Pereiti prie turinio

lifesound

VIP nariai
 • Pranešimai

  3.903
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  15
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  lifesound sureagavo į Mister X85 Uploadas.com   
  Viskas gerai su sia talpykla sumokejo :P
   
  Moka kiekviena menesi 4-8 dienomis :P
 2. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo brb Leidėjai pirmą kartą prieš piratą: žala – 225.000 Eur   
  Kitas atsakovas kartais ne R. S. ? Labai jau nesunkiai radau :)
 3. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo brb Leidėjai pirmą kartą prieš piratą: žala – 225.000 Eur   
  Ieskinys yra iskeltas gerai zinomam forumo nariui, bet pateikti irodymai yra super kvaili....
 4. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo Crash Sapnuoju, kad einu - Pusė metų pėsčiomis, 4500 kilometrų nuo savo buto durų Vilniuje iki Ispanijos miesto Santjago de Kompostelos katedros.   
  Gal uzdarbyje yra ejusiu camino per Ispanija? Pasidalinkite savo patirtimi :) As planuoju iseiti kitais metais.
   
   
  Sapnuoju, kad einu - by Jokūbas Vilius Tūras, 87 min., 2012
  2010 m. sausio 5 d. rytą vienas iš savo namų Vilniuje į Santjago de Kompostelos miestą Ispanijoje iškeliavo režisierius Jokūbas Vilius Tūras. 4500 km piligriminės kelionės maršrutas driekėsi per Lenkiją, Vokietiją, Čekiją, Šveicariją, o Prancūzijoje ir Ispanijoje įsiliejo į Šv. Jokūbo kelią. Šiuo keliu nuo XIII amžiaus piligrimai traukdavo nusilenkti Šv. Jokūbo palaikams, palaidotiems Santjago de Kompostelos katedroje
   
  Žiūrėti: http://vimeo.com/60738237
   
   
  Dar vienas filmas, kuris labiau parodo kelione per piligrimu kelia Ispanijoje:
   
  The Way
  Ratings: 7,2/10 from 11 484 users
  http://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1
   
  Gero žiūrėjimo ;)
 5. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo DeivisT Mažoji bendrija   
  O taip sunku ane? https://www.google.com/search?q=mb+registracijos+mokestis&ie=utf-8&oe=utf-8
 6. Patinka
  lifesound sureagavo į ArnasL Youtube ir Partner Program Lietuvoje?   
  http://www.unionforgamers.com
  http://videostars.lt
  http://www.rpmnetwork.com
 7. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo Ernestas Metų Forumiečio rinkimų FINALAS!   
  be kalbu uz Bosxs, tikriausiai geriausias zmogus sitame forume...
 8. Patinka
  lifesound sureagavo į IdejosVerslui Kada keisti darbą   
  Prieš kurį laiką turėjau diskusiją su savo sužadėtine apie tai, kad kai kurie žmonės dirba viename darbe per ilgai. Pavyzdžiui – žinau žmogų, kuris dirba vienoje įmonėje jau 7-erius metus: tose pačiose pareigose, kaip ir prieš 7 metus. Žinau ir žmonių, kurie dirba taip jau 12 ir net 16 metų. Jokių karjeros perspektyvų, jokių pasiekimų, jokių ambicijų. Jokios savivertės…?
   
  Prieš keičiant darbą reikia apsvarstyti tikrai nemažai dalykų. Visu pirma – reikia įvertinti faktą „kur ir kas esate dabar“. Ką pasiekėte? Kur/kuo norite būti ateityje? Atsimenu vieną darbo pokalbį Londone, kai bendravau su pardavimų skyriaus vadove ir ji uždavė man klausimą:
   
  - Kur save įsivaizduojate po dviejų metų?
  - Štai čia, – atsakiau, pirštu rodydamas į kėdę, kurioje ji sėdėjo.
  - Kaip tai čia? – nustebo ji.
  - Aš turiu karjeros ambicijų ir po dviejų metų planuoju kaip minimum sėdėti šioje kėdėje. Jeigu Jūs po dviejų metų vis dar joje būsite – vadinasi Jūs neturite karjeros ambicijų arba ši kompanija tokių galimybių nesuteikia. Vienu ar kitu atveju – tada manęs darbas tokioje kompanijoje nedomina.
   
