Uždarbis.lt: Lisbon European Summit apžvalga - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioPuslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

Narys yra atsijungęs jonas69 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +40 -0
 • Pranešimai: 837
 • Kartu nuo: 2010-04-01

2018-03-06 13:37 (#1)

*
Mėgstamas

Lisbon European Summit apžvalga


Sveiki,
buvo proga apsilankyti vienoje didžiausių Europoje puslapių, uždarbių, tinklų ir pan. "maklių" konferencijų
https://www.theeuropeansummit.com/, lietuvių nepavyko sutikti (jei buvot parašykite :) ), bet rusų per akis kaip ir visada ir visur..

Įvairiausi uždarbio variantai buvo ir temų pilna nuo erotikos iki krypto ir "negalių" (čia požiūrio klausimas kas legalu kas ne) dalykų ir paklausyti žmonių su didelėmis patirtimis bei jų asmeniškai paklausinėti po konferencijos net apie labai specifinius klausimus tikrai kartais verta, ypač jei tai daroma globaliai.

Šiek tiek nuotraukų bei komentarų įmesiu, kadangi daug informacijos, tai gal ką eigoje atsiminsiu ir papildysiu temą.

Oras nepasisekė, nes savaitė visa lietinga, nors tokiu metu jau būna daug saulės ir gero oro, bet ir šį kartą +12 - +17C su šiek tiek lietaus nenuvylė.
Paveiksliukas

Įėjimai kainuoja nuo ~500+ eurų, tačiau užtenka beveik bet kokį puslapį nurodyti, kuris affiliate ar referal užsiima ir gauni nemokamą tą įėjimą, o ir praktiškai niekas netikrino ar vaikštai su badge'u ar be :)
Paveiksliukas

Gan žinomas asmuo affiliate/referal pasaulyje ir labai jaunas, bet 10metų jau aria ir labai pritariu jo nuomonei bei kaip jis pasiekė pakankamai daug "kelias į sėkmę, daug daug darbo". Bahūriukas tikrai jaučias daręs daug, vos ne pagrindas yra ripint sėkmingus landing page'us, juos optimizuot, sau pritaikyt ir neišradinėt dviračio, bei naudot kas jau yra patvirtina, visos naujovės, kelias į nesėkmę, tegul jas bandosi kas turi pinigų išmetimui.
Paveiksliukas
Paveiksliukas

Nemažai, kas dalinosi savo tools'ais ką naudoja, vos ne visą mini manualą ką naudot, kad pasiekt uzerius, kad sutrackintų, kad jiems atitinkamus linkus paduotu, kad jie neišeitų jei bouncintų ir pan.
Paveiksliukas

Vienas blogiausių dalykų teisiniai reikalai ir teisinės problemos kurios gali būti labai didelės net ir iš jūsų referal nuorodų "spaudėjų" ir apie tai šitas žydas tiek šnekėjo, kad niekam įsiterpt nepavyko :) (pasirodo turi ofisą net ir Lietuvoje). Nuotraukoje nuo ko reiktų pradėti kuriant rizikingas veiklas, pirma yra bankas ir įmonė offshore (kas žiauriai sudėtinga europoje, ypač jei norima per korteles mokėjimus rinktis) tik po to procentus su partneriais dalintis. Ir (tikras) žydas patarimų labai nenorėjo dalint privačiai, viską "siųsk emailą, pasiūlysių offerį, tada susitarsim" (jo 15m+ įmonės patirties šiose rinkose mėnesinė kaina ~3,8k eur/mėn.. bet žino visas makles ir ne makles :) ), bet vienas patarimų jei bet kokią veikla su referal darai NEDARYT SU EU įmonę, kurioje esi tiesioginis savininkas, naudoti holdingines kompanijas iš už EU ribų.
Paveiksliukas
Paveiksliukas

Ne tik apie esamus penio didinimo reklamų skatinimą, kaip pagerint konversijas žinant paprasčiausias daltonizmo ar kitas žmonių psichologinius niuansus ar spalvų kaitaliojimus, bet ir galbūt ateities variantus buvo kalbama.
Paveiksliukas

Kai kurios prezentacijos visiškai laisvos ir privačios buvo, kur atsakomi net viešai buvo įvairių apsaugos, FB ir kitų apėjimų niunsai bei tipsai. Centre vienas iš mojohost (adult video contento daug talpina) serverių atstovų, dėl backupų kalbėjo, ddos apsaugos padeda ir turi savo tinkle ir už tai papildomai dažniausiai neima. Kitas šalia apie webrtc paslaugą padarę, kad jei turite daug streamų ir lygiagrečiai bent keliolika žmonių žiūri, kad video pateikt p2p principu bei CDN principu taip uzeriams greičiau kraunant video streamus bei savų serverių neapkraunant.
Paveiksliukas

Šie vokiečiai turintys net operatoriaus teises teikia gan slaptas paslaugas serverių nuomai, kurie naudojami kaip proxiai, socialinių tinklų valdymams, per kuriuos uzerius daroma įvairi reklama socialiniuose tinkluose ir pusiau legaliai ir pusiau nelegaliai. Net prezentacijos slide'ų neturėjo ir negirdėjau, kad prisistatytų (nes ir patys daro viską praktikoje tai kad viešai neišeitų niekas ten nenori) :) šitas jų pogrindinis saitas http://socialhulk.com/
Paveiksliukas

