Pereiti prie turinio

Ieškau investuotojo veikiančiam kelionių projektui


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Sukūriau inovatyviausią kelionių tinklapį pasaulyje: https://www.kadabratravel.com

 

Trumpai: Kas 8 minutes puslapis pats atsinaujina - kreipiasi į 16 skirtingų serverių ir suranda geriausias bilietų kainas/error fare'us Pasaulyje (daugiausia iš Europos). Visiškai automatizuotas algoritmas. Per dieną surandami ir automatiškai patalpinami apie 30 nauji travel deal'ai.

 

Projektas nėra tobulas: Randu bugus, juos taisau (pvz. nuotraukos nevisada įsideda automatiškai)

 

Galimybės: Glaimybės užsidirbti didelės. Panašūs projektai (be automatizuotų varikliukų generuoja po 1000-3000 eurų per mėnesį, vien iš reklamos pvz. http://www.siteworthtraffic.com/report/secretflying.com). Nei vienas netalpina tiek travel dealų per dieną kiek kadabratravel.

 

Norint išpopuliarėti reikalingos investicijos į reklamą. Lankytojai dažniausiai jauni žmonės. Facebook, Twitter reklamos būtų puiki pradžia.

 

Revenue generavimas: Ads + Affiliate kelionių pardavimas. Pats gyvenu Vokietijoj, rinka milžiniška, pasiekus 1000 unikalių per dieną galima daryti kontraktus su vietinėm kelionių agentūrom, kurti naują skiltį.

 

Minimali investicija: 500 eurų. Kalbėsiuos su kiekvienu, kuris norės prisidėti prie projekto plėtojimosi. Taip pat žadu integruoti blog'o skiltį, daryti sutartis su vlogeriais.

Redagavo kriminalas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdėja gal ir nieko, bet lygintis kitų uždarbius pagal siteworth'us, tai labiau nei tragiška, nes ten teisybės tai tikrai :)

 

Matai, paanalizavau aš rinką travel pasiūlymų, turiu pažįstamų keliuose portaluose Vokietijoj. Šiuo atveju, tas linkas atitinka jų realų uždarbį iš reklamos. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • po 1 mėnesio...
  • Dabar naršo   0 narių

    Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...