Pereiti prie turinio

Gugulizz

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    16
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Gugulizz sureagavo į SarzzeR Po nemokamą žaidimą kas mėnesį!   
    Sveiki,
     
    Noriu pasidalinti naujiena, kad Ubisoft, savo 30 metų gyvavimo proga, dalina po vieną nemokamą žaidimą, kas mėnesį. Šios dalybos truks iki gruodžio mėnesio. Pasiimti šio mėnesio* žaidimo kopiją galite užsukę į Ubisoft jubiliejinį puslapį.
     
    *žaidimas Prince of Persia: The Sands of Time.
     
    Malonaus geiminimo. :)
  2. Patinka
    Gugulizz sureagavo į IdejosVerslui Per gerai, kad būtų tiesa?   
    Na jo... Pas mane į svetainę ateina žmonės pagal "kaip tapti protingesniu" raktažodžius... Tai nieko nuostabaus. :lol:
  3. Patinka
    Gugulizz gavo reakciją nuo Ernisx Kaip atrodo CV darbui už 10 000 litų.   
    Nesupratau. Čia ne translate'u išversta? :)
  4. Patinka
    Gugulizz sureagavo į DeSigneR Tubify - dainų paieška ir parsisiuntimas vienu paspaudimu!   
    Dėkui už įvertinimą. Dėl preview - dėsim jau šiandien tikriausiai naują dizainą, tai tuo pačiu prie parsisiuntimą pridėsim "Preview" ar panašią nuorodą, ten bus toks vaizdas, kaip paspaudus ant nuorodų "Most popular in YouTube" skiltyje.
    O dėl tų neparsiuntimų, tai vis stengiamės tą kokybę gerinti.
  5. Patinka
    Gugulizz sureagavo į Dekis Kodėl IT bumas neįvyksta čia ir dabar?   
    Šiandieniniame gyvenime IT technologijos mus lydi kiekviename žingsnyje: kompiuteriai, išmanieji telefonai, galų gale, net išmanūs laikrodžiai ar akiniai mums padeda greičiau, lengviau atlikti darbus, bendrauti, naršyti internete. Dėl šios priežasties IT ekspertų atlyginimai tendencingai kyla, tačiau pačių specialistų kiekis auga lėčiau nei norėtųsi ir būtų naudinga Lietuvos ekonomikai.
     
    Lietuvos kolegijos ir universitetai kasmet paruošia po 1000 informatikų. Deja, bet to negana. Specialistai skaičiuoja, kad jau 2016 metais mūsų rinka reikalaus 140000 IT ekspertų kasmet. Tiesa, dar neaišku kiek iš tų šviežiai iškeptų "specialistų" gali nuveikti kažką daugiau nei įrašyti Wordpress TVS. Taip pat, dar dalis nubyra ir tų, kurie neapkenčia dirbti kolektyve, kabinete ar tiesiog nori būti visiškai atsakingi už save ir, tarkim, gyvendami Lietuvoje uždirbti Norvegišką atlyginimą, todėl pasirenka darbo sau (freelancinimo) kelią.
     
    Vadinasi, geriausių atveju iš visų naujų, į rinką išleistų itšnikų belieka pusė, kurie tikrai gali ir nori į ją įeiti. Būtent todėl įmonės 7 dienas per savaitę – 24h per parą nuolat kovoja dėl geresnio programuotojo, sistemų analitiko, inžinieriaus, sistemų architekto ar kurio nors kito aukštos kvalifikacijos specialisto priviliojimo į savo gretas, o tai, žinoma, IT atstovams garantuoja daug solidesnį nei vidutinišką atlyginmą. Tačiau, net ir nepaisant visų šių teigiamų faktorių, vis neatsiranda daugiau norinčių atrasti šią tikrų tikriausią aukso gyslą. Štai kelios priežastys kodėl:
     
