Pereiti prie turinio

venom

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.392
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  33
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  venom sureagavo į Mr Kent AstraZeneca, klausimas tik kas jau išbande   
  Nesiskiepijau ir nesiskiepysiu, galite vadinti vatniku 😎
   
 2. Patinka
  venom sureagavo į Vileikis Šeimos maršas   
  Kiek suaukojo paprasti žmogeliai? Kažkur statistika gal pateikta? Gal turi vidinės info? Tokiomis frazėmis nesimėtyčiau neturėdamas bent jau minimalių įrodymų.
 3. Patinka
  venom sureagavo į TEGAS Parduodu pelningą gerai Lietuvoje žinomą internetinę drabužių parduotuvę   
  . tai kad verslas ant individualios veiklos visai ne pliusas, o didelis minusas. Nes verslas ir paremtas tavo know how ir tavo laiku.  Tavo išėjimas iš verslo, iš esmės sukelia labai didele rizika. Tik tu zinai silpnas ir stiprias vietas, tuo labiau jog dar uzsimeni jog galimas tik 80% verslo pardavimas, potencialiai pasiliktum sau pelninga dali. Cia vienintelis variantas perkant, jog tau mokama 10% kainos šiandien,  dar keliasdešimt procentu po sakykim pusės metu, kai pilnai iškonsultuoji ir likutis sakykim dar po pusės metų. Perkant labai konkrečiai reiktu apsirasyti viska, nes verslas zlugti gali ir poryt. Arba autorius gali jau ryt pradeti is naujo toki pati versla.
   
  ir tik 20 k apyvarta ? 
   
  Kaip visalaik skaiciai pateikti belekaip. Ar turi dideli skirtuma kiek shopify nuoma per menesi kainuoja ? 😄 Kaip dazniausiai vaikiskai nurodomas prekiu antkainis, cia scaminis kriterijus mazam versle kuris paremtas 1 zmogaus (savininko) darbu, nes jis nei pelningumo nei kazko neparodo. Nurodytos islaidos 2 TB pasto dezutei, bet ne reklamos (marketingo). Visalaik keista kai nurodo kapeikines islaidas, bet nesugeba esminiu pasakyti.  
   
  Vienintelis dalykas kuri gali buti kazkiek vertas, tai zinomumas, bet kazkaip abejociau ar jis toks didelis kaip pateikiama.. 
   
