Pereiti prie turinio

Logotipo konkursas iki 2019-05-26


  Rekomenduojami pranešimai

  Sveiki,

  ieškomas dizaineris logotipui sukurti.

  Vilniuje atidarysime naują virtualios realybės žaidimų erdvę "VR spot". Erdvė bus palyginti universalaus, modernaus, truputį futuristinio stiliaus, netaikančio į konkrečią amžiaus grupę, kad atėję gerai jaustųsi tiek vaikai, tiek suaugę. "VR spot" dėl to, nes erdvė bus suskaidyta į keletą skirtingo dydžio VR žaidimų erdvių (spot'ų), taip pat bus snack'ų spot'as, chill spot'as ir t.t.

  Norime minimalistinio logo. Jis bus naudojamas visur: internetinėje svetainėje, klijuojamas ant darbo aprangos, sutartyse, vizitinėse kortelėse, įmonės patalpose ant sienų, virš fasadinių durų ir t.t. Ypač dėl pastarosios vietos (virš fasadinių durų) logo turi itin aiškiai ištransliuoti žinutę, kas čia yra ir ką čia galima veikti. Atkreipkit, prašau, dėmesį į tai, kokių VR kambarių logo jau yra rinkoj.

  Kaina 50 EUR. Jei kuris darbas viršys mūsų lūkesčius, be abejo galime kalbėtis ir apie didesnę sumą ir apie bendradarbiavimą ateityje dizaino klausimais.

  Konkurso pabaiga 2019-05-26.

  Redagavo Bikap
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Sveiki

   

  Labas!

  Tavo variantai labai įdomūs. Keletas dalykų, ką būtų įdomu pamatyti kitaip pačiame pirmame variante (kur VR geltonas, visa likę - juoda, viskas vienoj eilutėj):

  1 - žodžio SPOT ryškesnis įforminimas. Galvoju, gal gerai vietoj O raidės susižiūrėtų koks nors "spot icon" kaip čia ar panašus: https://www.flaticon.com/free-icon/placeholder_149441 Tikslas labiau pabrėžti tai, kad čia yra SPOT;

  2 - V raidė labai panaši į U. Tai apsunkina logo skaitymą. Suprantu, kad toks šriftas, bet gal galima pakeisti į kitokią, labiau panašią į V ?

  3 - reikėtų kažkaip pabrėžti tą VR, kad jis duotų užuominą į virtual reality

  4 - ar tų puslankių vieta tokia, kokia yra dabar, žiūrisi geriausiai? Ką jie apibrėžia? Kaip žiūrėtųsi, jei jie apibrėžtų O simbolį (arba spot icon) ?

  Redagavo Bikap
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • po 4 mėnesių...

  Loganas, o kaip čia? Užsakovas irgi dingo nepadaręs laimingos pabaigos.. http://vrspot.lt/

   

  nesumokejo

   

  Padariau dar kelis pavyzdžius, bet kadangi vis prasydavo perdaryti, ir veliau dar kad sukurciau icona jiems paprasiau didesnio atlygio, arba tik tai ka sukuriau atiduosiu konkurso mietu:) taj dingo :) ir tiek :)

  post-122123-0-88765000-1570179183_thumb.jpg

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

   Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

   Užsiregistruok dabar ir galėsi:

   ✔️ Dalyvauti diskusijose;

   ✔️ Kurti naujas temas;

   ✔️ Rašyti atsakymus;

   ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

   ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

   ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

   ir dar daugiau.

   Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

  • Naujausios temos

  • Karštos temos

  ×
  ×
  • Sukurti naują...