Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Zmones, ar uz kombinuotus statymus, pvz. kaip staciau 1-0 anglu naudai ir 1-0 svedu naudai, grazina pinigus jeigu imusa po 90 minutes? :/

kaip supratau unibete statei ane? :)

Edited:

Unibet sugrąžins visus pralaimėjusius Europos čempionato rungtynių Teisingo rezultato, Pirmo Kėlinio/Rungtynių rezultato, Pirmojo įvarčio autoriaus, Paskutiniojo įvarčio autoriaus statymus, jeigu rungtynėse bus pelnytas įvartis po pagrindinio rungtynių laiko, t.y. vėliau nei 90-ąją rungtynių minutę.

TAČIAU

• Pasiūlymas galioja Teisingo Rezultato, Pirmo/Antro kėlinio bei Pirmojo ir Paskutiniojo įvarčio autoriaus statymams atliktiems tradicinėse lažybose (ne Lažybose gyvai).

• Pinigai bus grąžinami už pralaimėjusius Teisingo Rezultato, Pirmo/Antro kėlinio bei Pirmojo ir Paskutiniojo įvarčio autoriaus statymus, kai rungtynėse bus pelnytas įvartis bus pelnytas vėliau nei 90 (laikrodžiui rodant daugiau nei 89:59).

• Pasiūlymas galioja ir paprastiems ir kombinuotiems statymas. Kombinuoto statymo atveju, koeficientas bus prilygintas 1.00 ir kombinuotas statymas liks galioti (t.y. jis bus paskelbtas laimėjusiu, jeigu vienintelis neteisingas statymas bus vienas Iš šios akcijos statymų.

Redagavo Lukas.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl teisejai neskiria 11 metrų baudinių kaip paliečia ranką baudos aikšteliai niekaip nesuprantu :D Kaip france žaide su švedais du kartus palietė švedai kamuoli ranką ir teisejas nieko net neregavo nesuprantu aš , gal pasikeitė taisyklės ar kas? Bent jau kaip Ribery kamuolį norėjo perduot draugui aiškiai jį lieta švedai ir teisėjas šalia buvo :D

Visuomet išlieka žmogiškasis faktorius. Paprasčiausiai teisėjai nepamatė arba nenorėjo to pamatyti. :)

šitas geras epizodas , įvartis tikrai turėjo būti užskaitytas, tik va gaila teisėjai eilini syki to nepastebėjo. :D Bereikalo padidino teisėjų skaičių, vistiek tas pats vyksta, niekas nuo to nesikeičia, jeigu būtų užskaite tikrai tadar kalbėčiau kitaip visai.

esu beveik garantuotas, jog kituose čempionatuose UEFA atsisakys tų teisėjų, ir įdiegs vartų linijos sistemą. O dabar tai suvalgys ukrainiečiai teisėjus, ir pačią UEFA :)

-100 svarų, velniop tas jūsų lažybas :) Pliusas tik tame, kad įdomiau žiūrėti :)

už ką statiai? Bet ar dauguma pastebėjote, kad po pirmo kėlinio, beveik dažniausiai baigesi lygiosiomis, gal galvoju reiktu kada surizikuoti ir pastatyti už lygiasias po pirmo kėlinio nes kof būna virš 2 :)

Aha, kaip tik šiandien atkreipiau dėmesį. Manau galima surizikuot tikrai

Du tapetus:

1)

Prancūzų pergalė + anglų 1.5 over

2)

Prancūzų pergalė + Ukraina neįmuš.

su anglais pasiseke, o teisejus sutryps manau, ivartis tikrai turejo buti uzskaitytas. Per si cempionata mano history 8 win 0 lost, ir nezinau is kur vakar sugrojo bobiska nuojauta kad uz prancuzus nestatyti, buciau pakliuves tikrai :D

Na ka, rytojui imam portlandijE ir zygiuojam toliau :)

Tiesa tiems kas statysite uz portugalija, rytoj koeficientas bus kokiais o,16 mazesnis, dabar betfaire duoda 1.78 ;)

Du tapetus:

1)

2)

yra viena nerašyta taisyklė lažybose, kai kombinuoji įvykius, visada turėk galvoje, jog vienas nepraėjęs, viską pralošia. O tuo labiau, niekada negalima dėti tų pačių įvykių, ne kartą, ir ne du esu degęs, net ne su tokiais koeficientais, koks buvo už prancūzus.

prancūzai pralaimi, anglai neįmuša

o tau laiminga (tinkanti) buvo tik viena.

Tuo labiau, kur būna žmonių, kur stato du nugalėtojus į vieną bilietuką, tada yra galimybių net 9. O apie didžiuosius tapetuotojus, tai net nešneku.

Jei oklahoma ims reikes paimti portugalija :)

Ačiū už paaiškinimą. Na čia buvo šiaip pastatyta, kad įdomiau būtų žiūrėti. Sekantį kartą nebent finale statysiu :)

Sveiki, lazybose esu kaip ir naujokas, noretusi jusu pagalbos. Dabar, kaip suprantu, lygiuju euro 2012 negali but, taip? Bus musami pendeliai. Tarkim pastatau, kad portugalai laimes pries cekus, taciau pasibaigus dviem keliniams - lygiosios ir tuomet musami pendeliai? Ar vis dar galioja mano bet'as ar jis galioja tik iki pendeliu?

Tokiuose turnyriniuose etapuose atsiranda 2 statymų rūšys: ''komanda laimės per 90 min.'' (T.y. be jokio pridėtinio laiko ar penalkių) ir ''komanda pateks į kitą etapą''. Žinoma, koeficientai skirias ir skiriasi nemažai, tačiau apsidraudimui visada būtų geriau rinktis dėl patekimo į kitą etapą. Na, kaip supratau, tu statai paprastą statymą ''Kas laimės?'', tokiu atveju, jeigu tavo pastatyta komanda nesugebės laimėti per 90 min. - statymas praloštas.