  Žinoma, darbo aš negavau. Kodėl? Neužduodu sau šio klausimo, nes manau, kad mano atsakymas darbo pokalbio metu buvo teisingas. Beje, kai priėjome prie „ar turite kokių nors klausimų mums“ pokalbio dalies – aš paklausiau jos, kiek laiko ji dirba toje kompanijoje. Taip, ji ten buvo jau virš 12-os metų. Tos moters 12-os metų darbas buvo įvertintas tik pardavimų vadovės pozicija.
   
  Ką reikia suprasti
   
  Užduokite sau eilę klausimų – kas Jums patinka dabartiniame darbe? Kas jame Jums nepatinka? Ko, Jūsų manymu, trūksta? Kokia darbinė veikla Jums patinka? Ką laikytumėte idealiu darbu? Ne, „nieko nedaryti ir gauti už tai pinigų“ – netinka. Kad gautumėte tokį darbą – reikia laimėti rinkimus…
   
  Kokie yra Jūsų ilgalaikiai tikslai? Kokias pareigas norite užimti? Kas Jums trukdo tai padaryti? Patirties stoka? Amžius? Žinios? Išsilavinimas? Ką galite padaryti, kad pašalinti trukdžius?
   
  Bandykite atsakinėti į šiuos klausimus logiškai. Pasitelkite į tai savo draugus, artimuosius ar karjeros specialistus. Užsirašykite atsakymus ar kažkokiu kitu būdu juos fiksuokite. Paklauskite kitų nuomonės apie Jūsų būdą, karjerą, galimybes. Pasidomėkite, kaip esate vertinami charakterio atžvilgiu. Galų gale – sukurkite anoniminę apklausą internete ir paskelbkite nuorodą į ją savo Facebook profilyje, paprašykite draugų ją užpildyti. Žinoma, jeigu esate žinomas žmogus ir turite dvi anketas po 5,000 draugų, iš kurių realiai žinote tik 3 – nelabai kas gausis.
   
  Atlikite (labai sąžiningai) savo asmenybės testą. Tai padės Jums labiau pažinti save. Kai turėsite visus rezultatus (draugų apklausos ir savo asmenybės testo rezultatus) – bus žymiai paprasčiau vertinti save ir savo galimybes, nes viską turėsite priešais save raštu.
   
  Žinoma, be asmeninių motyvų, egzistuoja ir kitos priežastys, dėl kurių galima (ar reikia) keisti darbą:
   


   
  finansiniai Jūsų darbdavio sunkumai (vėluojantys atlyginimai, apgaudinėjimas dėl priedų ir pan.);
  įmonė, kurioje dirbate, linksta link Jums nepriimtinų darbo metodų;
  įmonėje pasikeitė valdymo struktūra ar veikla, nes įmonė buvo perimta didesnės įmonės ar reorganizuota;
  nerandate bendros kalbos su bendradarbiais ar vadovais;
  kitos priežastys, kurios tiesiogiai nuo Jūsų nepriklauso.

  Kada yra tinkamas laikas pokyčiams
   
  Pats išėjimas, atliktas netinkamu momentu, suduos smūgį per Jūsų finansus. Pavyzdžiui – jeigu išeinate prieš tai, kai įmonėje įprastai skiriami priedai – būtų neprotinga. Taip pat reikia labai gerai apsvarstyti išėjimą, jeigu Jums mokama už darbą „į priekį“ ar „kas savaitę“. Jeigu esate suplanavę atostogas – taip pat būtų neprotinga įteikti prašymą atleisti iš darbo prieš jas. Nebent labai pykstatės su darbdaviu ir paskutinias dvi savaites, kurias reikia atidirbti (kartais – ir mėnesį), norite palikti darbdavį „ant ledo“.
   