  edit: isvadas patys pasidarykit
   

 4. Patinka
  venom gavo reakciją nuo neprisimenu AstraZeneca, klausimas tik kas jau išbande   
  Aš nesu prieš skiepus bei pačią mediciną, pasitikiu daktarais, esu paskiepytas visais reikalingais skiepais, taip pat ir mano vaikas.
  Pastaruoju metu atsiranda vis naujų covid atmainų ir tas skiepas net neveiks, tai teks eksperimentuotis ant savęs ne vieną kartą, kas žino po kelių metų ką tas skiepas tau padarys, gal prasidės kraujo vėžys ar kitos baisios ligos. Jie patys apie tą virusą tik pradėjo suprasti ir jau masiškai vakcinuoti.
  Šį skiepą sakau reikia duoti tik tiems, kas yra rizikos grupėse, kad padidintų savo šansą išgyventi kuo ilgiau, bet jaunam žmogui skiepytis, kad skiepytis. Tai čia turbūt yra psychologinių problemų, baimių išeiti į lauką.
  Lygini nesulyginamus dalykus, kur virusinė infekcija, palyginus, lengvai pernešama jaunam žmogui, kur negydoma liga.
 5. Palaikau
  venom sureagavo į QQQ AstraZeneca, klausimas tik kas jau išbande   
  Koks jausmas leisti i save neaisku ka? 
  Dabar ramiau mieste vaikstote, nes korona neims? 
  Juokinga, as tai aplamai pries sitas visas nesamones. 🙂
 6. Patinka
  venom sureagavo į MindaugasLT Ind. veikla fizinis asmuo ar juridinis?   
  individuali veikla yra fizinis asmuo, juridinis tai MB, UAB ir t.t.
 7. Patinka
  venom sureagavo į AurelijusG Naujasis Raseinių rajono logotipas - plagiatas?   
  Ar šis pavyzdys yra dizaino elemento panaudojimas? Šriftas, stilius, tekstas, spalva ir raudonas X visiškai identiški MAXIMA logotipui. Čia yra puikus plagiato pavyzdys. Remdamas savo argumentą, aš turėjau galvoje, kad individualios formos, tekstai, grafiniai elementai, dažnai būna naudojami vienodi (ne identiški) ar tik minimaliai pakeisti. Kaip ir atsitiko su Raseinių logo. Jeigu dizaineris būtų paėmęs ''geeky glasses'' logo ir vietoj jų pavadinimo tuo pačiu stiliumi parašęs ''Raseiniai - pamatyk iš naujo'' tuomet tai būtų buvęs plagiatas. Bet buvo paimtas tik akinių rėmelis, kuris minimaliai pakeistas, o visa kita kas sudaro galutinį Raseinių logo, pridėta pačio dizainerio. Ką ir minėjau savo praeitame pranešime.
  Šitą pavyzdį lyginti su akinių pavyzdžių yra obuolių lyginimas su bananais. Maxima tikriausiai turi savo galiojantį trademark ir tame dokumente yra apibrėžiama, kas įeina į jų prekės ženklą. Į tai įeina ir prekės ženklo vardas. Geresnis pavyzdys būtų, jeigu kurdamas naują logo, naudočiau tik raudoną(arba kitos spalvos) X, paversčiau jį 90 laipsnių kampu, o likusios logotipo detalės nebūtų identiškos MAXIMA prekės ženklui. Kadangi tai yra būtent tai, kas buvo padaryta su akinių rėmelio elementu. Be to dar kartą kviečiu atkreipti dėmesį, kad ''geeky glasses'' yra sugeneruotas nemokamo logo maker'io, kas yra traktuojama kaip vieša intelektinė nuosavybė, o tuo tarpu MAXIMA yra registruotas ir galiojantis prekės ženklas su patentuotu logotipu.
  Aš argumentavau dėl pasinaudojimo viešu individualiu grafiniu elementu, o jūs pateikėte pavyzdį, kuris ne tik, kad yra identiškas, bet ir turi registruotą trademark, bei copyright.
  Pavyzdys, ką turėjau galvoje sakydamas ''praktinis dizainas'': Pavyzdžiai 1 Pavyzdžiai 2
  Ir kadangi diskutuojame apie konkrečią Raseinių logotipo situaciją, kur panaudotas elementas iš public domain, tai nėra prilyginama MAXIMA prekės ženklui kuris, dar kartą pasikartosiu yra registruotas ir patentuotas pagal kelias skirtingas licencijas.
  Jūsų tariamas ''unikalumas'' logotipe turi būti visų pirma nustatytas ir registruotas pagal tam skirta unikalumo patentą, kad dizaine esančios formos ir simboliai, nebūtų identiškai naudojami kitur. Dizaino produkto patentavime yra tūkstančiai skirtingų licencijų, kurios veikia skirtingai, priklausomai nuo šalies.
  Mano argumentas tame, kad administruojant logotipų konkursus forume, pačiam tikrai nederėtų spresti kas yra užtektinai unikalu, kas nėra ir už tai bausti dalyvius. Jei tai nėra akivaizdi identiška kopija, kas šioje situacijoje ir nebuvo. Mano spėjimas būtų, jog logotipe buvo nutarta naudoti akinius. Dizaineris išsitraukė akinių rėmelių elementą iš stock galerijos. Free logo maker'is kurio pagalba kažkas sugeneravo "geeky glasses" taip pat naudoja stock grafikos elementus. Ar dizaineris pamatęs "geeky glasses" logo google images, nusprendė naudoti tokį pat elementą ar tai buvo tiesiog to pačio stock elemento sutapimas - rezultato nekeičia. Abejais atvejais tai lieka vieša intelektinė nuosavybė. Kaip suprantu, jei Arvydas administruotų tokį konkursą, dalyvis vistiek būtų pašalintas. Ar dizaineris galėjo nusipiešti akinius pats? Galėjo. Ar tai buvo privaloma? Mes nežinom. Ar dizaineris panaudojo elementą iš trademark'into prekės ženklo, kuris yra užpatentuotas? Ne.
 8. Patinka
  venom sureagavo į AurelijusG Naujasis Raseinių rajono logotipas - plagiatas?   
  Tie visi požymiai yra viešo grafinio elemento panaudojimas. Jokių kitų požymių nėra tame logo, nes tiek į akinių vidų įdėtas simbolis, tiek pavadinimas nėra nukopijuoti. Tokių dalykų kaip ''unikali mintis'' nėra praktiniame dizaine. Užtenka atsidaryti 10 skirtingų dizainerių porfolio ir panašumai bus aiškiai matomi. Ypač jei tai to paties sektoriaus dizainai.
  Tikrai nenoriu jūsų įžeisti, tačiau tokie pasakymai kaip ''unikali idėja'' man labiau primena praktinio darbo su dizaineriais nebūvimą. Kiek tenka dirbti su prekės ženklų dizaineriais, tai vienintelis dalykas, kuris būna arčiausiai unikalumo, yra koncepto išpildymas. Grafiniai elementai, formos, teksto tipai, dažnai būna panašūs į kitus rinkoje esančius prekės ženklus. Puikus to pavyzdys yra minimalist design ar artwork.
  Žinoma, ne visi turi ta patį ''unikalios idėjos'' supratimą. Bet pagal tokį supratimą, kokį jūs pateikiate temoje, nemanau, kad jūs ar panašų supratimą turintys žmonės, turėtų administruoti su dizainu susijusius konkursus ar skiltis. Tikrai nesiekiu įžeisti.
 9. Patinka
  venom sureagavo į biz Naujasis Raseinių rajono logotipas - plagiatas?   
  Kame cia akivaizdumas?
  Akinius logotipe naudojo tukstanciai dizaineriu tukstanciuose logotipu.
  Kiek variantu akiniu yra, kad nesikartotu? Bet kokius akinius nupiesk, surasi analogu.
   
