Pereiti prie turinio

Silent workstation/gaming rig[PARDUOTA]


Rekomenduojami pranešimai

Labas visiems,

 

Kadangi atėjo tas metas kai laiko lieka vis mažiau ir mažiau – tenka ieškoti kito rūpestingo sąvininko šiai kruopščiai surinktai sistemai.

Suprojektuotas ir surinktas 2017-10, absoliuti tyla, sudėti rinkoje patys geriausi komponentai, maksimalus ilgaamžiskumas, 24/7 stabilumas, galia, tyla, ypač lengva priežiūra.

 

Kaina...

Skytech'o krepšelis perkopė 3.3K eur(neskaitant dalių kurių nėra baltijos regione), tai atsižvelgiant

į visus minimus faktorius galutinė kainą uždarbio nariams : 2500 €

 

Kontaktai?

Pasiekiamas forume, taipogi telefonu:

+37065821717

 

Tech duomenys/specifikacija:

 

Korpusas: Fractal Design Define S(ATX, E-ATX)(modded)

Maitinimo blokas: Seasonic PRIME 850W, 80 PLUS® Titanium(Modular, 12 Years warranty, 135mm hybrid fan)

Pagrindinė plokštė: GIGABYTE AORUS X299 AORUS Gaming 7 LGA 2066(DUAL VRM heatsink, 32-bit SABRE DAC/AMP)

Procesorius: Intel® Core™ i7-7820X X-series Processor (11M Cache, up to 4.30 GHz, SR3L5)

Operatyvioji atmintis: CORSAIR DOMINATOR® PLATINUM Special Edition Torque 32GB (4 x 8GB) DDR4 DRAM 3200MHz C14 Memory Kit

Vaizdo plokštė: ASUS ROG STRIX GeForce® GTX 1080 Ti 11GB Graphics Card(11 GB GDDR5X, 352-bit, PASCAL)

SSD duomenų kaupiklis: Samsung SSD 960 EVO 1TB (M.2, PCIe 3.0 x4, NVMe 1.2, 400 TBW, R: 3200 MB/s, W: 1900 MB/s)

Procesoriaus aušinimas: noctua NH-D15 Premium CPU Cooler (6 heatpipe tower design, 2x NF-15 150mm fan with PWM, 6 Years warranty)

Pagrindinės plokštės VRM aušinimas: Corsair Airflow 2 GTL Cooling Fan Assembly (2x60mm fan, braided cable, aluminum case)

SSD duomenų kaupiklio aušintuvas: Alphacool HDX - M.2 SSD M01 - 80mm - black

Kopuso ventiliatorių skirstytuvas: akasa FLEXA FP3S PWM fan splitter cable for 3 fans from 1 PWM port powered by SATA

Korpuso ventiliatoriai: 4x noctua NF-A14 PWM Premium Fan(140mm, 6 Years warranty)

Korpuso/procesoriaus aušintuvo ventiliatoriai: 1x noctua NF-F12 PWM Premium Fan(120mm, 6 Years warranty)

Papildomas korpuso ventiliatorius: 1x noctua NF-A15 PWM Premium Fan(150mm, 6 Years warranty)

Termopasta: thermal grizzly KRYONAUT high performance thermal grease(12,5 W/mk, -250 °C / +350 °C)

Papildoma garso izoliacija(dugnas, priekis): be quiet! Universal Big Noise Absorber Kit

 

 

Mods:

 

bequiet NOISE ABSORBER KIT išklotas dugnas, front panel

Akasa sata powered 3x PWM fan splitter braided

Alphacool HDX - M.2 SSD heatsink+thermalpads

Optional Noctua mounting for 3rd fan NH-D15

 

Apie kiekviena komponenta po šiek tiek informacijos:

 