  Dauguma žmonių planuoja savo atostogas žiemą ir vasarą. Žiemą – dėl šventinio periodo, o vasarą – dėl gero oro. Todėl, darbo paieškai labiausiai tinkami yra gegužės ir spalio mėnesiai. Darbdaviai tuo metu yra linkę priimti naujus darbuotojus, apmokyti juos ir jais užpildyti „darbuotojų trūkumą“ atostogų piko periodu.
   
  Išėjimas pakelta galva
   
  Kai jau nusprendėte, kad norite išeiti iš darbo – gerai būtų, kad turėtumėte kur eiti. Nereikia pasiduoti emocijoms ir išeiti iš darbo dėka savo karštakošiškumo, nes galite pakišti sau koją. Tikrai yra daug lengviau rasti kitą darbą, kai dar dirbate senojoje darbovietėje. Be to – ilgi laiko tarpai tarp darbų sukelia bereikalingų abejonių potencialiam darbdaviui – kodėl išėjote iš darbo ir panašiai. Tokie dalykai gali palikti Jus be darbo dar ilgesniam laikui, nei manote.
   
  Čia kaip su greitųjų kreditų bendrovėmis – „įvertinkite savo galimybes grąžinti kreditą“ ir taip toliau. Taip ir darbo rinkoje: įvertinkite savo galimybes gauti kitą darbą. Kad ir kaip Jums nepatinka dabartinis darbdavys – turite žiūrėti savo gerovės ir, kartais, tikrai yra protingiau (specialiai nerašau geriau) šiek tiek pakentėti.
   
  Pinigai neturėtų būti vienintelė priežastis
   
  Jeigu pagrindinė Jūsų noro keisti darbą priežastis yra pinigai – turėkite pakankamai drąsos, kad iškelti šį klausimą savo dabartiniam darbdaviui. Pasidomėkite rinkoje vyraujančiomis Jūsų užimamos pozicijos (žinių, patirties ir pan.) „kainomis“ ir, jeigu jaučiate, kad Jums mokama nepakankamai – kalbėkite apie tai su savo vadovais. Kai kuriems žmonėms tai tikrai gali būti labai baisi patirtis, tačiau blogiau juk nebus. Jeigu jau Internet Explorer turi pakankamai drąsos paklausti, ar norite paskirti jį Jūsų pagrindine naršykle – tai paprašyti didesnio atlyginimo tikrai neturėtų būti baisu.
   
  Blogiausia, kas gali atsitikti – tai liksite su darbu ir tuo pačiu atlyginimu, koks buvo ir anksčiau. Ir tai bus puiki proga pradėti galvoti apie naujo darbo paieškas. Gal ir už tuos pačius pinigus, tačiau su galimybėmis augti, tobulėti ir turėti karjerą.
   
  O gal – tai bus postūmis pradėti savo verslą?
   
  Straipsnis patalpintas iš Verslo.Guru portalo.
 9. Patinka
  lifesound sureagavo į HOST321 Kaip automatizuoti ALIAS pridejima domainui?   
  Nėra, nes neaišku ar visi domenai turi būti parked ar ne visi, todėl kiekvieną kurį norės priparkuoti turės ir pointinti.
 10. Patinka
  lifesound sureagavo į Flow Google AdSense leak   
  Peržiūrėdamas naujienų starutą radau gan įdomų straipsnį apie tai, kaip google banina adsense vartotojus.
  http://pastebin.com/qh6Tta3h
   
  Kokios jūsų mintys apie tai? Kaip manot kiek čia tiesos yra? Gal patiems teko su tuo susidurti?
 11. Patinka
  lifesound sureagavo į AndriusKaz .LT IDN balandžio mėn akcija   
  Sveiki,
   
  2014 m. kovo 30 d. 10 val. sukanka lygiai 10 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti subdomenai,
  turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių.
  Šia proga balandžio mėnesį skelbiame .lt subdomenų su savitosiomis lietuviškomis raidėmis akciją.
  Visą balandžio mėnesį naujų IDN subdomenų įkūrimui paslaugų teikėjams bus taikoma speciali (mažesnė) kaina - 5lt + PVM.
  Būtume dėkingi, jei prisidėtumėte prie šios akcijos,
  suteikdami interneto bendruomenei progą palankesnėmis sąlygomis įkurti subdomenus, kurių varduose naudojamos savitosios lietuvių kalbos abėcėlės raidės.
  Prisidėkime prie lietuvių kalbos naudojimo internete skatinimo!
   
