipsniais :)
 21. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo GoPro Noriu išmokti programuoti. Nuo ko pradėti?   
  Nežinau kokio lygio tu programuotojas, bet aš prieš du metus kai nusipirkau knygą neradau joje visiškai nieko naujo, nors programavimu užsiėmiau dar tiktais metus.
 22. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo aasas Vasario 6 - Uždarbio meetas Šiauliuose   
  Koks skirtumas tie metai. Man kasdien tenka bendrauti, trintis ar net rimtai diskutuoti tokiu metu zmoniu rate, o cia ateiti ir susitikt su tokiu metu benraminciais isvis kul.
   
  Isvis teko dalyvauti vieno forumo meete, tai as buvau bene vienintelis nepilnametis (pries metus) ir visu meeteriu :] Ir tai man visiskai netrukde, kalbeti apie saitu programavima ir panasiai ;]
 23. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo iuhcan Ar verta pradėti mokytis, jei nesimokiau iki šiol?   
  Aš nesuprantu kaip galima mokytis tokį fakin shit kaip matematiką, nu ten tokias nesąmonės liepią mokytis. Kur aš neįsivaizduoju kur gyvenime panaudosiu, programavime? Man užtenka elementariosios matematikos (daugyba, dalyba, plius, minus) bei žinojimas tam tinkamų formulių.
   
  Ką verta mokytis mokykloje tai kalbas, istoriją, ekonomiką, geografiją, biologiją ir čia praktiškai viskas, kas būtų reikalingą bendram išprusimui, kad žinotum nors Lietuvos istoriją, kad nepasiklystum žemėlapyje, kad mokėtum kalbėti ir sugebėtum valdyti savo finansus.
   
  Galbūt dėl tokio savo požiūrio ir išėjau iš gimnazijos (nors pradžioje buvo užsidegimas ir priėmė mane į ją su penketų, kur skaitosi minimalus reikalingas pažymis yra 6 ar 7), o dabar skaitausi akademinėse atostogose, gal pasikeis požiūris per metus. :)
   
  p.s. nori logikos? Žaisk šachmatais, žaidžiu nuo 7 metų turbūt, jeigu ne nuo mažiau. Labai padėjo programavime.
 24. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo onation Kaip išmokti anglų kalbos - arba tiesiog prasilaužti   
  Kol aš nebuvau išvažiavęs iš savo kaimo, tol visada masčiau, kad kam man tos kalbos, ale "moku" šiek tiek angliškai, rusiškai, vokiškai - susišnekėsiu. Toli gražu. Kai atvykau į rytus, supratau, kad mokėti truputį neužtenką, kiek daug įdomaus tau papasakotų jeigu mokėtum kalbą.
   
  Geriausias mokymasis yra klausimas, jeigu turit kantrybės televizoriaus žiūrėjimas :) Tai yra gerai, todėl, kad tau lengviau spręsti žodžių reikšmė kai matai kažkokius veiksmus ar gestus.
   
  O šiaip vienas iš geriausių kaip minėjo Kernius, nusipirkit bilietą į vieną pusė į kokią nors šalį, pažįstų žmonių kurie taip išmoko per 3 mėnesius šnekėti :D
   
  p.s. dabar mano noras yra išmokti kuo daugiau kalbų... :)
 25. Patinka
  JoKeRiS gavo reakciją nuo Orpeq Noriu išmokti programuoti. Nuo ko pradėti?   
  Kerniau, net nėra ką pridurti. :| Nuostabų. Galį net save rašyti prie straipsniu. :D Gaila nėra čia facebook`o, twitterio mygtukų, o tai kyla noras dalintis tokiais straipsniais :)
×
×
 • Sukurti naują...