     
    1. Z karta per daug priprato prie "čia ir dabar"
     
    Naujosios technologijos pripratino kiekvieną iš mūsų, o ypač jaunuosius vartotojus, viską, ko tik užsigeidžiame, gauti per kelias sekundes. Nors tai ir skamba fantastiškai, tačiau palaipsniui "čia ir dabar" filosofija iš apsipirkinėjimo, bendravimo ar paprasčiausios informacijos ieškojimo internete įsilieja ir į kitas mūsų gyvenimo sferas. Žinoma, skaudžiausia būna, kai tai pasireiškia kantrybės ir disciplinos reikalaujančiame darbe. Jeigu, yra toks žmogus, kuris nori ginčytis, jog programavimas neįeina į tokių darbų sąrašą, tai jis turbūt nėra pakliuvęs į situaciją, kai užstringi prie error'o kelioms valandoms, Google'as nesuranda jokio konkrataus sprendimo, o galiausiai išaiškėja, kad viso to kaltininkas tebuvo vienas mažytis nepadėtas skliaustelis ar taškelis. Tokiose situacijose, kur nepavyksta "čia ir dabar" jaunieji, naujų technologijų išlepinti, programuotojai dažniausiai ir baigia savo beprasidedančias karjeras.
     
     
    2. Baimė dėl burbulo sprogimo
     
    Kaip dabar siaučia IT mada, taip prieš prieš 6-7 metus siautė statybos. Tada visi, nežinodavę kur nori studijuoti, rinkdavosi statybų inžineriją ir nesiskųsdavo. Sklisdavo tuo metu dar niekada negirdėtos istorijos, kad dauguma studentų jau trečiame kurse gauna darbą ir ne už grašius, už europinį atlyginimą! Panašiai, kaip ir dabar, populiariausių dienraščių antraštes vis papuošdavo vienokia ar kitokia propagandinė, aukso kalnus siūlančia antraštė, o ir forume kartas nuo karto išlįsdavo panaši žinutė, dabar tik sukelianti šypseną:
     
     
     

    http://kernius.net/wp-content/uploads/2011/03/jusu-busima-profesija.png

     
    Ir tada atėjo krizė: statybos sustojo, tačiau statybos inžinierių ruošimas ne. Tai lėmė šios profesijos populiarumo burbulo sprogimą, nusinešusį galybė darbo vietų ir paskatinusį naują emigracijos bangą. Tai buvo taip neseniai ir palietė tiek daug žmonių, jog turbūt net ir kiekvienas šiandieninis abiturientas, rinkdamasis savo karjeros kelią, prisimeną tą sprogimą ir iki šiol nepasitiki burbulais, net ir tokiais, kuriem prognozuojama labai šviesi ateitis.
     
    3. Studijų nauda
     
    Programavimas toks dalykas, kurio neužteks išmokti vieną kartą. Su kiekviena nauja versija, atnaujinimu privalu sužinoti kažką naujo, nes atsilikęs, tu nebegalėsi įvykditi pagrindinės savo užduoties – padaryti darbą efektyviausių įmanomu būdu. Tačiau atrodo, kad Lietuvos švietimo sistema to nesupranta. Viskas prasideda dar mokykloje: daugelyje gimnazijų vis dar mokoma pasenusia Pascal kalba, kurios gabesnis mokinys, panoręs labiau pažengti programavime, praktiškai niekur negalės nei išbandyti, nei panaudoti. Situacija negeresnė ir Lietuvos universitetuose: dėstoma morališkai pasenusi medžiaga, kuri geriausiu atveju suteikia IT pagrindų pagrindus. Žinoma, egzistuoja ir stiprus IT technologijų universitetas ir geri specialistai dėstytojai, kurie myli savo darbą ir, nors ir nukrypdami nuo studijų programų, parodo tai, ko artimiausiu laiku reikalaus rinka, kas tikrai bus reikalinga, naudojama, o ne tik gražiomis raidėmis išspausdinta ant diplomo. Deja, geri pavyzdžiai sudaro absoliučia mažumą. Dėl visos šios situacijos kiekvienas stojantis į IT specialybę puikiai supranta, kad savarankiškai turės dirbti ir dirbti daug. Kitu atveju, net neverta ryžtis šiam gan dideliam žingsniui.
  6. Patinka
    Gugulizz sureagavo į xbenas Domenas Vice.lt   
    Garantuoju, 99% žmogėnų, perskaičiusių šį domeną, iškart galvos apie GTA Vice City, todėl manau domenas turi gerą potencialą kokiam SAMP projektui ar kokiam nors GTA susįjusiam tinklapiui. :lol:
  7. Patinka
    Gugulizz sureagavo į zilvinasg HUB Šiauliuose   
    Atsiprašau, jei pataikiau ne į ta temą, bet tikslinę auditoriją manau pasieksiu.
     