MB: Nepaisant gandų pasklidusiu apie per anksti išleista, neužbaigta x299 platforma ir VRM perkaitimo problemas teko rinktis ir šviesti save nemažai. Kalbant apie pagrindine plokštė tai bene vienas iš svarbiausiu komponentu pagrindiniai reikalavimai prioritetu buvo aukščiausi kokybės ilgiausiai tarnaujantys(server-grade) elektronikos komponentai, pats geriausias aušinimo sprendimas PCH/VRM/CHOKES, power delivery(8+8PIN, 40A galios fazės), – iš visų SOCKET2066 pagr plokščių pasirinkau 2 modelius kurios pilnai atitiko mano kriterijus tai buvo “AORUS GAMING 7” IR “ROG VI APEX”. Tad teko likti prie vienos, nepaisant ROG 1-2 laipsnių pranašumo VRM aušinime aorus turi žymiai geresni integruota audio “ESS Sabre ES9016 32bit - 121dB DAC, LME49720 AMP” kuris neatsilieka nuo vienu iš geriausiu garso plokščių, dual gigabit ethernet(naujausias intelio ir killer chip’ai), 8 RAM slot’us, visos metalu sustiprintos jungtis įskaitant (RAM,PCI-E,M.2), visų lizdu trumpo jungimo ir el. Iškrovos apsaugas, visi svarbiausi komponentai yra server grade(įskaitant kondensatorius, galios fazes, mosfetus ir kt), anti-korozinė danga padengta PCB, žemiausiu prioritetu ir taip pat pranašumu laikau apšvietima, (RAM,PCH,PCI-E/IO/IO-SHIELD) pilnai palaiko RGB – kadangi aš nemėgstu jog mano sistema atrodytu kaip kalėdų eglutė tai lengvai galima išjungti bei konfiguruoti BIOS’uose be papildomo soft’o

 

CPU: Kainos ir galios santykis, puikiai optimizuotas IPC, aukštų dažnių RAM palaikymas, puikus atsakomumo laikas – ypač mažas vėlavimas, žemas branduolio voltažas stabiliam OC, nauja architektūra pritaikyta VR/8K ir kitam turiniui-AVX-512 palaikymas, vieno branduolio greičio santykis neatsilieka nuo 7700k/8700k ir lenkia AMD ZEN platformas solidžiu skirtumu, multi-branduolių 8/16 galia

 

GPU: Prioritetas stabilumas, ilgaamžiai komponentai, tylumas, aušinimas, greitis. Teko nemažai skaityti ir ilgai rinktis. Strix’as atitiko visus mano išvardintus kritejus, dauguma komponentu aukščiausios kokybės taipogi pritaikyti ir OC(jeigu kažkada reikės tų 10-15%), sudėti termopad’ai svarbiausiose vietose, galinė skardelė taipogi padeda efektyviam aušinimui, streso metu daugiau 65c nemato(fan auto 45%), stabili bei galinga plokštė, oficialus 8K60, 240hz ir kitu režimu palaikymas, taipogi turi RGB kuris man nėra aktualus.

 

RAM: Greičio ir stabilumo santykis, aukščiausios kokybės "cherry picked" Samsung B-Die premium chip'ai, XMP 2.0 palaikymas, 3200MHz:cas14 vėlavimo santykis, quad-channel(keturių kanalų režimas), ypač efektyvus aušinimas, dizainas, lightbar led’ai, riboto leidimo

 

PSU: Šioje vietoje tai svarbiausias komponentas, pasirinkau seasonic kaip top of the line maitinimo blokų gamintoja, pats modelis yra šiai dienai – flagship, prioritetas buvo server-grade stabilumas, visos įmanomos apsaugos, pats ilgiausias tarnavimo laikas, energijos efektyvumas, jokio coil-whine(zyzimo) garso. Dauguma vidiniu komponentu aukščiausios kokybės pagaminti Japonijoje, turi 80Plus Titanium standarta - 50-100% apkrovoje pasiekia iki 96.1% efektyvumo(ko pasekoje išvaisto tik 4% energijos), turi 12 metu gamintojo garantija, pasirinktas su perspektyva į ateitį(papildomi komponentai ir vaizdo plokštė). Daugiau pasakoti nereikia, šiuo metu rinkoje nieko geriau nėra.

 

CASE: Pagrindiniai prioritetai surinkimo kokybė, tylumas, dulkių filtrai, talpa, e-atx palaikymas, estetika. FRACTAL’a pasirinkau kaip vienintelį įmanoma kandidata, garso įzoliacija šoninėse panelėse bei viršuje(moduvent), daug laisvos vietos(šis modelis buvo orientuotas į skysčio aušinimo entuziastus) puikiai tilps pačios ilgiausios vaizdo plokštės ar e-atx MB – taipogi milžiniškas nh-d15 kuris šiuo metu sumontuotas. 3x140mm montavimas bei 140mm gale atnešė daug laisvės įsidėti tylesnius bei efektyvius ventiliatorius, gale yra montavimai 2.5/3.5 colio duomenu laikmenoms, puikus kabelių tvarkymo išplanavimas – palikta nemažai vietos, estetikos atžvilgiu minimalizmas – jokių iššaukiančiu “drakonišku” dulkes kaupiančiu detalių, kalbant apie kokybė – korpusas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų tad ir sveria nemažai, plastikas ir kampai apdirbti puikiai, tad rinkdami ar valydami jokių sužeidimu nepatirsim lyginant su įprastais pigiais korpusais. Vieninteliai minusai ištaisyti - kadangi lyginant su r5/r4/r3 S neturėjo priekyje garso izoliacijos – į pagalba atėjo be quiet, taipogi sumontuota garso izoliacija dugne tuo pačiu uždengti nenaudojami montavimai apatiniam fenui bei skysčio rezervuarui