 10. Patinka
  venom gavo reakciją nuo AurelijusG Naujasis Raseinių rajono logotipas - plagiatas?   
  Pasaulyje turbūt sukurta per kelis milijonus logotipų, nors ir būk pats viską sugalvojęs, gali pataikyti į tokią pačią idėją. Todėl prieš pateikiant reikia pasižiūrėti analogus ar nebus kaip šioje situacijoje, klientas galvos, kad nupistas logotipas, o tu gal visą širdį tam darbui atidavei.
 11. Patinka
  venom gavo reakciją nuo Justasino Ką sekate savęs tobulėjimui?   
  Pamiršai Pauliau, poną Henriką Daktarą.
 12. Įdomu
  venom gavo reakciją nuo tadassimkus kilobaitas.lt pasiekiamas tik su www.   
  Esmė trumpai tokia buvo, jog užsisakiau maitblokį, nes nežinojau dėl ko stacionare gpu neveikia, gavęs kitą dieną patikrinau ir nepadėjo naujas maitblokis, jį norėjau grąžinti, parašiau į emailą pasakė pristatyti į vietą, kadangi nebe gyvenu Vilniuje ir siųsta buvo ne į Vilnių, tiesiog jiems paštu išsiunčiau, pasirodo, paštas nepristatė jiems, o davė lapuką nueiti į paštą ir paimti grąžintos prekės, skiriasi ten per 50 m. jų patalpos nuo pašto, tai negavo, kad reikėtų per visą miestą važiuoti, tada jiems rašau ir jie sako, kad jie nevaikšto į paštą paimti, ta prasme, aš išsiunčiau įmonei jos vardu ir jie man sako, kad neis, nors prieš tai nieko apie tai nesakė, sakau, kad kol pakeisiu gavėją, nuvešiu terminai baigsis grąžinimo, bet vistiek, mokėjau papildomai, kad pakeistų gavėją, prašiau draugo paslaugos, kad nuneštų jiems tuos keliasdešimt metrų, peradresavimas vardo trūko dar kelias dienas ir draugas galėjo dar po dienos, kai nuvežė jiems, jie pareiškė, jog laikas grąžinimo jau baigėsi. Kol kas dar niekur nesikreipiau, bet neatmetu varianto parašyti iš principo į vvta.
   
