Pereiti prie turinio

Logotipo kūrimas konkursas ( grammama.lt ) ( iki 2021.10.13 )


  Rekomenduojami pranešimai

  Sveiki, skelbiu logotipo kūrimo konkursa ! ( grammamama.lt ) -

  TEMATIKA: Tekstų rašymas / seo tekstų kūrimas / straipsnių rašymas / prekių aprašymai ( trumpiau sakant niša, teksto kūrimo paslaugos )

  Yra aiški vizija, kokio logotipo norėsime, aprašome ja žėmiau:

  1. Norime matyti: vyresnio amžiaus moterėle, (gali būti su akinukais), stovinčią ar sėdinčią prie burbuliuojančio puodo, iš kurio garuoja raidės

  2. Virš bobutės galvos turėtų buti žodis GRAMMA (didžiosiomis raidėmis), apaćioje po puodų turi būti žodis MAMA (irgi didžiosiomis raidėmis)

  3. Dominuojančios spalvos juoda, aukso, sidabro ir violetinė

  4. Raidės, kuriomis bus parašyti zodžiai GRAMMA ir MAMA paprastos, klasikinės, aiškiai įskaitomos, nereikia įmantraus šrifto, tiesiog kažkas paprasto

  5. Raidės, kurios burbuliuos iš puodo, turi būti mažosios. Jei telpa - iš puodo turi išburbuliuoti 6 raidės - s, e, o, w, e, b. Jei netelpa, pakaks 3 - s, e, o. 6. Moterėle - draugiška, smagiai nusiteikusi, protingo žvilgsnio, žinanti ką daro

   

  Pinigai:

  1 vieta: 50 eur

  2 vieta: ( jeigu sutinka perleisti logotipo teises kūrėjas 20 eur )

  Prašysime, logotipo,kuris būtu suderinamas su tamsesne spalva ir su šviesesne.

  Nes gali būti, kad bus naudojamas ir spaudoje ( ant marškinėliu, puodelių ir t.t )

  Kas dalyvaus, prašau parašyti temoje, kad žinotume, kad yra susidomėjusiu 🙂

  sąskaitos nereikės.

  Atsakyti temoje už mane dar gali: ( sandrasandra )

  Konkursas galioja iki: 2021.10.13 ( su galimybe pratesti dar 7 dienom, jeigu matysime maža aktyvuma - nedaugiau 3 dizaineriu paskelbtus logotipus)

  Tiksliai nežinau, nemačiau taisyklėse, tačiau, jeigu matome per pirmas kelias dienas tinkama varianta ir daugiau nebenorime testi konkurso, prieš tai informuojant, temoje, kad radom tinkamus variantus ( pranešame tai temoje ) ir stabdome konkursa.  ( jeigu tai draudžiama, patikslinkite kas žinote )

  Visiems linkiu sekmės ir ikvepimo !

  Redagavo RomasTR
  klaidinga ivesta data
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • RomasTR pakeitė pavadinimą į Logotipo kūrimas konkursas ( grammama.lt ) ( iki 2021.10.13 )
  prieš 2 valandas, venom parašė:

  Nepieškite tokių sudėtingų logotipų, kur net į webą neis įdėti, o įdėjus nebus logo net įskaitomas apskritai, o tuo labiau kai čia kalba visų pirma eina apie web panaudojimą.

  na galima ir supaprastinti pagal pageidavimą 🙂

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Nr.1

  Norisi vintažo, komiksinio stiliaus, nes pati logotipo idėja gana šmaikšti. Apačioje prikabinau kitų dizainerių logotipus tokios stilistikos, kaip pavyzdžius kaip "skaniai" gali atrodyti toks braižas. 

  Pagrindinė idėja: išvirta puiki mintis / idėja.

  G1.jpg

  G6.jpg

  G3.jpg

  g9.jpg

  Redagavo janul
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  prieš 3 valandas, Rhymes parašė:

  Jūsų idėją šiek tiek supaprastinau, kad logotipas būtų labiau tinkantis web panaudojimui. Pašalinau močiutę nes pavadinime ir taip yra užuomina į močiutę, palikau tik močiutės puodą.

  1.png

  2.png

  3.png

  6.png

  Daug geriau. Šūkis logotipe nebėra naudojamas šiai dienai, tai atsisakyk to apvalinto teksto (ko irgi nebe naudoja) ir logotipas dar geriau atrodys.

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

   Rhymes  - Su puodu manau, negvildenk šios minties, vis del to norime, kad būtu pagyvenusi močiutė 🙂

  Rhymes - Ideja su mezgimu nera bloga, tačiau šriftai parinkti nelabai kokie, jeigu šriftus pameginsi padelioti kitaip, galbūt atrodys geriau

  Rhymes - dėl mokamo paveiksliuko panaudojimo, gražu, bet, kažko trūksta ( greičiausiai galima butu padelioti taip, kad puodas butu kazkur šone , nes tinklapi toks logo gali nesižiūrėti paprasčiausiai, per daug ištemptas atrodys - o mes logo norime puslapi kažkiek didesni laikyti, o ne miniatiurini.

