Pereiti prie turinio

Vienas nemokamas projektas mano portfolio


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, forumiečiai

 

Už dviejų savaičių baigiu vieną projektą ir turėsiu nemažai laisvo laiko. Jau 1.5 metų dirbu profesionaliai kaip full-stack programuotojas (HTML/CSS, Javascript (React), Python (Django, Flask), SQL (Postgres)). Planuose yra užsiimti sava veikla, bet, dėl to, jog dirbu profesionaliai, neturiu ką rimto parodyti klientams. Todėl šis pasiūlymas yra ir mano portfolio plėtimo iniciatyva.

 

Ieškau žmogaus su kuriuo galėtume surasti bendrą naudą - aš sukuriu projektą ir gaunu Jūsų feedback'ą bei rekomendacijas ateityje, o Jūs - gaunate projektą.

 

Sąlygos:

1) Viskas yra visiškai nemokamai. Įsigilinu į Jūsų problemą, viską suplanuoju ir padarau. Jeigu bijote, jog čia yra tik būdas pavogti Jūsų įdėją, galiu pasirašyti kažkokią sutartį, pvz. konfidencialumo.

2) Pirmenybę teikiu labiau įdomiems/inovatyviems projektams su aiškia vizija. Šioje vietoje paminėjau "vizija", nes noriu būti tikras, kad projektas nebus nutrauktas tą pačią minutę ir turėsiu žmogų/įmonę, kuri galės reikalui esant suteikti feedback'ą apie mano darbą. Taip pat pirmybė yra rimtesniems asmenims, kurie reprezentuoja ne vien save.

3) Projekto trukmė neturėtų būti ilgesnė nei 1-2 mėnesiai.

 

Galiu užsiimti projektais, kurie reikalauja kitokių žinių, pavyzdžiui C/C++/C# programavimas, o galbūt turite projektą, kuris reikalauja rimtesnių informatikos žinių? Su mielu noru apsiimčiau :rolleyes:

 

Gero vakaro!

Redagavo andrews1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokama.

 • Naujausios temos

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...