  Dar telefonu pradėjo meluoti, jog turi būti pridėtas grąžinimo lapas užpildytas, taip nurodyta jų taisyklėse, bet jų taisyklėse išvis nieko nėra parašyta, apskritai kaip grąžinti prekes nėra jokių punktų apart to, kad per 14 dienų ir jeigu nori grąžinti turi susisiekti su jais el. paštu ar telefonu, ką aš viską ir padariau.
 13. Įdomu
  venom gavo reakciją nuo tadassimkus kilobaitas.lt pasiekiamas tik su www.   
  Esmė trumpai tokia buvo, jog užsisakiau maitblokį, nes nežinojau dėl ko stacionare gpu neveikia, gavęs kitą dieną patikrinau ir nepadėjo naujas maitblokis, jį norėjau grąžinti, parašiau į emailą pasakė pristatyti į vietą, kadangi nebe gyvenu Vilniuje ir siųsta buvo ne į Vilnių, tiesiog jiems paštu išsiunčiau, pasirodo, paštas nepristatė jiems, o davė lapuką nueiti į paštą ir paimti grąžintos prekės, skiriasi ten per 50 m. jų patalpos nuo pašto, tai negavo, kad reikėtų per visą miestą važiuoti, tada jiems rašau ir jie sako, kad jie nevaikšto į paštą paimti, ta prasme, aš išsiunčiau įmonei jos vardu ir jie man sako, kad neis, nors prieš tai nieko apie tai nesakė, sakau, kad kol pakeisiu gavėją, nuvešiu terminai baigsis grąžinimo, bet vistiek, mokėjau papildomai, kad pakeistų gavėją, prašiau draugo paslaugos, kad nuneštų jiems tuos keliasdešimt metrų, peradresavimas vardo trūko dar kelias dienas ir draugas galėjo dar po dienos, kai nuvežė jiems, jie pareiškė, jog laikas grąžinimo jau baigėsi. Kol kas dar niekur nesikreipiau, bet neatmetu varianto parašyti iš principo į vvta.
   
  Dar telefonu pradėjo meluoti, jog turi būti pridėtas grąžinimo lapas užpildytas, taip nurodyta jų taisyklėse, bet jų taisyklėse išvis nieko nėra parašyta, apskritai kaip grąžinti prekes nėra jokių punktų apart to, kad per 14 dienų ir jeigu nori grąžinti turi susisiekti su jais el. paštu ar telefonu, ką aš viską ir padariau.
 14. Patinka
  venom gavo reakciją nuo AurelijusG Naujasis Raseinių rajono logotipas - plagiatas?   
  Pasaulyje turbūt sukurta per kelis milijonus logotipų, nors ir būk pats viską sugalvojęs, gali pataikyti į tokią pačią idėją. Todėl prieš pateikiant reikia pasižiūrėti analogus ar nebus kaip šioje situacijoje, klientas galvos, kad nupistas logotipas, o tu gal visą širdį tam darbui atidavei.
 15. Patinka
  venom sureagavo į neprisimenu Kokia covid-19 vakcina norėtum skiepytis?   
  Dėde, ar girdėjai, kad pasiskiepijus galima nešiot virusą lygiai taip pat kaip ir nesiskiepijus? 🙂
 16. Patinka
  venom sureagavo į neprisimenu Kokia covid-19 vakcina norėtum skiepytis?   
  čia visi sako, kad nueik į savanorius ir pamatysi. bet realybė tokia, kad tų savanorių prie pacientų neprileidžia 😄 taip, yra sunkiai sergančių ir jaunesnių žmonių. bet procentaliai pagal užsikrėtimų skaičių ir sunkios formos tikimybė turbūt mažiau nei pusė procento sunkiai susirgt. gerai kad dar nėra skiepo nuo partrenkimo gatvėj, turbūt panaši tikimybė 🙂
 17. Patinka
  venom gavo reakciją nuo MrHeksas kilobaitas.lt pasiekiamas tik su www.   
  nerekomenduoju niekam pirkti is kilobaito, ne kokia patirtis grąžinant prekes.
 18. Patinka
  venom gavo reakciją nuo MrHeksas kilobaitas.lt pasiekiamas tik su www.   
  nerekomenduoju niekam pirkti is kilobaito, ne kokia patirtis grąžinant prekes.
 19. Patinka
  venom gavo reakciją nuo MrHeksas kilobaitas.lt pasiekiamas tik su www.   
  nerekomenduoju niekam pirkti is kilobaito, ne kokia patirtis grąžinant prekes.
 20. Patinka
  venom sureagavo į TEGAS Oro putimas i savo rata-Nelegalus darbas?   
  Baikit, cia 99% nelegalus darbas, tik dabar per visur suka uodega. Gal net pats autorius uzdarbiauja papildomai, o dede net ne prie ko. 
   
