Pereiti prie turinio

Lietuvių k. patikrinimas žodžiu


Rekomenduojami pranešimai

Kas šnekėsit tema "Virtualus pasaulis" ryt? (kas pernai šnekėjot) :D galit gal pasidalint čia kokios medžiagos turit prisirinkę? :)

 

p.s. gal kas jau žinot kokios potėmės ryt bus? :)

 

 

va mano medziaga, nieko ipatingo, isvis tik keli straipsniai (todel ir siulau apsidalint):

 

http://www.talpink.lt/files/485611

 

Kas rytoj kalbat anksti ryte, gal galit vos grize namo parasyt cia potemes kokios buvo?

 

 

POTEMĖS (06-14)

 

Žmogus ir gamta

1. Klimato pasikeitimai - grėsme pasauliui. Pagrįskite, paneikite

2. Šiandieniai tarzanai - keistuoliai ar išminčiai? argumentuokite

3. Žmogaus pastangos pakeisti gamtą, buvį ir bus bevaisės. Pagrįsti arba paneigti

4. Ar gamta gali naikinti? Argumentuoti

5. Žmogaus sukurta civilizacija niekada neprilygs gamtos didybei. Pagrįsti arba paneigti

 

Jauno žmogaus pasaulis

1. Mūsų visuomenėje diskriminuojami jauni žmonės pagrįskite arba paneikite šį teiginį

2. Ar mokykla paruošia gyvenimui. Argumentuokite

3. Jaunam žmogui draugai svarbiau už seimą. Pagrįskite arba paneikite

4. Jaunas žmogus jaučia būtinybe išsiskirti iš kitų. Pagrįskite arba paneikite

5. Jauni žmones visuomet siekia pakeisti pasaulį. Pagriskite arba paneikite

 

Virtualus pasaulis

1.Interneto nauda. Ką apie tai manote?

2.Kodėl kompiuteriniai žaidimai taip traukia jaunus žmones?

3.Apribojimai jaunam žmogui naudotis internetu. Ką apie tai manote?

4.Virtualus bendravimas keičia zmoniu įpročius. Pagrįskite arba paneikite šį teigini.

5.Jei vaiką užvaldo kompiuterinė aistra, trūksta bendravimo Šeimoje. Pagriskite arba paneikite.

 

dėkui BlaDeRRR333 už šitas MES TAVE MYLIM!

 

Literatūra

1. Išdarkyta lietuvių kalba internete - naujausias mados klyksmas.

2. Neskaitantis žmogus - žmogus be ateities.

3. Ką gali atrasti jaunas žmogus šiuolaikinėje Literatūroje

4. Kokį skaitytoją ugdo žurnalai

5. Kalbos kultūra šių dienų televizijoje

Ačiū tadziui

Redagavo Sawliooz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

radau bites forume kazka:

 

 

:) gal pravers

 

 

ryt kalbu 12:40, savo grupej 20 is 24

 

Vakarų sociologai tvirtina, kad pažintys internete jau seniai tapo įprasta šiuolaikiška bendravimo forma, o ne kažin kokių vienišių ar nesubrendėlių užsiėmimas. Daugelis internautų pripažįsta, kad įdomiausia šiame žaidime yra būtent tai, kad kitame ryšio gale gali būti bet kas – ir gražuolė, ir pabaisa. Gali sutikti bet ką ir pats pabūti bet kuo.

 

Tai taip paprasta. Susitinki įdomių žmonių, bet vis dėlto lieki namie. Sėdi sau apsivilkusi senu chalatu ar kokiais paplyšusiais džinsais, jaukiomis vilnonėmis kojinėmis apsimovusi, pasišiaušusi it ragana, o su tavimi koketuoja, ginčijasi, diskutuoja, na, kokių dešimt, dvidešimt arba ir pusantro šimto įvairių lyčių bei amžiaus žmonių. Rojus namisėdoms. Jeigu eitum į kavinę, tektų pasipuošti, pasipudruoti nosį ir išleisti šiek tiek pinigų... Be to, ne visada turi su kuo į tą kavinę eiti. O internetą turi visada. Žinoma, ir internete kaip gyvenime: su tavimi diskutuoja tada, jeigu pats turi bent ką pasakyti, o ne tik labas ir kiek sveri arba padejuoti, kad gyvenimas blogas.

