Pereiti prie turinio

madnation

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  854
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

1 sekėjas

Apie madnation

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.908 profilio peržiūros
 1. Projektas paleistas liepos 5 dieną. Rezultatai iki lapkričio 20 d.: Pardavimai viso - 15 303€ https://prnt.sc/YYn_ezPmDmFN Grynasis pelnas - 8 460€ liepa 622€ rugpjūtis 1 564€ rugsėjis 2 575€ spalis 2 356€ lapkritis TBA€ SEO pardavimai - 1 971€ https://prnt.sc/OJ1Rc_x1ekif Reklama FB, Insta, Google ads (minimaliai) Sukasi ant WP+Woo Makecommerce ir Stripe mokėjimai Parduodama el. parduotuvė, FB puslapis, FB ir Google ads creativai + copy. Tik rimti pasiūlymai. Galimas fizinis arba virtual
 2. Sąlyginai asmeninė patirtis su Paysera verslui - kai nedidelė įmonė laikė daugiau nei 50k sąskaitoje, gavo pranešimą gražia forma nelaikyt tiek pinigų, nes jie ne pinigų "saugykla" ir orientuojasi tik į transakcijas, įmokų surinkimą ir greitu metu paštomatus. Swedbank siūlo visai patrauklius krepšelius verslui https://prnt.sc/3ZPGE7xQ_HxS
 3. Sveiki, gal kas pasidalinsit argumentais banko pasirinkime, kai reikėjo atsidaryt sąskaitą įmonei arba patirtimi/rekomendacijomis.
 4. Keliu biudžetą iki 2k. Gali būti ir projektas su monetizavimo galimybe arba jau monetizuotas. Nedomina šios tematikos: nelegaliūs dalykai, žaidimai, moteriška kosmetika / kūno priežiūra.
 5. Parduodamas Latvijos rinkai skirtas tiekėjų e-shopas Aukcionas atšaukiamas.
 6. Nupirkčiau nepaleistą, apleistą arba mažą apyvartą turinčią el. parduotuvę. Gali būti dropshipping pobūdžio arba su prekių likučiu. Kaina iki 2000 eur. Pasiūlymus į PM.
 7. Aš pats procese keletą veiklų pernešt ant MB. Kreipiaus į keletą žinomų buhalterinių kompanijų, atliko skaičiavimus - sulygino mokestinę naštą IV vs MB. Yra metinė suma, iki kurios apsimoka turėt ind. veiklą, bet kai apyvarta siekia daugiau 35k ir į viršų, ind. veiklos mokesčiai gaunasi ~20% ir daugiau. Rekomenduočiau susimokėt už projekciją ir paskaičiavimus ir pamatysi akivaizdų skirtumą. Tavo vietoje Marijos komentaro nepriimčiau kaip už vienintelį tiesos šaltinį 🙂 p.s. verta susimastyt ir įsivertint fizinio vs juridinio asmens atsakomybę.
 8. Buhalterinėje programoje susigeneruoji reikiamas ataskaitas ir jas pateikia VMI/Sodros sistemose. Aišku, įmonės savininkas, turi būt įtraukęs jus paminėtose sistemose kaip "atstovą". Keistas klausimas iš buhalterio 🙂
 9. Tokius dalykus analizuokit Google Ads paskyroje -> https://prnt.sc/pC3uVpCK9YRt
 10. Daug kintamųjų, nuo kurių priklauso CPC kaina net tokioje mažoje rinkoje kaip LT. Koks kampanijos tikslas - trafficas į straipsnį/publikaciją ar tiesiog toks testinis approachas su CPC į pardavimą e-shope?
×
×
 • Sukurti naują...