 

SSD: Greitis, ilgaamžiškumas, talpa, duomenų apsaugos savybės. Samsung’as šiuo metu rinkoje yra geriausias pasirinkimas, 1TB 960 Evo modelis atitiko visus mano kriterijus, NVMe 1.2 palaikymas, numatyto 400 TBW tarnavimo ilgaamžiškumas, bei greičiai R: 3200 MB/s, W: 1900 MB/s(daug IOPS’Ų, “neuždusta” ant 4K), palaiko duomenų šifravima. Kalbant paprastai – talpos daug, greitis milžiniškas, programas ir OS užkrauna akimirksniu, pranašumas pries konkurentus juntamas žaidimuose kai tenka vienam pasėdėti kol visi susirenka ir prisijungia :D. Vertas visų pinigų, su samsung’o SSD draugauju nuo 2011 metų tad šis 2017 modelis yra tik įrodymas kaip stabiliai jie stovi rinkoje. Dabar pereikim prie minusų kurie nuo pat pradžių buvo ištaisyti – tie kas domejosi žino jog šis SSD riboja greiti(throttling) pasiekes tam tikra temperatūra – tai yra tam, kad neperkaistu. Šia problema išsprendė Alphacool HDX aušintuvas su ypač termolaidžiais pad'ais(11 W/mk~)

 

Aušinimas: Kadangi pats esu stabilumo ir ilgaamžiškumo entuziastas – tad pirmiausiai norėčiau pradėti nuo to kodel nesirinkau “custom loop liquid cooling” sistemos:

• Išsiliejimo rizika – nepaisant geriausiu galimų komponentu vistiek tam yra rizika (EKWB/ SWIFTECH /XS-PC/koolance/alphacool)

• Kaina – kokybiška liquid loop’a surinkti kainuotu tikrai daugiau nei 800 eur, skaičiuojant komponentus(1x 420mm bei 1x360mm radiatorius, waterblokai(CPU+VRM, PCH, GPU), pompos(įskaitant atsargines), flow control indikatorius, montavimo detalės, brangūs termopad’ai ir t.t

• Stabilumo nebuvimas, kadangi atsiranda komponentu kurie ne tik gali prakiurti, bet ir sugesti(pompa) ar laikui begant sumažėti efektyvumas dėl papraščiausios korozijos kuri su laiku, bet kokiame scenarijuje yra galima

 

Kalbant apie “AIO liquid cooling solution” aušinimo sistemas – šioje vietoje daug komentaru nebus – tai yra visiška tragedija – dažnai gendančios pompos, pastovi išsiliejimo rizika, žemas efektyvumo pranašumas lyginant su aukščiausios kokybės air-cooleriais, tarnavimo laikas max 1-2metai(skysčio keisti negalima,pompos keisti negalima), dažnos brokuotos partijos.

Dabar.. Kodel pasirinkau noctua(ORO aušinama sistema)? Tyla, stabilumas, antivibraciniai padai bei montavimas, aukščiausia austriška Kokybė – medical/server-grade design, lengvas ir paprastas montavimas, 6metų garantija ventiliatoriams, ulna ir kt adapteriai komplektacijoje – Daug kalbėti nereikia – rinkoje geriausias sprendimas. O svarbiausia neteks viena gražia diena įsijungus girdeti sugedusios pompos skleidžiamus garsus, blogiausia atveju skysčio išsiliejima ant daugumos komponentu – patiriant nuostolis.

 

Dar - Pesimistams..