 

Dar vienas privalumas - gali sau tylutėliai darbe "čatinti" (t.y. dalyvauti internetiniuose pokalbiuose – aut. past.), jeigu, žinoma, viršininkas nemato tavo kompiuterio ekrano, ir bent dalį dienos smagiai pasilinksminti, o ne vien "vergauti"... Todėl dabar daugelyje firmų prieiga prie pokalbių svetainių yra užblokuota gudrių kompiuterinio tinklo administratorių. Vis dėlto darbo valandomis pokalbių svetainėse knibždėte knibžda "userių" (pokalbio svetainės dalyvių – aut. past.), kurie mėgsta ir apie savo šefą pasipasakoti, ir kokios rūšies kavos išsivirė, ir ką valgė per pietus... Juk įdomu. Maistas ir gėrimai pokalbio svetainės dalyvį kažkaip "sužmogina", daro realesnį. Pašnekovai dažnai ir "vaišina" vienas kitą virtualiu alumi, vynu ir šiuo tuo stipresniu, tik kad nuo tokių vaišių negirtėji, o pavaišintas cigarete vis vien turi eiti jų pirkti...

 

"Userių" interesai kuo įvairiausi – vienas tiesiog nuobodžiauja ir kad neužmigtų mėgsta visiems prieštarauti, purkštauti ar sukelti nedidelį karą vien tam, jog pasiplūstų. Kitas monotoniškai klausinėja, ar yra merginų iš Panevėžio... O štai mergina, pasivadinusi "Fainuole", vilioja vaikinus. Gana išradingai: "Aš tuoj eisiu į parduotuvę brendžio nusipirkti. Labai tingiu rengtis. Todėl eisiu nuoga, tik su ilgais kailiniais ir aukštakulniais batais". Vyriškos lyties "useriai" apsąla. Tuoj pasipila klausimai: "Į kokią parduotuvę"? "Ar praskleisi trumpam kailinius"? "O, aš tuoj apalpsiu", "Ateik į mano "private". "Private" ji ir pradingsta. Ten pokalbis vyksta jau tik dviese. Žiūrėk, gal tuodu ir susidraugaus. Be ypatingo vargo internete gali susitikti bei paplepėti ir su kelionių mėgėjais, teisės studentais, dievinančiais gerą vyną ir muziką, ir su lietuviais, gyvenančiais Londone, Čikagoje, Amsterdame... Dažnai bendri interesai tampa ir neblogu flirto pagrindu. Vašingtono universiteto atlikto tyrimo duomenimis, 60 proc. visų apklaustųjų tvirtino, kad interneto pažintys bent kartą, o dažniausiai ne kartą, virto asmeninėmis pažintimis realiame gyvenime.

 

Lietuviai kol kas tokių apklausų dar neatliko. O gaila.

 

Lietuviškuose forumuose gali rasti šimtus ir tūkstančius trumpų pasakojimų, kaip sekėsi žmonėms, susipažinusiems virtualioje erdvėje. Žinoma, internetinė pažintis, kaip ir pažintis realybėje, gali būti sėkminga arba nesėkminga. Nemažai žmonių pasidžiaugia, kad susipažino internete ir susitikę sėkmingai draugauja. Arba jau yra vedę ir susilaukė vaikų. Vis dėlto net ir labai ilgai draugavus su žmogumi vien virtualiai, pagaliau susitikus pakankamai dažnai nusiviliama. Mat internautas nori nenori susikuria įvaizdį to, su kuriuo kasdien susirašinėja. Ir šis įsivaizdavimas dažnai visai neatitinka tikrovės, nes žmogus nėra tik tekstas. Ir jis nėra tik atvaizdas nuotraukoje. Vis dėlto žmogus yra kur kas daugiau... O šiaip turintis gerą fotografą nuotraukoje bus gražesnis, o nestokojantis literatūrinių gabumų pasirodys linksmesnis ir šmaikštesnis, nei yra realybėje. Realybėje pirmą įspūdį lemia išorė, interneto pokalbiuose – kalba. Iš pradžių ilgos diskusijos, neretai trunkančios savaites, mėnesius, o tik paskui baugus ryžtas eiti susitikti. Manau, nieks nebėga susitikti po pirmo pašnekesio.