  Pagarbiai
  Domreg.lt kolektyvas
  KTU ITD Interneto paslaugų centras / Domreg.lt
 12. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo bluestar Rimti darbo būdai internete   
  tikrai super, iskalbingas esi :) is pradziu galvojau visko neskaitysiu, norejau pramest akimis sau dominancias vietas, bet sudomint sugebejai, tai teko skaityti viska. ;)
 13. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo Auksinis DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
  Kalbate Jus cia bairius...prie ko cia tas kompas kaltas? Jei visi taip mastytu, kad geriau yra dirbti stroikese tarp brigados "draugu", laukuose skinti braskes, tai turbut dar dabar ugni kurtume su titnagu.
  Naudojant tavo ta kompa, interneta ir panasiai yra galimybe daug lengviau ir daug paprasciau uzdirbti pinigus bei sutaupyti sveikata nei lenkiant nugara ar klausant kazkokio snargliaus "Direktoriaus" nurodynejimu, kuriam tokias pareigas suteike jo tevukas.
  Kompas gali buti puiki darbo priemone, taciau suprantama, kad reikia suderinti darba + pramogos + draugus ir panasiai. Betkoks darbas zmogui gali tapti narkotiku ir tikrai nebutina ta darba dirbti su kompu... Del streso ir nervu? Lygiai taip pat gali patirti dirbdamas betkoki kita darba... Taip kad viskas lemia nuo pacio zmogaus ir jo psichologijos, jei zmogus nesugeba saves kontroliuoti, tai nieko ir nepakeis ta kita aplinka.
   
  Pats prie kompo praleidziu jau gal nuo 12m. Uzdirbu pakankamus pinigus, nereikia eiti ieskoti ir siuntineti cv del darbo, nereikia kazkur ISVYKTI. + Mokausi univere, kuriame irgi patiriu stresa, bet tai nereiskia, kad tai blogis ir reik mesti... Turiu draugus, turiu drauge, sportuoju, turiu hobi ir t.t. Taip patiriu stresa, taip buna ir naktu, kai tenka maziau pamiegoti, bet nera tokios aplinkos kur to nebutu. Manau yra galimybe tai tik kontroliuoti.
 14. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo pilietis Uždaromas Edomus.lt   
  UAB "Diginet LT", valdanti skelbimų portalus "aruodas.lt", "skelbiu.lt", "autogidas.lt", "edomus.lt", nuo vasario mėnesio uždarys pastarąjį tinklalapį – lankytojai bus nukreipiami į naują projektą "ntzemelapis.lt".
   
  "Pamatėme, kad visi Lietuvos nekilnojamojo turto portalai panašūs. Jų funkcionalumas tas pats. Mums turėti identiškus "aruodas.lt", kuris yra rinkos lyderis, ir "edomus.lt" nebuvo prasmės. Todėl ir nusprendėme sukurti nekilnojamojo turto paieškos žemėlapį, kuris populiarus pasaulyje", – dėlioja Justinas Šimkus, "Diginet LT" direktorius.
   
  Vadovas sako, kad idėją nekilnojamojo turto objektus pateikti žemėlapyje puoselėjo seniai, bet stabdė tai, kad NT agentūros nelinkusios nurodyti tikslių parduodamų objektų koordinačių. Automatizuoti šio proceso neįmanoma.
   
  Vis dėlto p. Šimkus įgyvendino projektą, nors ir teko samdyti žmones, kurie pusę metų rankomis suvedinėjo kiekvieno objekto koordinates. Šiuo metu darbai baigiami, projektas pasiekiamas lankytojams, tik dar oficialiai nepristatytas.
   