  ( Reziumuojant dėl taves Rhymes - mintis gera, dėl mezgimo, tačiau neišbaigta, kažko trūksta, per daug niuriu ir šriftas parinktas nelabai koks ) ir dėl to mokamo paveiksliuko panaudojimo, viskas iš esmės žiūrisi gražiai, tačiau reiktu padeliot kitaip, kad nebūtu toks į ilgi ištemptas 🙂

  Madmen, mintis nebloga, bet nekabina, nežinau, kas su tuo logo ne taip, bet nekabina kol kas.

  Janul - Mintis gera, tik galbūt reiktu pameginti be žodžių teksto kūrimas - vietoj - ju galma būtu idėti ( teksto virimas ) - arba pameginti varianta be to teksto, kad liktu tik gramma mama. ( Taip pat, jeigu įmanoma iš vintažinio varianto pereiti prie kiek labiau šiuolaikiško ) minti tavo supratau, bet jeigu pameginti su spalvom šiuolaikiškesnėmis taip pat, gal būtu kiek geriau ? )

  Tai jeigu būtu galimybė, atsiųsk toki pati varianta kaip ir vintažinis / bet šiuolaikiškesnemis spalvomis / kitaip tariant ir vintažini varianta ir slalvota, atsižvelgiant į žodžius kuriuos reiktu išimti / pakeisti.

   

  Kol kas favoritai janul ir rhymes, tiesiog reikia minti išbaigti 🙂

   

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  Atrašyta (redaguota)

  valerija, nematau užrašo GRAMMA MAMA ( šiaip mintis gal ir nieko, bet neatsižvelgta į spalvas ir tiesiog, kaip logotipas gal nelabai 🙂

  RHYMES - tekstu mezgimo paslaugos, parašytos labai žemai ir ta prasme, logotipe nesižiūrės.

   

  Ar dar bus dalyvaujančiu, janul tavo bus variantas ?

  Redagavo RomasTR
  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Ilgokai galvojau dėl spalvų. Minėjote, kad spalvotas logotipas atrodytų moderniau.. Nenoriu įžeisti, tačiau galvoju atvirkščiai. Geras logotipas turi ne daugiau 2 ar 3 spalvų. Nenoriu primarginti ir margo padaryti, kad nuo perteklinės informacijos neapsunktų pagrindinė logotipo žinutė. Be to, nenoriu sumenkinti kolegų, bet tie primarginimai atrodo kaip tiesiog iliustracijos iš vaikiškų knygelių, kaip klipartiniai paveiksliukai iš google ir nieko bendro su stilingu logotipu neturi. Todėl pasilieku prie savo pirminės komikso idėjos su minimaliu spalvų įvedimu. Smulkmenas ar spalvas galima koreguoti.

  p.s. Gali būti tokių situacijų, kad logotipas bus naudojamas vienspalvis, kaip kolegos tai savo logotipuose yra numatę? Kaip atrodo juodos spalvos versija? Nes tie mikroskopiniai siūlai papaišyti verčia sunerimti ar apie tai išvis pagalvota buvo (kalbu ne apie Rymes darbą su siūlu kamuoliu). Kaip tokius logotipus išsigraviruoti, išsipjaustyti iš reklaminės vienspalvės plėvelės ar užsikepti logotipą ant marškinėlių? Kiekvienas logotipas turi turėti spalvotą versiją, juodą versija, achromatinę versiją ir tt... Užsakovas tiesiog susidurs su problemomis ateity. Apmastymams.

  MAMA1.jpg

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose

  Sandra: Ačiū visiems už pastangas, tačiau kol kas matome tolimesnius ėjimus su dviem iš jūsų. Janul, ar būtų įmanoma perpiešti moterėlę? Tiesiog norėtųsi vyresnės, linksmesnės guvesnės, puikiai nusiteikusios, žinančios, kad tikrai tikrai "išvirs" patį geriausią tekstą. Rhymes, labai labai patiko pirmųjų pasiūlytų logotipų spalvos ir stilistika. Ar galima spalvas ir stilistiką išlaikyti tokius pat, tačiau močiutę pastatyti prie puodo? Nes visgi pirminė mintis ir buvo tokia, kad tekstai "verdami", o ne "mezgami"

  Nuoroda į pranešimą
  Dalintis kituose puslapiuose
  • Dabar naršo   0 narių

   Nei vienas registruotas narys šiuo metu nežiūri šio puslapio.

  • Prisijunk prie bendruomenės dabar!

   Uždarbis.lt nariai domisi verslo, IT ir asmeninio tobulėjimo temomis, kartu sprendžia problemas, dalinasi žiniomis ir idėjomis, sutinka būsimus verslo partnerius ir dalyvauja gyvuose susitikimuose.

   Užsiregistruok dabar ir galėsi:

   ✔️ Dalyvauti diskusijose;

   ✔️ Kurti naujas temas;

   ✔️ Rašyti atsakymus;

   ✔️ Vertinti kitų žmonių pranešimus;

   ✔️ Susisiekti su bet kuriuo nariu asmeniškai;

   ✔️ Naudotis tamsia dizaino versija;

   ir dar daugiau.

   Registracija trunka ~30 sek. ir yra visiškai nemokamai.

  • Karštos temos

  ×
  ×
  • Sukurti naują...