 

Bet nei buvę gražiausi pokalbiai, dažnai trunkantys per naktis, nei pasikeitimas fotografijomis susitikus realybėje nebūtinai sukuria tą stebuklingą atmosferą, tą "chemiją", tą nežinau ką, mat jokie mokslininkai, jokie dvasiniai vadovai niekada nėra pasakę, kas iš tiesų yra TAI. Tai, ką vadiname meile, susižavėjimu, aistra. Matyt, meilę duoda (arba neduoda) tik vienas Dievas. Ir internetas čia neįgalus. Internetas duoda tik šansą.

 

27 metų Eugenija D., bibliotekininkė, man papasakojo, kad ji pusę metų buvo laiminga. Tol, kol nesusitiko savo virtualaus mylimojo. "Vos jį pamačiusi norėjau tučtuojau prasmegti skradžiai žemę, - pasakojo moteris. – Ne, jis nebuvo pabaisa. Jis buvo normalus, bet jis buvo visai ne mano... Ne mano tipo... Jis jautėsi taip pat blogai kaip ir aš. Visos fantazijos, kurias buvau susikūrusi flirtuodama, išdulkėjo. O ta kavinė, kurioje susitikome, virto kalėjimu, nes gėdijomės tuoj pat iš jos pabėgti. Ir po susitikimo man dar ilgai buvo nesmagu širdyje. Aš labai gailiuosi, kad sutikau su juo pasimatyti, nes praradau nuostabų draugą, kuriam galėjau viską papasakoti. Po to susirašinėti mes jau nebegalėjome"...

 

Kitą internetinę istoriją man papasakojo verslininkė iš Kauno. Jos 16 metų dukra Kamilė, norėdama patobulinti savo anglų kalbos žinias (čia susirašinėjama angliškai), pradėjo lankytis pokalbių svetainėje http://www.icq.com . Po kelių dienų mergaitė susidraugavo su vaikinu iš Vilniaus. Ji vis daugiau laiko skirdavo šiems pokalbiams. Mama nesidomėjo, apie ką juodu kalbasi, o ir angliškai pati nemoka, kad bandytų kaišioti nosį į ekraną. Dukra pasakodavo mamai, kad vaikinas labai apsiskaitęs, protingas, mandagus, ir apgailestavo, kad tokių berniukų apskritai nėra jos mokykloje. Internetinis draugas merginai atsiųsdavo angliškų knygų, kvepalų, o Valentino dieną - milžinišką rožių puokštę. Po visus metus trukusių pokalbių Kamilė pasakė mamai, kad ji nusprendė su draugu susitikti – jis atvažiuos į Kauną. Iš pasimatymo grįžo linksma ir pranešė, kad "vaikinui" iš Vilniaus 45 metai, jis žinomas advokatas. Motina nustėro. Nežinau, kuo baigsis ši istorija, bet pasimatymai tęsiasi, o Kamilė motinai įrodinėja, kad ji rado savo patį tikriausią sielos draugą – švelnų ir dėmesingą. Kuris gali kalbėti su ja "nete" 10 valandų, jeigu tik Kamilei tą vakarą liūdna ar sunku..

 