• Dėl fail-safe operacijos sumontuotas aktyvus tylus aušinimas virš VRM’u 2x60mm tylus corsair aušinimas(buvo skirtas 2nd gen dominator ram’ams)

• Šone idėtas pci-e aušintuvo adapteris(užmontuotas NF-A15 PWM kuris aušina PCH(chipset), GPU, M.2 bei kitus komponentus

 

Sistemos paskirtis:

 

Žaidėjams, streamer’iams ir kitiems entuziastams:

 

o Competetive(1080p-240HZ)/4k/5k/8k/12k/VR/HDR žaidimams

o “Streaming” arba transliavimas realiu laiku 4k/5k/8k/VR/HDR turiniui

o 6 ir daugiau monitoriu/tv įvairiems simuliatoriams

o Reshade/ENB ir kitiems žaidimu grafikos mod’ams

 

Turinio kurėjams, power-useriams puiki darbinė stotis:

 

o Intesyvus 4k/5k/8k/12k/VR/HDR vaizdo redagavimas, apdorojimas

o Intesyvus grafinis modeliavimas, braižymas

o Renderinimui ir kt grafinės informacijos apdorojimui

o Bet kokiems programavimo darbams įskaitant 3D ir t.t

 

Profesionalams, mokslui stabilus įrankis:

 

o AI(artificial intelligence), deep learning kūrimui

o Įvairių simuliaciju skaičiavimai, paraleliniai ir matematiniai workload’ai

o Mega-tasking’as akciju biržu stebėjimui ir t.t

o Virtualiai aplinkai – nesunkiai palaikys 8 ir daugiau user’iu

 

Perspektyvos šiai dienai ir į ateiti:

• Antra GTX 1080Ti vaizdo plokštė ar kitos mastant apie tolima ateiti(galimybė įsideti 4)

• Dual thunderbolt 3 card’as

• M.2 NVMe QUAD RAID’As arba PCI-E x16 m.2 raid card adapteris

• Intel OPTANE SSD cache’as (jeigu įsidesit papildomai hard’us) – realiai marketinginis šlamštas, su eiliniu SSD galima puikiai “keshuoti”.

• Galingesni procesoriai kaip i9-7980XE bei galimai po metų pasirodysiantis kiti naujos architektūros.

• Galimybė isidėti daugiau RAM(antra tokį patį 32GB(4x8gb) set’a)

• Įvairios išplėtimo plokštės(AUDIO, 10gig ethernet ir t.t)

• Galimybė atsinaujint WI-FI tinklo plokšte, dabartinė “Killer™ Wireless-AC 1535” nėra įlituota

• EKWB turi waterblok’us šiai pagr plokštei jeigu vis gi kažkada ateityje norėsite turėti “custom liquid loop’a”

• Komplektacijoje yra RGB led juostu adapteriai jeigu kažkada norėsit įsidėti(pajungimas tiesiai nuo pagr plokštės – galimybė sinchronizuoti)

• Yra galimybė pakeisti korpūso panele su langu

• Custom sleeved cables – cablemod ir kt – lengviau tvarkomi, estetiški PSU kabeliai

 

 

Svarbi informacija apie garantijas, dokumentus, dėžes, aksesuarai, lipdukai ir kt:

• Absoliučiai visos dėžės su aksesuarais yra preciziškai išsaugotos, nenuvalkiotos, nesuplėšytos

• Lipdukai, aksesuarai nepanaudoti, tai yra palikta galimybė jums personalizuoti sistema

• Viskas kas like nuo surinkimo sudėta į dalims priklausančias dėžes

• Draudimo, Garantijos, Vagystės atvėju pirkėjas gali jaustis maksimaliai saugus, visa svarbiausia info apie sistema surašiau į savo sukurta pdf dokumenta įskaitant nuotraukas su gamintoju dėžių serijiniais kodais, bei stulpeliais kuriuose aprašoma info atrodo maždaug taip: “Komponento tipas, Gamintojo pavadinimas, prekės kodas, serijiniai kodai, UPC/EAN/JAN barkodai, papildoma informacija”.

• Kalbant apie garantinį yra sąskaitos faktūros bei reikiama informacija. Tai leis jums papildomai sutaupyti laiko apdraudžiant sistema ar randant vagystės atvėju – kadangi serijiniu kodu keisti nėra galimybės daugelyje komponentu.

 

 

 

Nuotraukos?

 

20171001_204513.jpg 20171001_205150.jpg 20171001_214706.jpg 20171001_214736.jpg 20171001_214756.jpg 20171001_214833.jpg 20171001_215422.jpg 20171001_215822.jpg 20171001_215925.jpg 20171001_220346.jpg galas.jpg

Labas visiems,

 

Kadangi atėjo tas metas kai laiko lieka vis mažiau ir mažiau – tenka ieškoti kito rūpestingo sąvininko šiai kruopščiai surinktai sistemai.