  "Vieną dieną į "edomus.lt" atėję lankytojai tiesiog pateks į "ntzemelapis", kuris bus visai kitas projektas. Mes tikimės projektus sukeisti vietomis vasario pradžioje", – aiškina p. Šimkus.
   
  Jis įvardija vieną iš naujos sistemos privalumų: jei šiandien trys agentūros pardavinėja tą patį objektą, potencialus klientas mato tris skirtingus skelbimus su skirtingais aprašymais. Žemėlapyje bus vienas taškas ir prie jo parodyta, kurie pardavėjai jį parduoda.
   
  Pono Šimkaus skaičiavimu, šiandien iš 50.000 Lietuvoje skelbiamų nekilnojamojo turto skelbimų, unikalių objektų yra tik apie 25.000.
   
  Projekto kūrimas įmonei atsiėjo virš 300.000 Lt.
   
  "Edomus.lt" lankomumas - 60.000–80.000 unikalių lankytojų per mėnesį. Pajamos 2013 m. sudarė apie 600.000 Lt.
   
  Apie "Diginet LT"
   
  "Diginet LT" valdo p. Šimkus (10% akcijų) ir Estijoje registruota "Diginet" (90% akcijų).
   
  Pernai bendrovė uždirbo virš 7 mln. Lt pelno.
   
   
  Plačiau: http://vz.lt/article/2014/1/15/uzdaromas-edomus-lt#ixzz2qT3jQajd
   
   
   
 15. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo pilietis Uždaromas Edomus.lt   
  UAB "Diginet LT", valdanti skelbimų portalus "aruodas.lt", "skelbiu.lt", "autogidas.lt", "edomus.lt", nuo vasario mėnesio uždarys pastarąjį tinklalapį – lankytojai bus nukreipiami į naują projektą "ntzemelapis.lt".
   
  "Pamatėme, kad visi Lietuvos nekilnojamojo turto portalai panašūs. Jų funkcionalumas tas pats. Mums turėti identiškus "aruodas.lt", kuris yra rinkos lyderis, ir "edomus.lt" nebuvo prasmės. Todėl ir nusprendėme sukurti nekilnojamojo turto paieškos žemėlapį, kuris populiarus pasaulyje", – dėlioja Justinas Šimkus, "Diginet LT" direktorius.
   
  Vadovas sako, kad idėją nekilnojamojo turto objektus pateikti žemėlapyje puoselėjo seniai, bet stabdė tai, kad NT agentūros nelinkusios nurodyti tikslių parduodamų objektų koordinačių. Automatizuoti šio proceso neįmanoma.
   
  Vis dėlto p. Šimkus įgyvendino projektą, nors ir teko samdyti žmones, kurie pusę metų rankomis suvedinėjo kiekvieno objekto koordinates. Šiuo metu darbai baigiami, projektas pasiekiamas lankytojams, tik dar oficialiai nepristatytas.
   
  "Vieną dieną į "edomus.lt" atėję lankytojai tiesiog pateks į "ntzemelapis", kuris bus visai kitas projektas. Mes tikimės projektus sukeisti vietomis vasario pradžioje", – aiškina p. Šimkus.
   
  Jis įvardija vieną iš naujos sistemos privalumų: jei šiandien trys agentūros pardavinėja tą patį objektą, potencialus klientas mato tris skirtingus skelbimus su skirtingais aprašymais. Žemėlapyje bus vienas taškas ir prie jo parodyta, kurie pardavėjai jį parduoda.
   
  Pono Šimkaus skaičiavimu, šiandien iš 50.000 Lietuvoje skelbiamų nekilnojamojo turto skelbimų, unikalių objektų yra tik apie 25.000.
   
  Projekto kūrimas įmonei atsiėjo virš 300.000 Lt.
   
  "Edomus.lt" lankomumas - 60.000–80.000 unikalių lankytojų per mėnesį. Pajamos 2013 m. sudarė apie 600.000 Lt.
   
  Apie "Diginet LT"
   
  "Diginet LT" valdo p. Šimkus (10% akcijų) ir Estijoje registruota "Diginet" (90% akcijų).
   