Vakarų psichologai, intensyviai tyrinėjantys interneto pažinčių pasaulį, jau seniai atsikratė nuomonės, kad čia klaidžioja tik spuoguoti jaunikaičiai ar pakvaišę informatikos studentai, kurie tiesiog nesugeba atsiplėšti nuo kompiuterio. Tiesą sakant, internete renkasi visi tie, kuriuos gali sutikti įprastoje kavinėje ar klube. Tarkim, http://www.pazintys.lt svetainėje yra prisiregistravę apie keletas tūkstančių internautų, kurių amžius - nuo 18 iki 55 metų. Čia gali rasti jų asmenines anketas ir nuotraukas. Tiesą sakant, dalį nuotraukų sudaro tikra pornografija, kurių stengiesi kaip nors nematyti, bet jas siuntinėja tik tos merginos ir moterys, kurių verslas yra seksas. Su jomis daug nepaflirtuosi, užtat tuoj pat gausi paslaugų kainoraštį... Tokių yra ir vyrų, skelbiančių, jog bet kurio amžiaus moterį padarysią laimingą. Tiesa, vyrai, reklamuojantys savo kūną, dažniausiai galvą "nusikerpa". Tokia jų "profesija", matyt, ir jiems patiems neatrodo gerbtina. Bet daugelis svetainėje http://www.pazintys.lt besilankančių žmonių yra visiškai normalūs, paprasčiausiai ieškantys naujų draugų arba meilės ryšių. Realaus klubo ir interneto pokalbių svetainės skirtumas yra tas, kad žmonės internete yra anonimiški ir elgiasi daug drąsiau. Tikriausiai būtent dėl to internetas ir tapo kone svarbiausia šiuolaikinio jaunimo meilės nuotykių arena.

 

Naujausių apklausų duomenimis, net 23 proc. interneto vartotojų naudojasi juo tik pažintims užmegzti. Tam skirti tūkstančiai, o gal net milijonai tinklalapių bei pokalbių kambarių. Psichologas ir interneto tyrėjas Michaelis Benediktas rašo, kad čia susitinka žmonės, kurie realiame pasaulyje niekada nesusidurtų. Moterys aktyvumu nė kiek nenusileidžia vyrams. "Tai lygiavertė visata, turinti savo kalbą, taisykles ir humorą", - sako M.Benediktas. Tuos, kurie mano, kad interneto pažintis bando tik tie, kurie realiame gyvenime turi bendravimo problemų, interneto mokslininkai ramina: Haidelbergo psichologės Nicola Doring atlikti tyrimai rodo, kad vidutinis internautas turi daugiau kontaktų nei tas, kuris internetu nesinaudoja. Negana to, Amerikoje atlikti tyrimai neigia, jog internetas trukdo socialiniams įgūdžiams susidaryti. Dažni pokalbiai internete, priešingai nei bukinantis televizoriaus žiūrėjimas, gali netgi pagerinti komunikabilumą. Ir nesvarbu, koks pokalbių tikslas – bet koks dialogas verčia mąstyti. Greitai, trumpai ir taikliai atsakyti į klausimus. Jau seniai įrodyta, kad internete lengviausia kalbėti apie intymius ir dar apie daugelį dalykų, apie kuriuos neįprasta kalbėti su draugais. Keista, bet virtualus pašnekesys veikia ir žmogaus jausmus.

 

Tave čia gali lengvai įžeisti, paniekinti, atstumti ir tau lygiai taip pat skaudės, nors tave įžeidusio žmogaus gyvenime nesi matęs. Ir atvirkščiai: virtualios pažintys leidžia pajusti tokį atvirumą, intymumą, artumą, kurį taip dažnai sunku pasiekti realiame gyvenime.

 

Kita vertus, daug ką internete masina ir amžino žaidimo elementas. Susikūrei vardą, t.y. "nicką", nelabai kaip pasirodei juo pasivadinęs pokalbių kambaryje, tavo "nickas" buvo nepatrauklus, o ir nuotaika irzli, tada tiesiog naikini savo vardą ir vėl ten sugrįžti, bet jau kaip visai kitas žmogus - su kitu vardu, kita nuotaika... Internete turi ne vieną veidą ir ne vieną gyvybę, o tiek, kiek tavo fantazija jų sukuria. Yra internautų, susikurtam vardui ištikimų kelerius metus, yra tokių, kurie turi tris keturis vardus, bet juos visus žino tavo geriausi "čato" draugai. Gali vardus kaitalioti kasdieną po penkis kartus, bet tai beprasmiška, nes niekada neįgysi tikrų pokalbio kambario draugų. Yra šimtai visokiausių būdų, kaip gyventi internete. Kiekvienam pagal poreikius...

 

Tik interneto naujokus labiausiai vilioja anonimiškumas, galimybė meluoti nepagautam. Žinoma, gali primeluoti, bet tik tuo atveju, kai tikrai žinai, jog jokio realaus susitikimo su pokalbių partneriu niekada nepanorėsi. Apklausų duomenys rodo, kad 57 proc. internautų vis dėlto apie save sako tiesą.

