Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Gausite 50 litų į savo banko saskaitą vos per 30 minučių už dvi registracijas, kurios jums nieko nekainos. Greita ir paprasta, be jokiu paslėptų kabliukų.

 

Kaip viskas veikia?

Bendrovė UAB “4 finance” teikianti greituosius kreditus internetu siūlo “Premijinių litų” programą. Užsiregistravus dviejuose jų puslapiuose po mano rekomandacijos ir paėmus greitasias paskolas, kurios nieko nekainuoja ir gali būti gražinamos vos tik gavus jie siulo atitinkamai 30 ir 40 Litų. Aš jums savo ruoštu sumokesiu 50 Litų.

 

Ko reikia norint užsidirbti 50 Litų per 30 minučių?

- Turėti bent 18, bet ne daugiau 70 metų. (Būti pilnamečiu)

- Nebūti ankščiau užsiregistravus, emus paskolą ar pakviestam i šiuos puslapius www.smscredit.lt ir www.vivus.lt (Jeigu jau esate gavę, pakvietimą seniau tačiau juo nepasinaudojote, mano pakvietimas jums negalios, ir pinigus gaus tas žmogus kuris pirmas jus pakvietė.)

- Turėti el.bankininkystę ir bent 1 centą banko saskaitoje, kad galėtumete patvirtinti savo tapatybę.

- Telefono numerio ir el.pašto adreso, i kurį gausite pakvietimą užsiregistruoti.

- Būti deklaravus savo gyvenamają vietą Lietuvoje.

 

Kaip vyksta registracija?

Jūs susisiekiate su manimi nurodytais kontaktais apačioje ir pateikiate man savo el.pašto adresą, bei banko saskaitą, į kurią jums bus pervesta 50 Litų. Aš jums išsiunčiu pakvietimą į minėtus puslapius, jūs užsiregistruojate, paimate 100 bei 250 Litų paskolas, kurias gražinti galesite iš karto BE JOKIŲ PALUKANŲ ir po apytiksliai 30 minučių į jūsų saskaitą pervedu 50 Litų (tiek užtrunka kredito patvirtinimas bei premijos pervedimas). Detalesne informacija bus suteikiama susisiekus su manim asmeniškai.

Kontaktai:

Asmenine Zinute per uzdarbis.lt

Skype - Ernestan69

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...