  1. Daug prirase apie save, o nieko apie dede. Jam juk dar blogiau turetu buti, juk jis nelegaliai idarbina. 
  2. Mano ratai mano ratai.. O kur tavo masina? Cia ir kiti pastebejo kad savo masinos nesugebejo parodyti, nes matyt br ratu visai svetima stovejo.. 
  3. Apie oficialu savo darba irgi ne zodzio
   
  Manau kaip dauguma is sono uzsidirbti planavo, juk dede uz patalpas nieko neima.. 
 21. Patinka
  venom gavo reakciją nuo MrHeksas kilobaitas.lt pasiekiamas tik su www.   
  nerekomenduoju niekam pirkti is kilobaito, ne kokia patirtis grąžinant prekes.
 22. Patinka
  venom gavo reakciją nuo MrHeksas kilobaitas.lt pasiekiamas tik su www.   
  nerekomenduoju niekam pirkti is kilobaito, ne kokia patirtis grąžinant prekes.
 23. Patinka
  venom gavo reakciją nuo lasickui Kaip išgyventi jei įklimpai į skolas ir persekioja antstolis. Realaus žmogaus istorija   
  Pražiūrėjau 6 minutes ir toliau negalėjau, vien verkimas, kad to ar ano negali, oi negaliu kredito paimti, oi negaliu telefono paimti lizingu, oi žmona su vaiku paliko. Išvaryk į užsienį, atrabotinsi ir atsiskaitysi. Prie ko čia kelti tokius vėjus į "verslo kūrimas" skiltį?
 24. Patinka
  venom gavo reakciją nuo lasickui Kaip išgyventi jei įklimpai į skolas ir persekioja antstolis. Realaus žmogaus istorija   
  Pražiūrėjau 6 minutes ir toliau negalėjau, vien verkimas, kad to ar ano negali, oi negaliu kredito paimti, oi negaliu telefono paimti lizingu, oi žmona su vaiku paliko. Išvaryk į užsienį, atrabotinsi ir atsiskaitysi. Prie ko čia kelti tokius vėjus į "verslo kūrimas" skiltį?
 25. Patinka
  venom sureagavo į IT Solutions Paprastas uždarbio būdas   
  Šiek tiek įjunkit matematikos, ir smegenų siūlydami tokia veiklą, nes bukų čia nerasit.
  "paprastas uždarbio būdas" - 100 paspaudimų = 1 EURAS; - 1000 paspaudimų = 10 EURŲ.
  Žvelgiam į kitus soc. tinklus, įprastai net delfi kartais nesurenka (dideli portalai), net 3000 paspaudimų. Ką kalbėti elementariam žmogui apie kažkokius tai uždarbius? Kas yra Jums "paprastas uždarbio būdas"? 10 eurų čia daug ar mažai? Mažai labai, 1000 žmonių daug ar mažai? Tai yra pilna kino teatro salė, ar tokį kiekį žmonių surinkti realu niekam neišmanančiam? NE.
  VIEŠAI PASKELBSIU PAPRASTESNI UŽDARBIO BŪDA:
  Šis būdas iš ties net lengvesnis, patikimesnis ir ilgaamžiškas.
  Rinkit taras, kad ir miestuose, ar dar kažkur 1 skarbonka - 10 euro centų, 100 - 10 eurų, o už 1000 net 100 eurų!
  Ir už visa tai bus pasiektas net dar didesnis ir pelningesnis uždarbio būdas, kuris yra net dar paprastesnis, kur net nereikia galvoti kaip tą click'ą gauti. Just keep going!
  O temos autoriui rekomenduosiu pamėginti irgi šį būda, ir gamta švarsenė bus, ir mažiau laiko Jums bus tokį šlamštą čia rašinėti!:)
  Aj beje.. jau geriau, kad ir į statybas eikit pasidarbuot nei tokį "paprasta uždarbio būda" rinkitės, - ten ir dykai pasportuosit ir dar atlyginimą gausit padorų.  
   
   
   
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.