 

Prancūzijos "Sofres" instituto atlikta apklausa parodė, kad 30 proc. respondentų pažintis pokalbių svetainėse ir forumuose laiko madingu ir šiuolaikišku reiškiniu. 80 proc. apklaustųjų įsitikinę, kad tai ateities susitikimų ir bendravimo forma. Jau dabar daugeliui žmonių susipažinti internete yra paprasčiau nei bare ar parduotuvėje. Vis dėlto didesnė dalis internautų nepamiršta, kad interneto pažintys gali būti pavojingos, mat čia galima susidurti su kuo tik nori.

 

Apie blogus žmones

 

"Pavojus internete susitikti su psichopatu, maniaku ar plėšiku yra palyginti nedidelis, - mano psichologas Ralfas Ottas iš Hanoverio. – Jis neviršija tikimybės susitikti tokį gatvėje ar paprastoje kavinėje. Vis dėlto nepatariama skubėti išduoti savo duomenis, tikrąjį vardą ir pavardę, telefono numerį, adresą (net ir elektroninio pašto)". Realaus susitikimo vieta niekada nepatariama rinktis savo buto - geriau kavinę. Dar geriau, kad toje kavinėje būtų jūsų draugų. Tuomet bus daug lengviau nutraukti nevykusį pokalbį, atmesti įžūlų pasiūlymą. Dažniausiai psichologai perspėja, kad įmanoma tapti priklausomiems nuo internetinio bendravimo ir tokie žmonės nebegali kontroliuoti savo buvimo internete. Jeigu dėl "čatų" kenčia asmeninis gyvenimas, darbas ir finansai (panašiai kaip lošimo manijos apsėstiesiems), deja, teks ieškoti psichologo pagalbos. Lietuvos psichologai jau yra susidūrę su tokios priklausomybės apraiškomis, bet tai tik vienetiniai atvejai. Taigi internete kaip ir visur – viskas sveika, kas saikingai daroma.

 

Vedybos ir internetas

 

Naujausio JAV atlikto tyrimo duomenimis, vis daugiau santuokų išyra dėl "neištikimybės internetu", nors internete susitikę žmonės realiame gyvenime gali niekada nesusitikti. Kitam žmogui, ne savo vyrui ar žmonai, rašomi gražūs bei jausmingi žodžiai sutuoktinį nuvilia ir skaudina. O Didžiojoje Britanijoje atliktas tyrimas rodo, kad internetas skatina skyrybas dar ir todėl, jog, pasak tyrinėtojų, internautai neretai užmezga santykius su savo buvusiais partneriais. Meilės nuotykiai su buvusiomis meilėmis dažnai baigiasi skyrybomis su esamu partneriu.

 

Vaikai ir interneto pavojai

 

"Panda Software" direktorius Luisas Corronsas teigia, kad labai svarbu apsaugoti vaikus ir paauglius nuo internete tykančių grėsmių. Beveik pusė interneto vartotojų yra vaikai nuo 8 iki 14 metų. Dauguma jų internetu naudojasi be jokios kontrolės. Internete vaikas gali susidurti su daugeliu pavojų: lankantis pokalbių svetainėse ar elektroniniu paštu galima užmegzti kontaktą su nepažįstamaisiais (kartais vaikas gali sugalvoti susitikti su internetiniu draugu ir patirti sunkių išgyvenimų – apiplėšimą, lytinį smurtą). Vaiko asmenybei vystytis neigiamo poveikio gali turėti internetiniai pornografijos ar žiaurybių puslapiai. Be to, yra tokių grėsmių, kaip virusai, kirminai, "trojanai" ir kt., besinaudojantys vaikų naivumu ir nepatyrimu. Taip pat nepamirškime ir to, jog internetu galima beveik viską nusipirkti. Jeigu vaikas be tėvų priežiūros ims pirkti internetu, galima sulaukti labai liūdnų finansinių pasekmių.

 

Yra įvairių būdų, kaip apsisaugoti. Visus reikalingus patarimus bei kaip apsisaugoti galima rasti http://www.defendyourchild.com .