Suprojektuotas ir surinktas 2017-10, absoliuti tyla, sudėti rinkoje patys geriausi komponentai, maksimalus ilgaamžiskumas, 24/7 stabilumas, galia, tyla, ypač lengva priežiūra.

 

Kaina...

Skytech'o krepšelis perkopė 3.3K eur(neskaitant dalių kurių nėra baltijos regione), tai atsižvelgiant

į visus minimus faktorius pradinė kaina būtų: 2999 €

 

Kontaktai?

Pasiekiamas forume, taipogi telefonu:

+37065821717

 

Tech duomenys/specifikacija:

 

Korpusas: Fractal Design Define S(ATX, E-ATX)(modded)

Maitinimo blokas: Seasonic PRIME 850W, 80 PLUS® Titanium(Modular, 12 Years warranty, 135mm hybrid fan)

Pagrindinė plokštė: GIGABYTE AORUS X299 AORUS Gaming 7 LGA 2066(DUAL VRM heatsink, 32-bit SABRE DAC/AMP)

Procesorius: Intel® Core™ i7-7820X X-series Processor (11M Cache, up to 4.30 GHz, SR3L5)

Operatyvioji atmintis: CORSAIR DOMINATOR® PLATINUM Special Edition Torque 32GB (4 x 8GB) DDR4 DRAM 3200MHz C14 Memory Kit

Vaizdo plokštė: ASUS ROG STRIX GeForce® GTX 1080 Ti 11GB Graphics Card(11 GB GDDR5X, 352-bit, PASCAL)

SSD duomenų kaupiklis: Samsung SSD 960 EVO 1TB (M.2, PCIe 3.0 x4, NVMe 1.2, 400 TBW, R: 3200 MB/s, W: 1900 MB/s)

Procesoriaus aušinimas: noctua NH-D15 Premium CPU Cooler (6 heatpipe tower design, 2x NF-15 150mm fan with PWM, 6 Years warranty)

Pagrindinės plokštės VRM aušinimas: Corsair Airflow 2 GTL Cooling Fan Assembly (2x60mm fan, braided cable, aluminum case)

SSD duomenų kaupiklio aušintuvas: Alphacool HDX - M.2 SSD M01 - 80mm - black

Kopuso ventiliatorių skirstytuvas: akasa FLEXA FP3S PWM fan splitter cable for 3 fans from 1 PWM port powered by SATA

Korpuso ventiliatoriai: 4x noctua NF-A14 PWM Premium Fan(140mm, 6 Years warranty)

Korpuso/procesoriaus aušintuvo ventiliatoriai: 1x noctua NF-F12 PWM Premium Fan(120mm, 6 Years warranty)

Papildomas korpuso ventiliatorius: 1x noctua NF-A15 PWM Premium Fan(150mm, 6 Years warranty)

Termopasta: thermal grizzly KRYONAUT high performance thermal grease(12,5 W/mk, -250 °C / +350 °C)

Papildoma garso izoliacija(dugnas, priekis): be quiet! Universal Big Noise Absorber Kit

 

 

Mods:

 

bequiet NOISE ABSORBER KIT išklotas dugnas, front panel

Akasa sata powered 3x PWM fan splitter braided

Alphacool HDX - M.2 SSD heatsink+thermalpads

Optional Noctua mounting for 3rd fan NH-D15

 

Apie kiekviena komponenta po šiek tiek informacijos:

 

MB: Nepaisant gandų pasklidusiu apie per anksti išleista, neužbaigta x299 platforma ir VRM perkaitimo problemas teko rinktis ir šviesti save nemažai. Kalbant apie pagrindine plokštė tai bene vienas iš svarbiausiu komponentu pagrindiniai reikalavimai prioritetu buvo aukščiausi kokybės ilgiausiai tarnaujantys(server-grade) elektronikos komponentai, pats geriausias aušinimo sprendimas PCH/VRM/CHOKES, power delivery(8+8PIN, 40A galios fazės), – iš visų SOCKET2066 pagr plokščių pasirinkau 2 modelius kurios pilnai atitiko mano kriterijus tai buvo “AORUS GAMING 7” IR “ROG VI APEX”. Tad teko likti prie vienos, nepaisant ROG 1-2 laipsnių pranašumo VRM aušinime aorus turi žymiai geresni integruota audio “ESS Sabre ES9016 32bit - 121dB DAC, LME49720 AMP” kuris neatsilieka nuo vienu iš geriausiu garso plokščių, dual gigabit ethernet(naujausias intelio ir killer chip’ai), 8 RAM slot’us, visos metalu sustiprintos jungtis įskaitant (RAM,PCI-E,M.2), visų lizdu trumpo jungimo ir el. Iškrovos apsaugas, visi svarbiausi komponentai yra server grade(įskaitant kondensatorius, galios fazes, mosfetus ir kt), anti-korozinė danga padengta PCB, žemiausiu prioritetu ir taip pat pranašumu laikau apšvietima, (RAM,PCH,PCI-E/IO/IO-SHIELD) pilnai palaiko RGB – kadangi aš nemėgstu jog mano sistema atrodytu kaip kalėdų eglutė tai lengvai galima išjungti bei konfiguruoti BIOS’uose be papildomo soft’o