  Pernai bendrovė uždirbo virš 7 mln. Lt pelno.
   
   
  Plačiau: http://vz.lt/article/2014/1/15/uzdaromas-edomus-lt#ixzz2qT3jQajd
   
   
   
 16. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo pilietis Uždaromas Edomus.lt   
  UAB "Diginet LT", valdanti skelbimų portalus "aruodas.lt", "skelbiu.lt", "autogidas.lt", "edomus.lt", nuo vasario mėnesio uždarys pastarąjį tinklalapį – lankytojai bus nukreipiami į naują projektą "ntzemelapis.lt".
   
  "Pamatėme, kad visi Lietuvos nekilnojamojo turto portalai panašūs. Jų funkcionalumas tas pats. Mums turėti identiškus "aruodas.lt", kuris yra rinkos lyderis, ir "edomus.lt" nebuvo prasmės. Todėl ir nusprendėme sukurti nekilnojamojo turto paieškos žemėlapį, kuris populiarus pasaulyje", – dėlioja Justinas Šimkus, "Diginet LT" direktorius.
   
  Vadovas sako, kad idėją nekilnojamojo turto objektus pateikti žemėlapyje puoselėjo seniai, bet stabdė tai, kad NT agentūros nelinkusios nurodyti tikslių parduodamų objektų koordinačių. Automatizuoti šio proceso neįmanoma.
   
  Vis dėlto p. Šimkus įgyvendino projektą, nors ir teko samdyti žmones, kurie pusę metų rankomis suvedinėjo kiekvieno objekto koordinates. Šiuo metu darbai baigiami, projektas pasiekiamas lankytojams, tik dar oficialiai nepristatytas.
   
  "Vieną dieną į "edomus.lt" atėję lankytojai tiesiog pateks į "ntzemelapis", kuris bus visai kitas projektas. Mes tikimės projektus sukeisti vietomis vasario pradžioje", – aiškina p. Šimkus.
   
  Jis įvardija vieną iš naujos sistemos privalumų: jei šiandien trys agentūros pardavinėja tą patį objektą, potencialus klientas mato tris skirtingus skelbimus su skirtingais aprašymais. Žemėlapyje bus vienas taškas ir prie jo parodyta, kurie pardavėjai jį parduoda.
   
  Pono Šimkaus skaičiavimu, šiandien iš 50.000 Lietuvoje skelbiamų nekilnojamojo turto skelbimų, unikalių objektų yra tik apie 25.000.
   
  Projekto kūrimas įmonei atsiėjo virš 300.000 Lt.
   
  "Edomus.lt" lankomumas - 60.000–80.000 unikalių lankytojų per mėnesį. Pajamos 2013 m. sudarė apie 600.000 Lt.
   
  Apie "Diginet LT"
   
  "Diginet LT" valdo p. Šimkus (10% akcijų) ir Estijoje registruota "Diginet" (90% akcijų).
   
  Pernai bendrovė uždirbo virš 7 mln. Lt pelno.
   
   
  Plačiau: http://vz.lt/article/2014/1/15/uzdaromas-edomus-lt#ixzz2qT3jQajd
   
   
   
 17. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo pilietis Uždaromas Edomus.lt   
  UAB "Diginet LT", valdanti skelbimų portalus "aruodas.lt", "skelbiu.lt", "autogidas.lt", "edomus.lt", nuo vasario mėnesio uždarys pastarąjį tinklalapį – lankytojai bus nukreipiami į naują projektą "ntzemelapis.lt".
   
  "Pamatėme, kad visi Lietuvos nekilnojamojo turto portalai panašūs. Jų funkcionalumas tas pats. Mums turėti identiškus "aruodas.lt", kuris yra rinkos lyderis, ir "edomus.lt" nebuvo prasmės. Todėl ir nusprendėme sukurti nekilnojamojo turto paieškos žemėlapį, kuris populiarus pasaulyje", – dėlioja Justinas Šimkus, "Diginet LT" direktorius.
   
