Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Neveltui ir sake zaidejai, kad Anis jaudinsis ir praleis daug ivarciu :D 8:1 pazeminti.

1-8. man vistiek nedaeina, kodel taip kofas staiga pradzioj uz u19 pakilo.

Kodel staiga? 10 minuciu ziurejau pradzioje, kofas buvo 2.05. Pries rungtynes 1.90, nepasakyciau, kad cia didelis pakilimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Minija gal užspaudus buvo

Nebuvo nuo 1 minutės viską kontroliavo U19 kaip nauja komanda buvo išvis šiandien su matytą vakar :D Pirmi du įvarčiai vartininko kliurkos paskui jau nebebuvo jiems tokios paskatos lošt, neįdomu net žiūrėt buvo antro kėlinio pradžioj vieną gerą į štangą tolis paleido ir paskui viskas, trečia bankė gynėjas baudos aikštelėj mušė kamuolį iš jos pataikė į kulną kažkam ir įvartis :D

Krč tingiu daug rašyti. Tikrai buvo už u19 kofas 3.6 pakilęs ???

+465LTL

As nezinau is kur jie istrauke cia ta pakilima iki 3.6. As asmensiaki nuo 0 iki 10minutes stebejau maksimaliai iki 2.05 buvo pakile. Prasidejus rungtynem buvo 2.00, o pries rungtynes kaip matiai 1.9.

Tai tikrai buvo iki 3.6 pakilęs už U19 ?

Būčiau butą statęs :D

Buvo tikrai, juk matai ,kad ne as vienas pastebejau. Tiesiog pakeite vietomis kofus vienu metu, uz Minija buvo 2.00 uz U19 3.60. Neilgai tas buvo, gal tiesiog booku klaida, nzn. Bet mane tai atvirksciai atbaide,galvojau jau draustis ir priesingai statyt , bet poto sumasciau ,kad reikia rizikuoti ir palykt viska kaip yra. Imesi siandien dar kokiu statymu ?

Jo, turiu vieną numatęs, tačiau žinok aš tik šitam juzės turnyre esu "visažinis" :D :P

joke :D

Žinok pats sėdėjau per varžybas šalia to kuris perdavinėja visą informaciją bookams, tai tikrai jis nieko panašaus nesakė, kad sukeist kofus, o viską kitą komentavo.

Blem, mano broli buvo pakviete i u-19 rinktine, bet jis trauma turi, butu fainei, suzinojus is jo kas kaip sulos pinigu pasidaryt. :D

Nieko ką padarysi, kad dabar va buvo dvi rungtynės su aiškiom baigtimis ir taip :D O vėliau jau nežinia, U19 kris prieš Atlantą arba Tranzitą bet kokių atveju.