    Kreipiuosi į Šiaulių laisvai samdomus specialistus. Turime įkūrę HUB'ą ir kviečiame pas mus darbuotis. Ši idėja įgyvendinta su savivaldybės pagalba ir skirta jaunimo verslumui skatinti, todėl darbo vieta nekainuoja. Turime sutvarkytas patalpas, įrengtas darbo vietas, galimybę naudotis virtuvėle, konferencijų sale ir t.t. Kadangi aš pats esu narys, sąžiningai galiu pasakyti, startupas geriau neras. Vienas minusas, Šiauliuose labai sunku suformuoti bendruomenę, be kurios HUB'as netenka dalies savo žavesio. Visa info FB grupėje, kurios nuorodą daviau.
  8. Patinka
    Gugulizz sureagavo į Auksinis Pirmojo darbuotojo samdymas   
    Pačių svarbiausių klausimų, išeina, negalima klausti...:D
    O jei jis - gėjus, o kiti priimami darbuotojai (arba pats darbdavys) nusistatę prieš gėjus?
    O jei jis - neįgalus, ir tai labai stabdys darbą arba net pakenks paties darbuotojo sveikatai, jis susižalos arba užsimuš dėl to, nuslėpęs savo neįgalumą tam, kad tik jį priimtų į darbą?
    Jei jis prasiskolinęs ir didžioji dalis atlyginimo eis skoloms padengti, jam gali atsirasti motyvacija vogti darbe...
    Jei jis - "religinis ekstremistas", tai nėr garantijų, kad jis nesusprogdins darbovietės arba kad jis nuolat pyksis su bendradarbiais ir įrodinės savo tiesas...
  9. Patinka
    Gugulizz sureagavo į pavis Jeigu nustosite pastoviai tikrinti savo Facebook…   
    Protingai naudojant facebook'a jis gali iš priešo pavirsti tavo draugu, o kad tai pasiekti, turite būti griežti . Pradėsiu dėstyti nuo asmeninės anketos. Susikurūs paskyrą facebook'e, jums bus/buvo siūloma pridėti draugus iš mokyklos, to pačio miesto ir pan. Taip pat jums ateina po ~10 pasiūlymų pridėti į draugus per dieną iš įvairiausių pažįstamų ir random'ų. Informacija pagrindinėje sienoje kurią scrolinate priklauso nuo to ką jūs priimsite į draugus, į kokias grupes prisijungsite ir ant kokių puslapių paspausite "Like". Pavyždžiui, jei jus domina verslas: facebooke kuriant nemokamai puslapius, galite testuoti rinką, daryti klientų apklausas ir užsiimti panašiu marketingu. Taip pat savo asmeniniame profilyje galite prisijungti prie naudingą info apie verslą ir naujienas publikuojančių puslapių. Čia svarbu nepersistengti ir nespausti visur kur tik yra žodis verslas, reikia atskirti mėsą nuo lašinių, nes grupė kokiu nors pavadinimu "Verslininkai" gali kas dieną kelti mintinai išmoktas sentencijas ir paveikslėlius su pinigais, kas yra useless, tokius iškart lauk. Geriausiai neturėti jokių draugų, nes nebūtina būti draugu, kad susisiekti, nes galima susirašinėti ir neesant draugais facebooke, būti draugu reiškia dalintis visokiu Š. , nors yra retų išimčių, kai galima pasilikti, jei jis dalinasi geru turiniu, arba pvz tau įdomu kaip sekasi tavo partneriui, kokiose parodose dalyvauja, tik čia svarbu nepakibti. Svarbu turėti tik vieną reprezentatyvią nuotrauką, kuri nesako nieko asmeniško, nes jei keliate daugiau nuotraukų, tai jau panašu į narcisizmą.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...