Pereiti prie turinio

Parduodami domenai ir projektai: eprekyba.lt , lizingu.lt, kurokainos.lt, start24.lt, spsskursai.lt + spssmokymai.lt, ateitieslyderiai.lt.


Rekomenduojami pranešimai

Parduodami domenai:

 

 

kurokainos.lt 100e,

start24.lt 100e

spsskursai.lt + spssmokymai.lt 15 e.

ateitieslyderiai.lt 30e.

 

Perkant visus auksciau minetus domenus akcijinė kaina 300e. (geriau pirkėjas butu is interneto vizijos , nes perleidimas turbut paprastesnis).

 

 

 

Parduodami projektai:

 

Chemija.org Biomokslų (chemijos) krypties lankomiausias portalas Lietuvoje. 300-400 ateina unikaliu kasdien, Seniau ateidavo 800. Pagrinde moksleiviai. Jeigu domina moksleiviu tiksline auditorija puiki galimybe monetizuotis pagal tai. 3700 registruotų vartotojų. Kaina 500e.

 

 

Peticija.lt/ Peticijos.lt labai populiarus portalas. Lietuvoje lyderiaujantis, pirmoje vietoje Google.

 

Abu vardiniai domenai. Reiktu painvestuoti i dizaina, funkcionaluma, taciau ir dabar menesinis lankomumas svyruoja 14-32 tūkst unikalų kas mėn.(priklauso nuo geopolitinių klausimų Lietuvoje). Nuo veiklos pradžios surinkta virš 600 tūkst. parašų.

Labai plačios monetizavimo galimybės. Peticijos parama - komercinės peticijos (crowdfundingo funkcijos idiegimas), teisinės peticijos- zmogus ar grupe zmoniu paduoda į teismą atsakovus ir taip gina savo interesus- praktiskai visos peticijos susietos susijusios su vienais ar kitais teisiniais klausimais. O jeigu tema aktuali, bendraminčių čia netrūksta, piko dienomis pasirašo ir keli tūkstančiai žmonių, adsensas gražiai generuoja eurus. Jeigu būtų minėtos funkcijos įdiegtos- pajamos, manau, kiltų keliasdešimt kartų. Dalis peticijų pasiekia apčiuopiamus rezultatus- su parašais einama į savivaldybes ir tt. ir atsakovai dažnai privalo į tai atsižvelgti. Kaina: 6000e. - galite pirkti pats, galite bandyti perparduoti ir is to uzdirbti( tiksliniai pirkėjai partijos, teisinės įmonės).

 

post-90735-0-91202300-1487812174_thumb.png peticijos.lt lankomumas sausio mėn.

 

 

Tik susidomėję rašykite PM.

Redagavo Demedicus
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...