Pereiti prie turinio

Darbas. Tinklalapių administravimas (ne web studija!)


Rekomenduojami pranešimai

Laba diena,

Ieškomas tinklalapių administratorius/ė.

 

Projektai konkretūs ir stabilūs, ne web kontora. Tiek gaminių katalogo priežiūra, tiek eshop'o valdymas.

 

Bus apmokymas ką ir kaip daryti. Tačiau pradžioje turės būti "jaunatviška iniciatyva", kad kuo greičiau ir našiau įsivažiuoti. Projektai dauguma lietuvių kalba.

 

Reikalavimai: anglų ir lietuvių kalbų raštingumas, komunikabilumas. Visa kita nesvarbu.

 

Užduotys.

1. Informacijos rinkimas (internete, rašymas, fotografavimas, rinkimas iš įmonės darbuotojų). Kaip ir visi produktai turi savo specifikų, niuansų. Kad juos išsiaiškinti reikia žmogaus kuris gali ir moka įsigilinti. Kuriam nereikėtų visko pateikti "ant lėkštutės", kad po to tik sutalpinti.

2. Informacijos talpinimas (bus pateikti nurodymai ir apmokymas kaip ką daryti dėl talpinimo, bus su kuo pasitarti kas ir kaip bus daroma).

3. Naujų projektų įgyvendinimas (rūpintis techninių darbų eiga, biudžetų derinimas, reikalui esant "papildomų rankų" paieška)

 

Atlyginimas derinamas, nes iki šiol nebuvo praktikos kiek toks darbas turi būti apmokamas, kiek laiko bus sugaištama (rezultatyvumas).

 

Bet kokiu atveju dirbama sąžiningumo principu, todėl už atsakingą ir atsiperkantį darbą bus apmokama atitinkamai. Darbas ilgalaikis, todėl pageidautinas kandidatas norintis stabilumo.

 

Būstinė yra Vilniuje, pageidautina, kad atsilieptų Vilniečiai. Tačiau šioje vietoje tabu nėra. Geriausia bendrauti telefonu 867553794, arba labai konkretūs klausimai el.p. [email protected]

 

P.S. gali tekti minimaliai maketuoti, suvokti tinklalapių estetiką, nes tinklalapiai bus vizualiai patrauklūs, todėl ir informacijos pateikimas turės būti skoningas. Bet kokiu atveju bus su kuo pasitarti ir mokytis.

 

Skambinti bet kuriuo metu. Nėra ko delsti.

 

[email protected]

867553794

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...