Pereiti prie turinio

Ieškau laiko turinčių dizainerių


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

 

Matau renkasi daug šaunios, talentingos kompanijos. Kadangi pačiam tai aktualu (reikalingi pagalbininkai), nutariau pameginti pasisakyti.

 

Būtų reikalingi laiko turintys (ta prasme - ne nuolat beatsakantys kad dabar negali, nes..) žmones darbui prie dizaino. t.y. Header'iu paišymas, puslapio spalvų derinimas, parinkimas, pagyvinimas paprastais flash efektais, meniu elementų paišymas, ir kiti dizaino darbai, įdėjos, mintys ir t.t.

 

Susidomėjusius prašome rašyti email: [email protected]

 

Nekantrūs ir iškart apie pinigus iš dangaus begalvojantys - prašau nevarkit.

 

Darbų netruksta, galiu pasiūlyti papildomai užsidirbti (sutartinem kainom - pagal atlikta darbą, sudetingumą ir kt.). Kantrybe reikalinga, nes klientas ne visada lieka iškarto patenkitas, tad būna reikia taisyti, koreguoti, kol galiausiai randamas sprendimas. Kas to nesupranta - tik veltui sugaiš laiką. Kas žino - užsidirbs ir gaus kitų darbelių.

 

Žinau, jog nei vienas negime mokėdamas, todėl nesvarbu kaip Tau sekės iki šiol - galėsi pameginti. Bandyti, Mokintis, tobulėti ir darbuotis. Darbų pasitaiko įvairių, nesiseks su vienu, galbūt seksis su kitu.

 

MOKU: kaip kad minėjau sutartine kaina. Tik pabaigus darba (kai darbas atitinka ideja, yra tinkamas. Supažindinu kur bus panaudojamas, taikomas).

 

Jei kanors apgausiu - SKELBKITE cia - daugiau niekas nebenores rizikuoti, tačiau nesiskųskit jei nekaip sekes (retas atvejis, tačiau pasitaiko, kad dizaineris kuria tai kas jam gražu, o ne kas reikalinga).

 

TIKSLAS: surasti daugiau savo darbą mėgstančių, norinčių tobulėti ir mokytis ar tesiog gerai atliekančių savo darbą žmonių IT sprendimams. Į kuriuos galėtų pastoviai kreiptis ir siųlyti papildomai užsidirbti.

 

Kadangi laiko mažumele truksta, nesu tikras, jog bus kada čia forume ilgeliau pasisvečiuoti ir pasižiūrėti ka gražaus esatę darę, sukūrę. Todėl susidomeję prašome nurodyti darbų adresus (link), jei žinoma jų yra, bei trumpai apie norą dirbti ir gebėjimus su kuo dirbti (kokios programos, kas labiau sekasi, kas nekaip ir t.t.).

 

Atsakysių visiems (pašta tikrinu dažnai, bet ne kasdien.)

 

pagarbiai,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 4 savaičių...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Sukurti naują...