 

CPU: Kainos ir galios santykis, puikiai optimizuotas IPC, aukštų dažnių RAM palaikymas, puikus atsakomumo laikas – ypač mažas vėlavimas, žemas branduolio voltažas stabiliam OC, nauja architektūra pritaikyta VR/8K ir kitam turiniui-AVX-512 palaikymas, vieno branduolio greičio santykis neatsilieka nuo 7700k/8700k ir lenkia AMD ZEN platformas solidžiu skirtumu, multi-branduolių 8/16 galia

 

GPU: Prioritetas stabilumas, ilgaamžiai komponentai, tylumas, aušinimas, greitis. Teko nemažai skaityti ir ilgai rinktis. Strix’as atitiko visus mano išvardintus kritejus, dauguma komponentu aukščiausios kokybės taipogi pritaikyti ir OC(jeigu kažkada reikės tų 10-15%), sudėti termopad’ai svarbiausiose vietose, galinė skardelė taipogi padeda efektyviam aušinimui, streso metu daugiau 65c nemato(fan auto 45%), stabili bei galinga plokštė, oficialus 8K60, 240hz ir kitu režimu palaikymas, taipogi turi RGB kuris man nėra aktualus.

 

RAM: Greičio ir stabilumo santykis, aukščiausios kokybės "cherry picked" Samsung B-Die premium chip'ai, XMP 2.0 palaikymas, 3200MHz:cas14 vėlavimo santykis, quad-channel(keturių kanalų režimas), ypač efektyvus aušinimas, dizainas, lightbar led’ai, riboto leidimo

 

PSU: Šioje vietoje tai svarbiausias komponentas, pasirinkau seasonic kaip top of the line maitinimo blokų gamintoja, pats modelis yra šiai dienai – flagship, prioritetas buvo server-grade stabilumas, visos įmanomos apsaugos, pats ilgiausias tarnavimo laikas, energijos efektyvumas, jokio coil-whine(zyzimo) garso. Dauguma vidiniu komponentu aukščiausios kokybės pagaminti Japonijoje, turi 80Plus Titanium standarta - 50-100% apkrovoje pasiekia iki 96.1% efektyvumo(ko pasekoje išvaisto tik 4% energijos), turi 12 metu gamintojo garantija, pasirinktas su perspektyva į ateitį(papildomi komponentai ir vaizdo plokštė). Daugiau pasakoti nereikia, šiuo metu rinkoje nieko geriau nėra.

 

CASE: Pagrindiniai prioritetai surinkimo kokybė, tylumas, dulkių filtrai, talpa, e-atx palaikymas, estetika. FRACTAL’a pasirinkau kaip vienintelį įmanoma kandidata, garso įzoliacija šoninėse panelėse bei viršuje(moduvent), daug laisvos vietos(šis modelis buvo orientuotas į skysčio aušinimo entuziastus) puikiai tilps pačios ilgiausios vaizdo plokštės ar e-atx MB – taipogi milžiniškas nh-d15 kuris šiuo metu sumontuotas. 3x140mm montavimas bei 140mm gale atnešė daug laisvės įsidėti tylesnius bei efektyvius ventiliatorius, gale yra montavimai 2.5/3.5 colio duomenu laikmenoms, puikus kabelių tvarkymo išplanavimas – palikta nemažai vietos, estetikos atžvilgiu minimalizmas – jokių iššaukiančiu “drakonišku” dulkes kaupiančiu detalių, kalbant apie kokybė – korpusas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų tad ir sveria nemažai, plastikas ir kampai apdirbti puikiai, tad rinkdami ar valydami jokių sužeidimu nepatirsim lyginant su įprastais pigiais korpusais. Vieninteliai minusai ištaisyti - kadangi lyginant su r5/r4/r3 S neturėjo priekyje garso izoliacijos – į pagalba atėjo be quiet, taipogi sumontuota garso izoliacija dugne tuo pačiu uždengti nenaudojami montavimai apatiniam fenui bei skysčio rezervuarui