  Vadovas sako, kad idėją nekilnojamojo turto objektus pateikti žemėlapyje puoselėjo seniai, bet stabdė tai, kad NT agentūros nelinkusios nurodyti tikslių parduodamų objektų koordinačių. Automatizuoti šio proceso neįmanoma.
   
  Vis dėlto p. Šimkus įgyvendino projektą, nors ir teko samdyti žmones, kurie pusę metų rankomis suvedinėjo kiekvieno objekto koordinates. Šiuo metu darbai baigiami, projektas pasiekiamas lankytojams, tik dar oficialiai nepristatytas.
   
  "Vieną dieną į "edomus.lt" atėję lankytojai tiesiog pateks į "ntzemelapis", kuris bus visai kitas projektas. Mes tikimės projektus sukeisti vietomis vasario pradžioje", – aiškina p. Šimkus.
   
  Jis įvardija vieną iš naujos sistemos privalumų: jei šiandien trys agentūros pardavinėja tą patį objektą, potencialus klientas mato tris skirtingus skelbimus su skirtingais aprašymais. Žemėlapyje bus vienas taškas ir prie jo parodyta, kurie pardavėjai jį parduoda.
   
  Pono Šimkaus skaičiavimu, šiandien iš 50.000 Lietuvoje skelbiamų nekilnojamojo turto skelbimų, unikalių objektų yra tik apie 25.000.
   
  Projekto kūrimas įmonei atsiėjo virš 300.000 Lt.
   
  "Edomus.lt" lankomumas - 60.000–80.000 unikalių lankytojų per mėnesį. Pajamos 2013 m. sudarė apie 600.000 Lt.
   
  Apie "Diginet LT"
   
  "Diginet LT" valdo p. Šimkus (10% akcijų) ir Estijoje registruota "Diginet" (90% akcijų).
   
  Pernai bendrovė uždirbo virš 7 mln. Lt pelno.
   
   
  Plačiau: http://vz.lt/article/2014/1/15/uzdaromas-edomus-lt#ixzz2qT3jQajd
   
   
   
 18. Patinka
  lifesound sureagavo į Adrijus [Baigta apklausa] SEO konkursas 2014   
  Jeigu imti uzdarbi is affiliate (pakopinu sarasa is Tradedoubler), tai galimi raktazodziai:
   
  - Knygos (knygos.lt, manoknyga.lt)
  - Kompiuteriai (dellshop.lt, kompiuteriai.lt, neriba.lt (is dalies), ishop.lt, asusshop.lt)
  - Pazintys (darnipora.lt)
  - Grozis, sveikata (hairfree.lt)
   
  Kitu nezinau kam priskirti, bendro pobudzio eshopai :)
 19. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo Blackbeard Mažoji bendrija   
  ;) Na jei tai yra leidziama, tai nera istatymo apejimas :)
 20. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo Blackbeard Mažoji bendrija   
  ;) Na jei tai yra leidziama, tai nera istatymo apejimas :)
 21. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo Blackbeard Mažoji bendrija   
  Skaityk iki galo, viska zmogus gerai parase:
  Kam isimineti "su darbo santykiais susijusias pajamas" jei gali isimti per civiline paslaugu sutarti. Cia juk ir yra pagrindinis MB privalumas...
 22. Patinka
  lifesound sureagavo į Algiz Technologijų produktai, kurių netekome 2013-aisiais   
  http://gizmodo.com/10-google-reader-alternatives-that-will-ease-your-rss-p-5990540
 23. Patinka
  lifesound sureagavo į Evaldas Backlink pirkimas iš Fiverr.com + sąrašas į kur sudėjo mano nuorodą + dovanų High PR blogų sąrašas   
  Sveiki, prieš kelias dienas nusipirkau už 5$ paslaugą iš Fiverr.com, pardavėjas buvo labai malonus bei dabar vyksta Kalėdinė akcija jo paslaugoms, visas 3 paslaugas, kurias jis siūlo atlieka tik už 5 dolerius vietoj 15$. Iš viso turėjo būti 30 backlink'ų, bet įdėjo 33. Taip pat dar pridėjo neblogą sąrašą High PR (PR7-PR9) blogų sąrašiuką. Darbą atliko per 5 dienas. Palauksiu savaitę ir pranešiu, ar davė rezultatų. :)
   
