Pereiti prie turinio

Android apps'ą sms'ams siųsti


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Parduodų paprastą android aplikaciją sms žinutėms siųsti. Appsas yra developer mod'e, nėra įkeltas į jokius marketus.

Šis appsas puikiai tinka portalams arba smulkiam verslui, kuriems yra poreikis siųsti/gauti automatizuotus sms.

 

Appsą sudaro:

 

1. Android aplikacija

2. Server-side .php komunikavimo scriptas

3. Web interface komunikacijai su db, pridėti sms siuntimui ir skaityti gautas žinutes.

 

Veikimo principas

 

Visas komunikavimas vyksta per duomenų bazę, aplikacijoje nurodote serverio adresą ir jis periodiškai tikrins/atnaujins įrašus. Pvz. įdėsite įrašą su būsena "send" į duomenų bazę ir aplikacija išsiųs nurodytą tekstą nurodytu telefono numeriu. Visus sms, kurie bus gauti į telefoną aplikacija įrašys į tą pačią duomenų bazę tik su būsena "get".

 

Galimos funkcijos

 

 • Imei apsauga. Prie serverio bus prileidžiami tik jūsų pasirinkti įrenginiai
 • Serverio adreso nustatymas. Suteikiama galimybė naudoti neribotą kiekį įrenginių su vienu serveriu
 • Siuntimo dažnumo nustatymas. Jeigu siuntimo/gavimo poreikiai yra labai minimalū galite tikrinimo dažnumą nustatyti į "labai retas" ir naudoti savo asmeninį telefoną su mobiliuoju internetu. Jeigu poreikiai didesni rekomenduojama didinti dažnumą ir naudoti Wi-Fi nes dažnas kreipimąsis į serverį naudoja nemažai resursų, aišku viskas priklauso nuo jūsų pasirinkto dažnumo.

 

Galima panaudoti praktiškai betkur, valdymas labai paprastas. Pvz. galima lengvai įgyvendinti telefono patvirtinimo funkciją savo svetainėje. Php sripto pagalba į duomenų bazę pridedate gavėjo tel numerį ir žinutės tekstą su patvirtinimo kodu. Aplikacija gavusi užduotį iškart išsiųs sms'ą. Dar galima naudoti kaip asmeninį sms žinučių siuntimo įranki iš kompiuterio. Naršyklės lange lengvai galėsite įvesti siunčiamas žinutes, matyti gaunas žinutes, patogiai bendrauti dirbant prie kompiuterio.

 

Jei turite klausimų galit klausti AŽ arba temoje.

 

post-13131-0-78768000-1397727640_thumb.png

post-13131-0-95736900-1397727675_thumb.png

Redagavo brb
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 3 savaičių...

Patobulinome aplikaciją:

 

 • Pridėta funkcija paskirtstyti užduotis pagal telefono imei
  Dabar pridedant užduotis galima nurodyti iš kurio telefono turi būti siųsta žinutė, galima nurodyti kad gali siųsti betkoks telefonas, galima priskirti atsitiktinai. Taip pat rodomos gautos žinutės pagal telefono imei.
 • Pridėti sinchonozavimo funkcija
  Sukeliamos į serverį visos jūsų įrenginyje esančios žinutės, galima naudoti kaip reikalingų žinučių archyvavimą. Taip pat atlikus sinchonizaciją galite telefona padėti kitur ir žinutes rašyti per naršyklę. Čia pat ir matysite visas gautas žinutes. Savotiškas sms žinučiu siuntimo klientas naršyklėje.
 • Pridėta automatinio pasileidimo funkcija
  Telefonui persikrovus aplikacija pasileis automatiškai ir toliau vykdis užduotis (siųs žinutes nurodytiems įrenginiams). Automatinio paleidimo funkciją galima lengvai išjungti.
 • Pridėta masinė užduočių pridėjimo funkcija
  Duosiu prieigą prie "scripto" į kurį galėsite įpastinti dideli kiekį telefono numerių ir parašyti jiems žinutę. Galėsite pasirinki kuriam telefonui priskirti užduotis. Pvz turite prijungę 10 telefonų, tai galite arba atsitiktinai visiems paskirstyti užduotis arba kažkokiam konkrečiam.

 

Aplikacijos kaina 400lt (duosiu aplikacijos source ir serverio komunikavimo failuas, viską galėsite keisti/tobulinti pagal save).

 

Dalinė aplikacijos kaina 100lt (duosiu aplikaciją ir prieigą prie duomenų bazės mano serveryje, galėsite įvedinėti užduotis, tačiau neturėsite failų "source" ir prieigos prie serverio failų.)

 

Galima tartis ir dėl nuomos.

 

Patestuot duodu nemokamai.

 

post-13131-0-87467600-1399234073_thumb.png

post-13131-0-53983300-1399232947_thumb.png

Redagavo brb
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 2 mėnesių...

Ir kiek kopijų parduosi, kiek esamo kodo panaudosi "panašios" aplikacijos programavimui? Koks sinchronizavimo intervalas, jei paduosiu siųsti sms 1000 numerių tai man visiem kartu išsiųs ar po viena sms kas kart? kaip iššokančių žinučių funkcionalumas ("SMS PUSH"), parametrų siuntimas? mano ANDROID 2.2 paveš šita? be wifi telefonas veiks? internetas iš vis būtinas ar ne (per laida); Jeigu įsidiengsiu į telefoną su dual sim? galėsiu nustatyt iš kokio siųst iš kokio ne? Parduodamas už 400 pasirašysi sutartį dėl autorinių teisių atidavimo?

 

Ir paskutinis:

 

Kuo tavo appsas genesins už šitus sprendimus kurie yra nemokami: https://play.google.com/store/search?q=sms%20gateway (nesakau naudoti viena, o kelis)

Redagavo ajpf
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokamai.

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...