Pereiti prie turinio

Reikalingas Android programuotojas


Rekomenduojami pranešimai

Yra vystomas vienas projektas ir tam projektui prireikė app'so (ant Android platformos), pats įveikti nepajėgu, nes neesu pilnavertis Android programuotojas (kažkada universitete teko mokintis Java), todėl ieškomos rankos su patirtim, nes pradedančiajam gali kilti šiokių tokių sunkumų.

O sunkumus kurie mano manymu gali daugiausiai laiko atimti, tai yra, kad app'sas veiktų background'e bet tuo pačiu ir įrašytų kas yra sakoma į mikrofona (ne vidinį telefono, bet prijungtą įšorinį). Visa kita tikriausiai gal nebus didelis iššūkis, bet man kaip android "specialistui" sunku spręsti, kas yra iššūkis, o kas ne, tad tie kas turi laiko ir noro susisiekite tikrai bus apie ką pašnekėti, o ir projektas įdomus.

Žinoma čia joks bendradarbiavimas nesiūlomas, atsiskaitom už atliką darbą, su sąlyga, kad prireikus kada kokių nors fix'ų vėl pagelbėsite 🙂

 

beje, gal netinkamai išsireiškiau, bet reikia, kad app'sas veiktų telefonui nuėjus į miego režimą (užrakintam), kadangi aš su savo žiniom kaip buvau padaręs visokius apėjimus, nepasiteisino niekas ir dabar vienintelė viltis, kad app'sas įrašytų kas yra sakoma į mikrofoną net tada kai yra užrakintas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://codecanyon.net/item/sound-recorder-android-app-admob-integration/20617366

Recording in background - gal tiktų.

https://codecanyon.net/item/audio-recorder-voice-recorder-high-quality-smart-voice-recorder-with-admob/30449400

Recording in background

This app is working on Android 10 and 11

Redagavo Jasinka
papildyta
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 16 valandų, Jasinka parašė:

Ačiū už mano galva, gal ir visai tinkamus pasiūlymus! Bet vistiek norėtųsi, kad visą darbą atliktų specialistas, kadangi aš išvardinau sunkiausią darbų dalį, o dar bus 2-3 punktai kurie irgi turės būti įgyvendinami (jie ten simple: komunikacija per API ir nustatymų skiltis į kurią galima patekti tik su saugos kodu), tad visgi norėtųsi specialisto/ės rankos, o ne mano kreivų rankų 🙂

 

ir kad svarbiausia, aš jau kažkokiu mistiniu būdu esu pasidaręs bazę (veikiančia!), aišku jei žmogus dirbandis su androidu pamatytų kodą tai juoktūsi iki ašarų 🙂 ir kaip minėjau neįgyvendinta tik backgoundinis įrašymas.. taigi visgi norėtūsi patyrusių rankų. nes reikia kad app'sas veiktų be kritinių klaidų. itin svarbu, kad app'sas išdirbtų visą darbo dieną, poto eitų į miego režimą (čia turbūt dar vienas punktas kurio nepaminėjau), kritiniu atveju turėtų kažkaip informuoti ar per API serveriui, ar email'ą ar galbūt persikrauti ir pasileisti iš naujo, na esmė, kad pradeda darbą nuo 8h ir baigia darbą 17h - mirk gyvenk būtina sąlyga 🙂

 

dėlto ir reikia backgroundinio veikimo, nes dabar kiek esu "apėjimų" padaręs nei vienas nepasiteisina.. vienas iš apėjimų, pritemdyti ekraną, kad nerytų baterijos, bet tuomet touchscreen'as kažkaip vistiek sugeba sureaguoti į kūno šilumą nors pats telefonas yra laikomas tokioje senovinėje piniginėje kuri dedasi ant liemes 🙂 (čia alfa/beta versijos sprendimas, vėliau kažkaip patogiau reikės sugalvoti) ir app'sas išjungiamas.. ir jau va tada problema, nes įrašai nevykdomi..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
 • po 2 savaičių...
 • Dabar naršo   0 narių

  Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

 • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

  Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

  Užsiregistruok dabar ir galėsi:

  ✔️ Dalyvauti diskusijose;

  ✔️ Kurti naujas temas;

  ✔️ Rašyti atsakymus;

  ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

  ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

  ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

  ir dar daugiau.

  Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokamai.

 • Karštos temos

×
×
 • Sukurti naują...