  Čia sąrašas, kur buvo įdėti mano backlink'ai:

   
   
  Ir prisegu blogų sąrašą, taip pat ten bus pamoka kaip susirasti daugiau.
  Backlinkai.pdf
   
  Jei kas tingite dėlioti backlink'us savo rankomis, tai šio veikėjo gig'as: http://fiverr.com/bl...ofollow-quality
   
  Gal kas esat pirkę iš Fiverr backlink'ų ir galit aprašyti savo patirtį? Aš asmeniškai pirkau tik, kad išbandyčiau ar atneša naudos :)
 24. Patinka
  lifesound sureagavo į Mykolas Programų mobiliems prietaisams kūrėjai uždirba 90 000USD per dieną.   
  http://xes.lt/di-6AH0.jpg
   
   
  Ką besakytų skeptikai, tačiau programų kūrimas iOS operacinei sitemai yra pelningas darbas, aišku su sąlyga, kad kūrėjai sukuria kažką naujo, nematyto, ir programa patenka į TOP’ą. Būtent apie tokius laiminguosius, kurie pakliuvo į amerikietiško App Store Top – 200, ir bus rašoma šiame straipsnyje.
   
  Šiandien, DISTIMO puslapyje paskelbtoje ataskaitoje rašoma, kad kiekvieną dieną tokie laimingieji uždirba 90 000$.
   
  Žemėlapyje, kur pateikti lapkričio mėnesio duomenys, matome, kad Rusijoje pirmą vietą pagal uždarbį užima kūrėjai, kurie dirba iOS ir iPad srityje, tuo metu, tie, kas įkėlė programas į Google Play gavo tik 25% nuo bendro uždarbio.
   
  Kinijoje apskritai neegzistuoja Google Play programėlių parduotuvė, todėl pelną kūrėjai gauna tik iš App Store. Google Play yra absoliutus lyderis Pietų Korėjoje (kas yra logiška). Didelę dalį jis nugriebė ir Japonijoje bei Vokietijoje. Taip pat, kaip ir Rusijoje, nemažai Google Play gerbėjų yra ir JAV bei Prancūzijoje, kur kūrėjai gavo 25% pajamų būtent iš šios parduotuvės.
   
  Grįžtant prie skaičių, pirmų dviejų šimtų programėlių iš App store topo kūrėjai uždirba 18 milijonų dolerių į dieną, kas išeina apie 90 000$ kiekvienam.Tie patys rodikliai Google Play truputį mažesni, tačiau vistiek stulbinantys – 12 milijonų dolerių ir 60 000$ kiekvienam kūrėjui.
   
  Per šiuos metus duomenys pirmu atveju augo 3 milijonais dolerių, o antru 8.5 milijono dolerių.
   
  Kūrėjai, norėdami padidinti pelną ir perskirstyti pajamas, pradėjo naudoti Freemium pardavimų būdą. Pirmi rezultatai – 77% pardavimų amerikietiškame App Store gavo būtent programos, kurios buvo parduodamos, naudojant šį kainos modelį.
   
  Šie duomenys turėtų suteikti dar daugiau stimulo jauniems programuotojams susitelkti naujiems pasiekimams, ir naujiems projektams.
   
  Šaltinis:
  http://www.iphones.ru/iNotes/339319
  http://www.distimo.com/
   
   
  P.S. Jeigu rasite klaidų, praneškite AŽ. Čia mano pirmas vertimas iš rusų kalbos ;) Perskaičiu šį straipsnį, pasirodė labai įdomus ir tinkamas mūsų forumui ;)
 25. Patinka
  lifesound gavo reakciją nuo dariuzas Mažoji bendrija   
  Parasiau tiesiai paciam Simasiui, tai atrase: "Turėtų būti antradienį..."
  Tai dabar, kaip suprantu reik laukt 17d. Ziuresim, kokias Kaledas mums padovanos.
   
   
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...