Pereiti prie turinio

Ieškau partnerio (programuotojo) naujam projektui (atnaujinta)


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Planuoju atidaryti tinklalapį anglų kalba apie žaidimus (naujienos, apžvalgos ir t.t.) Ieškau programuotojo, kuris sutiktų programuoti ne už atlygį iš karto, o už tai kad iki pat projekto galo (jei toks kada bus) būtų dalinamasi pelnas į tris lygias dalis. O dabar papasakosiu kodėl apsimoka toks mano pasiūlymas:

Na pradėsiu nuo prisistatymo. Esu 20 metų studentas iš Vilniaus. Studijuoju tarptautinį verslą anglų kalba. Jau nuo 15 metų domiuosi verslu ir visad galvojau apie kompiuterių sritį. Prieš pusantrų metų taip pat pastebėjau, kadvisai neblogai sekasi straipsnių rašymo srityje (anglų kalba) tad pradėjau uždirbinėti pinigus iš rašymo. Tačiau visai nesenai supratau, kad neverta pardavinėti savo straipsnius kitiems, o jau laikas pradėti įgyvendinti savo svajonę ir pradėti kurti verslą ypč dėl to, kad jau turiu 1,5 metų patirties). Koks tas verslas? Ogi internetinė kompiuterių ir jų priedų parduotuvė. Tačiau nemėgstu niekur skubėti, nes žinau , kad taip nieko gero nesigaus, tad nusprendžiau pradėti nuo to, kad reikia sukurti tinklalapį ir pritraukti lankytojų. Kodėl gi iškart neatidarau parduotuvės, o pradedu tik nuo paprasto tinklalapio anglų kalba? Mano nuomone skubėti niekur neverta. Žinau, kad iš kart norėdamas aprėpti per daug, suklysiu ir išlaikysiu firmą trumpą laiką. Tad nusprendžiau pradėti nuo paparasto tinklapio kuriame rašysiu naujienas, apžvalgas, kelsiu video ir t.t. (tinklapis kol kas bus tik apie žaidimus o vėliau ir apie kompiuterinę techniką). Elektroninę parduotuvę planuoju atidaryti tik sulaukus pakankamo lankytojų skaičiaus, taip pat noriu apsiprasti tinklalapio valdyme, o tada jau galėsiu atidaryti padruotuvę. Šiuo metu su partneriu, padedant verslininkui rašome verslo planą investuotojams pritraukti. Pradinės investicijos (domenas ir hostingas) jau yra. Taip pat į reklamą investuosimes tik męs. Programuotojo darbas bus tvarkyti tinklalapį (privalumas jei mokate piešti ir koduoti dizainą), taip pat prižiūrėti ar nėra kokių nors klaidų, keisti dizainą reikiamu metu (na visi programuotojo darbai). Tinklalapio adresas www.playforart.com (tikrai jį įkėliau ne dėl reklamos tikslų, nes nėra jokio tikslo reklamuoti dar tuščio tinklalapio). Šiuo metu tinklalapio dizainas yra paimtas iš interneto (tai reiškia, kad nėra originalus). Galėčiau pastebėti, kad dalinantis visą pelną į lygias dalis uždarbis bus didesnis, nei tik mokant atlygį už atliktus darbus. Pradžioje pinigai iš tinklapio bus gaunami iš reklamos bei affiliate programų, o vėliau iš kompiuterių pardavimų. Tai štai ir papasakojau apie savo projektą, o jei bus susidomėjusių laukiu jūsų laiškų į AŽ arba į el. paštą: [email protected] arba 5 komentarus, taip pat laukiu jūsų pastebėjimų bei komentarų ;)

Redagavo IDEAboy
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Šiuo metu kuriu tinklapį anglų kalba (tema: žaidimų naujienos, apžvalgos ir t.t.) Hostingą ir domeną turiu, pats rašau straipsnius taip pat šiek tiek moku html, bet nepakankamai, kad galėčiau pilnai koreguoti tinklapį, todėl ieškau programuotojo. Naudoju Wordpress TVS. Dėl atlygio: visą pelną, uždirbtą iš tinklapio dalinsiuosi į tris dalis (be programuotojo komandoje dar būtų 2 rašytojai įskaitant mane, tad iš viso trys žmonės). Kol kas pagrindinis uždarbis bus iš reklamos (google) bei affiliate programų (tokių kaip Amazon). Investicijos į reklamą, hostingą ir domeną tik iš mano pusės. Ateityje, sulaukus pakankamo lankytojų skaičiaus atidarysiu elektroninę parduotuvę kuriioje pardavinėsiu kompiuterius bei jų priedus, tad uždarbis padidės gana nemažai. Tinklapio čia nedėsu, kad negaučiau bano už reklamą, jei ką sudominau rašykite į PM, į skype justxax19 ar į el-paštą [email protected]. Ačiū už dėmesį.

Seip tik tarp kitko nieks cia uz tai nebanina. Svarbu nespamint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 2 savaičių...
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...