 

SSD: Greitis, ilgaamžiškumas, talpa, duomenų apsaugos savybės. Samsung’as šiuo metu rinkoje yra geriausias pasirinkimas, 1TB 960 Evo modelis atitiko visus mano kriterijus, NVMe 1.2 palaikymas, numatyto 400 TBW tarnavimo ilgaamžiškumas, bei greičiai R: 3200 MB/s, W: 1900 MB/s(daug IOPS’Ų, “neuždusta” ant 4K), palaiko duomenų šifravima. Kalbant paprastai – talpos daug, greitis milžiniškas, programas ir OS užkrauna akimirksniu, pranašumas pries konkurentus juntamas žaidimuose kai tenka vienam pasėdėti kol visi susirenka ir prisijungia :D. Vertas visų pinigų, su samsung’o SSD draugauju nuo 2011 metų tad šis 2017 modelis yra tik įrodymas kaip stabiliai jie stovi rinkoje. Dabar pereikim prie minusų kurie nuo pat pradžių buvo ištaisyti – tie kas domejosi žino jog šis SSD riboja greiti(throttling) pasiekes tam tikra temperatūra – tai yra tam, kad neperkaistu. Šia problema išsprendė Alphacool HDX aušintuvas su ypač termolaidžiais pad'ais(11 W/mk~)

 

Aušinimas: Kadangi pats esu stabilumo ir ilgaamžiškumo entuziastas – tad pirmiausiai norėčiau pradėti nuo to kodel nesirinkau “custom loop liquid cooling” sistemos:

• Išsiliejimo rizika – nepaisant geriausiu galimų komponentu vistiek tam yra rizika (EKWB/ SWIFTECH /XS-PC/koolance/alphacool)

• Kaina – kokybiška liquid loop’a surinkti kainuotu tikrai daugiau nei 800 eur, skaičiuojant komponentus(1x 420mm bei 1x360mm radiatorius, waterblokai(CPU+VRM, PCH, GPU), pompos(įskaitant atsargines), flow control indikatorius, montavimo detalės, brangūs termopad’ai ir t.t

• Stabilumo nebuvimas, kadangi atsiranda komponentu kurie ne tik gali prakiurti, bet ir sugesti(pompa) ar laikui begant sumažėti efektyvumas dėl papraščiausios korozijos kuri su laiku, bet kokiame scenarijuje yra galima

 

Kalbant apie “AIO liquid cooling solution” aušinimo sistemas – šioje vietoje daug komentaru nebus – tai yra visiška tragedija – dažnai gendančios pompos, pastovi išsiliejimo rizika, žemas efektyvumo pranašumas lyginant su aukščiausios kokybės air-cooleriais, tarnavimo laikas max 1-2metai(skysčio keisti negalima,pompos keisti negalima), dažnos brokuotos partijos.

Dabar.. Kodel pasirinkau noctua(ORO aušinama sistema)? Tyla, stabilumas, antivibraciniai padai bei montavimas, aukščiausia austriška Kokybė – medical/server-grade design, lengvas ir paprastas montavimas, 6metų garantija ventiliatoriams, ulna ir kt adapteriai komplektacijoje – Daug kalbėti nereikia – rinkoje geriausias sprendimas. O svarbiausia neteks viena gražia diena įsijungus girdeti sugedusios pompos skleidžiamus garsus, blogiausia atveju skysčio išsiliejima ant daugumos komponentu – patiriant nuostolis.

 

Dar - Pesimistams..

• Dėl fail-safe operacijos sumontuotas aktyvus tylus aušinimas virš VRM’u 2x60mm tylus corsair aušinimas(buvo skirtas 2nd gen dominator ram’ams)

• Šone idėtas pci-e aušintuvo adapteris(užmontuotas NF-A15 PWM kuris aušina PCH(chipset), GPU, M.2 bei kitus komponentus

 

Sistemos paskirtis:

 

Žaidėjams, streamer’iams ir kitiems entuziastams:

 

o Competetive(1080p-240HZ)/4k/5k/8k/12k/VR/HDR žaidimams

o “Streaming” arba transliavimas realiu laiku 4k/5k/8k/VR/HDR turiniui

o 6 ir daugiau monitoriu/tv įvairiems simuliatoriams

o Reshade/ENB ir kitiems žaidimu grafikos mod’ams

 

Turinio kurėjams, power-useriams puiki darbinė stotis:

 

o Intesyvus 4k/5k/8k/12k/VR/HDR vaizdo redagavimas, apdorojimas

o Intesyvus grafinis modeliavimas, braižymas

o Renderinimui ir kt grafinės informacijos apdorojimui

o Bet kokiems programavimo darbams įskaitant 3D ir t.t

 

Profesionalams, mokslui stabilus įrankis:

 

o AI(artificial intelligence), deep learning kūrimui

o Įvairių simuliaciju skaičiavimai, paraleliniai ir matematiniai workload’ai

o Mega-tasking’as akciju biržu stebėjimui ir t.t

o Virtualiai aplinkai – nesunkiai palaikys 8 ir daugiau user’iu

 

Perspektyvos šiai dienai ir į ateiti:

• Antra GTX 1080Ti vaizdo plokštė ar kitos mastant apie tolima ateiti(galimybė įsideti 4)

• Dual thunderbolt 3 card’as

• M.2 NVMe QUAD RAID’As arba PCI-E x16 m.2 raid card adapteris

• Intel OPTANE SSD cache’as (jeigu įsidesit papildomai hard’us) – realiai marketinginis šlamštas, su eiliniu SSD galima puikiai “keshuoti”.

• Galingesni procesoriai kaip i9-7980XE bei galimai po metų pasirodysiantis kiti naujos architektūros.

• Galimybė isidėti daugiau RAM(antra tokį patį 32GB(4x8gb) set’a)

• Įvairios išplėtimo plokštės(AUDIO, 10gig ethernet ir t.t)

• Galimybė atsinaujint WI-FI tinklo plokšte, dabartinė “Killer™ Wireless-AC 1535” nėra įlituota

• EKWB turi waterblok’us šiai pagr plokštei jeigu vis gi kažkada ateityje norėsite turėti “custom liquid loop’a”

• Komplektacijoje yra RGB led juostu adapteriai jeigu kažkada norėsit įsidėti(pajungimas tiesiai nuo pagr plokštės – galimybė sinchronizuoti)

• Yra galimybė pakeisti korpūso panele su langu

• Custom sleeved cables – cablemod ir kt – lengviau tvarkomi, estetiški PSU kabeliai

 

 

Svarbi informacija apie garantijas, dokumentus, dėžes, aksesuarai, lipdukai ir kt:

• Absoliučiai visos dėžės su aksesuarais yra preciziškai išsaugotos, nenuvalkiotos, nesuplėšytos

• Lipdukai, aksesuarai nepanaudoti, tai yra palikta galimybė jums personalizuoti sistema

• Viskas kas like nuo surinkimo sudėta į dalims priklausančias dėžes

• Draudimo, Garantijos, Vagystės atvėju pirkėjas gali jaustis maksimaliai saugus, visa svarbiausia info apie sistema surašiau į savo sukurta pdf dokumenta įskaitant nuotraukas su gamintoju dėžių serijiniais kodais, bei stulpeliais kuriuose aprašoma info atrodo maždaug taip: “Komponento tipas, Gamintojo pavadinimas, prekės kodas, serijiniai kodai, UPC/EAN/JAN barkodai, papildoma informacija”.

• Kalbant apie garantinį yra sąskaitos faktūros bei reikiama informacija. Tai leis jums papildomai sutaupyti laiko apdraudžiant sistema ar randant vagystės atvėju – kadangi serijiniu kodu keisti nėra galimybės daugelyje komponentu.

 

 

 

Nuotraukos?

 

20171001_204513.jpg 20171001_205150.jpg 20171001_214706.jpg 20171001_214736.jpg 20171001_214756.jpg 20171001_214833.jpg 20171001_215422.jpg 20171001_215822.jpg 20171001_215925.jpg 20171001_220346.jpg galas.jpg

Redagavo unspecified
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp kitko, nieko nesakau, pagal tavo kainą duota sistema tikrai gera, ypač turint omeny kad viskas nauja/apynauja, tik labai negražu žadėt dalykus apie kompiuterį kurie labai toli nuo tiesos. Išmesk viską apie AI ir viską daugiau nei 4k ir bus labai teisingas skelbimas :) Sėkmės parduodant kompiuterį!

Redagavo lukas862
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 4 savaičių...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

    Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

    Užsiregistruok dabar ir galėsi:

    ✔️ Dalyvauti diskusijose;

    ✔️ Kurti naujas temas;

    ✔️ Rašyti atsakymus;

    ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

    ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

    ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

    ir dar daugiau.

    Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...