Pereiti prie turinio

Puslapių įgyvendinimas/Dizainų karpymas


  Rekomenduojami pranešimai

  Puslapių kūrimu užsiėmu jau ketverius metus ir iki šiol nebuvo jokio įšūkio kurio negalėčiau apeiti. Programavimas yra kaip po mano hobis tad į darbą žiūrau rimtai, bei su užgaida jį pradėti. Kadangi šiame forume esu naujas vartotojas, stengsiuosi rodyti iniciatyvą ir išpildyti visas jūsų užgaidas kiek įmanoma greičiau. Apart puslapių kūrimo taipogi galiu parašyti modulius, papildymus ar kitokius atnaujinimus jūsų puslapiui. Moku integruoti mokejimai.lt (tiek makro, tiek mikro), fortumo, paypal automatinius atsiskaitymus (iškilus reikalavimams galiu pasidomėti ir kitais būdais). Taipogi galiu sukoduoti jūsų turimą dizainą į validų (pagal standartus) xHTML/CSS. Turiu ir pažystamą dizainerį tad iškilus grafinėm problemom nesunkiai galiu suderinti dizaino/logotipo užsakymą pigiau, tad jum nereikės jo ieškoti atskirai. Dėkoju už dėmesį, lauksiu žinučių iš užsakovų.

   

  P.S. Vietoj to, kad rašytumėte privačias žinutes tiesiog kreipkitės tiesiogiai į skype: d-engo (prieš atsiskaitymą būsit betkokiu atvėju paprašyti atsiūsti PM norint įrodyti jūsų tapatybę).

  Redagavo paranojikas
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  Puslapių kūrimu užsiėmu jau ketverius metus ir iki šiol nebuvo jokio įšūkio kurio negalėčiau apeiti. Programavimas yra kaip po mano hobis tad į darbą žiūrau rimtai, bei su užgaida jį pradėti. Kadangi šiame forume esu naujas vartotojas, stengsiuosi rodyti iniciatyvą ir išpildyti visas jūsų užgaidas kiek įmanoma greičiau. Apart puslapių kūrimo taipogi galiu parašyti modulius, papildymus ar kitokius atnaujinimus jūsų puslapiui. Moku integruoti mokejimai.lt (tiek makro, tiek mikro), fortumo, paypal automatinius atsiskaitymus (iškilus reikalavimams galiu pasidomėti ir kitais būdais). Taipogi galiu sukoduoti jūsų turimą dizainą į validų (pagal standartus) xHTML/CSS. Turiu ir pažystamą dizainerį tad iškilus grafinėm problemom nesunkiai galiu suderinti dizaino/logotipo užsakymą pigiau, tad jum nereikės jo ieškoti atskirai. Dėkoju už dėmesį, lauksiu "Asmeninių žinučių" iš užsakovų.

   

  Reikėjo sukarpyti dizainą ir parašyti skriptą. Padarė viską greitai ir kokybiškai. Ateityje prašysiu dar.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Negaliu aš dėti čia kaikurių pavyzdžių kadangi jie yra skirti publikai nuo 18metų, o kaip žinia čia nevisi tokie męs esam. Vienas iš pavyzdžių būtų http://www.L2Extra.com - kurtas nuo mano pačio nuo 0.

  Redagavo paranojikas
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • po 2 mėnesių...
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  ×
  ×
  • Sukurti naują...