 

Interneto vartotojai

 

– 25 proc. interneto vartotojų nurodo, kad gauna vidutines ar didesnes nei vidutinės pajamas;

- 34,5 proc. interneto vartotojų turi aukštąjį išsilavinimą;

- 59,2 proc. interneto vartotojų gyvena didžiuosiuose miestuose;

- 46 proc. interneto vartotojų yra 25-44 m. amžiaus – aktyviausias gyventojų sluoksnis.

 

Žiniasklaidos vartotojai

 

Klausimai žiniasklaidos vartotojams

 

Kiek laiko vakar skaitė laikraščius? - 31 min.

Kiek laiko vakar skaitė žurnalus? - 43 min.

Kiek laiko vakar skaitė specializuotus žurnalus? - 43 min.

Kiek laiko vakar skaitė knygas? - 1 val. 26 min.

Kiek laiko per pastarąsias septynias dienas naudojosi internetu ar el. paštu? - 2 val. 51 min.

Kiek vidutiniškai per dieną klausosi radijo stočių? - 4 val. 20 min.

Kiek vidutiniškai per dieną žiūri televiziją? - 4 val. 01 min.

 

Šalinis: "TNS Gallup"

 

Populiariausios pokalbių svetainės

 

chat.delfi.lt/

http://www.takas.lt/chat/ -

irc.lt

http://www.draugas.lt/pokalbiai

pokalbiai.mums.lt/

> http://www.pazintys.lt/chat

chat.lt

e-pokalbiai.tk

Šaltinis http://www.search.lt

 

Vaizdo pokalbiai

 

Interneto pokalbių svetainės Lietuvos interneto rinkos mastais kasdien sulaukia didelio lankytojų skaičiaus. Vien virtualių pokalbių svetainę chat.lt per parą vidutiniškai aplanko 12 tūkstančių internautų. Dabar interneto pokalbiai jau gali vykti vaizdo pokalbiais – vaizdo pokalbių svetainėse. Chat.lt – pirmoji vaizdo pokalbių svetainė, įdiegta interneto svetainėje. Kol kas bene sunkiausia rasti pašnekovą, kuris turėtų vaizdo kamerą. Kol kas šia naujove reguliariai naudojasi tik 10 internautų. Kol kas galima bendrauti tik privačiuose, dviejų žmonių, pokalbių kambariuose. Tokiu būdu gali būti tikras dėl pašnekovo lyties ir amžiaus.

Redagavo Nerka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemokult - as eisiu catsakinet 9:20 tai namie busiu turbut apie 10 ir papostinsiu tas potemes jej nepamirsiu

 

tik wat 1 diela bl - kaip ten reiks kokio nors etiketo laikitis ? tipo sveikintis ir pan? patarkit? :)

ateini ir pasisveikini, geriau ateiti su kostiumo ir dar galima gele atsinesti, bet aisq 2 ne viena

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ateini ir pasisveikini, geriau ateiti su kostiumo ir dar galima gele atsinesti, bet aisq 2 ne viena

 

Nerka, jeigu i kalbejima ateisi su 2 gelem, tai egzaminuotoja pasius ir mazins pazymi :D bet speju jeigu ateisi su 2 gelem tik jos bus atskirai ipakuotos (geriausia ir skirtingos spalvos) tai busi kietas (tipo viena egzaminuotojai, kita vertintojai). :) :) o siaip 2 geles tik i laidotuves. :)

 

EDIT: lytu mokytoja sake, kad vienos geles tikrai uztenka.

Redagavo GyGsTa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerka, jeigu i kalbejima ateisi su 2 gelem, tai egzaminuotoja pasius ir mazins pazymi :D bet speju jeigu ateisi su 2 gelem tik jos bus atskirai ipakuotos (geriausia ir skirtingos spalvos) tai busi kietas (tipo viena egzaminuotojai, kita vertintojai). :) :) o siaip 2 geles tik i laidotuves. :)

 

EDIT: lytu mokytoja sake, kad vienos geles tikrai uztenka.

tai as rasydamas ir galwojau, kad viena egzaminuotojai kita vertintojai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie diskusijos

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Atkurti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Įkraunama...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...