Ko ko, bet pavalgyt ir pagert tikrai netrūko, nuo pusryčių kavos/sulčių/kokteilių iki nuo pietų pastoviai vartojamo įvairaus alkoholio, normalių švediškų pietų, desertų, galiausiai porto vyno degustacijų. Buvo ir pramogų, pvz tailandietišką masažą visą dieną darė vienoje vietoje, tik eilės reikėdavo sulaukt :)
Paveiksliukas

Buvo vieną serbų IT įmonė, turinti virs 180 programuotojų ir jų paslaugos grubiai ~20$/h ilgesniems darbams (čia jau su visais jų mokesčiais kuriuos susimokės patys), ~30$/h net ir mažiausiems,tai kai pagalboji kai čia pastoviai vis reik domėtis ir ieškoti ir niekas net seniour php freelanceriai be 20-30e/h nedirba, tai ką jau kalbėti apie įmonių įkainius, tai gal visgi verta pasidomėti rytų ir pietų europa jei kam reikia didesnių ir patikimesnių darbų su sutartimis ir įsipareigojimais?

Pagrindas kas buvo tai daug porno industrijos, traffic networkai (exoclick, mobidea, juiceads ir t.t.), kuriuose arba advertiseris gali būti arba užsakinėti banerius tinkle, testuotis ar kas perka vienokias ar kitokias pvz amazon prekes, kurias bandai reklamuot, nemažai su crypto buvo (proncoin ICO bandė nemažai vaikščiot su gražiom mergom :) ), na ir visko kito buvo galima rasti jei tik užtaikai ant tinkamų žmonių ar 1000+ dalyvių sąrašą peržiūri prieš atvažiuodamas ir sukontaktuoji, kad susitikt :)

Kadangi lygiagrečiai vykdavo po 5-7 prezentacijas/diskusijas, gaila, kad dažniausiai 2-3 būdavo įdomios.. na, apie gėjų content'ą ir pritraukimą tokios kai nedomina tai lengva atsirinkti, bet kartais ir vieno ir kito dalyko pajudinti ir paklausyti norėjosi. Nors ir filmavo beveik viską, tačiau abejoju ar publikuos kur nors.

Paveiksliukas

Temos ir tvarkaraštis kas buvo ir apie ką https://www.theeurop...ES_SCHEDULE.pdf

Sekanti ši konferencija vyks Prahoje rugsėjo viduryje, galbūt jau daugiau varančių lietuvių bus? O gal ir dalyvis koks? :)

Šį pranešimą redagavo jonas69: 2018-03-06 13:45

21


Narys yra atsijungęs simasj 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +16 -0
 • Pranešimai: 318
 • Kartu nuo: 2007-04-30
 • Miestas:Vilnius

2018-03-07 09:32 (#2)

Labai dėkui kad pasidalinai įspūdžiais - labai įdomu!

O rudenį galima būtų susiorganizuoti ir kartu varyti.

Beje, pats neparašei koks tavo interesas buvo šiame summit'e - kaip atsidūrei, kuo užsiimi, ar pats ką siūlei ar tik domėjaisi/žvalgei galimybes?

0


Narys yra atsijungęs BigBug 

 • Užkietėjęs dalyvis
 • AkisAkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +10 -0
 • Pranešimai: 1640
 • Kartu nuo: 2013-03-30

2018-03-07 09:42 (#3)

Ką "naudingo" parsivežei sau?

0


Narys yra atsijungęs jonas69 

 • Dažnas dalyvis
 • AkisAkisAkis
 • Grupė: Patvirtinti nariai
 • Atsiliepimai: +40 -0
 • Pranešimai: 837
 • Kartu nuo: 2010-04-01

2018-03-07 15:15 (#4)

Rodyti pranešimąBigBug, 2018-03-07 09:42, pasakė:

Ką "naudingo" parsivežei sau?

Paveiksliukas
:))
O jei rimčiau, tai supranti, kad ant kiek mažai visko gyvenime moki ir darai susijusio su interneto pajamomis ir tai ne tik tools'ų gausa, bet visokios "legalios" (požiūrio ir google klausimas) marketingo ar uzerių/referalų pritraukimo ir pajamų situacijos bei rizikos..

Gaila, kad temos ir tvarkaraštis paskelbtas buvo paskutinėm dienom, nes jei planuoji važiuoti tai reikia iš anksto orientuotis bent kas kur ką. Nors gal pagrindinis daugumos tikslas sugėrus susibendrauti ir naujų partnerių/platformų susirasti (su kuriais jau galima susirašyti iš anksto per jų platformą ir susitart dėl susitikimų).

Kadangi darbas pagrindas su interneto puslapiais (savo, partnerių, klientų), tai domina geresnis monetizavimas nei lietuviškų reklamdavių ar naujų galimybių ieškojimas kaip monetizuoti, ypač po chrome'o banerių mažinimų. Ir šiaip traukė pasižiūrėt kas šioje rinkoje vyksta :)
2


Pasidalinti šia tema:


Puslapis 1 iš 1
 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Jūs negalite atsakyti į šią temą

1 nariai(-ų) skaito šią temą
0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)


Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2018-08-22 07:51

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai