Pereiti prie turinio

ubeR

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.567
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

ubeR paskutinį kartą laimėjo Sausio 30 2021

ubeR patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie ubeR

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis
 • Gimimo data 1995-09-21

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

6.268 profilio peržiūros
 1. Kad ir kaip bebūtų, jeigu ir su CHAT GPT sugeneravo pranešimą, tai vis tiek pasistengė ir sugaišo savo brangaus laiko 😄
 2. Sveiki, Susidūriau su tokiu reikalu, kaip EBITDA, kai pradėjau svarstyti apie savo internetinio puslapio pardavimą. Mano projektu susidomėjo didelis LT naujienų portalas. Potencialus pirkėjas nori, kad aš paskaičiuočiau pardavimo kainą pagal EBITDA, bet su tuo niekada nesu susidūręs. Kiek permečiau akimis internete, tai EBITDA skaičiuoklėse reikia įrašyti: veiklos pelną, amortizacijos sąnaudas, nusidevėjimo sąnaudas. Kokios amortizacijos ir nusidevėjimo sąnaudos gali būti internetiniame puslapyje? Projektas per pastaruosius metus sugeneravo apie 17k pajamų, iš kurių ~1.1k išlaidos ir
 3. Mažiausia sumą, kurią svarstau yra dviejų metų pelnas prieš mokesčius. Tai 30k.
 4. Sveiki, yra naujienų puslapis reidasofficial.lt, o kartu ir didelės fb vairuotojų grupės (130+ tūkst.) narių, fb puslapis (16+ tūkst. sekėjų), youtube kanalas (1400+ sekėjų), tiktokas ir telegram grupės bei kanalai.
 5. Sveiki, Siūlau transporto tematikos straipsnių talpinimą internetiniame puslapyje reidasofficial.lt (DA 23, PA 32, DR 31). Internetinė svetainė yra aktyvi, kiekvieną dieną yra talpinamos naujienos ir informaciniai straipsniai. Per mėnesį svetainė susilaukia 73+ tūkst. lankytojų. Galima patalpinti straipsnį su 1 arba 2 dofollow nuorodomis. Dėl kainų rašykite AŽ.
 6. Sveiki, Apsikeisčiau straipsniais/backlinkais su lygiaverčiais tinklapiais. Mano tinklapis reidasofficial.lt (DA 22, PA 31, DR 30). Lankomumas 200-300 tūkst. lankytojų per mėnesį.
 7. Sveiki, Ieškodamas informacijos apie įmonės (mažoji bendrija) likvidavimą aptikau skelbimus apie įmonių su skolomis supirkimą už atitinkamą mokestį. Visi tie supirkėjai teigia, jog nupirks įmonę už atitinkamą mokestį ir visos skolos (mano atveju PSD skola, kurią planuoju padengti prieš legaliai likviduojant įmonę) pereis jiems. Supirkėjai teigia, jog susimokėsiu atitinkamą sumą už tai, jog jie perims mano įmonę su skola ir aš apie ją galėsiu pamiršti. Klausimas: ar galiu susidurti su kažkokiomis problemomis parduodamas savo įmonę tiems supirkėjams? Spėju, kad įmonės superkamos ir nau
 8. Sveiki, Turiu MB, kurios jau ilgą laiką nebenaudoju. Norėčiau ją udžaryti, bet nežinau kaip tai padaryti. Gal yra forume žmonių, kurie tai išmano ir užsiima/padeda su įmonės uždarymu? Lauksiu komentarų su tuo susijusia informacija arba pranešimų su pasiūlymais AŽ.
 9. Lietuviškas grupes ir kanalus galite rasti telegram kataloge tlgrm.lt
 10. Sveiki, Skelbiu pazintys1.lt aukcioną. Buvo planuota bandyti daryti pažinčių projektą ir jį monetizuoti, o pradžiai srautą nukreipiau į fb/telegram grupes, kol puslapis neparuoštas. Taip ir neprisiruočiau pradėti daryti puslapio, nes yra kitų projektų, kuriais reikia užsiimti. Aukcione parduodama: pazintys1.lt domenas (galioja iki 2024-10-16) telegram grupė 2k+ narių (https://t.me/pazintys1) instagram paskyra 370+ sekėjų (https://www.instagram.com/pazintys1.lt/) facebook puslapis 69 sekėjai (https://www.facebook.com/groups/574674270041889/user/61551944738553
 11. Sveikas, Taip, vieną iš puslapių paveikė šiek tiek, srautas pakrito.
 12. Sveiki, jau kurį laiką sukasi mintis užsiimti verslu susijusiu su nuoma. Viena iš nišų, kurią nusižiūrėjau yra įrankių ir įvairių kitokių daiktų nuoma. Kokia jūsų nuomonė apie šią nišą? Gal kažkas užsiemat ar žinot kas užsiema ir žinote kažkokių niuansų? Kaip apsisaugoti nuo daiktų vagysčių? Ar tokiai veiklai yra kažkoks draudimas, kad apsidrausti savo nuomojamus daiktus?
 13. Sveiki, Skelbiu stepinfit.lt (DR 53, DA 19, PA 29) domeno aukcioną. Domenas pirktas iš IV.LT ir galioja iki Rugpjūčio 9, 2024. Pradinis statymas 5 eur. Min kėlimas 1 eur. Pirk dabar kaina 100 eur. Laimėtojas skelbiamas 48 val. po paskutiniojo statymo.
 14. Taip pat naudoju Adblocker - best ad blocker, bet pas mane viskas gerai veikia kol kas 😄
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...